Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Buffy The Vampire Slayer

Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Buffy The Vampire Slayer
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
villemo
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 7:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
To ja zakladam ten temacik o moim ulubionym serialu
Ogladal ktos moze?? Na pewno kazdy kojarzy. W Polsce zostaly wyemitowane jedynie 3 sezony z 7. Niestety nikt nie powiedzial naszej kochanej tv ze akcja sie rozkreca dopiero od 4 sezonu... no ale nic, moze jednak ktos mial mozliwosc obejrzenia calego. Co o nim myslicie??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
tak ogladalem choc nie nalogowo,ale podobal mi sie ten serial.Srednio lubie fantasty,ale te akcje z wampirami mi przypadly do gustu.szkoda tylko,ze nie widzialem Rachel Bilson ale w sumie ona grala tylko w jednym odcinku

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 11:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Buffy to jeden ze stu chyba seriali, ktore mam na dysku (tzn na razie tylko 3 sezony) i czeka az wezme sie za ogladanie Tyle tego wszystkiego mam, ze sama nie wiem za co sie kurcze zabrac... LOL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
foragain
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 7:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
ja moze z kilka odcinkow ogladalem , nie przepadam zbytni za takimi filmami

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Gosiaczek
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 7:17 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 102
Płeć: Kobieta
Skad: Tychy
Ja ogladalam 3 sezony i mi sie bardzo podoba czekam na jeszcze ale w tv

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 11:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
mp85 napisał:
tak ogladalem choc nie nalogowo,ale podobal mi sie ten serial.Srednio lubie fantasty,ale te akcje z wampirami mi przypadly do gustu.szkoda tylko,ze nie widzialem Rachel Bilson ale w sumie ona grala tylko w jednym odcinku


Oj zacznij od Buffy Tylko jak mowie 4 sezon dopiero mnie tak bardzo wciagnal, jak Spike (ten blondasek) zakochuje sie w Buffy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 1:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Ogladalam Buffy, ale chyba tylko wlasnie 3 sezony, w kazdym badz razie nie doszlam do pary Buffy/Spike.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 1:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Gosiaczek napisał:
Ja ogladalam 3 sezony i mi sie bardzo podoba czekam na jeszcze ale w tv


raczej to malo mozliwe

ja nigdy nie przepadalam za fantastyka, wiec buffy jest tu calkowitym wyjatkiem. po krotce serial doceniam za perfekcyjna kreacje postaci, rowniez tych drugoplanowych i czarnych charakterow, genialne watki miedzyludzkie (na pewno bardziej realne niz w veronice choc to serial fantastyczny!), wciagajaca fabule, btvs posiada elementy horroru, komedii, dramatu, sensacji, mamy jeden odcinek musicalowy i jeden odcinek, w ktorym oprocz poczatku i konca nie pojawia sie nawet jedno slowo i oczywiscie jak w kazdym serialu sa tu tez elementy opery mydlanej - zwiazki, zwiazki, zwiazki )
no i co najwazniejsze w przeciwienstwie do roba thomasa joss whedon podjal ryzyko odmienienia w pewnym momencie swojego serialu calkowicie, bo pewnie gdyby tego nie zrobil skonczyloby sie na 4 sezonach. dlatego kazdy mowi, ze 4 sezon dopiero zaczyna mu sie podobac, bo wlasnie ten 4 jest pomostowym miedzy tym starym, a nowym. w tym momencie serial dorasta. jesli ktos zaczal go lubic jako nastolatek pasjonuje sie od poczatku do konca, ludzie dorosli natomiast zaczynaja serial doceniac dopiero od 4-5 sezonu. co wcale bynajmniej nie oznacza, ze poprzednich sezonow nie nalezy ogladac! wlasnie nalezy aby zobaczyc ta roznice, rozwoj i dojrzewanie postaci. ja akurat z serialem doroslam, bo gdy lecial po raz pierwszy na tvnie w 1998 roku mialam 15 lat. btvs nie jest juz krecone 4 lata, a mimo to wciaz chetnie sie do tego wraca.
dla tych co widzeli tylko 3 sezony emitowane w polskiej tv zdradze tylko kilka takich ciekawostek:

- pewnie to nie nowosc, bo trudno nie zauwazyc na stronach ale w buffy zakochuje sie jej najwiekszy wrog z 2 sezonu - spike, ktory powraca w 4 sez. i oczywiscie nie jest to tak hop siup wszystko rozwija sie dlugo i bardzo autentycznie. na poczatku chodzi tylko o seks (tak na marginesie sarah michelle gellar uwaza, ze w tym serialu jest stanowczo za duzo seksu i sceny sa przesadzone, tylko ciekawe czemu gdy skonczyla w nim grac podjela sie roli dziwki w southland tales ) pozniej caly zwiazek spuffy robi sie tak pasjonujacy i wyjatkowy, ze naprawde trudno sie oderwac
- przyjaciolka buffy willow, ktora gra alyson hannigan (w vm trina) od 4 sezonu odkrywa, ze jest innej orientacji seksualnej. btvs jest pierwszym serialem, w ktorym ukazano zwiazek lesbijski. i do tego w naprawde ladny i delikatny sposob. w innym przypadku pewnie zrobilabym fuj i blee co innego willow i tara dla niektorych troche przesadzona scena pojawia sie w sezonie 7, gdy pokazuja willow i jej nowa dziewczyne kennedy w lozku. to jednak wedlug mnie jest specjalnym posunieciem by ukazac kontrast miedzy zwiazkiem willow-tary, a willow-kennedy (willow jest pozniej z kim innym, bo tara zostaje zamordowana).
- joss whedon jest znany z tego, ze lubi usmiercac swoje postacie, tak wiec wielu glownych bohaterow w koncu ginie (co bynajmniej nie bylo zwiazane z innymi planami aktorow, ktorzy chcieli rezygnowac z serialu, ale ogolna wizja jossa, ktora nie mogla zostac zburzona jak bardzo fani by nie protestowali - i dobrze, grunt to nie isc pod publike)
- diametralna zmiana jest tez pojawienie sie siostry buffy co na poczatku wydaje sie pomyslem bzdurnym ale w rezultacie bardzo trafnym

no i powstrzymam sie wiecej od zdradzania takich najwiekszych przelomow, bo jeszcze wygadam za duzo, a mam do tego tendencje powiem tylko, ze znam wiele osob ubostwiajacych btvs, a nie znoszacych postaci samej buffy. to swiadczy o tym, ze postacie, ktore sie w tym fantastycznym swiecie pojawiaja sa naprawde mocno zakorzenione i realne. kazdy znajdzie cos dla siebie i kogos z kim moglby sie identyfikowac. nawet jesli wkurza go buffy (a ona ma tendencje do wkurzania )

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 2:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
oooo witaj lady_m4ryjane, widze ze taj jak i na buffy fora tak i tu mozna poczytac teoje referaty swietnie opisalas ten serial, moze komus to przyblizy mniej wiecej fabule i skusi sie na obejrzenie reszty sezonow -bo warto!
Co do zwiazkow to uwielbialam Willow i Tare, jej jak ryczalam jak umarla
Joss jak juz mowilas pieknie i delikatnie pokazal ten zwiazek, tak prawdziwie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 2:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
villemo napisał:
oooo witaj lady_m4ryjane, widze ze taj jak i na buffy fora tak i tu mozna poczytac teoje referaty


naprawde staralam sie streszczac wierz mi, ze o buffy moglabym napisac duuuuuuzo wiecej zreszta cos o tym wiesz

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 4:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
i dobrze... lubie sobie poczytac o buffy, a Ty ciekawie o tym piszesz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
IwMi_18
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 8:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 3
Płeć: Kobieta
Skad: NYC
Witam znajomych z buffy.fora.pl

_________________
www.ohdarling.abc.pl


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
IwMi_18 napisał:
Witam znajomych z buffy.fora.pl


nie no kto jeszcze tu sie przyczlapal za mna?

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
IwMi_18
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 2:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 3
Płeć: Kobieta
Skad: NYC
hehehe, a zebys wiedziala, ze za toba Kilka razy wspominalas o tym forum wiec postanowilam tu wreszcie zajrzec

_________________
www.ohdarling.abc.pl


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mlodziutka
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 10:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 536
Płeć: Kobieta
Buffy ogladalam tylko chyba 2 sezony ktore zostaly wyemitowane przez tv 4 Podobal mi sie bo to akurat tematyka ktora lubie ;p lubie ten serial akurat moja tematyka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kitiara
PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 1:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 133
Płeć: Kobieta
Skad: Gorzow Wlkp.
Serial swietny, ale moim zdaniem film jest lepszy. ;>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 8:17 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Kitiara napisał:
Serial swietny, ale moim zdaniem film jest lepszy. ;>


omg widac sa gusta i gusciki. dla mnie film to straszny kicz. warto ogladac tylko ze wzgledu na Luke'a Perry i taki old schoolowy klimat no i dla ciekawostki by zobaczyc jaki byl pierwotny pomysl. najbardziej rozbroil mnie bol brzucha u pogromczyni, ktora tak reaguje gdy zbliza sie jakis wampir

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 4:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
Ja sobie teraz z okazji wakacji zaczĂŞÂłam oglÂądaĂŚ, wÂłaÂśnie dziÂś skoĂączyÂłam 1 sezon Serial fajny, ale niektĂłre odcinki maÂło ciekawe, np. 7 i 8 takie sobie byÂły. I poza tym rozwala mnie charakteryzacja wampirĂłw i niektĂłre potworki, nie no meega kicz
a i podoboaÂło mi siĂŞ jak uczniowie zjedli dyrektora

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
no pierwszy sezon ma bardzo old schoolowy klimat. a efekty specjalne jeszcze jakie smiszne. choc charakteryzacja wampirow nie ulegnie duzej zmianie, to taki znak szczegolny w btvs . chyba 1 sezon jest najbardziej podobny do wersji filmowej. planuje sobie zrobic niedlugo powtorke wlasnie od poczatku (co mi sie rzadko zdarza, bo najczesciej zaczynam od 3-4 sez.). powtarzam sobie teraz Beverly Hills na tv4, ktore to krecono w tej samej szkole co BtVS. tam to dopiero jest old schoolowy klimat. nie ma to jak lata 90-te

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
OMG ten serial jest boski.. NiektĂłre odcinki sÂą takie, Âże aÂż zapiera dech, w porĂłwnaniu z sezonami 1,2 (jestem w poÂłowie 6) to wieeeelka ewolucja tak Âże teraz oderwaĂŚ sie nie moge

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:36 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
uuu to doszlas do goracych momentow Spuffy szosty sezon to moj ulubiony choc najbardziej mroczny. a skoro zlapalas bakcyla zapraszam oczywiscie na forum o Buffy

http://www.buffy.fora.pl/

a tak przy okazji jaki jest twoj ship Spuffy (Spike & Buffy) czy Bangel (Buffy & Angel)? Bo opcji Buffy i Riley nie przyjmuje do wiadomosci
a moja ulubiona postacia jest oczywiscie Faith, ktora jeszcze pojawi sie w 7 sezonie

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 10:37 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
jasne Âże Spike & Buffy chociaz szczerze to wolaÂłam ich relacje z 5 sezonu i poczatku 6 niÂż to co jest teraz, bo teraz to tylko o jedno chodzi..ale to moÂże przejÂściowe Question

[ Dodano: PiÂą 24 Sie, 2007 ]
o wÂłaÂśnie
lady_m4ryjane napisał:
(tak na marginesie sarah michelle gellar uwaza, ze w tym serialu jest stanowczo za duzo seksu i sceny sa przesadzone

w tym siĂŞ z niÂą zgadzam takie perwersyjne nieraz sa te sceny

[ Dodano: PiÂą 24 Sie, 2007 ]
lady_m4ryjane napisał:
pozniej caly zwiazek spuffy robi sie tak pasjonujacy i wyjatkowy, ze naprawde trudno sie oderwac

no mam nadziejĂŞ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 2:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
hmm na jakies super romantyczne sceny bym nie liczyla, bo w sumie dopiero w 7 sezonie Buffy zaczyna patrzec na Spike'a w inny sposob. nie wiem na jakim etapie jestes w 6, wiec nie chce ci za wiele zdradzic czemu tak sie stanie. a co do tego sexu. w sumie nie wiem czemu ludzie robia szum dookola tego. w serialu bardziej sie mowi o tym co Buffy ze Spikiem wyprawiala, a nie bardzo pokazuja nam konkretne sceny. co najwyzej mamy ujecia po wszystkim i widzimy jaki Spike jest podrapany widzialam sceny, ktore z serialu wycieto, bo byly za bardzo smiale. moze jakby je umiescili to bylaby to troche przesada ale tak sie nie stalo. Sarah Michelle Gellar narzeka, bo musiala zagrac wszystkie te sceny. nie bylo wiadomo, ktore postanowia wyciac. jak dla mnie sceny sexu w BtVS sa mistrzostwem, bo praktycznie nie pokazuja niewiadomo czego, a sa maksymalnie gorace. jeszcze w zadnym filmie, czy serialu takich nie widzialam. najlepsza scena to oczywiscie scena balkonowa w Bronzie w odcinku Dead Things. aktorzy praktycznie musieli grac sama mimika twarzy i wyszlo im to genialnie. zreszta wole sceny Spuffy niz sceny Willow i Tary albo Willow i Kennedy. wlasnie ze scena lozkowa z Kennedy w 7 sezonie troche jak na moj gust przesadzili

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 2:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
lady_m4ryjane napisał:
nie wiem na jakim etapie jestes w 6,

wÂłaÂśnie obejrzaÂłam 6.14 Older and far Away

lady_m4ryjane napisał:
najlepsza scena to oczywiscie scena balkonowa w Bronzie w odcinku Dead Things


noo to byÂło mocne ogĂłlnie chodzi mi o to, Âże w tych odcinkach oni prawie w ogĂłle ze soba nie rozmawiaja i prawie wszystkie wspĂłlne sceny opierajÂą siĂŞ wÂłaÂśnie na seksie. TrochĂŞ mi brakuje tej chemii ktĂłra byÂła gdy Spike siĂŞ w niej zakochaÂł a ona traktowaÂła go z gĂłry (chociaÂż czasem traktowaÂła go wrĂŞcz jak Âśmiecia co teÂż byÂło wkurzajÂące)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
w 6 sezonie to juz w ogole Buffy traktuje go jak smiecia. za to ja nie lubie ona po prostu musi odreagowac to swoje zmartwychwstanie tymbardziej, ze przez pewien czas byla przekonana, ze powrocila zla. btvs jest na tyle feministycznym serialem, ze tu nawet w sprawach lozkowych kobieta wykorzystuje faceta
a Older... bardzo lubie. swatka Anyi i Xandra plus Spike z podbitym okiem i do tego demon Clem do towarzystwa

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Buffy The Vampire Slayer Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Buffy The Vampire Slayer


Wygenerowano w 0.073 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights