Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Tenis

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
myys
PostWys³any: Pi± Sty 23, 2009 2:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ajj ile ja tu do napisania mam dzi¶! Zapomnê pewnie po³owê, ale co tam

Panna_B napisa³:
Ale niech no Ty tylko na jakim¶ turnieju wielkoszlemowym siê pojawisz.

W±tpliwe Laughing Mo¿e gdybym wcze¶niej zaczê³a graæ, a tak to nie zbyt

Panna_B napisa³:
êdê Twoim trenerem do spraw towarzyskich. Pomagaæ Ci bêdê w poznawaniu wa¿nych, tenisowych osobisto¶ci. Laughing

O¿ kurczê, by nas wywalili z tych turniejów za z³e zachowanie, w koñcu jako¶ nie wyobra¿am sobie normalnego poznania takiego Djoka albo Rogera Laughing

Panna_B napisa³:
ale z drugiej to czujê niebotyczn± z³o¶æ, ¿e w momencie kiedy Roger i to wszystko co piêknego z nim zwi±zane bêdzie gra³ z Maratem, Ja bêdê nerwowo siedzia³a na Polskim i my¶la³a jedynie o tym na korcie.

Biedna. Ja dzi¶ akurat do szko³y nie posz³am, wiêc nawet mecz Rogera widzia³am! Skoñczy³ siê w³a¶nie
I muszê powiedzieæ ¿e wbrew przewidywaniom, nie denerwowa³aby¶ siê bardzo, bo Roger panowa³ nad sytuacj±. I to ja mówiê!

W przeciwieñstwie dzi¶ ode mnie, niestety
No dobra, po pierwsze...Mecz by³ ¶wietny, mo¿e oprócz pierwszego seta. Im dalej tym gorzej dla Novaka i mnie i tym lepiej dla widowiska.
Ale pierwszy raz, w moim krótkim tenisowym ¿yciu, mogê powiedzieæ, ¿e jeszcze w trakcie trwania meczu przyzna³am ¿e przeciwnik gra niesamowicie. Naprawdê. Nie wkurza³am siê nawet na komentatora, powtarzaj±cego co chwile jaki Delic jest ¶wietny.
Ale by³. W pewnym momencie praktycznie zaczê³am wierzyæ ¿e Novak mo¿e nie przej¶æ(Wiem, jestem okropna ) No, ale ju¿ tak grali ¿e ³oo³.
To ¿e Delic jest 127 rakiet± ¶wiata jest dla mnie nieporozumieniem, bo i serwis ma perfekcyjny i ca³± grê. Jeej, Jego serwis. Rzadko schodzi³ z pierwszym serwisem poni¿ej 200 km/h. A jak doszed³ do 224 to w ogóle siê zastanawia³am gdzie on siê schowa³ przed tenisowymi oczyma ¶wiata.
Ehmm...Czy ja w³a¶nie po¶wiêci³am tyle miejsca dla przeciwnika Novaka ? Prawda ¿e musia³ zrobiæ na mnie wra¿enie ? Laughing Poza tym jak pierwszy raz Go zobaczy³a to stwierdzi³am ¿e jest krzy¿ówk± Federera i Jake'a Gyllenhaal'a, wiêc co¶ w sobie ma
Novak, Novak, Novak...Co o nim Laughing Gra³ jak gra³, czasem mnie irytowa³ tymi lobami, które robi³, a ¿aden nie przyniós³ mu punktu. Ma szczê¶cie ¿e ma tak precyzyjny serwis w najwa¿niejszych momentach, bo inaczej to chyba bym pieszo do tej Australii posz³a i powiedzia³a tym, którzy losuj± te pary, co my¶lê o tym ¿e takiego tenisistê klasyfikuj± na 127 miejscu i jeszcze Novakowi siê dostajê.
Poza tym zadziwiaj±co du¿o b³êdów sêdziów dzi¶ by³o. Zapamiêta³am 3 szczególnie...Jeden, jak by³ zaliczony as dla Delicia, a Novi siê tak wkurzy³ na sêdziów strasznie ¿e a¿ siê zdziwi³am. Wzi±³ oczywi¶cie challenge i mia³ racjê bo pi³ka by³a jakie¶ 15 cm od linii Shocked
A inne dwa, to by³y w taibreak'u, pierwszy wzi±³ Novak i to w takiej sytuacji ¿e sam przerwa³ akcje, i to nie przegrywan± przez niego, wiêc ka¿dy pomy¶la³ ¿e musia³ byæ du¿y aut, a wysz³o ¿e by³ i owszem aut ale jaki¶ 1 cm mo¿e Laughing I by³a tu najbardziej urocza scena meczu, bo obydwaj siê zaczêli ¶miaæ, i moje serce w tym momencie zmiêk³o i przesta³am siê na t± sekundê denerwowaæ Laughing Trzeci by³ zaraz po tym jako¶, tu Delic mia³ racjê i by³a powtórka, i znowu siê ¶miali, wiêc nawet nie wkurzy³am siê na ten fakt.
No i kolejne co¶ piêknego, czyli zakoñczenie meczu i...

No. To wszystko musi oznaczaæ ¿e znalaz³am mojego drugiego tenisowego ulubieñca. Mogê Ci Go trochê przedstawiæ ? Ciszê, uznajê za odpowied¼ pozytywn±




I to ostatnie ¿eby zaznaczyæ ¿e mimo wszystko lepiej mu w krótkich

I wiem, wiem, wiem, nie powinnam dawaæ tyle zdjêæ niedotycz±cych naszej dwójki, ale powstrzymaæ siê nie mog³am!
I jakby Panna_b siê na mnie za to zdenerwowa³a, proszê, Roger na uspokojenie!


_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Sty 24, 2009 6:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Zapomnê pewnie po³owê, ale co tam

I tak nie narzekam na d³ugo¶æ Twojego postu do przeczytania.
myys napisa³:
Ja dzi¶ akurat do szko³y nie posz³am

Sk±d Ja to znam. Tenisi¶ci przede wszystkim ! Laughing
myys napisa³:
I muszê powiedzieæ ¿e wbrew przewidywaniom, nie denerwowa³aby¶ siê bardzo, bo Roger panowa³ nad sytuacj±. I to ja mówiê!

A teraz niespodzianka, ogl±da³am ! Co prawda dopiero od drugiego seta, ale i tak wiele z³ych rzeczy musia³am zrobiæ, by byæ z Rogerem.
A dok³adniej kiedy dosta³am sms: Piêkny wchodzi ! (tak, mam swoich ludzi wszêdzie ) to od razu polecia³am. Chwila i mnie nie by³o. A najgorsze, ¿e zrobi³am to minutê przed lekcj± w-f. I nie wierzê, ¿e nauczycielka mnie nie zauwa¿y³a, bo musia³a s³yszeæ mój ¶miech na przerwie. Laughing
Teraz mam dwa tygodnie na wymy¶lenie dobrego wyt³umaczenia. Bo prawdziwego by nie zrozumia³a. Laughing Samo domy¶lenie siê kim jest Federer zajê³oby jej sporo czasu.
A wracaj±c do tematu, tego najwa¿niejszego, to mecz by³ taki jak ich mecze s± zawsze. Niby wielki hit kolejki i inne bla, bla, a tak naprawdê, to jak kto¶ nie przepada ani za jednym specjalnie, ani za drugim, to nie mia³ czego szukaæ w tym meczu. Laughing Fakt, faktem, by³o kilka efektownych pi³ek ze strony Marata, ale to na tyle. Jakby wyszed³, wiedz±c jak siê skoñczy, a szkoda. Cholera, od kiedy Ja pragnê od przeciwnika Roger wy¿szego poziomu. Chyba, syndrom sympatii do Safina siê we mnie znowu obudzi³. No, ale jak panowie robi± chwilami tak± mi³± atmosferê na korcie. I jak Marat wywo³uje u¶miech na twarzy Rogera, to a¿ mu wdziêczna byæ muszê. Aj, Safin, taki talent siê ju¿ praktycznie zmarnowa³. Gdyby mu siê naprawdê chcia³o, to na przeb³yskach geniuszu by siê nie skoñczy³o. I nie chodzi mi tylko o spotkanie z Rogerem, a o ca³± lekko powiedziawszy przewalon± karierê Marata.
A teraz wracam do czego¶ co sprawia mi najwiêksz± przyjemno¶æ, czyli nawijaniu mniej lub bardziej konkretnie o Fedzie. Mam wra¿enie, ¿e im mniej spiêty jest Roger, tym lepiej gra. Im wiêcej robi na luzie zagrañ, tym lepiej to wszystko wygl±da.
Dobra, teraz skomentujê Twoje s³owa:
myys napisa³:
.Czy ja w³a¶nie po¶wiêci³am tyle miejsca dla przeciwnika Novaka ?

Jak Ja chwile wcze¶niej dla Marta.
myys napisa³:
Poza tym jak pierwszy raz Go zobaczy³a to stwierdzi³am ¿e jest krzy¿ówk± Federera i Jake'a Gyllenhaal'a, wiêc co¶ w sobie ma

A, wiesz, ¿e jaka¶ prawda w tym jest. Nie wiem ile co do pierwszej osoby (nie umiem nikogo porównaæ do Rogera, jaka¶ moja niepisana zasada. ), ale do Jake'a to i dla mnie siê podobny wydaje. Co jest dla niego na plus oczywi¶cie. Laughing
Skoro Tobie myys chcia³o siê wstawiæ tyle zdjêæ tego m³odzieniaszka, to muszê go zacz±æ uwa¿nie ¶ledziæ. Bo ma³o jest takich osób, których tyle zdjêæ by¶ publikowa³a. Laughing A jak On na to zas³u¿y³, to trzeba by mu siê przyjrzeæ. Laughing
myys napisa³:
I by³a tu najbardziej urocza scena meczu, bo obydwaj siê zaczêli ¶miaæ, i moje serce w tym momencie zmiêk³o i przesta³am siê na t± sekundê denerwowaæ Laughing Trzeci by³ zaraz po tym jako¶, tu Delic mia³ racjê i by³a powtórka, i znowu siê ¶miali, wiêc nawet nie wkurzy³am siê na ten fakt.

To to mia³a moja siostra na my¶li, mówi±c: Jak Novak dzi¶ uhahany z jakim¶ ch³opaczkiem m³odym by³. ¯a³uj, ¿e nie widzia³a¶, ¿a³uj ! A
I ¿a³ujê oczywi¶cie, do czego Jej siê nie przyzna³am.
myys napisa³:
Ciszê, uznajê za odpowied¼ pozytywn±

Wiem, ¿e to ju¿ nie ma znaczenia, ale siê zgadzam. Masz moj± zapasow± zgodê, jakby Ciê kusi³o jeszcze wstawiaæ jego fotki. Laughing
myys napisa³:
Roger na uspokojenie!

On ma na mnie zupe³nie inne dzia³anie. I nie ma ono nic wspólnego z uspokojeniem. Laughing (tak jak u Ciebie z Novaczkiem )
Ale za zdjêcie dziêkujê, bo pokazuje t± ¶wietn± bluzê Rogera. No i jego samego. Laughing
Niemo¿liwie d³ugi post w moim wykonaniu podsumowany zdjêciami musi byæ !

A¿ bije od tego zdjêcia uczuciem.

Jak siê wtuli³ ! Dobrze go rozumiem. Laughing


Dobra, koniec. Muszê zacz±æ siê kontrolowaæ w d³ugo¶ci postów.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Sty 26, 2009 4:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Samo domy¶lenie siê kim jest Federer zajê³oby jej sporo czasu.

I jest w-fistk± ? Aha Laughing

Panna_B napisa³:
m³odym by³.

Jakie¶ 5 lat straszy jest od Novaka, ale mo¿e byæ i m³ody ( Hah, tak w ogóle to ¿eby siê upewniæ ¿e to 5 lat, najpierw uda³am siê na wikipedie o Delicu, i sprawdzi³am rocznik, a potem na Novaka, i tak patrze a tam - "Novak Djokovic (czyt. Dziokowiæ - pocz±tek jak w s³owie "dziobak")" No, sorry Laughing)

Panna_B napisa³:
Muszê zacz±æ siê kontrolowaæ w d³ugo¶ci postów.


Nie, nie, nie! ¯adnego kontrolowania!

Ehh, Panno_B, ma³o co by wysz³o ¿e bym meczu Novaka dzi¶ nie widzia³a. Mia³am i¶æ do szpitala dzi¶, ale na szczê¶cie co¶ siê pozmienia³o i idê dopiero rano Wiêc przy du¿ej ilo¶ci szczê¶cia zobaczê ca³y mecz!
No i niech lepiej mnie wypuszcz± przed pó³fina³em...No i niech mi Djok ten æwieræfina³ przejdzie. Nie lubie Roddicka! Niech mu chocia¿ serwisy dzi¶ nie wychodz±

A co do tenisaaa, to ja w³a¶nie ksi±¿kê o nim czytam! Mo¿e nie konkretnie o nim, ale o tenisistach, a i ca³a historia dzieje siê i jest zwi±zana z US Open

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Sty 26, 2009 5:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
I jest w-fistk± ? Aha Laughing

A we¼ i tak± zrozum ! Laughing Jakie jej lekcje w-f (z ka¿d± lekcj± coraz mniej osób w nich uczestniczy) taka i ona !
Chyba idealny zarys mojej wuefistki przestawi³am. Nic wiêcej nie trzeba dodawaæ.
myys napisa³:
Mia³am i¶æ do szpitala dzi¶

A po có¿ Ty tam ? Ju¿ mam siê o Ciebie martwiæ, czy za chwilê dopiero zacz±æ ?
myys napisa³:
Nie lubie Roddicka!

Ja tam nie ¿ebym teksañskiego ³ba (zaczynam ju¿ cytowaæ komentatorów z Eurosportu, tak ich komentowanie mi do gustu przypad³o ! ) nie nie lubi³a, ale go nienawidzê wrêcz.
Za jego sposób bycia, grania, zachowania i wszystkiego co z nim zwi±zane.
Dlatego mam dodatkow± motywacjê by mecz obejrzeæ. Warto zobaczyæ Novaczka triumfuj±cego i Roddicka mówi±cego 'papa' dla ca³ej Australii. Laughing Podwójna przyjemno¶æ.
Novak musi siê w sobie zebraæ i nie dawaæ siê w niepotrzebne zabawy. Tak, aluzja do poprzednich pojedynków w tym turnieju. Ma ju¿ sporo godzin biegania po korcie w nogach, a kto¶ przecie¿ do pó³fina³u doj¶æ musi.

myys napisa³:
A co do tenisaaa, to ja w³a¶nie ksi±¿kê o nim czytam! Mo¿e nie konkretnie o nim, ale o tenisistach, a i ca³a historia dzieje siê i jest zwi±zana z US Open

A co Ty za cudo dorwa³a¶ ?! Bo Ja jedyne ksi±¿ki tenisowe jakie widzê, to takie, które ucz± jak to sobie na korcie radziæ, a to raczej nie dla mnie. Chyba, ¿e brak mo¿liwo¶ci grania bêdê mia³a ochotê zrekomepnsowaæ sobie czytaj±c jak graæ.

No i mamy niespodziankê turnieju. Na szczê¶cie, jak dla mnie nie tak± z³± wcale. Murray do domu, czyli na triumf w AO jeszcze przyjdzie czas. Przeros³o go to, tak jak my¶la³am. Tak to jest jak siê lekcewa¿y przeciwnika, który jak na razie wygl±da na takiego co gra turniej ¿ycia. Laughing Tym bardziej bêdê krzyczeæ do fina³u: C' mon Verdasco ! Oczywi¶cie w przerwach miêdzy najró¿niejszymi i sam± mnie zaskakuj±cymi pokrzykiwaniami do Rogera. Laughing
Tsonga rozwali³ D¿emika w drobny py³, nie daj±c ch³opakowi zbyt wiele do ugrania. Chocia¿ Ja dalej wierzê, ¿e mog³o siê skoñczyæ inaczej. Laughing
Trzeba by³o James graæ, a nie po wybiegu lataæ, w latach burzliwej m³odo¶ci.

O cudzych meczach tak du¿o pewnie dlatego, ¿e Roger dzi¶ nie gra³ i chcia³am zobaczyæ jak to jest ogl±daæ mecze nie stresuj±c siê, nie zamykaj±c oczy, nie przeklinaj±c prosto w telewizor, nie wychodz±c z pokoju itd.
A co do wczorajszego poranku. To by³ to groteskowy poranek i nawet kubka kakao wypiæ nie da³am rady. Laughing
Fed nie ma sumienia po prostu. On nie wie co My ogl±daj±c prze¿ywamy ? Pomy¶la³by kiedy¶ o swoich fanach, a nie mi takie jazdy z piek³a do nieba funduje.
I tak go wielbiê, kocham i podziwiam. Niezmiennie, co najmniej do jutra.
http://www.australianopen.com/en_AU/scores/schedule/schedule14.html
Ju¿ zacieram r±czki na nocne ogl±danie, a potem na dzienne siê denerwowanie. Laughing (znowu niezaplanowany rym. )
myys :*

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Sty 26, 2009 8:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Ju¿ mam siê o Ciebie martwiæ, czy za chwilê dopiero zacz±æ ?

Nie musisz
Raz na jaki¶ czas muszê przechodziæ jakie¶ badania i zostawaæ tam na kilka dni. Najgorsze ¿e co¶ mi siê tam pogorszy³o i tak od razu po wizycie ju¿ idê

Panna_B napisa³:
A co Ty za cudo dorwa³a¶ ?!

Harlan Coben - Krótka pi³ka
Cytat:
Od kuli ginie by³a gwiazdka tenisa, dwudziestoczteroletnia Valerie Simpson. Przed ¶mierci± próbowa³a bezskutecznie umówiæ siê z Myronem Bolitarem. G³ównym podejrzanym jest klient Myrona, utalentowany czarnoskóry tenisista, Duane Richwood, który prawdopodobnie rozmawia³ z Valerie dzieñ przed morderstwem. Prowadz±c prywatne dochodzenie, Myron i jego przyjaciel, zblazowany psychopata Win Lockwood, wpadaj± na ¶lad zabójstwa pope³nionego sze¶æ lat wcze¶niej w ekskluzywnym klubie tenisowym.

Mimo ¿e s± to ksi±¿ki o zupe³nie innej tematyce, to akurat ta czê¶æ ma du¿o wspólnego z tenisem Dopiero zaczynam, ale chyba teraz bêde mia³a trochê czasu, to poczytam


Panna_B napisa³:
No i mamy niespodziankê turnieju. Na szczê¶cie, jak dla mnie nie tak± z³± wcale.

Dla mnie te¿ nie. Szczególnie ¿e mecz by³ naprawdê fajny Ogl±da³am tylko fragmenty, ale za to jakie! Verdasco momentami naprawdê cudowne pi³ki dawa³

Panna_B napisa³:
Pomy¶la³by kiedy¶ o swoich fanach, a nie mi takie jazdy z piek³a do nieba funduje.

Prawda ? Zawsze tak robi±! A co gorsze my zawsze...

Panna_B napisa³:
I tak go wielbiê, kocham i podziwiam.


Panna_B napisa³:
(znowu niezaplanowany rym. )

Haha Laughing

Cytat:
myys :*

Aaaa, za co? :*

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Sty 26, 2009 9:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Aaaa, za co? :*

Przyp³yw nie daj±cej siê pohamowaæ szczero¶ci i sympatii.
Tym bardziej trudnej do zdefiniowania b±d¼ uargumentowania. Laughing
Ale có¿ zrobiæ, ju¿ siê nie cofnê. A, bo i nie mam zamiaru.

A ¿eby nie by³o, ¿e tak krótki post, to uzupe³niê brak s³owne, zdjêciami :

Taka ju¿ kolej rzeczy, ¿e Roger na pocz±tku. Laughing

Powiedzmy, tzn. napiszmy sobie szczerze. On jest przystojnym kawa³kiem tenisisty. Laughing
A teraz seria zdjêæ z kategorii: Jak to Novak uczuciowy byæ potrafi.


No i wracamy do rutyny.


_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Sty 28, 2009 12:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta


Chyba tyle wystarczy.
Przykro mi Pannoo ¿e Ciê tu zostawiam, ale pisz, bo za parêna¶cie dni tu zagl±dnê i nadrobiê

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Sty 28, 2009 6:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Chyba tyle wystarczy.

Nie mam nic do dodania. Zdjêcia s± do¶æ wymowne ...

A Ja tak siê na te spotkania najara³am. Nie to co na samo spotkanie, ale na ujrzenie Roddicka wychodz±cego z pora¿ka na twarzy. Laughing
A tutaj sta³o siê to o czym trochê wspomina³am. Novak mia³ tyle godzin na s³oñcu w nogach, to i tak to siê skoñczy³o. A szkoda, bo chyba jak na z³o¶æ, nam najró¿niejszymi sposobami próbuj± nie doprowadziæ do pojedynku Roger-Novaczek. I mia³yby¶my tu u nas obie strony.
myys napisa³:
Przykro mi Pannoo ¿e Ciê tu zostawiam

Nie masz wyj¶cia. Jedyne co mi zosta³o to pisaæ, pisaæ i pisaæ.
myys napisa³:
ale pisz, bo za parêna¶cie dni tu zagl±dnê i nadrobiê

Oj, ju¿ Ja siê postaram by¶ mia³a co czytaæ jak wrócisz. I dopilnuj± by¶ nadrobi³a.
Ale wiesz kto daje mi materia³ na pisanie, wiêc od niego wszystko zale¿y. Laughing

Jutro Roger gra co¶ tak wa¿nego, ¿e jak tradycja ka¿e ju¿ dzisiaj chodzê w nieludzkich i okrutnych nerwach. A¿ sobie wstawianie zdjêæ odpuszczê. Wystarczaj±co sobie pozwoli³am w temacie o rêcznej. Moja dzienna ¶rednia zdjêciowa zosta³a osi±gniêta. Laughing
A jak jutro wygra, to w nagrodê znajdzie siê tu ilo¶æ zdjêæ adekwatna do mojego pomeczowego humoru. Wiêc wszystko zale¿y od Ciebie, Roger, ju¿ po raz drugi w jednym po¶cie o tym wspominam.
I piêkny kawa³ek hiszpañskiego tenisisty gra dalej. I nie chodzi mi z pewno¶ci± o Nadala ! Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Nie Lut 01, 2009 2:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Ale¿ poczu³am ¶cisk w sercu, kiedy Roger p³aka³. A Nadal podszed³ i go u¶cisn±³. No i przemowa Rogera, kiedy ledwo co¶ z siebie próbuje wykrztusiæ ' it's.. killing me...' smutne i wzruszaj±ce
Sama nie wiem komu kibicowa³am, ale chyba jednak wola³am Federera.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Lut 01, 2009 6:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
By³am pewna, ¿e to myys siê w temacie tym odezwa³a, a tu taka niespodzianka.
Mam nadziejê Irethu¶, ¿e nie jednorazowa, bo nie ¿eby mi siê ¼le siê z myys zachwyca³o tenisem, a w szczególno¶ci tenisistami. (Oj, ona to umie ! Laughing)

Dobra, by³oby na tyle mi³ych emotikon.
Nie wiedzia³am, ¿e kto¶ bêdzie p³aka³ bardziej ode mnie dzisiaj po meczu i ¿e t± osob± bêdzie sam Roger ...
Cudze ³zy, s± gorsze ni¿ w³asne.
Ireth napisa³:
kiedy ledwo co¶ z siebie próbuje wykrztusiæ ' it's.. killing me...' smutne i wzruszaj±ce

I pokazuj±ce jak Rogera ta pora¿ka zabola³a. Tym bardziej, ¿e zwyciêstwo by³o bardziej osi±galne ni¿ zwykle mia³o to miejsce w pojedynkach w Nadalem. I ta my¶l, ¿e wyrównanie rekordu Samprasa jest takie realne.
Nie wiem kim by Roger musia³ byæ i jakie nerwy mieæ, ¿eby nie pêkn±æ. Kiedy miliony widzów bij± brawo, panny krzycz±: I love Roger , a on kolejny raz stoi jedynie z metalow± tack± po meczu z Raf±.
Mam du¿o teorii i wywodów na temat jego dzisiejszej gry, ale ceremonia zakry³a wszystko co by³o przed ...



Cz³owiek, który wygra³ 13 wielkich szlemów nie mo¿e wykrztusiæ z siebie s³owa ...
Najpiêkniejszy fina³ od US Open 08 (bo tam Roger p³aka³ ostatnio ze szczê¶cia ! ) i najpiêkniejsze widowisko od Wimbledonu 08.
Nie jestem a¿ tak wielk± masochistk± by wstawiaæ jakiekolwiek zdjêcia z dzisiejszego meczu. I rado¶æ z rêcznych nie ta sama.

Okropnie mnie to rozbi³o.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Lut 07, 2009 11:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
a w szczególno¶ci tenisistami. (Oj, ona to umie ! Laughing)

No jak...Przecie¿ zdarza nam siê zej¶æ na tematy typowo tenisowe, nie dotycz±ce urody i strojów tenisistów...Rzadko bo rzadko, ale jednak Laughing


Panna_B napisa³:
Okropnie mnie to rozbi³o.

Aaa biedna Panna_B. Jak Cie to pocieszy, to jedn± z rzeczy jak± pomy¶la³am po tym meczu by³o to ¿e Ci wspó³czuje
Wiêc widzisz, widzê Rogera, to na my¶l od razy przychodzi Panna_B Laughing
I smutne to by³o, bardzo...Aczkolwiek z tym rekordem to wszystko jeszcze przed nim ( I ja to mówie! )

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Lut 08, 2009 12:02 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
po tym meczu by³o to ¿e Ci wspó³czuje

Dziêkuje moja Ty :*
Nawet mój brat nastawiony anty Rogerowo, mimo znajomo¶ci tenisa na poziomie mylenia forehandu od backhandu () nic nie mówi³ o moim przesadnym emocjonowaniu siê kiedy Roger, no wiesz ...
nie chcê tego znowu pisaæ, bo momentalnie za tym idzie przypomnienie, a za przypomnieniem ...
Cytat:
Wiêc widzisz, widzê Rogera, to na my¶l od razy przychodzi Panna_B Laughing

hah. Laughing
Fajny skrót my¶lowy. Nie zdziwi Ciê jak powiem to samo, tylko, ¿e z nazwiskiem Djokoviæ. Jak wygrywa to sobie wyobra¿am co te¿ myys tam za ekscesy musi prze¿ywaæ. Laughing

myys napisa³:
( I ja to mówie! )

Dok³adniej piszesz. Ale jak Ty co¶ mówisz, to ju¿ mówisz. Tym bardziej, ¿e nie muszê siê martwiæ o subiektywno¶æ tej wypowiedzi, bo Twój rozum nie jest zaw³adniêty uwielbieniem Rogerowym. Laughing
myys napisa³:
Aczkolwiek z tym rekordem to wszystko jeszcze przed nim

I wiele za nim, chyba zbyt wiele. Pesymistycznie okropnie, ale nie da³ mi wyboru.

Piêknie, ¿e koniec AO, a ten temat ¿yjê, nie jak za najlepszych swoich czasów, ale ¿yje. Laughing

I rzadko¶ci± jest te zdanie u mnie, ale: Dobrze, ¿e mamy odpoczynek od wiêkszych imprez tenisowych, a dok³adniej takich, w których widzia³abym Rogera. Laughing On potrzebuje odpoczynku, przede wszystkim jego mentalna strona, i Ja.

Mam okropne problemy z dodaniem tego posta. Jakie¶ wariacje tu siê dziej±.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Lut 11, 2009 4:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Nie zdziwi Ciê jak powiem to samo, tylko, ¿e z nazwiskiem Djokoviæ.

A zdziwi³am siê, bo do Rogera to ja mam neutralne podej¶cie, wiêc mo¿e mi siê z Tob± kojarzyæ, a Djoka to ty lubisz z tego co mówi³a¶, wiêc równie dobrze mo¿e Ci siê z tob± sam± kojarzyæ Laughing

Tenisowo, cieszê siê ¿e Novak wraca do gry, mam nadziejê ¿e odpoczynek mu dobrze zrobi³...
I w³a¶nie ! Z tenisowych rzeczy, to mia³am sen parê tygodni temu ¿e Novak jest z Shakir± Laughing Tak mi siê przypomnia³o.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Lut 12, 2009 2:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
a Djoka to ty lubisz z tego co mówi³a¶

Pisa³am, ale moje lubienie jego jest inne ni¿ Twoje lubienie. Twoje jest bardziej intensywne. Laughing Bo oddajesz mu wiêkszo¶æ swojej sympatii tenisowej, a Ja najwiêksz± dawkê odk³adam dla tego cudaka ze Szwajcarii.
myys napisa³:
mam nadziejê ¿e odpoczynek mu dobrze zrobi³...

M³ody jest, m³ode ko¶ci to i si³y siê mam nadziejê jak najszybciej tam u niego regeneruj±. I te jego nieodzowne poczucie humoru czujê, ¿e mu pomaga.
myys napisa³:
Z tenisowych rzeczy, to mia³am sen parê tygodni temu ¿e Novak jest z Shakir± Laughing

Laughing
Mam nadziejê, ¿e Twoje sny nie maj± w zwyczaju byæ prorocze.
Ona na niego nie zas³u¿y³a. Pewnie nawet nie wie co to jest forehand ! Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Mar 01, 2009 3:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Bo oddajesz mu wiêkszo¶æ swojej sympatii tenisowej,

Je¿eli nie ca³o¶æ
Dobra, samego tenisa te¿ lubiê...I Delica. Ale tak 90% jest Novaka

Panna_B napisa³:
Laughing
Mam nadziejê, ¿e Twoje sny nie maj± w zwyczaju byæ prorocze.

Nie, niestety nie maj±. Znaczy w tym wypadku dobrze, ale ogólnie by³ bardzo, bardzo du¿o da³a za proroczo¶æ

I nie mogê sobie odmówiæ <3



I zdjêcie dla Panny, które nawet mi siê podoba


_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Mar 01, 2009 4:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Djoko Arabów zabawia. Ten to siê wszêdzie potrafi odnale¼æ. Laughing
A to z dawna czy nie dawna to zdjêcie ? Bo patrzê, ¿e Dubaj, ale ja ostatnio ma³o tenisowa jestem.
A ja niezmiennie w tenisowej rozpaczy. Roger ca³y czas dorzuca kolejne powody ku jej trwaniu. To z turniejów dwóch rezygnuje, bo ma problemy z plecami, które jak nic ci±gn± siê za nim od poprzedniego roku, okropnego mimo wszystko roku tenisowego dla mnie, jak pewnie dla ka¿dego Rogerowego fana, a nawet maniaka.
Wiêc na RG r±czki Mi zacieraæ zosta³o. Jestem naprawdê w op³akanym stanie skoro siê nie mogê doczekaæ najmniej lubianego przeze mnie turnieju. Tak, to dlatego, ¿e Roger nigdy tam nic wielkiego nie ugra³. I nie ugra.
Ale tak bardzo tenisa potrzebuje, ¿e ju¿ to mi zosta³o.
A myys, patrzê, ¿e wej¶cie do tematu bardziej zdjêciowe dzisiaj. Laughing
myys napisa³:
I zdjêcie dla Panny, które nawet mi siê podoba

Mi bardziej ni¿ nawet, ale to nie jest nawet specjalnie zaskakuj±ce.
Trochê narcyza Mi z Rogera na tym zdjêciu zrobili.
Ale myys, zdjêcie dla mnie, wiêc dziêki masz ode mnie i obietnice dodania z mojej strony jaki¶ Novakowych. (liczba mnoga nie przypadkowa )

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Czw Mar 05, 2009 2:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
A to z dawna czy nie dawna to zdjêcie ?

Z bardzo nie dawna, 28 luty Wiêc mia³am powody do zadowolenia, Novak mówi ¿e coraz lepiej mu siê gra rakiet±, a jak On mówi, ja wierzê

Panna_B napisa³:
Tak, to dlatego, ¿e Roger nigdy tam nic wielkiego nie ugra³. I nie ugra.

Panno, nie mo¿na byæ takim pesymist± Bêdziê Mu ciê¿ej, ale kto wie co siê wydarzy w tym roku

Panna_B napisa³:
Mi bardziej ni¿ nawet,

Hah! ¬le napisa³am Mia³o byæ ¿e nawet mi siê podoba W sensie ¿e mi, ¿e stosunkowo rzadko mi siê Jego zdjêcia podobaj±, a to musi byæ tak ³adne ¿e nawet mojej osobie siê podoba A nie ¿e nawet podoba. Powiedzmy, ¿e zrozumia³e Laughing

Cytat:
Trochê narcyza Mi z Rogera na tym zdjêciu zrobili.

Ee tam, ³adne jest i tyle

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Mar 06, 2009 9:09 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
nie mo¿na byæ takim pesymist±

Pesymistk± te¿ nie ?
Co jak co, ale wiesz, ¿e nas siê to okre¶lenie nie tyczy³o, nie tyczy i nie tyczyæ bêdzie. Szczególnie jak go¶ciu z pó³d³ugimi falami przez ca³y poprzedni rok mi udowadnia, ¿e siê koñczy powoli, a pod koniec roku zdobywa Mi Wielkiego Szlema. Laughing Sam siê prosi ¿eby w niego wierzyæ.
myys napisa³:
Mia³o byæ ¿e nawet mi siê podoba

Napisa³a¶ dobrze, ale Ja wyd¼wiêku nie wychwyci³am. Gdyby¶my gada³y w realu, to pewnie po tonie wypowiedzi bym zrozumia³a tak jak trzeba. Ah ten cwany jêzyk polski. Laughing
myys napisa³:
Ee tam, ³adne jest i tyle

No to pewne jak ta lala. Ale tak sobie inne rzeczy zaczynam obserwowaæ, dostrzegaæ, ¿eby ubarwiæ te moje zachwyty. Chocia¿ wiem, ¿e one maj± najwiêksz± g³êbie. Laughing
myys napisa³:
Novak mówi ¿e coraz lepiej mu siê gra rakiet±, a jak On mówi, ja wierzê

Ty mu we wszystko uwierzysz ! I siê nie dziwiê.
myys napisa³:
Z bardzo nie dawna, 28 luty

Mówisz, ¿e dawno osobie, która czeka, jak jej siê wydaje milion lat, na kolejne zwyciêstwo swojego mistrza ? Laughing
Nie pytam czy chcesz, a od razu wrzucam zdjêcia z Dubaju. Takie raczej ma³o z rodzaju: Djoko w akcji. Znaczy, mo¿e i w akcji jest, ale na pewno nie tenisowej. Laughing


Czy leci z nami pilot ? Laughing
W symulatorze oczywi¶cie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Mar 07, 2009 9:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Pesymistk± te¿ nie ?

Nie!
Panna_B napisa³:
Napisa³a¶ dobrze, ale Ja wyd¼wiêku nie wychwyci³am. Gdyby¶my gada³y w realu, to pewnie po tonie wypowiedzi bym zrozumia³a tak jak trzeba.

To by³o podchwytliwe Aczkolwiek te¿ bym pewnie siê nie zorientowa³a o co chodzi, ale nie wiedzia³am jak to inaczej napisaæ
Cytat:
W symulatorze oczywi¶cie.

Ahh, szkoda. Ja tam mog³abym z nim lataæ Laughing

Dzi¶ Novak przegra³ 3-0, wiêc nawet nie ¿a³uje ¿e wsta³am 2 godziny za pó¼no na pocz±tek meczu, nerwów sobie oszczêdzi³am.
Panno, nie mam co¶ weny na zdjêcia dzi¶, postaram siê to jutro zmieniæ W razie czego, wierzê ¿e poradzisz sobie sama

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Mar 07, 2009 10:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Ja tam mog³abym z nim lataæ Laughing

Laughing
A gdyby tak jeszcze Novaczka obsadziæ w samolocie w roli stewardessy.
myys napisa³:
W razie czego, wierzê ¿e poradzisz sobie sama

¯e niby samowystarczalna ? Laughing
Bo¿e, Mi te¿ siê po prostu nie chce. Bo trzeba otworzyæ stronê, wpisaæ co¶ w wyszukiwarce, przejrzeæ kilkana¶cie stron, bo byle czego te¿ nie mam zamiaru tu serwowaæ. Za ambitna jestem.
Te poprzednie zdania siê nie licz±, znalaz³am co¶ co przes±dzi³o o zmianie planów.

Kupi³ mnie tym zdjêciem, o jaaaaaaaaaa ! <zaskoczona, ale rozmarzy³a siê ! >

To przez te okulary, to wszystko one !

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Mar 07, 2009 11:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Haaah, to co¶ na szyi Laughing
Lubisz te okulary, rozumiem Ja na pocz±tku nie wiedzia³am czy mi siê podobaj± czy nie, nadal(hah, to mog³oby byæ jakie¶ s³owo zakazane tu, czy co¶...) chyba nie wiem Aczkolwiek co¶ w sobie maj±
To ju¿ wiem, wed³ug jakiego klucza jutro bêdê wrzucaæ zdjêcia

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Mar 08, 2009 9:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
(hah, to mog³oby byæ jakie¶ s³owo zakazane tu, czy co¶...)

Skoro nawet tego s³owa jako nazwiska tenisisty nie u¿ywamy jako¶ specjalnie, to po co jako zwyk³e s³owo ? Jak unikaæ, to unikaæ. Laughing
'Wci±¿' i niech tak zostanie, dopóki kto¶ o takim nazwisku siê w ¶wiecie tenisowym nie pojawi. Laughing
myys napisa³:
Aczkolwiek co¶ w sobie maj±

Jak ten kto Ja ma na sobie. Maj±, bo Ja naprawdê oszczêdnie rzucam '³aaa³' i tylko jak kto¶ naprawdê zas³u¿y.
A teraz nie oszczêdza³am dla Novaka, wiêc ... Laughing
Cytat:
Haaah, to co¶ na szyi Laughing

Co¶ wywie¼æ trzeba. A szczególnie to komponuje siê z reszt± stroju. Laughing

A wed³ug jakiego klucza ? 'Zadowoliæ Pannê_B, a zarazem siebie ?' Laughing

[ Dodano: Pi± Mar 13, 2009 1:52 pm ]
Mia³am kilka projektów, jak powinien wygl±daæ post z tak± tre¶ci±.
Nawet sobie u³o¿y³am.

Powinien byæ widoczny, wylewny i g³o¶ny, tyle na pewno. Laughing
Grono tenisowych przystojniaków i cudów ¶wiata niezamê¿nych i niedzieciatych topnieje, zmniejsza siê o tego najwa¿niejszego dla mnie !

A¿ chcê siê wykrzyczeæ- nareszcie. Laughing Kazali nam czekaæ z decyzj± o przed³u¿eniu gatunku. Laughing
Tak bardzo jak Mirce zazdroszczê, tak bardzo siê cieszê.
Albo bêdê im zawdziêczaæ nowe tenisowe ¼ród³o do wielbienia, najlepiej posiadaj±ce wy³±cznie geny po ojcu (Roger junior ) albo przez ich owoc mi³o¶ci zdecyduje siê zacz±æ ogl±daæ tenis kobiecy. Laughing

Czyli skupienia u Rogera na grze w najbli¿szym turnieju, który ju¿ siê zacz±³ wymagaæ specjalnie nie powinnam. Ale mo¿e to bêdzie dodatkowa motywacja. Laughing Zarobiæ na wózek i pieluchy i na ma³± rakietê. (oj tak, bo on to akurat nie ma na to teraz )

Post z rodzaju tych bardziej o tenisistach ni¿ o tenisie. Laughing
I nawet nie czeka³am na Twoj± odpowied¼ w tym temacie, dobr± nowinê trzeba szybko rozpowiadaæ.

O turnieju jakie¶ wzmianki za kilka godzin, na razie muszê prze¿ywaæ przysz³e nowe ¿ycie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pi± Mar 13, 2009 4:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
'Wci±¿' i niech tak zostanie, dopóki kto¶ o takim nazwisku siê w ¶wiecie tenisowym nie pojawi. Laughing

Dobrze, przyjmujê i zapisujê w mej pamiêci Brak s³owa "nadal" na neptune! Ta siê zrobiæ.

Cytat:
A teraz nie oszczêdza³am dla Novaka, wiêc ... Laughing

Aa, ma Novaczek szczê¶cie, ³a³ od Panny_B, to w koñcu nie byle co!

Panna_B napisa³:
'Zadowoliæ Pannê_B, a zarazem siebie ?' Laughing

My¶la³am raczej o Djoko w okularach, aczkolwiek ten klucz te¿ bardzo dobry Laughing

Paannnno, nooo! Ja tu przyby³am z pretensjami, czemu to od Ciebie siê nie dowiaduje takich rzeczy, ale od ciach(Taak, na moje usprawiedliwienie, powiem ¿e jest pi±tek a ja nie mam co ogl±daæ Laughing), a ty tu tyle napisa³a¶!

Panna_B napisa³:
ich owoc mi³o¶ci

Hahh! Laughing

Panna_B napisa³:
Albo bêdê im zawdziêczaæ nowe tenisowe ¼ród³o do wielbienia, najlepiej posiadaj±ce wy³±cznie geny po ojcu (Roger junior ) albo przez ich owoc mi³o¶ci zdecyduje siê zacz±æ ogl±daæ tenis kobiecy. Laughing

Wola³abym to pierwsze Laughing Jako¶ s±dzê ¿e Ty chyba te¿, w koñcu my i tenis kobiecy....Laughing No ale, z drugiej strony jaka¶ Rogerka mo¿e to zmieniæ...

Panna_B napisa³:
Post z rodzaju tych bardziej o tenisistach ni¿ o tenisie. Laughing

Sporo ca³kiem takich tu siê znajdujê, czy¿ nie ?

Panna_B napisa³:
I nawet nie czeka³am na Twoj± odpowied¼ w tym temacie, dobr± nowinê trzeba szybko rozpowiadaæ.

I dobrze, bo ja szczerze zapomnia³am przez ten tydzieñ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Mar 14, 2009 1:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Brak s³owa "nadal" na neptune!

S³owo zakazane ! Powinni wprowadziæ ostrze¿enia za jego u¿ywanie.
myys napisa³:
³a³ od Panny_B, to w koñcu nie byle co!

Co¶ w tym jest.
myys napisa³:
Ja tu przyby³am z pretensjami, czemu to od Ciebie siê nie dowiaduje takich rzeczy, ale od ciach(Taak, na moje usprawiedliwienie, powiem ¿e jest pi±tek a ja nie mam co ogl±daæ Laughing), a ty tu tyle napisa³a¶!

Tak, odwiedzanie ciach tylko w ostateczno¶ci. Albo wtedy kiedy Roger zostaje ojcem, a Ja wchodzê na ciacha co kilka minut, by sprawdziæ jak bêd± ich ¿ale wygl±da³y.
myys napisa³:
a ty tu tyle napisa³a¶!

Chyba nie w±tpi³a¶ we mnie i moje s³owa zachwytu idealnie przygotowane na TAKIE momenty.
myys napisa³:
w koñcu my i tenis kobiecy....Laughing

To tak ma³o mo¿liwe jak to, ¿e kiedy¶ sama z w³asnej woli zrezygnujesz z meczu Novaka, a Ja z Rogera.
myys napisa³:
No ale, z drugiej strony jaka¶ Rogerka mo¿e to zmieniæ...

Bo jak nie ona, to chyba na Novaczkê trzeba bêdzie poczekaæ.
myys napisa³:
Sporo ca³kiem takich tu siê znajdujê, czy¿ nie ?

Jako¶ musimy sobie rekompensowaæ brak naszych cudów w akcji. Laughing
myys napisa³:
I dobrze, bo ja szczerze zapomnia³am przez ten tydzieñ

Nie bêdê siê grymasiæ i kaprysiæ ani Ciê tutaj ganiaæ, bo ani Ja Tobie zgrymaszona i zkapryszona siê tutaj nie przydam, ani Ty Mi zaganiana te¿ nie.
I wiem, ¿e przywo³ywaæ to porz±dku to Ciê inaczej nie przywo³am, jak zapowiadaj±c transmisjê turnieju, którego planu nie mogê siê zbieraæ do wstawienia.
Ale do 20:20 mam czas. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Mar 16, 2009 6:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Bo jak nie ona, to chyba na Novaczkê trzeba bêdzie poczekaæ.

Mam nadziejê jeszcze du¿o czasu Laughing Nie ¿ebym co¶, ale na razie to niech on siê na tenisie skupia

Panna_B napisa³:
Jako¶ musimy sobie rekompensowaæ brak naszych cudów w akcji. Laughing

A nawet jak nie, to o nich im wiêcej tym lepiej i tyle Laughing

Teeenis! Nareszcie...Albo mi siê wydawa³o albo naprawdê dawno nie ogl±da³am ¿adnego turnieju Wczoraj mia³am obraz taki sobie, nie wiem czemu, ale i tak mi³o siê ogl±da³o
I widzia³am ¿e Twój Rogerek dzi¶ ?
A ta reklama jest ¶wietna tak w ogóle Laughing A rzadko mi siê podobaj± reklamy a¿ tak. I Roger jest w niej, wiêc co¶ dla Ciebie
W ogóle nie mam weny dzi¶ do tenisa. Obwiniam ten sport za pora¿kê Skry, wiêc teraz w Novakowy spokój muszê j± odzyskaæ I nie ¿eby co¶ ten sport konkretnego zrobi³, ale ja by³am na tenisie w czasie tego meczu, wiêc jedyny którego nie wiedzia³am i jedyny który przegrali (Z tych wa¿nych ) A potem Manchester i te¿ jedyny mecz którego nie widzia³am i jedyny jaki przegrali. Ale tu ju¿ wina Targów Edukacyjnych Laughing


A po telenoweli, poszukam jaki¶ Rogerowych z tej reklamy

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Tenis


Wygenerowano w 0.103 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights