Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

LoVe czyli Logan & Veronica :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » LoVe czyli Logan & Veronica :)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 8:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Mi Rory do nikogo nie pasuje, nie przepadam za Milo, a Matta coraz mniej lubie. Co do jej zwiazku z Deanem sie na razie nie wypowiem, bo nie dotarlam jeszcze do poczatkowych serii :lol2: W kazdym razie Jared sie ostatnio bardzo poprawil, i jak go nie lubilam (szczegolnie za czasow House of Wax) tak teraz go uwielbiam
A wracajac do tematu, to jest niesamowite jak z poczatkowego nie wyobrazania sobie V. i Logana razem, przechodzi sie calkowitego uwielbienia dla nich W ogolnie nie wiem skad sie biore ci nielicznie fani zwiazku V. i Duncana, on byl nie do strawienia Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 8:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
moze wcale nie ma takich ludzi, a Ci, ktorzy deklaruja sie byc fanami DV, tylko tak mowia, zeby miec odmienna od innych opinie ;P

A ja bylam fanka DV na poczatku s1, chcialam, zeby byli znowu razem jak widzialam jak V. sie na niego patrzyla i wogole, bo bylo mi jej zal.. ale teraz za nic bym nie chciala, zeby byla z Donutem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 9:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Ale mimo wszystko byloby fajnie jakby wrocil do serialu, bo jesli V. kocha Logana, to Duncan by mi nie przeszkadzal, a 3 serii przydaloby sie troche rozruszania. Chociaz gdyby wrocil, to wrocilaby pewnie jego love story z Veronica...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
http://www.youtube.com/watch?v=0b3EUCjDn8w
top 10 LoVe scenes w sumie nice

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
No wlasnie tez to dzisiaj ogladalam Fajnie bylo sobie powspominac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 7:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Taka pare jak Veronica& Logan..nic nie rozdzieli..oni sa jak Ryan i Marissa..z The O.C...chociaz czasem osobna tak naprawde..zawsze razem...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
oczywiscie uwielbiam LoVe i nie wyobrazam sobie zeby na koncu nie byli razem...ale nie mialabym nic przeciwko zeby ich rozdzielic na troche..tak zeby troszke obudzic " Logana bo jakis taki niemrawy sie zrobil w tym sezonie gdyby zaczeli spotykac sie z kims innym mogloby to zaowocowac paroma fajnymi scenami zazdrosci jak w 2 sezonie
Wracajac do tej pary to naprawde zadko zdarza sie widziec taka "chemie"
na ekranie, az czuc iskry w powietrzu jak patrzy sie na tych dwoje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Wiecie co? Uwielbiam LoVe ale juz nie pamietam za co Confused chodzi mi o to, ze w 3 sezonie nie ma miedzy nimi tej iskry, ktora kiedys byla.
Uwielbiam ich juz chyba tylko z przyzwyczajenia bo gdyby ich zwiazek byl taki na samym poczatku jaki jest teraz to z pewnoscia bym ich tak nie polubila. Logan jest nudny niczyn Duncan ostatnio.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Logan sie zrobil ostatnio okropny. Zdecydowanie wolalam go w 1 i 2 sezonie. Teraz to jest zupelnie jak inny czlowiek. Siedzi i sie nad soba uzala i trzeba sie naprawde postarac zeby wylapac jakis naprawde fajny tekst z jego strony. Jesli chodzi o iskre czy chemie to z reguly jest tak, ze jak para juz sie zejdzie to czesc magii miedzy nimi zanika. Tyle ze przez tego dziwnego Logana zniknelo wiecej magii niz sie spodziewalam. Ale i tak ich uwielbiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
S&S w O.C caly czas sa tak samo uroczy [jak dla mnie Wink ] i dlaczego tak nie moze byc z LoVe? przeciez ilez razy ich zwiazek bylby ciekawszy gdyby Logan byl starym Loganem Wink ja rozumiem, ze chlopak jest juz starszy i wiele przeszedl, ale blagam Wink Dickowi to np. nie przeszkadza byc takim glupkiem jakim byl Laughing

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Nikola
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
bluevein napisał:
Wiecie co? Uwielbiam LoVe ale juz nie pamietam za co Confused chodzi mi o to, ze w 3 sezonie nie ma miedzy nimi tej iskry, ktora kiedys byla.


Nie ma Logan zrobil sie potulny jak baranek. Nie chodzi o to, ze ma byc glupi, ale taki, jak wczesniej. Jakos wczesniej nie mial problemow, zeby zajac sie soba, kiedy V nie byla w poblizu. A teraz? Teraz podaje jej frytki z ketchupem z reki do jedzenia. I najchetniej stalby sie jej cieniem, a jak nie sa razem, to.. siedzi z poduszka i rozpamietuje wszystko. Nie, nie takiego Logana polubilam

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 5:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Cytat:

bluevein napisal:
Wiecie co? Uwielbiam LoVe ale juz nie pamietam za co Confused chodzi mi o to, ze w 3 sezonie nie ma miedzy nimi tej iskry, ktora kiedys byla.


Nie ma Logan zrobil sie potulny jak baranek. Nie chodzi o to, ze ma byc glupi, ale taki, jak wczesniej. Jakos wczesniej nie mial problemow, zeby zajac sie soba, kiedy V nie byla w poblizu. A teraz? Teraz podaje jej frytki z ketchupem z reki do jedzenia. I najchetniej stalby sie jej cieniem, a jak nie sa razem, to.. siedzi z poduszka i rozpamietuje wszystko. Nie, nie takiego Logana polubilam


No i tutaj musze tez sie zgodzic. Splycili Logana, nie takiego chlopaka uwielbialam.
Taak bardzo bym chciala, zeby i Logan i Veronica wreszcie sie odnalezli, zeby byli tacy jakich kochamy. Z sezonu 1 i 2.
LoVe wrocciee

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 1:32 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
wlasnie ogladam sobie 1 sezon (po raz kolejny ) i mam takie pytanie , jak to jest waszym zdaniem w ktorym odcinku zauwazylyscie ze cos sie zaczyna dziac pomiedzy Veronica i Loganem ?
jak pierwszy raz ogladalam to w tych poczatkowych odcinkach wogole nie widzialam ze cos sie miedzy nimi dzieje ,dopiero przy kolejnych "razach" zaczelam dostrzegac roznice...aale tak naprawde ciezko jest stwierdzic przynajmniej mi kiedy to sie tak naprawde zaczelo.....? Wydaje mi sie ze Logan od poczatku wykazywal" niezdrowe" jak na kolege zainteresowanie Vero jak np dogadywal Duncanowi ze Vero umawia sie z Troyem, albo te jego spojrzenia ale Veronica to sama nie wiem...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 1:36 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
ja zauwazylam cos miedzy nimi bodajze w 4 odcinku, wtedy gdy Logan robil ten film o Lilly. Wtedy wymienili miedzy soba takie fajne spojrzenia no i juz tak naprawde jak Vero zajela sie sprawa matki Logana.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 6:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Jak dla mnie to byl to odcinek, w ktorym Logan montowal video o Lilly i Veronica przyniosla mu te kasety i w ogole No i potem jak na siebie patrzyli podczas tej ceremonii to totalnie odpadlam Potem bylo kilka "spokojniejszych" odcinkow, ale jak Veronica zaczela pomagac Loganowi w sprawie jego matki to juz na 100% bylo wiadomo, ze w koncu czy pozniej musza byc razem. Zreszta w ogole w tych ich klotniach i przepychankach slownych zawsze bylo cos strasznie elektryzujacego jak dla mnie.

ETA: Aniulka napisalysmy dokladnie to samo, tylko ze mi to zajelo wiecej czasu, hehe

Dodane po 17 godzinach 10 minutach:

Dzieci drogie, przenosze temacik do Spoilerow i na razie sprobujmy powstrzymac nasze zachwyty LoVe poza odpowiednimi do tego miejscami

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nina
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 12:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 188
Płeć: Kobieta
Ja w odcinku kiedy Logan robil film o Lily jescze nie podejrzewalam ze cos miedzy nimi bedzie, ale praktycznie od poczatku od kiedy polubilam Logana, chcialam zeby byli razem ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Gość
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 6:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem






Kocham LoVe razem, dlatego szlak mnie trafia, ze w kazdym sezonie musza ich rozdzielac. Ile jeszcze razy mozna?
Przeciez to jasne, ze naleza do siebie.

Powrót do góry
 
AGNES
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 7:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
ja tam uwielbiam ich nawet jak sa rozdzieleni , wtedy sa tak slodko zazdrosni o siebie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Lady
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 10:27 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 67
Płeć: Mężczyzna
Skad: Sosnowiec
Taaak, osobno tez sa super. Niby osobno a jednak caly czas cos pomiedzy nimi iskrzy. No i te teksty, zawsze ciekawie sobie dogaduja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 11:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
Ja wiedzialam od pierwszego odcinka, od chwili gdy rozwalil jej swiatla w aucie kijem. Az kipialo od niego LOVE Laughing

I macie racje, Logan jest jakis dziwny, mniej mi sie podoba. Jestem wciaz za LoVe, ale musza obudzic Logana jak najpredzej. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
KaYa
PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 4:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 43
Płeć: Mężczyzna
Skad: Istebna
Aniulka napisał:
ja zauwazylam cos miedzy nimi bodajze w 4 odcinku, wtedy gdy Logan robil ten film o Lilly. Wtedy wymienili miedzy soba takie fajne spojrzenia no i juz tak naprawde jak Vero zajela sie sprawa matki Logana.

ja podobnie wtedy juz wiedzialam ze oni beda razem ) w ogole Logan.. jest swietny.. ma facet charakterek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 7:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Czyli mowicie,ze Vero bedzie z Loganem??? Ja jak zaczelam VM ogladac, to myslalam ze ona bedzie znowu z Duncanem...

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Ireth
PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 7:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Cytat:

Ja jak zaczelam VM ogladac, to myslalam ze ona bedzie znowu z Duncanem...

Wszystko w swoim czasie, Sun

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 7:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
ja juz jestem po obejrzeniu 11 odcinka, 12 mi sie wlasnie sciaga... Bo niestety nie moge byc o 14 przed tv gdyz mam zajecia codziennie;/ i tylko w weekend sobie sciagam odcinki.. i juz nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow... Narazie to ja nie widze V i L jako pary.

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
SilverWitch
PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 1:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Jak dla mnie, to powinni znalezc Loganowi jakies zajecie i troche go umeskowic ( ostatnio strasznie placzliwy sie zrobil, chociaz jest przy tym diabelnie slodki:)). Czy ja wiem... Ta zazdrosc o V. i P. tez moglaby sie nieco rozwinac:P Ostatnio wpadlam na pomysl, ze mogliby wlaczyc go do tych sledctw V. Jako... hm... pomocnika? Bodyguarda? (Skoro tak narzekal, ze sie o nia boi i wynajal nawet goryla, to moze sam ja poochraniac, prawda?) Zreszta nie wazne w jakiej roli, byle go wiecej bylo. Mogli by sobie wtedy troche z V. podocinac, zupelnie jak w s1. Na kilka odcinkow mogby tec D. wrocic. To byloby ciekawe starcie:) Byle LoVe przetrwala i nie zrobila sie taka mdla i nijaka jak pod koniec z D. ...
Kurcze, naprawde powinni dolozyc troche pieprzu ( i nie mowie tu o kolejnych Maddison) do tej LoVe!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » LoVe czyli Logan & Veronica :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

LoVe czyli Logan & Veronica :)


Wygenerowano w 0.070 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights