Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Alias (Agentka o stu twarzach)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Alias (Agentka o stu twarzach)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*Anka*
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 8:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
No wlasnie... ja czekam nieustannie na 4 sezon

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Jeden odcinek w plecy... Jutro obejrze season finale...

EDIT: Jutro jest dzisiaj, wiec jestem po... Ah zawsze wyskoczy cos z przeszlosci Jacka. Wprawdzie nic jeszcze nie rozumiem, ale juz mi nie pasuje... I od poczatku wiedzialam, ze to nie Sydney idzie do siedziby CIA Ma sie juz ten zmysl powatpiewacza... Czwarty sezon sie ciagnie jak mleczna krowka... A jak tam Ania u Ciebie?

EDIT2: Przepraszam oficjalnie moj komputer i internet za mleczna krowke... Mam juz 11 odcinkow!! I brak czasu na seans... Ale swietne sa trzy pierwsze odcinki... Padam z wrazenia; komizm slowny, ze szok... I Weiss moj kochany jest... A jak sie pierwszy zaczynal... A jak trzeci... Padalam z Jamajki... Ania nadazaj, bo gadam ze soba...

Najlepszy tekst i scena...
Dude! I knew it! (Weiss do Vaughna)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 9:36 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Jedyne, co moge teraz powiedziec, to odnosnie zakoĂączenia 3 sezonu. swietny byl ten odcinek. Tez podejrzewalam od samego poczatku, ze to nie Syd, bo sie strasznie dziwnie zachowywala.
A koĂącowka... Moze to zabrzmi glupio, ale ciesze sie, ze to wlasnie Vaughn zabil Lauren A pozniej ten kiss
No ale glupia Lauren, jak zwykle musiala cos wypaplac Szkoda mi byl Syd na koĂącu, kiedy plakala a pozniej wszedl Jack
Za 4 serie zabieram sie zaraz po zakoĂączeniu sescji, czyli jakos 22 czerwca No chyba, ze znajde jakas wolna chwile w trakcie nauki... bo wiadomo... "Co za duzo, to nie zdrowo" Trzeba zrobic sobie chwile relaksu

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 2:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Ojej nie rob mi tego; ja jestem w polowie, bo sie oderwac nie moge; IV sezon jest o niebo lepszy od III; o wiele lepsze akcje sa i wreszcie wszyscy biora w nich udzial. Ajs i z kim ja mam komentowac?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 6:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Moze jednak zaczne wczesniej, bo ja za dlugo nie moge siedziec i sie uczyc i zawsze w przerwie zarzucam sobie jakis serial

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 10:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Naprawde radze Ci zacznij; dwa pierwsze odcinki, ktore trzeba obejrzec jednoczesnie, bo tak emitowali... sa przeswietne; a potem lepiej i lepiej; musisz miec czas na odpoczynek, a z usmiechem na twarzy bedzie Ci lepiej sie uczyc i bedziesz miec motywacje, zeby szybciej skoĂączyc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:08 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Obejrzalam wlasnie pierwszy odcinek swietny byl, swietnie dobrana muzyka (musze sobie poszukac piosenek ) i podoba mi sie nowa czolowka
Strasznie mi sie podobala Syd na poczatku i ten jej akcent, lubie, jak tak mowi I smiac mi sie z rozmowy Weiss'a i Vaughna na poczatku i ten tekst o poceniu sie No i pozniej, kiedy poznal Nadie "Jestem Erick Weiss, mam 38 lat, samotny" LOL
Ale i tak najlepszy byl dla mnie Marchall, jak sie cieszyl, ze go zwerbowali do APO I fajnie, ze Nadia tez jest w APO.
Oj w ogole fajny byl ten odcinek. Ciekawe, jak rozwinie sie dalej sprawa z Syd/Jack/Irina
No i oczywiscie Syd/Vaughn

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 12:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
*Anka* napisał:
I smiac mi sie z rozmowy Weiss'a i Vaughna na poczatku i ten tekst o poceniu sie No i pozniej, kiedy poznal Nadie "Jestem Erick Weiss, mam 38 lat, samotny" LOL


To bylo wszystko boskie nie? Weiss byl doskonaly, jeszcze lepszej sceny z nim nie widzialam a to dopiero poczatek, wreszcie jest wiecej jego postaci... Zobaczysz bedzie swietnie... A Marshall byl doskonaly jak opowiadal, ze chodzi odwiedzac Sarka, bo brakuje mu znanych twarzy...

A sceny Sydney/Vaughn przesliczne jak on ja w pociagu ratuje
Ogladaj trzeci odcinek, padniesz z Weissa i Vaughna

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 6:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Obejrzalam wlasnie No myslalam, ze padne juz na samym poczatku A pozniej na urodzinach Weiss'a A Dude! I knew it! bylo po prostu boskie
Ogolnie odcinek niezly. Szkoda mi troche Jacka... Zwlaszcza w ostatniej scenie.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 11:36 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Mowilam, ze IV sezon jest swietny Ogladaj dalej... i pisz na biezaco, a ja bede sobie odswiezac pamiec

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 2:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Musze sciagnac jeszcze raz 4 odcinek , a jak to zrobie, to zaraz cos tu dopisze

EDIT: Czekajac az mi sie sciagnie odcinek, zajelam sie sciaganiem piosenek z odcinkow 1-3. Strasznie mi sie spodobaly. A zwlaszcza te z 3 odcinka z poczatku

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 9:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Bo muzyka zawsze byla swietna; idealnie dopasowana pod misje; i za to tez bardzo kocham serial; ogromny plus za to...

Ja za 17 sie zaraz zabieram...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 11:52 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Wlasnie obejrzalam 4 odcinek Niezly byl... szczeka mi opadla, kiedy ten gosc sie rozsypal w drobny mak I podobala mi sie ta scena, kiedy Vaughn trzymal Keire i ta powiedziala, ze mu wybacza a pozniej bylo zblizenie na jej oko i ta zamarznieta lza.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 12:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
W ogole sceny z Vaughnem jako ksiedzem byly bardzo przejmujace i smutne, to jak opowiadal o Lauren i Sydney sluchala i jeszcze przepiekna piosenka leciala, ktora kocham...

Ogladaj szybko piaty odcinek, tam sa chyba moje ulubione sceny Sydney/Vaughn w ogole; obejrzysz bedziesz wiedziala o co chodzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 2:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
swietny odcinek. Ogladajac go mialam skojarzenie z "zony ze Stepford" Strasznie podobala mi sie ta scena, kiedy Vaughn mowil o tych zareczynach A pozniej ten tekst Syd pod prysznicem.
Fajna jeszcze byla ta scena poczatkowa na temat tych kregli i na koĂącu, kiedy Syd i Vaughn stwierdzili zgodnie, ze lubia to, iz sa nudni.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 9:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
*Anka* napisał:
Strasznie podobala mi sie ta scena, kiedy Vaughn mowil o tych zareczynach A pozniej ten tekst Syd pod prysznicem.

Ta scena w salonie byla przecudna, odrazu obejrzalam ja jeszcze raz; Santa Barbara, ta historia z zoo i jeszcze to, ze sie krecili bylo przeswietne; w ogole oni z obraczkami strasznie mi sie podobali; a sceny przy wannie tez moje ukochane, jak ona go gladzi po pobitej glowce Widzisz, mowilam, ze nie mozesz czekac do koĂąca sesji

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 7:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
martuska napisał:
Widzisz, mowilam, ze nie mozesz czekac do koĂąca sesji


Masz racje Obejrzalam dzis 6 i 7 odcinek. Syd pod wplywem narkotykow byla dosc niebezpieczna Podobaly mi sie sceny z Syd i Nadia, fajnie, ze mialy razem akcje. A to, jak dostaly sie do tego pokoju i ich zachowanie oraz odzywki bylo genialne

EDIT: No i pojawil sie Julian Ogladajac dwa poprzednie odcinki zastanawialam sie wlasnie, kiedy sie pojawi. (swoja droga chyba jeszcze nigdy nie bylo mowy, jak Sark ma na imie , przynajmniej ja sobie nie przypominam). No i come back Anny Espinosy... smiac mi sie chcialo z tej sceny, kiedy walczyly w sklepie, jeszcze ten podklad muzyczny do tego

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 11:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
*Anka* napisał:
Podobaly mi sie sceny z Syd i Nadia, fajnie, ze mialy razem akcje. A to, jak dostaly sie do tego pokoju i ich zachowanie oraz odzywki bylo genialne

swietnie to rozegraly. A rozmowa Vaughna i Weissa o chodzeniu z siostrami? Padalam...

*Anka* napisał:
No i pojawil sie Julian

Ja zawsze strasznie czekalam na obecnosc Sarka


*Anka* napisał:
smiac mi sie chcialo z tej sceny, kiedy walczyly w sklepie, jeszcze ten podklad muzyczny do tego

I to Sydneyowe She can have the blouse, konsternacja ochroniarza

Chyba juz 9. odcinek tez juz obejrzalas, nie?
Ja skoĂączylam IV sezon i ciut przerwe robie, bo nie mam dalej jeszcze...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 9:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
O kurcze no to niezle pedzisz Ja pewnie tez bym juz byla po, gdyby nie sesja.

Edit: Jestem po 12 odcinku . Na serio ten sezon jest lepszy od 3 .smieszny byl ten Sam, co musial pomagac Syd, ale jak na cywila, to niezle sobie dal rade Zaczyna sie sprawa z Vaughn'em... I fajnie, ze dowiezielismy sie czegos o Nadii, o jej dzieciĂąstwie i jak zostala zwerbowana.

Edit 2: Widze, ze chyba teraz ja sama bede pisac w tym temacie Musialam edytowac posta, bo obejrzalam 13 odcinek a tego po prostu nie mozna skomentowac Marchall jako agent w terenie. Usmialam sie tak, ze o malo co nie spadlam z krzesla Scena. w torej rozmawia z Urlichem byla po prostu gen-ial-na A to jego "Syd, I think I just killed Ulrich... Hey, Mr. Bristow. Listen, I'm really sorry. It was an accident. I didn't mean to shoot..." LOL No i ta kolysanka dla Marschall'a Jr.
Szkoda mi bylo Syd, jak lezala w tej trumnie. Prawie, ze krzyczalam na Marschall'a zeby sie pospieszyl A koĂącowa scena byla sliczna

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
O jaaaa... Bo powiadomienia mi nie przyszly jak edytowalas...
Ten odcinek z trumna byl taki creepy, ze az ciary caly czas mialam... Jak Syd powiedziala, ze wystarczy zeby ktos po nia przylecial, a oni ze sa odcieci I potem jak Marshall byl na cmentarzu to tez o malo nie piszczalam, pomimo iz wiedzialam jak sie oczywiscie skoĂączy. A koĂącowka taka lovely, tak bez slow poprosil ja do taĂąca Przesliczne
Zabieram sie wreszcie za pierwszy odcinek... Wlokl sie znowu jak mleczna krowka...

Aaaaa i z 13. strasznie podobal mi sie taniec Syd w Havanie i muzyka swietna, juz sciagnelam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 7:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Obejrzalam 14 odcinek i mnie zatkalo normalnie, jak pokazywali tego goscia na poczatku, co robili na nim eksperyment
Nie podoba mi sie to, ze jack knuje cos ze Sloanem i w sumie dziala przeciwko Sydney Ale zrehabilitowal sie troche, kiedy pomogl jej wyjsc z tego pomieszczenia, co za pewnie nie skoĂączy sie dla niego dobrze

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 7:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
I don't trust anybody except you... Ah te slowa Vaughna do Sydney mi sie podobaly (oczywiscie az musialam przewijac ) Sceny pod koniec odcinka byly takie dramatyczne... I jeszcze to pozegnanie... I Jack... Oj juz napisalas
A pierwszy odcinek V sezonu ma ladne sceny, ale jest taki wkurzajacy... I jeszcze kolejnych 9 jeszcze nie mam...

[ Dodano: Nie Lip 08, 2007 8:15 pm ]
Ania! Piszmy coœ, bo ludzie pomyœl¹, ¿e serial skiepœci³ siê Wpad³am w przepaœÌ, bo nie mam œwie¿ych odcinków

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 9:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
A ja dopiero zaczĂŞÂłam oglÂądaĂŚ Aliasa, jestem na 2 sezonie, ale to nie przeszkadza mi napisaĂŚ, Âże serial jest Âświetny trzyma w napiĂŞciu i caÂły czas coÂś siĂŞ dzieje, jest duÂżo akcji, dramatu, trochĂŞ humoru czyli wÂłaÂściwie wszystko co lubiĂŞ w serialach
Poza tym serial ma same Âświetne postacie, Jack, Syd, Sark, Vaughn, Will... naprawe fantastyczny serial.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
*Anka*
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 9:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
O jak fajnie widzieĂŚ w tym temacie kogoÂś innego niÂż ja i martuÂśka
2 sezon... wszystko sie rozkrĂŞca. Ja juÂż obejrzaÂłam wszystkie odcinki a temat nam zamarÂł martuÂś przez te przez te problemy z forum, ale moÂże jakoÂś odbudujemy teraz przy pomocy blue

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 10:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Nie martwcie sie, ja juz niebawem tez zaczne cos tutaj pisac, bo byc moze nawet i jutro uda mi sie zaczac Aliasa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Alias (Agentka o stu twarzach) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następny
Strona 2 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Alias (Agentka o stu twarzach)


Wygenerowano w 0.081 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights