Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

O wszystkim i o niczym...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 119, 120, 121  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » O wszystkim i o niczym...
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinia
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
justin napisał:
jedyna osoba ktĂłra nie jest obojĂŞtna na moje wzdychania

Niby o mnie chodzi bo zdjĂŞcia sÂą fajne, Ryan'a lubiĂŞ (moÂże nie AÂŻ tak jak ty, ale zawsze ) i czekam na film

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
justin
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
rozumiem, nie kazdy musi go WIELBIÆ tak jak ja xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
justin napisał:
rozumiem, nie kazdy musi go WIELBIÆ tak jak ja xD

Nawet nie wiem czy potrafiĂŞ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
dareyouto_move
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 11:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
ja teÂż obojĂŞtna nie jestem tylko mi siĂŞ pisaĂŚ nie chce Laughing zdjĂŞcia sÂą naprawde sÂłodkie, a Ryan i Michelle sÂą naprawdĂŞ razem?? :>

mam traumê, chce iœÌ spaÌ, ale wczoraj jak odk³ada³am kompa to sobie ³adowarkê rozwali³am i dzisiaj musia³am pracowaÌ w tempie nadœwietlnym, ¿eby skoùczyÌ szybko i zd¹¿yÌ do MediaMarkt po now¹ ³adowarkê (a w Media oczywiœcie w ten weekend musia³abyÌ promocja, ¿e wszystkie ceny obnizone o wartoœÌ podatku i t³umy by³y okrpone). trauma oczywiœcie polega na tym, ¿e obawiam siê powtórki z rozrywki

poza tym noga mnie boli

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Peyton88
PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 4:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
John Terry zdrada ! to jeszcze potrafiĂŞ zrozumieĂŚ,najlepszym sie moÂże zdarzyĂŚ,ale wielokrotne zdrady i aborcja ... ! tego to ja siĂŞ po nim nie spodziewaÂłam i jest mi teraz tak strasznie przykro,Âże tak siĂŞ co do niego pomyliÂłam

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
myys
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 3:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 1135
Płeć: Kobieta
Nie ¿ebym Go lubi³a, ale nieŸle w szok wpad³am jak to przeczyta³am. Wrêcz jak w serialu, nie doœÌ ¿e zdradza ¿onê z narzeczona swojego w³asnego dobrego kumpla(!) to jeszcze p³aci za jej aborcjê i za milczenie. A ¿e jeszcze Jego ¿ona siê z ni¹ kolegowa³a
WrĂŞcz smutne, nawet dla mnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Paulina
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 4:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
KtĂłry John Terry? PiÂłkarz?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Peyton88
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 4:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
Paulina napisał:
KtĂłry John Terry? PiÂłkarz?


niestety

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 11:55 pm ]
mam taka proÂśbĂŞ dla osĂłb,ktĂłre majÂą facebooka, zagÂłosujcie na szkoÂłe w KornelĂłwce

http://www.facebook.com/PodzielsiePosilkiem?v=app_462724095787&ref=nf

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 11:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Peyton sorry, ale zobaczyÂłam, Âże Kronowo w WarmiĂąsko-Mazurskim bierze w tym udziaÂł, a tam poÂłowa meiszkaĂącĂłw to moja rodzina (bliÂższa i dalsza ), wiĂŞc wiadomo na co zagÂłosujĂŞ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
mya
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 11:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Peyton88 napisał:
szkoÂłe KornelĂłwce


brzmi znajomo

ja niestety nie mam facebooka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Peyton88
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 11:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
kinia napisał:
Peyton sorry, ale zobaczyÂłam, Âże Kronowo w WarmiĂąsko-Mazurskim bierze w tym udziaÂł, a tam poÂłowa meiszkaĂącĂłw to moja rodzina (bliÂższa i dalsza ), wiĂŞc wiadomo na co zagÂłosujĂŞ


hehe spoko,kaÂżdy dba o swoje ;P

[ Dodano: Sro Lut 03, 2010 12:59 am ]
mya napisał:
Peyton88 napisał:
szkoÂłe KornelĂłwce


brzmi znajomo


?? czyÂżbyÂś byÂła z moich okolic?

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 12:43 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
tak, tak juÂż pamiĂŞtam, Âże kiedyÂś nawet o tym pisaÂłyÂśmy jak pisaÂłam, Âże jadĂŞ na wycieczkĂŞ szkolnÂą do Krasnobrodu, to okazaÂło siĂŞ, Âże z tych samych okolic jesteÂśmy Jestem z ZamoÂścia a mĂłj tata uczyÂł kiedyÂś w szkole w KornelĂłwce xD z jakiej konkretnie miejscowoÂści jesteÂś?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Peyton88
PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
z KornelĂłwki napisz mi na pw jak TwĂłj tata siĂŞ nazywa,bo moÂże nawet mnie uczyÂł

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 12:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
o to maÂły ten Âświat ok ok

a do Kornelówki jeszcze czasem z nim je¿d¿ê do takiej pani w odwiedziny (ona te¿ kiedyœ pracowa³a w tej szkole)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Peyton88
PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
do Pani Heli
TwĂłj tato pewnie nawet wie gdzie mieszkam

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Yo ziomale zawiewa strasznie, ale Kinia bĂŞdzie twarda i wyjdzie w tĂŞ syfiastÂą pogodĂŞ do pracy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
mya
PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 7:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Peyton88 napisał:
do Pani Heli

a no do Pani Heli jak przyjeÂżdÂżam to czĂŞstuje mnie wszystkim co ma, ja juÂż nie mogĂŞ, a Ona dalej mi nakÂłada hehe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 9:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
K³opoty, termin goni termin, pe³no spraw na g³owie - mniejszych i wiêkszych (kurde wysyp jakiœ?) czyli nie potrafiê siê ogarn¹Ì, ale oto jestem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Paulina
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 2:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
Denerwuje mnie powoli ta ca³a szopka w mediach...przed œmierci¹ po nim jeŸdzili a nagle na piedesta³ go stawiaj¹. I ca³y czas tr¹bi¹ o ich wspania³ym ma³¿eùstwie a o reszcie ludzi, która tam te¿ zginê³a, ma³o kto mówi.

I robi¹ z jego œmierci wielkie show...to przewo¿enie trumny ulicami Warszawy, wystawianie trumny i ludzie stoj¹cy ca³¹ noc, ¿eby je zobaczyÌ...paranoja.

A z tym Wawelem to przesadzili wg mnie. Za bycie patriotÂą i za ÂśmierĂŚ tragicznÂą nie powinno siĂŞ chowaĂŚ na Wawelu. OwczywiÂście bardzo szokujÂące i smutne jest to caÂłe zdarzenie, tyle osĂłb umarÂło, tragiczne, ale gdyby nie ten wypadek, nikt by nawet o tym nie pomyÂślaÂł. A takÂże sÂłowa Dziwisza, Âże umarÂł jak bohater...a reszta osĂłb ktĂłra tam zginĂŞÂła nie? Powinni ich pochowaĂŚ w Warszawie, KrakĂłw nie jest odpowiednim miastem.

Najgorzej bĂŞdzie jak siĂŞ okaÂże, Âże to on kazaÂł pilotom tam lÂądowaĂŚ...

Przepraszam jeÂżeli kogoÂś uraziÂłam, ale denerwuje mnie ta caÂła szopka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Peyton88
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:19 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
Powiem Ci,Âże mnie teÂż powoli zaczyna denerwowaĂŚ.
Ale to jest tak,Âże caÂły Âświat teraz patrzy na PolskĂŞ i jakoÂś siĂŞ muszÂą pokazaĂŚ, wystarczy na politykĂłw popatrzeĂŚ jak teraz ciepÂło mĂłwiÂą o Âśp Prezydencie a na pewno jeszcze w sobotĂŞ rano, przed tym zdarzeniem nie jeden mu "tyÂłek" obrobiÂł.
Jeœli chodzi o mnie to uwa¿am,¿e Pan Kaczyùski by³ niedocenianym prezydentem i to,¿e wiêkszoœÌ go nie lubi³a to przede wszystkim ogromna zas³uga mediów,bo to oni przewa¿nie stawiali go ci¹gle w niekorzystnym œwietle. Ostatnio ogl¹da³am rozmowê z jakimœ pos³em PiSu,który siê wypowiada³,¿e go te¿ dziwi taka postawa zarówno ludzi-m³odych ludzi- jak i mediów jak sam wspomnia³ okaza³o siê,¿e media jednak maja ³adne zdjêcia i prezydenta i jego ¿ony.

By³ prezydentem, patriot¹,który zgin¹³ na s³u¿bie i to akurat nie wydajê mi siê dziwne,¿e chc¹ go pochowaÌ z honorami.
Zreszt¹ jakoœ musieli go przewieŸÌ z Okêcia,dla samego szacunku jaki pe³ni³ myœlê,¿e dobrze zrobili. Wczoraj tak samo wieŸli 30 innych trumien a dzisiaj w ten sam sposób przewioz¹ prezydenta Kaczorowskiego.

Jeœli chodzi o sam Wawel, to powiem tylko tyle,¿e decyzja na pewno by³a pochopna i emocje na pewno w du¿ej mierze wziê³y górê,ale decyzja zapad³a i myœlê,¿e nale¿y ja uszanowaÌ a nie dzisiaj p³akaÌ a jutro iœÌ protestowaÌ.

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Fury
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 4:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2452
Płeć: Kobieta
Paulina napisał:
Denerwuje mnie powoli ta ca³a szopka w mediach...przed œmierci¹ po nim jeŸdzili a nagle na piedesta³ go stawiaj¹. I ca³y czas tr¹bi¹ o ich wspania³ym ma³¿eùstwie a o reszcie ludzi, która tam te¿ zginê³a, ma³o kto mówi.

niedÂługo zostanie ÂświĂŞtym. ; ]
Paulina napisał:
A z tym Wawelem to przesadzili wg mnie. Za bycie patriotÂą i za ÂśmierĂŚ tragicznÂą nie powinno siĂŞ chowaĂŚ na Wawelu. OwczywiÂście bardzo szokujÂące i smutne jest to caÂłe zdarzenie, tyle osĂłb umarÂło, tragiczne, ale gdyby nie ten wypadek, nikt by nawet o tym nie pomyÂślaÂł. A takÂże sÂłowa Dziwisza, Âże umarÂł jak bohater...a reszta osĂłb ktĂłra tam zginĂŞÂła nie? Powinni ich pochowaĂŚ w Warszawie, KrakĂłw nie jest odpowiednim miastem.

podpisujĂŞ siĂŞ wszystkimi koĂączynami, sama lepiej bym tego nie ujĂŞÂła.
A ten Wawel to w ogĂłle, dla mnie jakiÂś Âżart. Szkoda Âże tak maÂło trzeba Âżeby zostaĂŚ 'bohaterem'.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Paulina
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
ByÂł dobrym czÂłowiekiem, byÂł patriotÂą, ale to za maÂło wg mnie na pochĂłwek na Wawelu. KaczyĂąski zawsze byÂł zwiÂązany z WarszawÂą i uwaÂżam, Âże powinni go tu pochowaĂŚ.

Decyzji juÂż nie zmieniÂą, co nie znaczy Âże jÂą popieram, szczegĂłlnie Âże teraz nikt do jej podjĂŞcia siĂŞ przyznaĂŚ nie chce. No ale nie ma co juÂż tego roztrzÂąsaĂŚ.

Dobrze Âże w koĂącu Rosja siĂŞ przyznaÂła oficjalnie do zbrodni w Katyniu. I teraz Âświatowe telewizje zwracajÂą siĂŞ do TVP o prawa emisji filmu Wajdy i proszÂą teÂż o dodatkowe materiaÂły dokumentalne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
justin
PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 8:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
a mnie to denerwuj¹ te ca³e k³ótnie o Wawel. jestem pewna ¿e przynajmniej 90% tych wszystkich sfrustrowanych ludzi tak naprawdê nie zna dobrze historii Polski. a Wawel to tak naprawdê ukazanie historii, Lech Kaczyùski jest ju¿ czêœci¹ niej. Skoro taka decyzja zapad³a...
Moim zdaniem nie wypada siê k³óciÌ. A te wszystkie grupy na fejsbuku... ¿enuj¹ce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Na pewno ta decyzja o pochowaniu prezydenta na Wawelu byla zbyt pochopna, ja nie rozumiem czemu chca go pochowac w obcym miescie, skoro byl calkowicie zwiazany z Warszawa, nawet sie tam wychowal, z tego co wiem to na ÂŻoliborzu. Poza tym wielu ludzi uwaÂża, Âże mĂłgÂł byĂŚ pochowany obok Narutowicza, Sienkiewicza, w Warszawie. Z tego co wychowawczyni moja mĂłwiÂła mojej klasie KaczyĂąski zaczytywaÂł siĂŞ w tworczoÂści Sienkiewicza, lubiÂł go, a Warszawa byÂła bliska jego sercu. A jesli chodzi o KrakĂłw i pochowanie kolo Pilsudkiego, to w nocy lecial gdzies program w ktorym wypowiadal sie znajomy Kaczynskiego z czasow gdy ten wykladal chyba jeszcze na UW. Ten znajomy mowil o tym, ze Kaczynski nie zgadzal sie nigdy z tym co robil Pilsudski za zycia itp. Wiec po chca go polozyc kolo Pilsudkiego skoro pewnie sam by tego nie chcial (mozna tak przypuszczac). Poza tym zastanawia mnie to jak niby ta ich corka ma odwiedzac grob rodzicow, przeciez to w ogole jakas porazka, nie bedzie mogla pojsc na grob kiedy bedzie chciala, bo musi dojezdzac A argumenty, ze Kaczynski to bohater narodowy i dlatego powinien zostac pochowany na Wawelu w ogole do mnie nie przemawiaja, bo wg mnie nie jest bohaterem tylko dlatego ze byl patriota i zginal tragicznie, wielu w tym samolocie moglobyc patriotami, robic duzo dla panstwa (bo w koncu pelnili wazne funkcje) i zgineli tragicznie...i co? to oni tez powinni byc pochowani na Wawelu bo to bohaterowie?

Aha, Paulina masz calkowita racje. Za zycia kazdy wysmiewal, krytykowal prezydenta a teraz kazdy go chwali i normalnie ideal z niego robi Taka obÂłuda...

A najbardziej wkurza mnie to, ze ktos podjal sobie taka decyzje o pochowaniu prezydenta na Wawelu, niewiadomo kto.. i zamiast przezywac zalobe to ludzie teraz sie skupiaja na tym sporze czy pochowac go w Warszawie czy w Krakowie... Ale ja sie ludziom nie dziwie, bo maja prawo sie oburzyc czy tez zareagowac w tej sprawie... Tylko ze tego wszystkiego mozna bylo uniknac jakby decyzja o pochowku nie byla taka pochopna... A tak na zawsze pozostanie juz taki jakis niesmak...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Fury
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2452
Płeć: Kobieta
oderwa³am siê od pasjonuj¹cych zadaù z chemii organicznej, w³¹czy³am tv i trafi³am na WL no nie no, ja powinnam tam byÌ, a nie Ci ludzie. W ogóle ich nie docenili
Jack wyglÂądaÂł jak zwykle cudownie, akcent Harry'ego, i jak fajnie ÂśpiewaÂł 'he said'. od razu lepszy wieczĂłr naukowy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » O wszystkim i o niczym... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 119, 120, 121  Następny
Strona 112 z 121

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

O wszystkim i o niczym...


Wygenerowano w 0.119 sekundy :: Zapytań SQL: 9


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights