Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Veronica & Piz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Veronica & Piz
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bluevein
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Sunbeam napisał:
Vero sama?? no nieee... to ja juz tam ja wole z Piz'em:)


a co w tym zlego?

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
mya
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Nate napisał:
swietnie razem wygladaja.
i widac, lubia siebie !


lubia? lubic to mozna kolege, a to nie wystarczy do bycia razem a widac ze Piz ja kocha ale ona niestety nie wyglada jakby go kochala(to takie moje wrazenie)

a jak V ma nie byc z Loganem to powinna byc Leo wg mnie a nie z Pizem.

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 10:36 pm ]
aha i widomo ze lubic sie trzeba w zwiaku ale to nie wystarczy a to wyglada jakby Vero tylko lubila Piza a nie go kochala.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
mya napisał:

a jak V ma nie byc z Loganem to powinna byc Leo wg mnie a nie z Pizem

zeby znowu go powykorzystywac i zostawic? blagam, Leo nie bylby 3 raz taki glupi

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
mya
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
tzn. nie to ze ja jestem jakos bardzo za tym i sie upieram ale poprostu Leo bardzo polubilam a Piz jest mi obojetny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
mya napisał:
a jak V ma nie byc z Loganem to powinna byc Leo wg mnie a nie z Pizem.

A Leo kocha/kochala?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
jezeli ma wybierac z dwoch ktorych nie kocha to jaa stawiam na Leo do Piza nic nie mam ale jak jest bez Vero

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 7:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
Ugh. Pizowi brakuje czasem jaj, that's all. Nie lubie go! I koniec. A ten caly "zwiazek" jest momentami za slodki

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
moze i za slodki, ale czy Vero wydaje sie byc z Nim nieszczesliwa? pierwszy raz ma taki normalny, nienaznaczony niczym zwiazek. Z Loganem bylo epic, i z Duncanem i z Loganem bylo tak, ze ciagle gdzies byl cieĂą Lily, z Leo...z jej strony to bylo troche wymuszone, Troy ja oszukal...pierwszy raz ma zupelnie normalnego faceta, ktory jest 'z zewnatrz' Neptune, ktory jest dla niej czuly, delikatny, nigdy nie zrobilby jej krzywdy i jest w pewnych cechach jej przeciwieĂąstwem, np. lagodzi jej wybuchowe zachowanie (to co bylo w 3x20). I kurcze, on naprawde jest dla niej wazny, Vero zawsze sie przy nim usmiecha... wiec z pewnoscia nie jest to LoVe, wybuchowe, zmienne, po prostu EPIC ^^ ale czy to znaczy, ze jest gorsze? (-;

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tarara
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 1223
Płeć: Mężczyzna
Skad: S-ko
Na temat Piz'a sie juz wypowiadalem...
Nawet wspolnie zalozylismy ;'klub" ...""Fuck off PIZ"

_________________

Moje oczy sa zielone i wciaz tkwi w nich nadzieja

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bluevein
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
bardzo madre

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Charlotte
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
eh... Tylko, ze mi sie czasem wydaje, ze Vero nie jest z Pizem soba. Dla niej chyba nie ma idealnego partnera po prostu, ale zdecydowanie to juz na pewno nie jest Piznarski.
chociaz w jednym musze ci Inge przyznac racje - to jest jej najnormalniejszy zwiazek, chociaz jak widac ona chyba sie do takich nie nadaje, bo zawsze cos sie musi dziac

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 11:43 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
inge napisał:
moze i za slodki, ale czy Vero wydaje sie byc z Nim nieszczesliwa? pierwszy raz ma taki normalny, nienaznaczony niczym zwiazek. Z Loganem bylo epic, i z Duncanem i z Loganem bylo tak, ze ciagle gdzies byl cieĂą Lily, z Leo...z jej strony to bylo troche wymuszone, Troy ja oszukal...pierwszy raz ma zupelnie normalnego faceta, ktory jest 'z zewnatrz' Neptune, ktory jest dla niej czuly, delikatny, nigdy nie zrobilby jej krzywdy i jest w pewnych cechach jej przeciwieĂąstwem, np. lagodzi jej wybuchowe zachowanie (to co bylo w 3x20). I kurcze, on naprawde jest dla niej wazny, Vero zawsze sie przy nim usmiecha... wiec z pewnoscia nie jest to LoVe, wybuchowe, zmienne, po prostu EPIC ^^ ale czy to znaczy, ze jest gorsze? (-;

Jestem tego samego zdania. Logan jest delikatnie mowia do d... w tym sezonie dlatego bardzo mi sie podoba para P/V i dobrze, ze nie rozbili tego zwiazku na koniec. A jak bylo potem to mozemy sie tylko domyslac.

Piz jest slodki, ale w sposob naturalny, po prostu taki jest. I to jest urocze. I musze przyznac, ze z nim Vero byla inna - spokojniejsza, usmiechnieta, szczesliwa i mogla miec zawiazke pewnosci, ze jej nie skrzywdzi. Pierwszy raz miala normalny i zdrowy zwiazek i milo bylo zobaczyc taka odmiane.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
ala.wzs
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 3301
Płeć: Kobieta
Skad: k-k
Ja obejrzalam 18 odcinek i jakos mi razem przestali przeszkadzac... nawet fajnie wygladaja Moze z tego braku nadziei na LoVe

_________________
Zapraszam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
kit.kat
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 35
Płeć: Kobieta
Imo tworza cudowna pare, ale chyba wyzbywam sie resztek obiektywizmu, gdy juz jakas pare na dobre polubie.
Tylko szkoda, ze nie okreslono jasno w 3x20 czy sa razem, czy nie. Otwarte zakoĂączenie w O.C. z Ryanem i Taylor przebolalam, ale tutaj czuje pewien niedosyt. Wolalabym zobaczyc nie Vero otulajaca sie plaszczem, ale Piza podchodzacego do niej z parasolem. I wszystko byloby jasne
Viz forever!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 8:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
A ja nie lubilam tej pary, wiec pocieszam sie tym ze nie byliby razem jakby byl 4 sezon Bo aktor grajacy Piza mial nie brac udzialu w 4 serii. I naszczescie zostawiono otwrte zakoĂączenie, ze nie bylopowiedziane do koĂąca z kim bedzie Vero, wiec kazdy moze sobie wymyslic wlasne zakoĂączenie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Freya
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 3:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 2181
Płeć: Kobieta
Skad: Tatooine
tak szczerze powiedziawszy, to chyba wolalabym Veronice sama... bo do Piza mi wybitnie nie pasuje, a z Loganem, to juz nie to samo (chociaz gdyby wrociloby LoVe, to wcale bym nie protestowala )
jak by nie bylo, to w sumie Veronica ma tak silny charakter i tak silny wplyw na zakochanego faceta, ze trudno sie dziwic, ze kazdy z nich mieknie, jesli w gre wchodzi ewentualna utrata Vero

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 3:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Emi napisał:
inge napisał:
Piz jest slodki, ale w sposob naturalny, po prostu taki jest. I to jest urocze. I musze przyznac, ze z nim Vero byla inna - spokojniejsza, usmiechnieta, szczesliwa i mogla miec zawiazke pewnosci, ze jej nie skrzywdzi. Pierwszy raz miala normalny i zdrowy zwiazek i milo bylo zobaczyc taka odmiane.


Mysle, ze po czesci to jest prawda, ale Veronica zawsze miala trudne i pelne emocji zycie, ona sama jest osoba "szukajaca" wrazeĂą i Logan pod tym wzgledem do niej pasowal. Jej zwiazek z Loganem byl trudny, bo oboje byli "trudni". A Piz jest inny, uszczesliwa Vero, bo Vero nie ma z nim klopotu, a z Loganem miala bo byli tacy sami i trudno bylo ktoremus z nich ustapic w niekyorych sprawach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 5:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
mya napisał:
Mysle, ze po czesci to jest prawda, ale Veronica zawsze miala trudne i pelne emocji zycie, ona sama jest osoba "szukajaca" wrazeĂą i Logan pod tym wzgledem do niej pasowal. Jej zwiazek z Loganem byl trudny, bo oboje byli "trudni". A Piz jest inny, uszczesliwa Vero, bo Vero nie ma z nim klopotu, a z Loganem miala bo byli tacy sami i trudno bylo ktoremus z nich ustapic w niekyorych sprawach.

To jest akurat serial, ale w prawdziwym zyciu takie zwiazki sa naprawde b.ciezkie i rzadko kiedy para ze soba zostaje, bo po jakims czasie juz nie moga ze soba wytrzymac i nieswiadomie niszcza siebie nawzajem. Uwazam, ze jesli by byla taka Vero w realu to ani Logan ani Piz nie sa dla niej odpowiedni. Taki facet posredni miedzy nimi bylby chyba najlepszy. Bo tak powaznie to V/L podchodzi pod toksyczny zwiazek, co zreszta tworca serialu dosc dobrze pokazal.
Bylam za LoVe w 1 i 2 sezonie, jednak po 3 zdecydowanie jestem za P/V. Nie wiem na jak dlugo, ale tego juz sie nie dowiem, bo niestety serial sie skoĂączyl.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maja
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 6:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
Płeć: Kobieta
Emi napisał:
inge napisał:
moze i za slodki, ale czy Vero wydaje sie byc z Nim nieszczesliwa? pierwszy raz ma taki normalny, nienaznaczony niczym zwiazek. Z Loganem bylo epic, i z Duncanem i z Loganem bylo tak, ze ciagle gdzies byl cieĂą Lily, z Leo...z jej strony to bylo troche wymuszone, Troy ja oszukal...pierwszy raz ma zupelnie normalnego faceta, ktory jest 'z zewnatrz' Neptune, ktory jest dla niej czuly, delikatny, nigdy nie zrobilby jej krzywdy i jest w pewnych cechach jej przeciwieĂąstwem, np. lagodzi jej wybuchowe zachowanie (to co bylo w 3x20). I kurcze, on naprawde jest dla niej wazny, Vero zawsze sie przy nim usmiecha... wiec z pewnoscia nie jest to LoVe, wybuchowe, zmienne, po prostu EPIC ^^ ale czy to znaczy, ze jest gorsze? (-;

Jestem tego samego zdania. Logan jest delikatnie mowia do d... w tym sezonie dlatego bardzo mi sie podoba para P/V i dobrze, ze nie rozbili tego zwiazku na koniec. A jak bylo potem to mozemy sie tylko domyslac.

Piz jest slodki, ale w sposob naturalny, po prostu taki jest. I to jest urocze. I musze przyznac, ze z nim Vero byla inna - spokojniejsza, usmiechnieta, szczesliwa i mogla miec zawiazke pewnosci, ze jej nie skrzywdzi. Pierwszy raz miala normalny i zdrowy zwiazek i milo bylo zobaczyc taka odmiane.


I ja rowniez musze sie zgodzic.
V. przez Piza nie cierpiala ani razu (chyba ze o czyms zapomnialam?) byli normalna para. Taka o... zwykla.
Az milo bylo na nich patrzec!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kitiara
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 8:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 133
Płeć: Kobieta
Skad: Gorzow Wlkp.
Zgadzam sie z Maja.
Ja wole zeby ona byla z Piz'em niz z Loganem.
Jakos nie przepadam zbytnio za LoVe .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
gosia_
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 1:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 36
Płeć: Kobieta
Zawsze kibicowaÂłam zwiÂązkowi LoVe, ale w 3 sezonie wyjÂątkowo mnie draÂżniÂł. Nie rozumiem jak Logan, skoro tak kochaÂł Veronice pozwoliÂł sobie na "maÂły skok w bok" z Madison.. przecieÂż dobrze wiedziaÂł jaki ma do niej stosunek Veronica. I to byÂł duuuÂży minus w jego kierunku.
A zwiazek z Pizem to caÂłkowicie coÂś innego. WiĂŞc jestem za

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martha
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 5:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2439
Płeć: Kobieta
wolaÂłam Love ale w sumie nie mam nic przeciwko V&P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
vani
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 6:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Imprezujesz z Dickiem i Loganem



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 959
Płeć: Kobieta
ee jakby to powiedzieĂŚ...poraÂżka ?!

_________________
3 niezastÂąpionych : Zagumny, WlazÂły, Winiarski. ! xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 7:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
gosia_ napisał:
Nie rozumiem jak Logan, skoro tak kochaÂł Veronice pozwoliÂł sobie na "maÂły skok w bok" z Madison..

z tego co pamiêtam,a mogê siê myliÌ, to by³o dawno; to wtedy Logan i V. mieli przerwê w ich zwi¹zku, a Logan by³ wœciek³y, pod wp³yem emocji robi siê ró¿ne g³upie rzeczy . '

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
gosia_
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 7:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 36
Płeć: Kobieta
tricky napisał:
gosia_ napisał:
Nie rozumiem jak Logan, skoro tak kochaÂł Veronice pozwoliÂł sobie na "maÂły skok w bok" z Madison..

z tego co pamiêtam,a mogê siê myliÌ, to by³o dawno; to wtedy Logan i V. mieli przerwê w ich zwi¹zku, a Logan by³ wœciek³y, pod wp³yem emocji robi siê ró¿ne g³upie rzeczy . '



To akurat go nie broni i Âżadne z tego usprawiedliwienie. Nawet jak juÂż nie jesteÂś z kimÂś, a tego kogoÂś kochasz to sorry.. nie ma wybacz. Nie robi sie takich rzeczy. Nie dziwie sie V, Âże nie potrafiÂła zapomniec ani wybaczyc


Ostatnio zmieniony przez gosia_ dnia Sob Lis 03, 2007 7:51 pm, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Veronica & Piz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Veronica & Piz


Wygenerowano w 0.078 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights