Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Tenis

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Panna_B
PostWys³any: Pon Mar 16, 2009 7:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
I widzia³am ¿e Twój Rogerek dzi¶ ?

Moje typowe przedmeczowe reakcje non stop mi o tym przypominaj±. Laughing Od ogl±dania Rogerowych zdjêæ do ogl±dania Rogerowych filmików.
I przypomnê sobie nareszcie ten smak niedosypiania i pó³przytomnego funkcjonowania w szkole. Laughing Nawet siê za tym stêskni³am. Chocia¿ za kim¶ innym bardziej. Laughing

myys napisa³:
Albo mi siê wydawa³o albo naprawdê dawno nie ogl±da³am ¿adnego turnieju

Jaka Ja z³akniona by³am tych wa¿nych i mniej wa¿nych meczy. Laughing Tych komentatorów i tej ca³ej przyjemnej otoczki. To nie to samo co wielkie szlemy, ale niez³e wprawianie przed RG. I przed sobotnim, znaczy ju¿ niedzielnym (te pooory ! ) spotkaniem Feda, to sobie trochê meczy obejrza³am. Blake mêcz±cego siê, Verdasco i jego now±, nietrafion± zupe³nie fryzurkê. Ale i tak my¶la³am o jednym meczu. Laughing
Tak jak ko³nierzyka nie by³o (!), tak i dobrej/pewnej gry brakowa³o. Mia³am ju¿ stresa, ¿e i paska siê pozby³, ale co¶ z Rogerowego stroju zosta³o. Ale tego ko³nierzyka, a dok³adnie jego braku to nie przeboleje.
A¿ zdjêcia nie wstawiê. I Mirki nie by³o, albo tak niekorzystnie w stanie b³ogos³awionym wygl±da, ¿e jej nie pokazali.
Pewnie siê zajada s³odko¶ciami i przysz³ego ojca jej dziecka w telewizji ogl±da.
myys napisa³:
A ta reklama jest ¶wietna tak w ogóle Laughing

Taka ludzka, nienadzwyczajna, normalna. Chocia¿ nawet jak by nie by³a, to Roger jest, wiêc bezdyskusyjnie bêdê do niej biega³a, za ka¿dym razem jak bêdzie lecia³a w TV. Jak Ja tym pannom z windy zazdroszczê.
myys napisa³:
W ogóle nie mam weny dzi¶ do tenisa.

Ja mam za nas dwie. I na szczê¶cie Djoko ma, bo pogrywa sobie. Pocz±tki jak w przypadku innego cudeñka niebuduj±ce specjalnie, ale jak Ja to zawsze powtarzam: Rozkrêc± siê. Ile w tym prawdy, zobaczymy. Laughing

myys napisa³:
I nie ¿eby co¶ ten sport konkretnego zrobi³, ale ja by³am na tenisie w czasie tego meczu, wiêc jedyny którego nie wiedzia³am i jedyny który przegrali (Z tych wa¿nych ) A potem Manchester i te¿ jedyny mecz którego nie widzia³am i jedyny jaki przegrali.

Czyli spora dawka sportowych, tych niefajnych chwil.
myys napisa³:
A po telenoweli, poszukam jaki¶ Rogerowych z tej reklamy

Mogê Ciê uprzedziæ ?! Czujê niepisany obowi±zek wstawiania Rogerowych zdjêæ. Laughing

A Djoko znowu mi udowadnia, ¿e korzystnie wygl±da w ka¿dej dziedzinie sportu. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Mar 16, 2009 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
I przypomnê sobie nareszcie ten smak niedosypiania i pó³przytomnego funkcjonowania w szkole. Laughing Nawet siê za tym stêskni³am.

Ja choæ z jednej strony tego nie lubiê, to te¿ Na razie nie musia³am tego stosowaæ, ale kto wie
Cytat:
Tak jak ko³nierzyka nie by³o (!), tak i dobrej/pewnej gry brakowa³o. Mia³am ju¿ stresa, ¿e i paska siê pozby³, ale co¶ z Rogerowego stroju zosta³o. Ale tego ko³nierzyka, a dok³adnie jego braku to nie przeboleje.

Hah, to siê nazywa relacjonowanie meczu Laughing
Cytat:
A¿ zdjêcia nie wstawiê.

A to czemu ?
Panna_B napisa³:
Pewnie siê zajada s³odko¶ciami i przysz³ego ojca jej dziecka w telewizji ogl±da.

Te¿ bym tak kiedy¶ chcia³a. Znaczy nie ¿e Rogera, ale jakiego¶ swojego w telewizji ogl±daæ
Panna_B napisa³:
Jak Ja tym pannom z windy zazdroszczê.

Hah, wiadomo Laughing Taki t³ok i w ogóle.
Panna_B napisa³:
Ja mam za nas dwie.

To bardzo dobrze!
Panna_B napisa³:
Rozkrêc± siê.

Mam nadziejê Ogl±da³am przed chwila ten wczorajszy mecz i przynajmniej pi³ki meczowe zobaczy³am Laughing Bo oczywi¶cie wczoraj musia³o mi siê zachcieæ zmieniæ stronê ogl±dania. Ca³y mecz wytrzyma³am na tych z³ych, ale oczywi¶cie nie patrz±c na wynik stwierdzi³am ¿e nie da siê ogl±daæ dalej to zmieniam. W ogóle nie wiem jak mi siê uda³o nie patrzeæ na wynik, jak zawsze to robiê, ale co tam
Panna_B napisa³:
Czyli spora dawka sportowych, tych niefajnych chwil.

Aa tak, wolê zapomnieæ. Skrê szczególnie, bo dla Manchesteru to ta przegrana nic nie zmienia.
Panna_B napisa³:
Mogê Ciê uprzedziæ ?! Czujê niepisany obowi±zek wstawiania Rogerowych zdjêæ. Laughing

A proszê bardzo! Szczególnie ¿e dzi¶ mi siê nie uda, swoj± matm± mi przypomnia³a¶ o mojej porannej powinno¶ci, wiêc czasu brak A jutro tu zawitam, aczkolwiek nie wiem jak i kiedy, bo 10 godzin w szkole spêdzam Dobrze ¿e wieczorem gra Novak, jaka¶ pozytywna my¶l. A o 18 chyba Resovia, i jako ¿e dzi¶ nie wpadnê ju¿ do w³a¶ciwego tematu, to przypominam tu
Panna_B napisa³:
A Djoko znowu mi udowadnia, ¿e korzystnie wygl±da w ka¿dej dziedzinie sportu. Laughing

Ojj tak Temu to sie nudzi.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Mar 16, 2009 9:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
to siê nazywa relacjonowanie meczu Laughing

Skrzêtnie omijam temat gry, bo po co mam sobie fundowaæ sobie dodatkowy stres ?
Taki mecz, ¿e brak ko³nierzyka by³ najciekawszy. Ale bluzie Rogera przyklasnê, bo cudna by³a. A na nim to ju¿ w ogóle. Laughing
myys napisa³:
ale jakiego¶ swojego w telewizji ogl±daæ

Hah !
I najlepiej ¿eby go by³o najwiêcej na jakim¶ kanale sportowym. Laughing
myys napisa³:
Znaczy nie ¿e Rogera

Od razu wyja¶niasz ¿eby nie by³o nie¶cis³o¶ci. Trzeba by³o mnie trochê w niepewno¶ci potrzymaæ. Po³udzi³abym siê, ¿e mi³o¶æ do Rogera nagle w Tobie wybuch³a.
myys napisa³:
W ogóle nie wiem jak mi siê uda³o nie patrzeæ na wynik,

Ja nie patrzê na wynik, tylko wtedy jak samego meczu te¿ nie ogl±dam.
myys napisa³:
swoj± matm± mi przypomnia³a¶ o mojej porannej powinno¶ci, wiêc czasu brak

Przys³u¿y³am siê swoimi matmowymi ¿alami do czego¶ dobrego. Przypomnia³am Ci ! Laughing A Ja, jak nie rozumia³am, tak nie rozumiem. Ale to ju¿ inna bajka.
myys napisa³:
A o 18 chyba Resovia, i jako ¿e dzi¶ nie wpadnê ju¿ do w³a¶ciwego tematu, to przypominam tu

Przypomnienie przyjête i zapamiêtane. Laughing
myys napisa³:
Temu to sie nudzi.

A ile mo¿na w tenisa ?

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Czw Mar 19, 2009 11:30 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
I najlepiej ¿eby go by³o najwiêcej na jakim¶ kanale sportowym. Laughing

Obowi±zkowo! W³a¶nie o takiego mi chodzi³o
Panna_B napisa³:
Trzeba by³o mnie trochê w niepewno¶ci potrzymaæ. Po³udzi³abym siê, ¿e mi³o¶æ do Rogera nagle w Tobie wybuch³a.

Hah Laughing A my¶la³am ¿e w niepewno¶ci, bo jakby tak by³o to by¶ przyjecha³a do Poznania i mi wygarnê³a co ja sobie my¶lê, ¿ebym siê tak do Twojego przystawiaæ Laughing
Cytat:
Ja nie patrzê na wynik, tylko wtedy jak samego meczu te¿ nie ogl±dam.

No w³a¶nie...Nie wiem jak to zrobi³am. Chyba dlatego ¿e nienawidzê ogl±daæ na necie i inaczej to u mnie wygl±da
Panna_B napisa³:
A ile mo¿na w tenisa ?

A no w³a¶nie..
Aaa jestem po nocnym meczyku dzi¶. Jednak tak bardzo za tym nie têskni³am jak my¶la³am Laughing Ale do szko³y nie posz³am, co¶ dobrego wysz³o. Znaczy normalnie chodzê, ale Novak skoñczy³ jako¶ o 2, a ja o 6 mia³am wstaæ, wiêc dosz³am z mam± do porozumienia po co i¶æ
Meeczz...Co mogê powiedzieæ Trudny by³. Chwilami Novak by³ tak zdenerwowany, ¿e ja rzadko Go takiego widzê...¦rodka 2 seta praktycznie przespa³am, bo budzi³am siê na koñcówki gemów. I nie mogê sobie wybaczyæ, bo nie do¶æ ¿e tak rzadko graj±, to ja jeszcze ¶piê. Ale tak ju¿ jest jak ma siê koc i swoj± kanapê. Choæ to ¿adne usprawiedliwienie. Wstydzê siê ze siebie. Nawet moja mama ju¿ w czasie 2 seta nie zasypia³a, choæ rano to oczywi¶cie pretensje do mnie czemu j± zmusi³am ¿eby tak pó¼no posz³a spaæ. A ja mam inne pojêcie zmuszania, bo dla niej to chyba s³owa " mamo, Novak gra jakby co" to ju¿ przytrzymywanie linami ¿eby ogl±da³a Laughing
No. Aczkolwiek za to koñcówka mnie tak wybudzi³a ¿e nie mog³am potem spaæ. Rado¶æ Jego po tych najwa¿niejszych pi³kach by³a cudowna
I widzia³am kawa³ki meczu Rogera
Iii widzia³am dzieñ wcze¶niej mecz Uli Radwañskiej. I stwierdzam ¿e lubiê j± bardziej ni¿ Agê Znaczy ogólnie Adze te¿ kibicujê zawsze, aczkolwiek Ula ma co¶ fajnego w sobie I nawet Verdasco by³ na trybunach, wiêc tak ju¿ przypasowywa³am jej jakiego¶ tenisistê. I nawet odkry³am ¿e mog³aby byæ z Novakiem Laughing Mo¿e by do Polski wreszcie przyjecha³ Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Mar 19, 2009 3:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
bo jakby tak by³o to by¶ przyjecha³a do Poznania i mi wygarnê³a co ja sobie my¶lê, ¿ebym siê tak do Twojego przystawiaæ Laughing


Przyjecha³abym, ale raczej nie ¿eby wygarn±æ, a na ¿ywo wymieniæ Ci te wszyyyyyystkie zalety Rogera, z odpowiedni± mimik± i gestykulacj±. Laughing A jakbym Ciê ju¿ rozkocha³a w nim to by¶my wspólnie mecz obejrza³y.
Najpierw Rogera, potem Novaka, albo (niech ju¿ bêdzie ), odwrotnie.
myys napisa³:
Aaa jestem po nocnym meczyku dzi¶.

Przez mojego Rogera jeszcze pó¼niejszym. Laughing
Ja jestem po PRAWIE nocnym, ale mêcz±cym jak trzy inne mecze w ¶rodku nocy.
¦rodek tygodnia, jedenasta w nocy, a Ja siê wydzieram ! Do tego mo¿e mnie zmusiæ tylko te cudo z falami.
C. d narzekania i marudzenia na Rogera, a szczególnie na jego grê, kilka zdañ dalej. Laughing
myys napisa³:
Ale do szko³y nie posz³am, co¶ dobrego wysz³o. Znaczy normalnie chodzê, ale Novak skoñczy³ jako¶ o 2, a ja o 6 mia³am wstaæ, wiêc dosz³am z mam± do porozumienia po co i¶æ

Mama skarb, normalnie. Ja u swojej mam zawsze wsparcie, je¿eli chodzi o walkê o telewizor dla Rogera. Laughing I czasami jak przechodzi to spojrzy i rzuci co¶ w rodzaju: £adn± koszulkê i fryzurkê ma, ale ¿eby od razu dla niego noce zarywaæ.
Ale to rozumiemy tylko MY !
myys napisa³:
Ale tak ju¿ jest jak ma siê koc i swoj± kanapê.

... i gor±ce kakao (co¶ od siebie dorzuci³am )
myys napisa³:
" mamo, Novak gra jakby co" to ju¿ przytrzymywanie linami ¿eby ogl±da³a Laughing

Haha, bo widocznie samo s³owo: Novak, jest dla niej wystarczaj±c± pokus±.
myys napisa³:
I widzia³am kawa³ki meczu Rogera

Te oczekiwanie na mecz Novaka. Którego kawa³ki za to Panna widzia³a ! I ten mój zaszczepiony, przez takiego jednego, patriotyzm Szwajcarski (what ? ) chcia³, by choæ trochê Stasiu namiesza³, a tu spuch³. Emocjonalna klucha ! Ale trzeba mu oddaæ, ¿e dramatu trochê wprowadzi³, ale Djoko trzyma³ fason !
Ja widzia³am wszystkie kawa³ki i wiêkszo¶æ z nich nie nale¿a³a do najprzyjemniejszych.
Ja mam nadziejê, ¿e On siê zbierze trochê bardziej w sobie i bêdzie wiêcej wyrazu w nim. Ja tam od razu o fajerwerki nie proszê, ale wiêcej zaanga¿owania Roger. Powoli siê rozkrêca i rusza ta Szwajcarska maszyna, ale mam nadzieje, ¿e do najwiêkszych obrotów coraz bli¿ej.
Teraz czas na Verdasco. Ja ju¿ siê bojê, to co bêdzie na meczu ? Nie wiem tylko czym ten hiszpañski talent, taki Roger mo¿e nastraszyæ ? Laughing Je¿eli chodzi o warsztat tenisowy oczywi¶cie.
myys napisa³:
Iii widzia³am dzieñ wcze¶niej mecz Uli Radwañskiej. I stwierdzam ¿e lubiê j± bardziej ni¿ Agê

myys, mam rozumieæ, ¿e kobiety ogl±da³a¶ ? Musia³a¶ siê baaaardzo nudziæ. Ja jestem za t±, która w danym momencie gra. Aby Polk± by³a. Laughing
myys napisa³:
I nawet Verdasco by³ na trybunach, wiêc tak ju¿ przypasowywa³am jej jakiego¶ tenisistê.

Odstresowanie po meczu, czy idealne miejsce na skupienie przed ?
Jest trzecia, najfajniejsza ewentualno¶æ jak dla mnie. Ula Radwañska wpad³a dla gor±cego Hiszpana w oko. Laughing
Chyba, ¿e nauki i zagrania podgl±da, by potem we w³asnej grze wykorzystaæ. W takim razie jestem spokojna o mecz z Rogerem.
myys napisa³:
I nawet odkry³am ¿e mog³aby byæ z Novakiem Laughing Mo¿e by do Polski wreszcie przyjecha³ Laughing

Hah, a do tego czasu powsta³o by Poznañ Open, a On zagra³ by tam. Laughing
Ewentualnie Bia³ystok Open.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Czw Mar 19, 2009 10:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
A jakbym Ciê ju¿ rozkocha³a w nim to by¶my wspólnie mecz obejrza³y.
Najpierw Rogera, potem Novaka, albo (niech ju¿ bêdzie ), odwrotnie.

Hah, to zapraszam Laughing Potem jeszcze na mecz siatkarzy by¶my posz³y, i zdobywaj±c pomeczowy autograf Ig³y przeprowadzi³yby¶my z nim d³ug± rozmowê Laughing
Panna_B napisa³:
Ale to rozumiemy tylko MY !

No w³a¶nie Jak s³yszê te odpowiedzi na moje relacje z nocnych meczy, ¿e mi by siê nie chcia³o itp. to a¿ siê zastanawiam jak brzydko nie-novakowo moje ¿ycie wygl±da³o by bez tenisa i Djoka
Cytat:
... i gor±ce kakao (co¶ od siebie dorzuci³am )

Tak! To te¿ zwykle wystêpujê. Choæ trochê siê uprzedzi³am jak ostatnio zrobi³am i mi³o ten drewniany smak...A wczoraj grzane winko pi³am na meczu, pamiêtam
Panna_B napisa³:
Haha, bo widocznie samo s³owo: Novak, jest dla niej wystarczaj±c± pokus±.

No powiedzmy Ogólnie to te¿ Go lubi, choæ wczoraj siê zastanawia³a czemu on taki patykowaty i czemu tak siê denerwujê, bo pewnie mu to szkodzi Laughing Ale, powoli, powoli, polubi go prawie jak ja
Panna_B napisa³:
I ten mój zaszczepiony, przez takiego jednego, patriotyzm Szwajcarski (what ? ) chcia³, by choæ trochê Stasiu namiesza³, a tu spuch³.

Ojjj Panno, Panno Laughing Dobrze ¿e masz wyt³umaczenie, bo bym tu jakiego¶ spisu powodów ¿±da³a, czemu to Novaka ju¿ nie lubisz!
Panna_B napisa³:
Powoli siê rozkrêca i rusza ta Szwajcarska maszyna, ale mam nadzieje, ¿e do najwiêkszych obrotów coraz bli¿ej.

Te tenisowe maszynki ju¿ tak maj±. A na pocz±tku to tylko chc± nas poirytowaæ czemu jest tak a nie inaczej
Panna_B napisa³:
Musia³a¶ siê baaaardzo nudziæ.

A nawet ¿e nie Ogólnie nie widzê sensu ogl±daæ tenisa kobiecego, aczkolwiek polki ogl±dam Szczególnie ze pa³am sympati±, która nie wiem z sk±d siê wziê³a, do Uli,wiêc siê cieszy³am ¿e mogê zobaczyæ jak sobie radzi
Panna_B napisa³:
Ula Radwañska wpad³a dla gor±cego Hiszpana w oko. Laughing

Tak, te¿ o tym my¶la³am. Bo w koñcu to ta ³adniejsza z sióstr. Choæ bior±c po uwagê ¿ycie mi³osne Fernanda(o?)(I tak, to te¿ kiedy¶ wyczytane z ciach Laughing Choæ, mój braciszek te¿ mi kiedy¶ o tym wspomina³.) to nie wiem czy ona za m³oda jeszcze nie jest
Panna_B napisa³:
Chyba, ¿e nauki i zagrania podgl±da, by potem we w³asnej grze wykorzystaæ. W takim razie jestem spokojna o mecz z Rogerem.

Chyba muszê Ciê jednak zmartwiæ i powiedzieæ ¿e w±tpiê Laughing
Cytat:
Hah, a do tego czasu powsta³o by Poznañ Open, a On zagra³ by tam. Laughing
Ewentualnie Bia³ystok Open.

O matko, jak to brzmi Laughing Aczkolwiek przyda³by siê taki turniej z TYMI zawodnikami...Niech ju¿ zaczn± budowaæ korty, proszê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Mar 20, 2009 7:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Zaczynam cytowanie Twoich wypowiedzi od koñca, to tak z rado¶ci pomeczowej nie mogê siê ogarn±æ.
myys napisa³:
O matko, jak to brzmi Laughing

A jeszcze lepiej, by wygl±da³o. Laughing
Wszystkie najwiêksze s³awy tenisowe w jednym, dostêpnym dla NAS miejscu. Laughing I My w pierwszym rzêdzie na honorowych miejscach, tylko nie wiem dlaczego. Albo lepiej- podajemy rêczniki. Ty dla Novaka, Ja dla Rogera.
myys napisa³:
Niech ju¿ zaczn± budowaæ korty, proszê

Oni karierê by skoñczyli póki by je wybudowali.
Zosta³o nam oszczêdzaæ na jaki¶ Wielki Szlem, najchêtniej to na Wimbledon.
myys napisa³:
Chyba muszê Ciê jednak zmartwiæ i powiedzieæ ¿e w±tpiê Laughing

Chyba jednak co¶ podpatrzy³ albo tak napatrzy³ siê na Ulê, ¿e na w³asnym meczu skupiæ siê nie móg³. I tu pierwsza aluzja do dzisiejszego baaaaardzo porannego meczu Rogera. Laughing
myys napisa³:
czemu to Novaka ju¿ nie lubisz!

Ja go darzê resztkami po Rogerze. Znaczy siê, ogrooooomne dawki sympatii i mi³o¶ci do Rogera (ot niespodzianka ), a to co zostaje dostaje Djoko, nikt inny ! Tyle jestem w stanie mu daæ. Laughing
A do Staszka sympatia, bo do dobry ch³opak jest. Zawsze Mi Rogera esemesami pociesza jak przegra. Tak, pochwali³ siê w wywiadzie jakim¶. Laughing
myys napisa³:
to nie wiem czy ona za m³oda jeszcze nie jest

Noo, bo jej Verdasco w g³owie zakrêci i porzuci. Amant jeden !
Tylko patrzeæ jak ona na jego meczach przesiadywaæ bêdzie. Laughing
myys napisa³:
Szczególnie ze pa³am sympati±, która nie wiem z sk±d siê wziê³a, do Uli,wiêc siê cieszy³am ¿e mogê zobaczyæ jak sobie radzi

A Ja zawsze moj±, ukochan± parkê- Frytkê i Matkê ogl±dam. Dzi¶ nie by³o inaczej, ale to raczej nie za przyjemny temat, a te dzisiaj mam zamiar omijaæ !

myys napisa³:
Jak s³yszê te odpowiedzi na moje relacje z nocnych meczy, ¿e mi by siê nie chcia³o itp. to a¿ siê zastanawiam jak brzydko nie-novakowo moje ¿ycie wygl±da³o by bez tenisa i Djoka

Oj by³oby feee, bardzo feee. Moje ¿ycie bez tenisa, a szczególnie bez tenisistów, by³oby takie nijakie. Nawet nie mogê sobie tego wyobraziæ.
Cytat:
A wczoraj grzane winko pi³am na meczu, pamiêtam

Wino, Djoko- jeszcze ¶piewu brakuje. (Jak wino, muzyka i ¶piew )



Od razu po Rogera stronie widaæ jaki wynik by³, bo okrutnie d³ugo siê ³aduje. Na ¿adnej innej za³adowanie tyle bym nie czeka³a. Laughing
Mój Fed mnie dra¿ni. On specjalnie i umy¶lnie mi takie dramaty serwuje. Roger, wiesz, ¿e to ludzie ogl±daj± ?! Ma³o tego, ludzie przy tym krzycz±, przeklinaj±, p³acz±. A on wygrywa najtrudniej mo¿liwym sposobem. On nie lubi s³owa: ³atwo. Laughing

Andy nadchodzimy !
A dzi¶ nocka z przystojnym Serbem, który rozkocha³ w sobie moj± kole¿ankê z forum. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Mar 21, 2009 12:37 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Doczeka³am siê. Mogê powiedzieæ ¿e nareszcie
W³a¶nie odby³ siê jedyny mecz przegrany po którym nie czuje totalnie nic. Stwierdzam ¿e z regu³y by³o mi ¿al g³ównie Novaka, a dzi¶ po prostu uwa¿am ¿e to Jego wina i tyle. Gra³ tragicznie, wygl±da³ jakby mu nie zale¿a³o, wiêc mi te¿ nie zale¿y Niech sobie radzi sam.
Panna_B napisa³:
Albo lepiej- podajemy rêczniki. Ty dla Novaka, Ja dla Rogera.

W³a¶nie. Trzeba sobie znale¼æ tak± robotê, ¿eby potem mo¿na by³o po szatniach chodziæ
Panna_B napisa³:
Tak, pochwali³ siê w wywiadzie jakim¶. Laughing

Hah, pewnie mu pozazdro¶ci³a¶, a¿ hmm ?
Panna_B napisa³:
A Ja zawsze moj±, ukochan± parkê- Frytkê i Matkê ogl±dam. Dzi¶ nie by³o inaczej, ale to raczej nie za przyjemny temat, a te dzisiaj mam zamiar omijaæ !

Nie mów ¿e ich pokazywali ? Bym wsta³a, noo
Panna_B napisa³:
Wino, Djoko- jeszcze ¶piewu brakuje. (Jak wino, muzyka i ¶piew )

Ja i ¶piew to tak nie bardzo Djoko móg³by po¶piewaæ.
Panna_B napisa³:
A on wygrywa najtrudniej mo¿liwym sposobem. On nie lubi s³owa: ³atwo. Laughing

Przynajmniej wygrywa
Panna_B napisa³:
A dzi¶ nocka z przystojnym Serbem, który rozkocha³ w sobie moj± kole¿ankê z forum. Laughing

Szkoda ¿e tak ³atwo potrafi to zrujnowaæ!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Mar 21, 2009 11:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
pewnie mu pozazdro¶ci³a¶, a¿ hmm ?

Jak ka¿demu kto ma jak±kolwiek styczno¶æ z Rogerem. Czyli najbardziej dla Mirki. Laughing
myys napisa³:
Nie mów ¿e ich pokazywali ? Bym wsta³a, noo

Ale to by³o tak szalone ogl±danie, ¿e nawet nie wiem czy dobrze zrobi³am. Noc, strach czy zaraz kto¶ mnie spaæ nie pogoni i s³abo dzia³aj±ca relacja w internecie. Tyle przeciwno¶ci, a Ja mimo to do ostatniej minuty siedzia³am. Jeszcze trochê i sama pomy¶lê, ¿e przesadzam.
myys napisa³:
Przynajmniej wygrywa

Dla odmiany tak.
myys napisa³:
Djoko móg³by po¶piewaæ.

A przy okazji zrobi³by niez³e show, jak to On ma w zwyczaju.
myys napisa³:
¿eby potem mo¿na by³o po szatniach chodziæ

I zupe³nie niechc±cy wpa¶æ do której¶ w najodpowiedniejszym momencie. Laughing
myys napisa³:
W³a¶nie odby³ siê jedyny mecz przegrany po którym nie czuje totalnie nic. Stwierdzam ¿e z regu³y by³o mi ¿al g³ównie Novaka, a dzi¶ po prostu uwa¿am ¿e to Jego wina i tyle. Gra³ tragicznie, wygl±da³ jakby mu nie zale¿a³o, wiêc mi te¿ nie zale¿y Niech sobie radzi sam.

Ciekawa postawa i zrozumia³a.
Mimo, ¿e ca³y mecz pokrzykiwa³am i gnoi³am Roddicka (tak mi ju¿ zostanie ) to Novaczek mnie zdenerwowa³ swoim podej¶ciem do meczu. Jakby przegra³ ju¿ w szatni, a wyszed³, bo tak po prostu trzeba. Niestabilny i rozchwiany Novak, jak Ja po jego meczu.
My¶la³am, ¿e mo¿e to przez pó¼n± porê takie rzeczy widzê i omamy mam ju¿ po prostu. Novak musi siê zebraæ w sobie, bo RG coraz bli¿ej, a formy ani ¶ladu...
Dzi¶ bierzemy Muraya w obroty Roger !
Ale który to ju¿ ich pojedynek w ostatnim czasie. Powtórka z rozrywki numer który¶ tam.

Po wczorajszej nocce potrzebujê czego¶ mniej naruszaj±cego uk³ad nerwowy. Laughing No, wiêc Roger postaraj siê ! Chocia¿ sam fakt, ¿e gra, jest sam w sobie nerwow± spraw±.
myys napisa³:
Szkoda ¿e tak ³atwo potrafi to zrujnowaæ!

To tylko drobny kryzys. Znam to ! Jak siê dowiesz o najbli¿szym spotkaniu Novaka to i tak siê doczekaæ nie bêdziesz mog³a. Laughing Wasz zwi±zek to przetrwa.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Mar 24, 2009 5:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Tyle przeciwno¶ci, a Ja mimo to do ostatniej minuty siedzia³am. Jeszcze trochê i sama pomy¶lê, ¿e przesadzam.

Jak na prawdziw± fankê przysta³o! Hah, nie wierze ¿e tylko trochê do tego zosta³o Laughing Panna_B nigdy nie ma do¶æ Laughing No mo¿e, prawie,hm ?
Panna_B napisa³:
I zupe³nie niechc±cy wpa¶æ do której¶ w najodpowiedniejszym momencie. Laughing

A o czym to Panna_B od razu my¶li,co ? Laughing Mi tak tylko chodzi³o o zwyk³e spotkanie z nimi Laughing
Panna_B napisa³:
Ciekawa postawa i zrozumia³a.

Ehh Jego wina
Raczej ¿e mu wybacze, no ale jak on tak mo¿e ?! Naprawdê sport jest okropny. Czemu ja siê za to bra³am
I nawet przez niego znowu nie mam weny do tematu Niech siê wstydzi.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Mar 28, 2009 11:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Ile¿ to Ja nieudanych prób, planów by tu napisaæ mia³am.
Ale by³am zajêta gniewaniem siê na zmianê z wybaczaniem Rogerowi, to bardzo pracoch³onne, a raczej nerwoch³onne. (moje zami³owanie do s³owotwórstwa siê ujawnia ) Tego drugiego by³o o wieeeele wiêcej, jak siê spodziewa³am. Laughing
Akcja: Udajê, ¿e jestem z³a na Rogera.
Scena pierwsza: Nie wchodzê na jego forum ca³y Bo¿y dzieñ.
Scena druga: Wchodzê na forum przez kilka kolejne dni, wmawiaj±c sobie, ¿e to po prostu do¶æ oryginalny i specyficzny sposób obra¿enia siê.
Scena trzecia: Ustawiam sobie Rogera na tapetê, samej ju¿ nie wierz±c, ¿e z tej z³o¶ci do Rogera co¶ zosta³o i czy w ogóle by³o.
A powrót ko³nierzyka we wczorajszym meczu przes±dzi³ o sprawie. Laughing Mam nadziejê, ¿e wraz z come backiem ko³nierzyka wróci wszystko inne. Bo fale ma coraz to okazalsze. Laughing
Ma³e to tenisowe zachwyty i z gr± zwi±zane, ale ju¿ przywyk³y¶my do tego.
myys napisa³:
Niech siê wstydzi.

Tak mu g³upio siê zrobi³o, ¿e wygra³ wczoraj.
myys napisa³:
Czemu ja siê za to bra³am

No na pewno, a co Ja bym sama ze sob± tu gada³a, tak ?
myys napisa³:
A o czym to Panna_B od razu my¶li,co ? Laughing

Szatnie-tenisi¶ci=Nieposkromione fantazje.
Chodzi³o mi o inteligentn± rozmowê z nimi na temat techniki tenisa, tym bardziej, ¿e bym ich nie rozumia³a, bo mój angielski nie jest na pewno na ich poziomie.

Dobra, jutro ci±g dalszych moich tenisowych wynurzeñ. Co¶ o Miami wiêcej ni¿ na temat ko³nierzyka trzeba bêdzie powiedzieæ. Laughing

To przez ten shoutbox, rozprasza³ mnie skutecznie. Ale nie mog³am przegapiæ tych frywolnych rymów.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Mar 29, 2009 12:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Haah, ten twój plan ¶wietny Laughing
Cytat:
Tak mu g³upio siê zrobi³o, ¿e wygra³ wczoraj.

Nie widzia³am Czeka³am tak na mecz, ¿eby móg³ mnie swoj± gr± przeprosiæ, a tu nie znajdujê relacji. Mo¿e nie jestem gotowa, bo jak bym chcia³a to bym znalaz³a Nie wiem, zewnêtrznie chcia³am zobaczyæ, mo¿e wewnêtrznie nie Laughing G³upia telewizja, nie pokazujê.
Panna_B napisa³:
Chodzi³o mi o inteligentn± rozmowê z nimi na temat techniki tenisa

I mam Ci uwierzyæ ? Laughing

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Mar 30, 2009 9:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Czeka³am tak na mecz, ¿eby móg³ mnie swoj± gr± przeprosiæ, a tu nie znajdujê relacji.

I w tym momencie nadchodzi Panna i za pomoc± swoich hakerskich umiejêtno¶ci pomaga zg³odnia³ej tenisa kole¿ance.
http://www.justin.tv/ - i wszystko jasne. Laughing Zapamiêtaj, zapisz, nikomu siê nie chwal.
myys napisa³:
G³upia telewizja, nie pokazujê.

No faktycznie przecie¿ ostatnio dopiero od dwóch dni pokazuj± i to oniebotycznych porach, a konkretniej takich które mnie zupe³nie nie interesuj±. (przynajmniej dopóki Roger gra w nocnej Laughing) I co w takiej sytuacji zrobiæ ? To¿ chyba nie ¿eby odpu¶ciæ sobie.
myys napisa³:
Nie wiem, zewnêtrznie chcia³am zobaczyæ, mo¿e wewnêtrznie nie Laughing

Hah
My¶lê, ¿e kiedy chodzi o Novaka to Twoje wnêtrze z zewnêtrzem zupe³nie nie wchodz± ze sob± w ¿aden konflikt i s± w pe³ni zgodne. Laughing Odczuwaj± to samo.
myys napisa³:
I mam Ci uwierzyæ ? Laughing

Skoro Ja sama w to nie wierzê...

Ej, ale Miami pe³n± par±, a Ja czujê jakby w ogóle siê nie zaczê³o. Mo¿e ³atwiej by by³o jakbym wiêcej meczy ogl±da³a, albo w ogóle zaczê³a ogl±daæ jakie¶ prócz Rogerowych. Zazwyczaj wszyscy ¶pi±, albo jeszcze pó³senni rzucaj± co¶ w rodzaju: Znowu ten Twój tenis ? A Ja nocne tenisowe seanse urz±dzam. Kto gra tego ogl±dam. Laughing
Ale dzisiaj tutaj na forum oficjalnie obiecujê, ¿e jutrzejsza noc z tenisem bêdzie moja. (pewnie Roger dzienn± graæ bêdzie )
Kiedy mia³am kaprys wrzuciæ plan rozgrywek na jutro, to jeszcze nie ma. Wszystko przeciwko mnie.
Ale co tam s³owa, co tam zachwyty. Zdjêcie s± o wiele bardziej wymowniejsze. Laughing Znacz± wiêcej ni¿ tysi±c s³ów. (a i Mi bêdzie mnie do pisania )


To co¶ dla sympatyków Roger, je¿eli tacy siê tu znajduj±.

Wielki come back ko³nierzyka i fale w akcji.

Zupe³nie przypadkowo natrafi³am. Laughing

Ciê¿ko by³o, ale oderwa³am wzrok od u¶miechu i skupi³am siê na koszulce. I wtedy te¿ siê u¶miechnê³am. Chocia¿ nie porównywalnie nawet do Rogera.

Korzystny profil panie Novak, korzystny.
Wysz³a mi istna Rogerowo-Novakowa przek³adanka. Laughing

Teraz chyba czuæ, ¿e turniej siê zacz±³.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kubaczek4
PostWys³any: Pon Mar 30, 2009 10:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 12 Mar 2007
Posty: 157
P³eæ: Mê¿czyzna
Na tym pierwszym zdjêciu cudnie wygl±da i Roger i ten ch³opiec . A na 4 to u¶miech pewnie dla mnie . ¯arcik .

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Wto Mar 31, 2009 11:41 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Ale zdjêcia maj± si³ê, normalnie przyci±gnê³y nam nowego rozmówcê.
Bo Ja ju¿ Ciê kubaczek traktujê jako sta³ego bywalca w tym temacie, który ma³o tego, ¿e odwiedza, bêdzie siê stale wypowiada³. Laughing
Nie ¿eby nam we dwie z myys nudno by³o zachwycaæ siê i fantazjowaæ.
kubaczek4 napisa³:
Na tym pierwszym zdjêciu cudnie wygl±da i Roger i ten ch³opiec

A gdzie on cudnie nie wygl±da ? Pytanie retoryczne. Laughing Bêdzie tata z niego jak siê patrzy.
kubaczek4 napisa³:
A na 4 to u¶miech pewnie dla mnie


Dla Ciebie u¶miech, a dla mnie to on dedykuje ka¿de swoje zwyciêstwo. A trochê tego by³o i mam nadziejê, ¿e jeszcze bêdzie.
A Ty fan tenisa, tenisistek, tenisistów czy wszystkiego naraz ? Laughing
Bo to, ¿e czego¶ zwi±zanego z tenisem, jestem pewna po Twojej obecno¶ci tutaj.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kubaczek4
PostWys³any: Wto Mar 31, 2009 3:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 12 Mar 2007
Posty: 157
P³eæ: Mê¿czyzna
Panna_B napisa³:
A Ty fan tenisa, tenisistek, tenisistów czy wszystkiego naraz


Wszystkiego na raz . Oczywi¶cie stale bêdê siê star³ wypowiadaæ.

Radwañska przegra³a z Amerykank± Venus Williams . No i Roger wygra³ z Niemcem w Miami .

Niestety najbli¿szy kort tenisowy mam 13 km od domu. Niestety mam jeszcze prawa jazdy ( dopiero z 3 lata ) a rowerem takich dalekich wycieczek nigdy nie robi³em, no ale trzeba kiedy¶ spróbowaæ .

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sro Kwi 01, 2009 2:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kubaczek4 napisa³:
Wszystkiego na raz

U mnie tylko wykre¶liæ tenisistki i wypisz, wymaluj ¶wiat Panny_b.
kubaczek4 napisa³:
Radwañska przegra³a z Amerykank± Venus Williams

Nie bêdê z³o¶liwa jak napiszê, ¿e ogl±da³am ten mecz z my¶l± przewodni±: Ile gemów ugra Agnieszka ? Bo w takiej predyspozycji Venus, zreszt± w ogóle Venus jest ma³o osi±galna. Jej, nie mam wyrobionego nawyku pisania o kobietach. Nie mam te¿ nawyku ich ogl±dania, a jak Aga odpad³a to ju¿ zupe³nie. Wolê ju¿ obejrzeæ mecz mê¿czyzn, nawet jak gdziekolwiek na korcie siê Roddick znajduje. Zawsze mo¿e to byæ akurat mecz gdzie przegra, a okazji obejrzenie jego pora¿ki przegapiæ nie mogê, to by³by grzech.
kubaczek4 napisa³:
No i Roger wygra³ z Niemcem w Miami

Mia³am du¿o nie pisaæ, bo niby czasu ma³o mam, ale sam sprowokowa³e¶. wzmianka chocia¿by najmniejsza u kogo¶ o Rogerze i jestem zgubiona. Laughing A co do zwyciêstwa Roger, to spróbowa³by przegraæ tylko. Nie po to ja po pierwszej pó³przytomna (jak zaczêli graæ to bardziej przytomna ni¿ pó³ ) ogl±dam go po nocach ¿eby mi takie numery wywija³. Chocia¿ nie takie pokazywa³.
Dopiero kawa³ek roku, a Ja ju¿ smutków tenisowych mam do¶æ i proszê o jak±¶ przerwê od nich. Komunikat do Rogera do¶æ wymowny.
Fed ju¿ nie funduje dramatów i problemów sam sobie nie stwarza (jak przeciwnik nie daje rady ) tylko koñczy najprostsz± drog±. Tylko niech mu siê nic nie poprzestawia w g³owie i kombinowaæ nie zacznie. Albo zbrzydn± mu proste, bezproblemowe zwyciêstwa.
A mo¿e to ta magia ko³nierzyka po prostu. Wiem, w±tpliwa teoria. Laughing
By³o piêknie, g³adko i przyjemnie, czyli tak jak potrzeba.
I by³oby na tyle je¿eli chodzi o mój spokojny i wesolutki ton wypowiedzi. Laughing
Bo teraz czas Rogera na Roddicka, a Ja z ka¿d± minut± zbli¿am siê do apogeum stresu. Znaczy te drugie nie jest specjalnie dziwne.
Ale bêdzie rze¼nia. I w samym meczu i na drugi dzieñ w szkole, po nieprzespanej nocy.
Nie lubiê gdybaæ, bawiæ siê statystykami, bo mam mniej czasu wtedy na stres przedmeczowy. Laughing
Wiêc odejdê zostawiaj±c wymown± emotikonê.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Czw Kwi 02, 2009 2:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ile do nadrabiania mam
Panna_B napisa³:
http://www.justin.tv/ - i wszystko jasne. Laughing Zapamiêtaj, zapisz, nikomu siê nie chwal.

Panna_B ma mnie za jaskiniowca, czy co ? Laughing Strone znam, tam zawsze sprawdzam, i zawsze jest, ale uwierzysz ¿e wtedy nie by³o ?! Nie wiem co siê sta³o... Dziêkujê w ka¿dym razie za pomoc :*
Panna_B napisa³:
A Ja nocne tenisowe seanse urz±dzam. Kto gra tego ogl±dam. Laughing

Jak masz dobrze...Ja sobie raczej nie pozwolê, z t± szko³a
Panna_B napisa³:
Wysz³a mi istna Rogerowo-Novakowa przek³adanka. Laughing

Czyli co¶ takiego, jak ten temat, mo¿na powiedzieæ Laughing
Panna_B napisa³:
Nie ¿eby nam we dwie z myys nudno by³o zachwycaæ siê i fantazjowaæ.

No mam nadziejê ¿e nie nudno Laughing
Witam kubaczek

kubaczek4 napisa³:
Niestety najbli¿szy kort tenisowy mam 13 km od domu.

Ja mam to szczê¶cie ¿e mam jakie¶ 2 km. I w³a¶nie za godzinkê siê wybieram, muszê pielêgnowaæ moje plany spotkania Marko na jakim¶ turnieju Laughing Laughing
Co do Marko to chyba go widzia³am na meczu Djoka wczoraj Nareszcie, dawno go nie by³o.
Co do meczu, to ma szczê¶cie bo ju¿ mu wybaczy³am. Ale nie by³o by to wcale takie ³atwe, gdyby nie to ¿e z Tsonga gra³ On wie ¿e ja siê tych meczy bojê.
I s³ysza³am ¿e niez³y horrorik Ci wczoraj Rog zafundowa³ ? Choæ mo¿e nie, bo wiem to tylko z realcji braciszka, który kibicuje Roddickowi( tak, wiem, dobrze ¿e jego gustu nie mam) i jestem ciekawa jak Tobie siê podoba³ mecz ?
Panna_B napisa³:
Bo w takiej predyspozycji Venus, zreszt± w ogóle Venus jest ma³o osi±galna.

Pannoo, nareszcie siê w czym¶ nie zgadzamy Laughing Chocia¿, do tego te¿ dojdzie znowu nied³ugo, bo wspólny turniej, dobra passa ka¿dej z nas, oznacza w koñcu ¿e musi nadej¶æ TEN mecz Bleh, spróbujmy omijaæ ten temat Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Kwi 03, 2009 2:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Panna_B ma mnie za jaskiniowca, czy co ? Laughing

Hah ! Ta, nie spotka³am jaskiniowca z tak± znajomo¶ci± tenisa. ( w ogóle ¿adnego nie spotka³am )
myys napisa³:
ale uwierzysz ¿e wtedy nie by³o ?!

Uwierzê, a nawet dodam przypadek podobny od siebie. Ju¿ r±czki zaciera³am i nawet przez my¶l mi nie przesz³o, ¿e mog± meczu Rogera nie pokazaæ, a tu ¿adnej tenisowej stacji, tylko jaki¶ izraelski krykiet, naprawdê. I nie próbowa³am nawet tego ogl±daæ, bo to nie by³o w stanie os³odziæ goryczy zawodu i zrekompensowaæ Mi brak Rogera. Ale dzi¶ takiego problemu nie bêdzie. Nawi±zanie do meczu, który w takim samym stopniu nas interesuje, numer jeden.
myys napisa³:
Ja sobie raczej nie pozwolê, z t± szko³a

Od kiedy nam szko³a myys przeszkadza w nockach z tenisistami ? Laughing (dwuznaczne brzmienie ! ) Ale faktycznie czasami i Ja mam ochotê byæ w stanie u¿ywalno¶ci na lekcjach. Laughing
Dodaæ kuby (imiê od nicku, dobrze rozszyfrowa³am ? ) drogê do najbli¿szego kortu do odleg³o¶ci myys, pomno¿yæ razy dwa i macie tyle co Ja bym musia³a przej¶æ, a raczej przejechaæ , by sobie pohulaæ po korcie. Laughing I jak tylko jest okazja to przypominam o swoim nieszczê¶ciu.
Ale widzê, ¿e dwóch potencjalnych znajomych, tenisistów (nie uwzglêdniaj±c poziomu gry ) ju¿ mam ! Laughing Stworzycie duet mixa (o ile myss nie dostanie propozycji od Marko ) a Ja bêdê wasz± menad¿erk± lub konsultantk± od spraw towarzyskich. To drugie mi bardziej w smak. Laughing
myys napisa³:
muszê pielêgnowaæ moje plany spotkania Marko na jakim¶ turnieju Laughing Laughing

Haha. I trenuj, by w niedalekiej przysz³o¶ci zabieraæ swoj± blisk± znajom± na wszystkie mecze. Laughing Najlepiej na te najwiêksze, gdzie równocze¶nie odbywaæ siê bêdzie turniej mê¿czyzn.
myys napisa³:
On wie ¿e ja siê tych meczy bojê.

A Ja wiem, ¿e ka¿dych siê boisz. Choæ skala strachu jest do¶æ zmienna, ale jest zawsze. Wiem, co mówiê. Laughing
myys napisa³:
I s³ysza³am ¿e niez³y horrorik Ci wczoraj Rog zafundowa³ ?

Nie wiem czy nie wola³abym te¿ tylko o tym us³yszeæ. Czyli zdanie do¶æ wymownie sugeruj±ce jak wielkie dramaty mia³am okazjê ogl±daæ w roli g³ównej z moim Szwajcarem.
myys napisa³:
który kibicuje Roddickowi( tak, wiem, dobrze ¿e jego gustu nie mam)

Niech Ja go znajdê ! Ju¿ mu przet³umaczê komu trzeba kibicowaæ.
myys napisa³:
i jestem ciekawa jak Tobie siê podoba³ mecz ?

Kilkakrotnie by³y du¿e szanse znalezienia siê na kardiologii. Ale warto by³o obejrzeæ, bo chc±c nie chc±c, trzysetowy pojedynek z graczem z pierwszej dziesi±tki zosta³ przez Rogera wygrany. A to jest ta z lepszych stron tego spotkania. Ja w ogóle analizowa³am ten mecz z Roddickiem stanowczo za d³ugo. Taki sposób na zapomnienie o najbli¿szym. Laughing Nawi±zanie do meczu numer dwa.
myys napisa³:
Chocia¿, do tego te¿ dojdzie znowu nied³ugo, bo wspólny turniej, dobra passa ka¿dej z nas, oznacza w koñcu ¿e musi nadej¶æ TEN mecz

Nie ¿ebym odlicza³a, ale zosta³y nieca³e cztery godziny. Idealny czas na latanie po wszelakich tenisowych stronach. To jest jedyny mecz, w którym nie bêdê mia³a Ci za z³e, ¿e nie jeste¶ za Rogerem. I jedyny, w którym Ja nie jestem za Novakiem. Laughing
Czyli nie ma szansy, ¿e obie bêdziemy dzi¶ wieczorem uradowane. To jedna z niewielu sytuacji kiedy dobija mnie zasada, ¿e w tenisie nie ma remisów.
3 godziny i 40 min.
A ju¿ 3 godziny i 39 min.
Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pi± Kwi 03, 2009 7:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
myys napisa³:
muszê pielêgnowaæ moje plany spotkania Marko na jakim¶ turnieju Laughing Laughing

Haha. I trenuj, by w niedalekiej przysz³o¶ci zabieraæ swoj± blisk± znajom± na wszystkie mecze. Laughing Najlepiej na te najwiêksze, gdzie równocze¶nie odbywaæ siê bêdzie turniej mê¿czyzn.

Panno_B co¶ interesowna jeste¶ ale ja te¿ mogê siê z tob± zabraæ tak na doczepkê
Panna_B napisa³:
myys napisa³:
który kibicuje Roddickowi( tak, wiem, dobrze ¿e jego gustu nie mam)

Niech Ja go znajdê ! Ju¿ mu przet³umaczê komu trzeba kibicowaæ.

Ej ja 2 lata temu mia³am tak± fazê
Panna_B napisa³:
A ju¿ 3 godziny i 39 min.
Laughing

Czyli teraz trwa, jak wynik?

Ps. Chcia³a¶ to masz, skomentowa³am

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 8:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ehh tyle siê wykasowa³o
A szkoda by by³o ¿eby tu tak pusto by³o, mimo ¿e nasi panowie tak nie bardzo Niech mi Novak, za 2 dni wreszcie zacznie co¶ grac, bo w tym roku gra sam piach.
W ka¿dym razie jako ¿e nie ma tematu w pe³ni tenisowego to powiem ¿e zacze³am w tenisow± gre graæ Laughing Gram w ni± ca³y dzieñ i awansowa³am chyba o jakie¶ 130 miejsc ju¿ W ka¿dym razie jest do¶æ zaawansowana i w ogóle, i najlepsze jest to ¿e tu poczta jest gdzie siê rozmawia z trenerm i zawodnikami i w ogóle. I w ka¿dym razie o Pannie pomy¶la³am, bo mi Roger wys³a³ wiadomo¶æ ¿e w kwietniu by¶my mogli zagraæ mecz treningowy Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 8:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
myys napisa³:
I w ka¿dym razie o Pannie pomy¶la³am, bo mi Roger wys³a³ wiadomo¶æ ¿e w kwietniu by¶my mogli zagraæ mecz treningowy Laughing

Ha ha ha dobre nazwê gry poproszê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 9:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Ehh tyle siê wykasowa³o

Taaa ? Wstyd siê przyznaæ, ale Ja tak dawno by³am, ¿e ró¿nicy nie widzê. Zbyt bolesne by³y wzmianki o tenisie dla mnie ostatnio, a od tenisu blisko do pana, którego imienia nie wolno wymawiaæ. Do nastêpnego turnieju mam takie niepisanie zasady. Laughing A nie ma ryzyka, ¿e kto¶ w moim towarzystwie to wypowie na g³os, bo po³owa albo nie wie o kim mowa, albo najzupe³niej w ¶wiecie ich to nie obchodzi.
A jak Ja siê nie ekscytujê i nie nawijam, to dla nich to tym lepiej. Laughing
myys napisa³:
A szkoda by by³o ¿eby tu tak pusto by³o

No faktycznie, mimo wszystkich smutków w ostatnim czasie (nie muszê pisaæ, ¿e tylko moich ) ten temat sobie na to nie zas³u¿y³ !
myys napisa³:
mimo ¿e nasi panowie tak nie bardzo

Oj bardzo, nie bardzo. Zmowa jaka¶, czy jak ?
A mój szczególnie cyrki odstawia i w korcie odnalaz³ miejsce na swoje frustracje wewnêtrzne. No i zginê³am, ju¿ zaczê³am mówiæ o temacie zakazanym przeze mnie sam± sobie. Bo niby po co rozdrapywaæ 'stare' rany. A Ty widzia³a¶ myys t± akcjê z rakiet± na meczu numeru dwa (jak ³adnie omijam personalia ) I bynajmniej nie chodzi o piêknie zagran± pi³kê, a nawet nie o tragicznie zagran±. Laughing Jest dobrze, potrafiê z tego sobie pokpiæ nawet. Dobra, to by³o wybitnie duuuuurne ! Laughing Jak mog³a¶ tego nie widzieæ, skoro po drugiej stronie Novak sta³ i pewnie te¿ siê przygl±da³ wyczynom tego tamtego. Patrz jak on dzia³a na mojego ch³opaczka ! Ale trzeba przyznaæ. To by³o z jednych najciekawszych wydarzeñ. Bo gra obu panów- gdybym ich nie zna³a, nie powiedzia³abym, ¿e to dwójka i trójka ¶wiatowego tenisa.
O psychice, a raczej jej rozbiciu kompletnym tego jednego ju¿ nie bêdê siê rozdrabniaæ po raz 32842390840.
Jedno jest pewne, dopóki jego przeciwnikiem prócz pana za siatk± z rakiet± (nie po³aman± bynajmniej Aj te aluzje ) bêdzie jeszcze ten trudniejszy rywal- on sam, to sobie tego nie pouk³ada. I to nie kwestia chêci, starañ, bo tego o dziwo nie brakuje ! Tak, chyba bêdê na tyle zdesperowana, ¿e z petycj± o przerwê tego pana w tenisie wyst±piê osobi¶cie. Komu¶ tu jest potrzebna przerwa, mentalna przerwa, nie fizyczna, ale ku poczuciu jakiego¶ g³odu do sportu. Ale On jest zbyt dumny na to...
A je¿eli osoba, której ka¿dy dzieñ, w którym mo¿e GO zobaczyæ, staje siê piêkniejszy (), prosi Ciê o przerwê, to co¶ w tym musi byæ.
Tak brzmi zdesperowana psychofanka Szwajcarskiego tenisisty, czyt. panna_b. Laughing
myys napisa³:
to powiem ¿e zacze³am w tenisow± gre graæ Laughing Gram w ni± ca³y dzieñ i awansowa³am chyba o jakie¶ 130 miejsc ju¿ W ka¿dym razie jest do¶æ zaawansowana i w ogóle, i najlepsze jest to ¿e tu poczta jest gdzie siê rozmawia z trenerm i zawodnikami i w ogóle.

Ja sobie t± grê odkry³am po US Open chyba poprzednim. A wiadomo wtedy jest najd³u¿sza przerwa do najbli¿szego turnieju, a Ja ¿±dna, nienasycona tenisem biedaczka musia³am co¶ pocz±æ. No i znalaz³am, zrobi³am kogo¶ na wzór pana tamtego co staram siê nie wymawiaæ dzi¶ jego imienia () i zaczê³am ogrywaæ mojego przystojniaka ! (wygraæ z nim w tym najwa¿niejszym turnieju, bezcenne ) Nigdy mnie tak pora¿ka mojego cudeñka nie cieszy³a. Laughing Ile¿ Ja nocy spêdzi³am na kortach wirtualnych. By³am pierwsza, przegra³am do¶æ zaskakuj±co z rze¼nikiem Nadalem (swoj± drog±, ma³o realna gra, bo Nadal spodenek sobie co chwile z tylnych okolic nie wyjmuje, du¿o gra na tym traci ) i sobie zrezygnowa³am, bo ju¿ trzeba by³o w tenis realny wróciæ. Laughing
myys napisa³:
bo mi Roger wys³a³ wiadomo¶æ ¿e w kwietniu by¶my mogli zagraæ mecz treningowy Laughing

Uwa¿aj, mo¿e zaskakuj±co po³amaæ rakietê. Je¿eli mu to w nawyk wejdzie A i rozwal go, masz moje zezwolenie. Laughing

Widaæ, ¿e brakowa³o mi pisania tutaj ? Przeczytaj to wszystko, nie powiem- o du¿o Ciê proszê. Laughing

kiniu, Virtual Tennis, mo¿e od tego Twoja tenisowa przygoda siê zacznie. A potem bêdzie coraz bli¿ej do real tenis.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
jaa. przeczyta³am wszystko. powiem jedno. jeste¶cie obie chore. ijoijoijo.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
dareyouto_move
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 9:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
a ja jak zwykle czytam wszystko, choæ nie jestem wcale w temacie, tak dzisiaj d³ugo¶æ posta Panny_B mnie przeros³a

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Tenis


Wygenerowano w 0.105 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights