Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Harry Potter

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Harry Potter
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Freya
PostWys³any: Czw Lip 12, 2007 12:09 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
a ja ostatnio przeczyta³am sobie wszystkie czê¶ci dla od¶wie¿enia i stwierdzam, ¿e nadal najs³absza wg mnie jest Komnata Tajemnic, chyba za bardzo denerwuje mnie postaæ Lockharta... zreszt± podobne wra¿enie odnoszê co do filmu... z ekranizacji te¿ chyba najbardziej lubiê Wiê¼nia Azkabanu

powiem Wam te¿, ¿e czytaj±c trójkê po raz drugi chyba ukszta³towa³ mi siê w wyobra¼ni pewien wizerunek Syriusza, a pó¼niej ni st±d ni zow±d zobaczy³am jaki¶ klip Placebo i by³am szczerze zdziwiona, bo Steve, perkusista wygl±da dok³adnie kropka w kropkê, jak ten mój wyobra¿ony Syriusz a wyobra¼cie sobie mój zawód, jak zobaczy³am w ekranizacji Gary'ego Oldmana, który siê nawet nie umywa do Steve'a oczywi¶cie mo¿na siê k³óciæ, ale moje wyobra¿enie jest tak silne, ¿e chyba ¿aden argument nie jest w stanie mnie przekonaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
An-ia
PostWys³any: Czw Lip 12, 2007 11:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 21 Maj 2007
Posty: 1530
P³eæ: Kobieta
Skad: Poznañ
Oldman jest straszny to najgorszy wybór, moim zdanie. On wogóle nie jest podobny do Syriusza i charakterem i opisanym wygl±dem. Mi te¿ siê 3 bardzo podoba choæ im dalej to ekranizacje s± coraz lepsze

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Czw Lip 19, 2007 2:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
juz nie mogê siê doczekaæ tej pi±tej czê¶ci filmu jeszcze tylko tydzieñ rrr zauwa¿y³am dzisiaj, ¿e bêd± te¿ graæ Pottera w IMAXach omg, Zakon Feniksa w 3D - muszê to zobaczyæ!!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Danieleczek
PostWys³any: Czw Lip 19, 2007 3:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 03 Mar 2007
Posty: 240
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Far Far Away
Powiem ¿e te¿ siê napali³em na Zakon Feniksa, po tym jak zobaczy³em t± zapowied¼ przed Shrekiem Trzecim to joooo, naprawdê robi wra¿enie, mo¿e da siê za³atwiæ bilety na premierê i przebraæ siê za czarodzieja i paradowaæ po Wrocku xP


Jaaa nowy Firefox podkre¶la b³êdy koniec z wklejaniem do Worda ^^

_________________
Rise up this morning,
Smiled with the rising sun
Three little birds pitch by my doorstep
Singin' sweet songs of melodies pure and true
Sayin', "This is my message to you-u-u."
Singin'...


Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be alright.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Czw Lip 19, 2007 3:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
Danieleczek napisa³:
mo¿e da siê za³atwiæ bilety na premierê


Ja ju¿ mam i cierpliwie czekam
*k³amie, wcale nie czekam cierpliwie, doczekaæ siê nie mogê*
a za dwa dni wychodzi ksi±¿ka, to dopiero stres [szczególnie dla fanów Ron/Hermione, Harry/Ginny] *

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
carmen91
PostWys³any: Czw Lip 19, 2007 5:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 10 Lip 2007
Posty: 194
P³eæ: Kobieta
Skad: Kobylnica
ej..ja slyszalam ze ta ksiazka bedzie po angielsku a nie po polsku..Ze niby po polsku ma wyjsc za 3 miesiace..czy jakos tak. Przynajmniej tak w radiu mowili

_________________




Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Czw Lip 19, 2007 5:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
No, ale ja mia³am na my¶li t± po angielsku

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Pi± Lip 20, 2007 12:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
och, ach! ja siê bojê czytaæ w oryginale, bo wydaje mi siê, ¿e nie znaj±c ogólnie kontekstu i znaczeñ niektórych dziwnych pojêæ, nie dam sobie rady ale gdybym tylko mog³a j± jako¶ zdobyæ, mo¿e bym siê prze³ama³a
a póki co muszê kupiæ bilety na HP jeju, je¶li obejrzê go w IMAXie, to chyba padnê z wra¿enia a ju¿ dzi¶ zgarnê³am soundtrack do V czê¶ci podobuje mi siê so³ macz!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Caroline Mars
PostWys³any: Pi± Lip 20, 2007 6:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeñ Neptune High



Do³±czy³: 03 Mar 2007
Ostrze¿eñ: 1
Posty: 393
P³eæ: Kobieta
Skad: - - - - -
tak jest u nas zawsze z opó¼nieniem ja nawet nie mam siê co braæ za wersjê angielsk± za ma³o bym zrozumia³a .
Wczoraj (bodaj¿e) na Polsacie by³o podane zakoñczenie i by³o co¶, ze jaki¶ mugol szed³ alejk± nie zwracaj±c uwagi na 2martwych ludzi i tu ich imiona by³y zamazane, ale nie wiem czy przypadkiem do tego drugiego zamazanego pola nie pasowa³o by "Voldemort"...

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Pi± Lip 20, 2007 8:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
przestañ! b³agam... ¿adnych spoilerów, bo jak siê czego¶ dowiem, zanim sama przeczytam, to chyba padnê trupem do tej pory jestem w¶ciek³a, ¿e kolega powiedzia³ mi, która z postaci umrze w pi±tej czê¶ci zanim doczyta³am (nie piszê kto z dba³o¶ci o tych co nie czytali, a filmy ogl±daj± , wprawdzie wtedy mu nie uwierzy³am, ale i tak do tej pory mam ¿al

ale gdyby to by³ Voldemort martwy, to by³oby mi jednak l¿ej czytaæ, jak ju¿ wreszcie dorwê do tej pory mia³am zawsze jak±¶ tak± ¶wiadomo¶æ, ¿e Harry musi prze¿yæ, bo przecie¿ ma byæ 7 tomów, a teraz to ju¿ sama nie wiem co bêdzie

póki co... zosta³ tydzieñ do premiery Zakonu Feniksa

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Sob Lip 21, 2007 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
Ja jedyne czego jestem pewna to tego, ¿e Ron i Hermiona bêd± razem
moje Sidekicksowskie serce mi to podpowiada

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Caroline Mars
PostWys³any: Sob Lip 21, 2007 11:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeñ Neptune High



Do³±czy³: 03 Mar 2007
Ostrze¿eñ: 1
Posty: 393
P³eæ: Kobieta
Skad: - - - - -
tez mi siê wydaje ze Ron z Hermion± bêdzie ale szczerze to na pocz±tku serii HP nawet o tym nie pomy¶lam

oky Freya ju¿ milczê i czekam z niecierpliwo¶ci± na polski przek³ad
Ja w 5czê¶ci to siê trochê porycza³am pod koniec... taaam, wiesz gdzie;)

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Sob Lip 21, 2007 12:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
ja rycza³am jak g³upia na 5 czê¶ci, na 6 nie by³o lepiej i czujê, ¿e na 7 tez bêdê p³akaæ
Bo¿e, to takie niesprawiedliwe, niektórzy ju¿ przeczytali a my musimy czekaæ tyle czasu

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Sob Lip 21, 2007 8:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ja te¿ rycza³am 5 i 6 czê¶æ czyta³am po dwa razy, a i tak rycza³am zarówno wcze¶niej, jak i ostatnio i tak jak blue przeczuwam, ¿e ostatnia czê¶æ wcale nie bêdzie l¿ejsza pod tym wzglêdem

powiem Wam, ¿e obejrza³am sobie dla powtórki Czarê Ognia i przyznam szczerze, ¿e jestem cholernie zawiedziona... ksi±¿ka by³a o niebo lepsza jak dla mnie! i jest tyle nie¶cis³o¶ci, bo to, ¿e jest masakrycznie skrócony wzglêdem ksi±¿ki, jestem jeszcze w stanie zrozumieæ, ale ¿eby tak przekrêcaæ kolejno¶æ wydarzeñ i tak lekcewa¿yæ szczegó³y nie wiem, czy mam siê rozwodziæ d³u¿ej na ten temat, ale nie darujê sobie, jak nie wspomnê, ¿e bli¼niaczki Patil by³y przecie¿ w dwóch ró¿nych domach (Gryffindor i Ravenclaw), a w filmie obie by³y w Gryffindorze i w dodatku chodzi³y wszêdzi razem, a w ksi±¿ce Parvati przyja¼ni³a siê z Lavender

eeech... tak, to jest, jak siê przywi±¿e za bardzo do orygina³u... dziwi mnie tylko, ¿e wogóle nie pamiêtam wersji filmowej, a przecie¿ by³am na tym w kinie na 100%, a ogl±da³am, jakbym widzia³a pierwszy raz

ach... jeszcze jedno mnie razi w filmie... przecie¿ rogogon nie wspina³ siê za Harrym po dachach Hogwartu to by³o na maksa naci±gane... mam nadziejê, ¿e w 5 czê¶ci nie zlekcewa¿± ju¿ tak orygina³u, chocia¿ tutaj bardziej licz± siê ju¿ chyba emocje, bo od V tomu zaczyna siê naprawdê ostro dziaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Sob Lip 21, 2007 8:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
Rozumiem, ¿e s± ludzi, którzy lubi± trzymaæ siê orygina³u, ale mnie nie przeszkadza w ogóle to, ¿e co¶ zmienili czy dodali, film musi byæ bardziej spektakularny, maj± wiêksze pole popisu je¶li chodzi o sceny,walki,bitwy etc.
Ja by³am bardzo zadowolona z tego filmu, wysz³am naprawdê zauroczona MIMO,¿e film odstawa³ od ksi±¿ki.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Sob Lip 21, 2007 8:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
och! i oczywi¶cie Barty Crouch Jr nie ¶ni³ siê Harry'emu i nikt nie wiedzia³, ¿e on ¿yje i pomaga Voldemortowi, a¿ do samego koñca Turnieju Trójmagicznego! to ju¿ jest totalna przesada...

[ Dodano: Sob Lip 21, 2007 8:46 pm ]
Blue, masz sporo racji... zreszt± zazwyczaj nie przeszkadzaj± mi jakie¶ zmiany w ekranizacjach ksi±¿ek, czy pewne pominiêcia, ale akurat tutaj nie potrafiê tego zaakceptowaæ co nie znaczy, ¿e film ogó³em mi siê nie podoba³, bo by³ oczywi¶cie bardzo efektowny, ale mo¿e taka juz jest si³a wyobra¼ni, ¿e po przeczytaniu ksi±¿ki trudno jest zaakceptowaæ wizjê re¿ysera/scenarzysty, je¶li znacz±co ró¿ni siê od naszej w³asnej
gdybym nie czyta³a ksi±¿ki, jestem pewna, ¿e film bardzo by mi siê podoba³, a tak, oceniê go jako dobry no... mo¿e jednak niez³y... tak ze trzy gwiazdki na piêæ

[ Dodano: Sob Lip 21, 2007 9:27 pm ]
zapomnia³abym... strasznie ¶mieszne kaptury mieli ¶miercio¿ercy! wyobra¿a³am sobie co¶ bardziej na kszta³t Sith'ów, czyli czarny p³aszcz i wielki kaptur (ale nie taki ¶mieszny spiczasty ) zakrywaj±cy twarz, ale fakt, ¿e zapomnia³am o maskach

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Caroline Mars
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 9:16 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeñ Neptune High



Do³±czy³: 03 Mar 2007
Ostrze¿eñ: 1
Posty: 393
P³eæ: Kobieta
Skad: - - - - -
A widzia³a¶ film z 3czê¶ci HP? Film ¶wietny, ale wszystko by³o inaczej ni¿ w ksi±¿ce. Gdzie k³ótnia Rona i Hermiony? Ja jestem niestety w tyle z Filmami, dopiero jutro poogl±dam 4czê¶æ.

Ja na HP i Zakon Feniksa jak mówi³am rycza³am jak bóbr, nawet na 6mniej!

bluevein dok³adnie to jest totalna niesprawiedliwo¶æ! Ja te¿ chce siê t³oczyæ przed ksiêgarniami Choæ pewnie je¶li ksi±¿ka W-KOñCU-PO-POLSKU pojawi siê u nas, kupie j± po paru dniach...

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 11:03 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Caroline Mars napisa³:
A widzia³a¶ film z 3czê¶ci HP? Film ¶wietny, ale wszystko by³o inaczej ni¿ w ksi±¿ce. Gdzie k³ótnia Rona i Hermiony? Ja jestem niestety w tyle z Filmami, dopiero jutro poogl±dam 4czê¶æ. .


widzia³am, ale zupe³nie jej ju¿ nie pamiêtam, bo to by³o wtedy jak by³a w kinach, ale pamiêtam, ¿e mi siê podoba³a do¶æ mo¿liwe jest te¿ to, ¿e mo¿e w 3 czê¶ci ominêli mniej w±tków, bo ta zwyczanie by³a krótsza ni¿ Czara Ognia ale skoro tak mówisz, to chyba sobie przypomnê i Wiê¼nia Azkabanu

PS.mo¿e bym siê tak nie czepia³a, gdybym nie by³a w miarê na ¶wie¿o po przeczytaniub booksów

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 11:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
Caroline Mars napisa³:
bluevein dok³adnie to jest totalna niesprawiedliwo¶æ! Ja te¿ chce siê t³oczyæ przed ksiêgarniami Choæ pewnie je¶li ksi±¿ka W-KOñCU-PO-POLSKU pojawi siê u nas, kupie j± po paru dniach...


ja to chyba zamówiê w Empiku i mi do domu przywioz± D a co tam, nie bêdê musia³a siê pchaæ i bêdê mia³a gwarancjê, ¿e ksi±¿kê dostanê w pierwszym dniu jej pojawienia siê.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Danieleczek
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 11:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 03 Mar 2007
Posty: 240
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Far Far Away
Bodaj¿e wczoraj czy przedwczoraj ekspresie podawali zakoñczenie 7 czê¶ci Pottera, heh osobi¶cie mi sie nie podoba, a i Rowling chyba rzeczywi¶cie bêdzie pisa³a nastêpne ksi±¿ki o Potterze ;P , heh niby dobrze ^^

_________________
Rise up this morning,
Smiled with the rising sun
Three little birds pitch by my doorstep
Singin' sweet songs of melodies pure and true
Sayin', "This is my message to you-u-u."
Singin'...


Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be alright.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 2:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
spoilery:
Jak to bêdzie pisa³a? przecie¿ wszystko siê skoñczy³o, finito , epilog 7 tomu Harrego po prostu jest koñcem i nastêpnych ksi±¿ek nie bêdzie.

Danieleczek napisa³:
Bodaj¿e wczoraj czy przedwczoraj ekspresie podawali zakoñczenie 7 czê¶ci Pottera, heh osobi¶cie mi sie nie podoba

Niby dlaczego siê nie podoba? mi siê podoba³

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Danieleczek
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 6:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 03 Mar 2007
Posty: 240
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Far Far Away
Raczej tak, o tym ¿e bêdzie np. 8 czê¶æ Pottera mówione by³o wcze¶niej ¿e autorka siê zastanawia itp., teraz mówili ¿e autorka bêdzie pisa³a dalej o Harrym Potterze... wiem ¿e 8 mia³a przedstawiaæ ¿ycie Pottera po szkole i tym podobne bajery bajery

Spojler:

Cytat:
Niby dlaczego siê nie podoba? mi siê podoba³


Zbyt sielankowate osobi¶cie mia³em nadzieje ¿e Potter zginie wkurza³ mnie ju¿ burak jeden ;P

_________________
Rise up this morning,
Smiled with the rising sun
Three little birds pitch by my doorstep
Singin' sweet songs of melodies pure and true
Sayin', "This is my message to you-u-u."
Singin'...


Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be alright.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 7:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
jeste¶cie kochani, ¿e uprzedzili¶cie i zaznaczyli¶cie spoilery, bo znaj±c moj± zdolno¶æ do nie zauwa¿ania wielkiego napisu "SPOILER", pewnie bym przeczyta³a i pó¼niej w¶cieka³a siê, ¿e odebra³am sobie ca³± rado¶æ czytania ksi±¿ki dziêki :*

szczerze powiedziawszy ja bym siê ucieszy³a, gdyby mia³a byæ 8 czê¶æ Pottera Rowling udowodni³a, ¿e potrafi dobrze pisaæ, bo ka¿da kolejna czê¶æ by³a/jest coraz ciekawsza i bardziej wci±gaj±ca, a je¶li jej to przynosi kasê, a nam radochê, to chyba nie ma co narzekaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 8:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
spoiler:

Danieleczek napisa³:
wiem ¿e 8 mia³a przedstawiaæ ¿ycie Pottera po szkole i tym podobne bajery bajery

No ale epilog 7 czê¶ci to przedstawi³, poza tym nie wiem o czym mia³aby byæ 8 czê¶æ, srsly, przecie¿ Harry pokona³ Voldiego

Freya napisa³:
szczerze powiedziawszy ja bym siê ucieszy³a, gdyby mia³a byæ 8 czê¶æ Pottera Rowling udowodni³a, ¿e potrafi dobrze pisaæ, bo ka¿da kolejna czê¶æ by³a/jest coraz ciekawsza i bardziej wci±gaj±ca, a je¶li jej to przynosi kasê, a nam radochê, to chyba nie ma co narzekaæ

No nie wiem, ja trzymam siê tego, ¿e od pocz±tku mia³o byæ 7 ksi±¿ek i nie planowano wiêcej i niech ju¿ tam zostanie

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Nie Lip 22, 2007 8:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
mo¿e oszczêdzi³oby mi to tej niepewno¶ci kto zginie w 7 czê¶ci tzn.mo¿e raczej strachu o to, czy nie bêdzie to Harry, chocia¿, o ile dobrze pamietam, Rowling wspomina³a, ¿e oszczêdzi Harry'ego, ale zginie kto¶ z jego przyjació³... no nic, przekonam siê, kiedy wyjdzie polska wersja, o ile wcze¶niej nie siêgnê po orygina³ a w³a¶nie, nie wiecie ile kosztuje Deathly Hallows w Polsce? czy nie op³aca³oby siê bardziej np ¶ci±gn±æ go z UK?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Harry Potter Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Harry Potter


Wygenerowano w 0.075 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights