Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Wojna o napisy.org

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Wojna o napisy.org
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*Anka*
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 5:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Czytaliscie ten list?
http://www.hatak.pl/oswiadczenie/index.php
Uwazam, ze jest swietny i zawiera w sobie duzo prawdy. Tak, jak tam jest napisane rozni ludzie korzystaja z napisow. A tlumacze nie pobierali za to pieniedzy. A ponad to (tez jest w liscie) nawet w telewizji sa bledy w tlumaczeniu i to czasami takie, ze az bola uszy.
Juz nie wspominajac o tym, ze przeciez na serwerach sa napisy do roznych seriali, ktorych w Polsce nie nadaja, a jak juz to za pare lat.
Uwazam, ze policja zaczynajac wojne z "piractwem" powinna zaczac od powaznych firm, ktore wypuszczaja na rynek odtwarzacze DVD umozliwiajace ogladanie nielegalnych kopii filmow z napisami. To oni w koĂącu ciagna za to najwieksza kase, a nie tlumacze.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 5:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Ciekawe skad ja teraz napisy bede brala

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 5:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
No tak, masz racje *Anka* ale wlasnie przegladalam pewne stronki i co widze? Shrek 3!

Ludzie, przeciez to jest takie proste i bezproblemowe, ze nie dziwota, ze 99% ludzi sciaga.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
Ale wiecie, to nie jest tak, ze kazdy sciaga wszystko {; Ja mam np. oryginalnego Office'a calego. Wkrotce kupujemy oryginalnego Windowsa Viste. Filmow nie sciagam NIGDY. Chodze do kina albo kupuje gazety z plytami za malo kasy, i mam juz pokazna kolekcje swietnych filmow na DVD :3 sciagam tylko i wylacznie seriale, ktorych raczej nie obejrze w Polsce (bo sa za pozno w TV, albo na kanalach, ktorych nie mam - mam tylko TVP1,2,3, TV4, Polsat TVN P:

I ja tez uwazam, ze troche przegieli z akcja wielkiego nalotu na adminow napisy.org JEDNAK sami przyznajcie...sposob jest sensowny, jesli chodzi o osiagniecie celu - walke z piractwem ^^ bo gdyby zniknely wszystkie serwisy z napisami, wielu ludzi po prostu przestaloby sciagac z filmu z sieci z powodu niedostatecznej znajomosci jezyka (;

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
foragain
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
i tak uwazam ze zawsze znajdzie sie ktos do tlumaczenia i kolo sie zamyka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
W sumie masz duzo racji w tym, co piszesz:) Aczkolwiek sama przyznac, ze ceny oryginalnego oprogramowania nie sa dla wszystkich. A np. na wielu uczelniach wymaga sie posiadania prac zrobionych dajmy na to w Corelu, Adobe Acrobat, Office itd....i nikt wtedy nie pyta, czy kogos stac na legalne oprogramowanie...taka jest prawda smutna.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
foragain
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 6:49 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
czy mi sie zdaje czy do tlumaczeĂą piosenek tez sie dobrali?? bo mi sie nic nie wyswietla

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
oj tego to nie wiem, ale moze byc i tak;) Jak akcja to pelna geba:)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:11 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Mnie to nie martwi od srony technicznej bo i tak ogladam wszytko bez napisow ale od storny bardziej spolecznej jaki ten kraj jest glupi i naiwny przeciez wiadomo nie od dzis ze ludzie w Polsce wszytko sciagaja..i nagle nasze wladze sobie o tym przypomninalu porazka na calej lini

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 7:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
jesio dobre sa napisy na napisy24.pl czy jakos tak....

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
timon napisał:
przeciez wiadomo nie od dzis ze ludzie w Polsce wszytko sciagaja..i nagle nasze wladze sobie o tym przypomninalu porazka na calej lini


I to nie tylko w Polsce, ale na calym swiecie. Przeciez liczac na telewizje, to nigdy nie obejrzelibysmy niektorych seriali (o filmach nie pisze, bo predzej, czy pozniej przewaznie sa puszczane, chyba ze sa to jakies niszowe produkcje).

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Paulina
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
No o to moje wypociny:

tarara napisał:
ale w sumie, przeciez napisy ze strony www.napisy.org byly tworzone przez czlonkow i byly ich autorstwa ... przeciez onie nie piratowali filmow tylko tworzyli napisy !!!


Tu chodzi o kwestie praw autorskich. Tak naprawde to powinni miec zgode autora tekstu do tlumaczenia. Oni przekladali tekst gotowy, wiec tez tak do koĂąca nie tworzyli. Ale ta kwestia z prawami autorskimi w swiecie tlumaczy jest bardzo kontrowersyjna, bo z jednej strony to przeklad danego tekstu zrodlowego, a z drugiej strony tworzysz wlasny tekst, bo wiadomo, ze czesto przy tlumaczeniach sie cos zmienia albo dopasowuje do realiow kraju itd. Tutaj bardziej chodzilo o kwestie tego, ze napisy byly udostepnianie do filmow, sciagnietych. Bo po co komu napisy do oryginalnego DVD.

veronika-imi napisał:
A co ze stronami gdzie sa tlumaczenia piosenek? Przeciez na to samo wychodzi! i co zaczna robic te swoje naloty? smiechu warte! zajeliby sie czyms powazniejszym


Tutaj to samo: prawa autorskie. Strony z oryginalnymi tekstami piosenek i z tlumaczeniami, juz w przeszlosci bywaly zamykane.

veronika-imi napisał:
Juliette24 napisal:
Vero, a co Ty nie wiesz, ze w naszym kraju wszystko stoi na glowie?

wiem, niestety...przykre jest to, ze ONI maja ludzi za idiotow, ktorym mozna wszystko narzucic i wmowic ze czarne jest biale a biale jest czarne


To nie tylko nasz kraj. I u nas to jest lightowo…w Niemczech w TV jest mnostwo reklam na temat piractwa i tego ze grozi Ci wiezienie. Niemiecka strona internetowa (naprawde byla swietna) z tekstami piosenek zostal oczywiscie zamknieta. A tak na marginesie to napisy.org bylo na niemieckim serwerze i tez to sie przyczynilo do wpadki.

*Anka* napisał:
Tak, jak tam jest napisane rozni ludzie korzystaja z napisow. A tlumacze nie pobierali za to pieniedzy. A ponad to (tez jest w liscie) nawet w telewizji sa bledy w tlumaczeniu i to czasami takie, ze az bola uszy.
Juz nie wspominajac o tym, ze przeciez na serwerach sa napisy do roznych seriali, ktorych w Polsce nie nadaja, a jak juz to za pare lat.


Ale to Tak jak juz pisalam wyzej – po co napisy jak sie ma oryginalne DVD? A to ze sa bledy w tlumaczeniach to juz inna sprawa, ale do tlumaczenia to czesto brani sa studenci, ktorzy z danego jezyka nie sa zbyt dobrzy.

inge napisał:
Filmow nie sciagam NIGDY. Chodze do kina albo kupuje gazety z plytami za malo kasy, i mam juz pokazna kolekcje swietnych filmow na DVD


A jakbym chcial ogladac wszystkie filmy, ktore mnie interesuja w kinie, to bym zbankrutowala, a czynsz za mieszkanie i reszta sam sie nie zaplaci. Mnie np. nie stac na czeste chodzenie do kina a poza tym mam na to malo czasu.
Koniec - ciekawe ile osob dotrwalo do tego miejsca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
inge
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
Paulina napisał:

inge napisał:
Filmow nie sciagam NIGDY. Chodze do kina albo kupuje gazety z plytami za malo kasy, i mam juz pokazna kolekcje swietnych filmow na DVD

A jakbym chcial ogladac wszystkie filmy, ktore mnie interesuja w kinie, to bym zbankrutowala, a czynsz za mieszkanie i reszta sam sie nie zaplaci. Mnie np. nie stac na czeste chodzenie do kina a poza tym mam na to malo czasu.


Ja mam troche inny oglad na sprawe ^^ bo sama bogata nie jestem i tez mnie nie stac na super czeste chodzenie do multipleksow. ale w przypadku filmow mam zasade: nie mam kasy na kino, zeby obejrzec nowy, fajny film - nie ide. za to czekam, czy przypadkiem nie bedzie tego filmu w miejscowym kinie studyjnym, gdzie sa niewygodne fotele, ale nie smierdzi popcornem i bilety sa 2x taĂąsze ^^ a jesli w studyjnym nie graja, to cierpliwie czekam, az bedzie mozliwosc a) obejrzenia ze znajomymi, jesli ktos kupi akurat DVD b) albo czasami kupienia z jakims pismem, za 5 zl nawet, co tez sie zdarza, chociaz dopiero po jakims czasie. czyham tez na inne okazje: na urodziny zazyczam sobie biletu do kina na jakis konkretny film na przyklad.

wszystko sie rozbija o te prawa autorskie. i ja mam mieszane uczucia co do nich. bo staram sie miec legalne oprogramowanie, i to tez nie jest tak, ze ide do sklepu, mowie rodzicom, ze chce oryginalny program a oni wyciagaja plik banknotow i mi kupuja to jest kwestia dluzszego czasu, polowania na jakas okazje, znizke, uskladania. za to musze przyznac, ze muzyke sciagam, bo tu ujawnia sie mroczna strona mojej natury tak samo seriale. za to filmow nigdy. ale uwazam, ze uznanie stron z tekstami piosenek, tlumaczeniami oraz napisami za lamanie praw autorskich to PRZEGIeCIE. no ale dla dystrybutorow kazdy sposob dobry

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Paulina
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
inge napisał:
ale uwazam, ze uznanie stron z tekstami piosenek, tlumaczeniami oraz napisami za lamanie praw autorskich to PRZEGIeCIE. no ale dla dystrybutorow kazdy sposob dobry


Mysle, ze autorzy piosenek itd. jako przegiecie tego nie uznaja....to jest temat ktory nigdy do koĂąca nie zostanie wyjasniony...

Co do sciagania filmow, masz racje, ja wcale nie uwazam, ze dobrze robie, ze sciagam, ale niestety po czesci jestem do tego zmuszona.

A swoja droga, czemu akurat nie sciagasz filmow?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
inge
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
pewnie i masz racje, ze autorzy piosenek widza to inaczej...ale ja nie rozumiem ;D inaczej, gdyby byly strony po prostu z mp3 do sciagania P: ale na piosenke sklada sie muzyka i tekst, a sam tekst w formie pisemnej...no to co to za lamanie praw autorskich? przeciez jak ktos juz slyszy te piosenke, to slyszy tez tekst, i co to za roznica, czy ten tekst zostanie zapisany i upubliczniony na jakiejs stronie internetowej? bo musialby byc zakaz zapisu lyricsow

hm... czemu akurat filmow. powiedzmy, ze bardzo czesto chodze do kina studyjnego i place te 10 zl za bilet i ogladam go raz, bo filmy sie na ogol (oprocz ulubionych) oglada jednorazowo ^^ z muzyka jest zupelnie inaczej. przede wszystkim, plyty sa.koszmarnie.drogie. zwlaszcza zagraniczne. jak mam dac 50 zl za plyte to mnie zgina...zwlaszcza, ze w moim przypadku jest tak: slysze, ze jest swietny film, podoba mi sie trailer, ale nie mam forsy - no to ze smutkiem rezygnuje i czekam 5 lat az bedzie w TV a od muzyki sie nie uwolnie, jak slysze, ze jest nowa plyta np. CocoRosie to nie moge, nie moge, nie moge zrezygnowac z niej dlatego sciagam muzyke. i jeszcze jeden powod. slucham zespolow, ktorych plyt nie kupie...bo nawet nie ma ich w Polsce np. Flunk. a i po niektore plyty musialabym jezdzic do innych miast, bo u mnie jest Empik, gdzie sa same dziwne plyty i Media Markt, gdzie juz z pewnoscia nie bedzie tych plyt, ktore chce.

a seriale... powody ich sciagania sa prozaiczne 1. Mam podstawowy pakier telewizyjny, czyli 6 kanalow ^^ 2. Nie mam TV w pokoju i chocbym chciala, to nie obejrze zadnego serialu, ktory zaczyna sie pozniej niz o 21, bo rodzice ida spac o 22 {; 3. Jest wiele fajnych seriali, ktorych w Polsce nie ma i sa marne widoki na to, ze kiedykolwiek je ktos kupi i pusci o ludzkiej porze ^.^

ol gad, ile napisalam

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 8:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
Wiem, wiem. To w jakis sposob zamyka nam droge do ogladania naszych seriali, filmow. Ale szczerze, to jest kradziez pobieranie tych filmow z internetu. I wiem,ze ta akcja przynajmniej czesciowo zmniejszy te piractwo. Badzmy obiektywni, a nie myslac tylko o tym,ze nie obejrzymy jakiegos tam serialu, bo nie ma napisow. Oczywiscie wiem,ze lepiej jest sobie sciagnac film zamiast isc do kina, kupic sobie dvd albo je wypozyczyc, ale to jest w dalszym ciagu kradziez. Niestety.
I mysle,ze zamkniecie napisow.org oraz innych stron z tlumaczeniami zmniejszy te przestepstwa kradziezy, a o to chodzi. Skoro narzekamy na nasz kraj, to spojrzmy na siebie, pobieranie tych wszystkich piosenek, filmow z internetu to przestepstwo. Cale BearShare, eMule i inne programy to przestepstwo. Wiem,ze to glupio brzmi i wychodzi na to,ze jestem przeciwko Wam wszystkim, ale jestem po prostu ze soba sama szczera, nie mam zamiaru siebie oszukiwac. Tak jest, a akcja policji byla (niestety) trafna, bo mysle,ze wreszcie cos zdzialali. Taka ich praca, musza z tym walczyc.

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:21 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
tricky, masz pelna racje, ale z drugiej strony policjanci tez kokosow nie zarabiaja i jakbys sie tak przeszla do domu jednego z drugim i zobaczyla ich kompa, to albo bys tam zobaczyla samo pirackie oprogramowanie filmy muze i wszystko, albo nawet co gorsze, kompa, ktory komus zwineli... no bo powiedzcie mi co oni robia z tymi kompami filmami i wszystkim? albo sobie rozdzielaja do domow, albo zostawiaja na komendzie i ogladaja w wolnych chwilach, bo przeciez tego nie wyrzucaja raczej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mlodziutka
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 12:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 536
Płeć: Kobieta
Sciagam muzyke tylko;)
Na seriale czekam az w tv beda:D
A filmy jakbym bardzo chciala to moge isc i kupic za 5zl (te ktore w kinach leca)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 6:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Mlodziutka napisał:
A filmy jakbym bardzo chciala to moge isc i kupic za 5zl (te ktore w kinach leca)

tylko, ze pewnie pirackie, bo innej mozliwosci kupienia filmow, ktore aktualnie leca w kinie za 5zl nie widze... a wtedy to zadna roznica czy sciagniesz za darmo czy kupisz piracki IMO... Ja sciagam seriale i czasem muze, ale tylko pojedyncze piosenki, czy albumy ktore ktos mi poleci... i ostatnio zaczelam kupowac plyty... bo juz nie chce dluzej krasc jasne, ze bede starala sie sciagac muze ktora kocham a jest niedostepna u nas, ale to co moge u nas kupic postaram sie w miare mozlwosci finansowych nadrobic

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 6:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Dareyouto za piec zlotych to mozna owszem, ale film wypozyczyc i potem (jak wiekszosc to czyni) nielegalnie w domu skopiowac. Coz kolko sie zamyka, ja nie wiem, czy jest jakies konkretne i wlasciwe rozwiazanie tej kwestii. Sprawa sie rozbija nie o same prawa autorskie, bo jakby tak bylo, to dajmy na to, harcerze, turysci itd musielliby placic tantiemy za wykonanie piosenki perfektu przy ognisku - bo jakby nie bylo jest wykonanie publiczne. Tak samo z festynami itd. itp. Wieksze koncerty to oczywiscie inna sprawa. Albo gdyby chorzysci z kosciola mieli placic rodzinie mozzarta za wykonanie jego misterium paschalnego.
Tutaj chodzi o moralnosc i nasze sumienia, ale przede wszystkim tez o to, ze Ci ktorzy te piosenki nagrywaja, wydaja i dystrubuuja zarabiaja na tym mase kasy, ale chcieliby zarabiac jeszcze wiecej. I nie ma sie nad nimi co za bardzo litowac, bo az tak zle to im znowu nie jest.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mlodziutka
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 6:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 536
Płeć: Kobieta
No wlasnie pirackie. Chociaz pirackie potrafia sprzedawac za 40 zl nawte.Wiec wteyd lepeij kupic orginal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
No to juz inny problem,ze nawet policja sie tego dopuszcza, tez naleza do ogolu naszego spoleczeĂąstwa ktore zyje z piratow, a taka przestepczosc jest niedozwolona. Wiem,ze nikt nie jest swiety, ale jesli policja chce walczyc z piractwem to trafila w 10 z zamknieciem napisy.org. Niestety, tak jest.

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
foragain
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 12:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
Uwazasz ze po zamknieciu napisow.org ludzie nie beda sciagac wiecej filmow??? Moim zdaniem to nie wiele zmieni

Jesli juz powinni sie zabrac za stronki z ktorych mozna pobrac filmy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 12:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
Dokladnie tak, uwazam ze sciaganie tych filmow po zamknieciu napisy.org zmaleje. Zreszta pisalam to wczesniej

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
foragain
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 12:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
moze i troche zmaleje do czasu powstania nowej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Wojna o napisy.org Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Wojna o napisy.org


Wygenerowano w 0.093 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights