Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Tenis

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kinia
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 11:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Bee132 napisa³:
a teraz mi ³adnie napisaæ imiê i nazwisko :p Marko jakis tam. bo bym siê chcia³a na niego napatrzec na google grafika

Ja wiem, ja wiem Marco Djokovic, ju¿ sobie sama znalaz³am
Bee132 napisa³:
ja biore tego przystojniaka z tej foty:

No ejjj, Bee chocia¿ niech ci bêdzie i tam m³odszy ode mnie ('91)
Bee132 napisa³:
to ten sam jest, nie? P

Taak ta sama osóbka

myys czy ja dobrze przeczyta³am, ¿e Novak spada na 4 miejsce w atp, bo m.in. nie obroni³ tytu³u z sprzed roku z Rzymu? Why, pytam siê, why?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Bee132
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 12:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
No ejjj, Bee chocia¿ niech ci bêdzie i tam m³odszy ode mnie ('91)

genialnie. dajcie mi jego numer. i Wam za³atwiê specjalna audiencje u niego.
widze, ¿e nikt mnie nie wspar³ z zwi±zku z moimi ¿ebowatymi akcjami, ale no ehh. bywa. pff.

kinia napisa³:
Ja wiem, ja wiem Marco Djokovic, ju¿ sobie sama znalaz³am
a pff. po tym jak napisa³am tego posta tez sie kapnê³am :pp
*nie bad¼ g³upsza ni¿ jestes- powiedzia³ Stig i zmusi³ Bee do myslenia*

kinia napisa³:
Why, pytam siê, why?
for money.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 12:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
Widzia³am dzi¶ tylko filmik pod tytu³em "Novak tries to kill ball girl" ale potem nie znalaz³am juz tego, którego ogl±da³am wcze¶niej tylko taki obciêty

Je¶li chodzi o te co ja doda³am, to jeden jest z Novakiem i ró¿ow± parasolk±, a drugi z rodzin± Djokoviciow± w czasie meczu

Cytat:
myys czy ja dobrze przeczyta³am, ¿e Novak spada na 4 miejsce w atp, bo m.in. nie obroni³ tytu³u z sprzed roku z Rzymu? Why, pytam siê, why?

No niestety...Zasady przyznawania punktów w tenisie po raz kolejny pokazuj± mi dlaczego ich nie lubiê Ale spokojnie, on sobie poradzi i wróci jeszcze silniejszy

Bee132 napisa³:
widze, ¿e nikt mnie nie wspar³ z zwi±zku z moimi ¿ebowatymi akcjami, ale no ehh. bywa. pff.

Jakiego wsparcia oczekujesz ? To ty mia³a¶ t± przyjemno¶æ, nie my Laughing Aczkolwiek te¿ mam teraz na PO banda¿e itp.

Bee132 napisa³:
a pff. po tym jak napisa³am tego posta tez sie kapnê³am :pp

Haha Laughing Co do googli to tam jego zdjêæ nie ma za bardzo. Jak by¶cie chcia³y to ja mogê jakie¶ wrzuciæ jeszcze
I prosze mi siê tu za bardzo nie przywi±zywaæ! On mój jest. No dobra, swojej dziewczyny. Chciecie filmik jak siê przytulaj± ? Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 12:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
Zamknij bu¼kê, pij du¿o p³ynów i nie przegrzewaj siê

Musia³abym ograniczyæ zdjêcia mojego coraz bardziej falistego Szwajcara.

kinia napisa³:
A to nie jest koszulka/bluza, która ma na sobie

Bior±c pod uwagê obecny stan jego torsu nie o¶mieli³by siê naraziæ na niesmak wszystkich wko³o.
kinia napisa³:
Panno pomy¶l o tej czê¶ci zdjêcia, której nie widzisz (pobudzam tw± fantazjê)

Jeszcze bardziej pobudzasz ? Ona dzia³a, kiedy na zdjêcie spojrzê, na najwiêkszych obrotach. Laughing
kinia napisa³:
Oho i Panna_B pop³yyyneêê³aa w sina dal marzeñ

To Rogera wina.

Dobra, trzeba jako¶ ogarn±æ te wszystkie zdjêcia i wysiliæ siê na konstruktywne komentarze. Laughing Wnosz±ce co¶ wiêcej ni¿ ³a³ i ³o³.
myys napisa³:
Ojaa nawet mi siê podoba!

Czyli rzeczywi¶cie co¶ w nim jest.
myys napisa³:
Wiêc chcia³am zauwa¿yæ ¿e On coraz bardziej jak brat wygl±da.

Mam nadziejê, ¿e idzie to w parze z jego gr±. ¯e gra podobnie coraz bardziej do brata. Laughing
myys napisa³:
Prawda ¿e coraz bardziej Novakowy Panno?

Przy piciu uk³ada usta w taki sam sposób na butelce, tak samo siê przysysa. Jej i ten strój !
myys napisa³:
Nie jest uroczy ? Laughing

Niech siê uczy od brata, a nie za r±czkê ³apie. Choæ mu siê nie dziwie. Laughing
myys napisa³:
I jeszcze tylko 2!

Co to w ogóle za ograniczenia !

Ca³a rodzinka ¶wiêtuje. Nie po kolei siê ustawili bo Noel wysz³o. Ale rozumiem ich wszyscy chc± byæ bli¿ej Novaka. Laughing
kinia napisa³:
sorry Panno, ale team Dojovic jest fajniejszy ni¿ Roger, przede wszystkim liczy siê przewaga liczebna

Roger ju¿ o jednego potomka mêskiego (swojego nastêpce, mój przysz³y powód do ogl±dania tenisa ) siê postara³. Laughing Jak trzeba bêdzie to pójdzie za ciosem. Aby kinie do siebie przekonaæ.
Filmiki obejrzê potem, bo s³odki Roberto do bolidu siê zaraz beze mnie wpakuje.
A bierzcie Djokoviców, wiêcej familii Federer dla mnie. Laughing

Bee132 napisa³:
a Roger fajnie zagryza koszulke. ja w pt na PO staraam sie ¶ci±gn±c pseudo ko³nierz stabilizacyjny zrobiony z bandazu elastycznego zebami, bez pomocy rak, które tez mia³am zawiniête i kolega mnie musia³ rozebraæ. zaznaczam, ¿e tez z owiniêtymi ³apami. s³odziak

Urok lekcji PO, to ró¿nych ekscesów dochodzi.
kinia napisa³:
Why, pytam siê, why?

Punkciki, punkciki. Ja o pozycje kogo¶ innego dr¿ê, wiêc nie mam czasu jeszcze siê z Novaczkowymi punktami orientowaæ. A ju¿ wiem. Djokovic musia³ obroniæ tytu³ ¿eby wystarczaj±c± ilo¶æ punktów zgarn±æ, bo Murray ju¿ zaciera³ r±czki ¿eby trójeczk± siê staæ. I nawet wygranie w Belgradzie Novakowi nie pomo¿e ... Andy niby nic nie gra, cyrki ostatnio niez³e odstawia i wskakuje na trójeczkê, cholera.
A, macie ranking dok³adny.

Pierwsza dwudziestka pi±tka chyba wystarczy.
Idê na bolidy siê napatrzeæ. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 1:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panno, jak my mo¿emy w tej samej minucie posty pisaæ, no
Panna_B napisa³:
¯e gra podobnie coraz bardziej do brata. Laughing

To chyba niestety nie. Ale nadal gra w ró¿nych turniejach, zdjêæ mi jego nie zabraknie Laughing

Cytat:
Przy piciu uk³ada usta w taki sam sposób na butelce, tak samo siê przysysa. Jej i ten strój !

Laughing Laughing Chodzi³o mi bardziej o w³osy, ale racja Laughing

Panna_B napisa³:
Jak trzeba bêdzie to pójdzie za ciosem. Aby kinie do siebie przekonaæ.

To na pewno bêdzie ich powód numer jeden Laughing

Ehh ten ranking...Chcia³abym kiedy¶ trzech Djokoviciow w tej 25. Albo chocia¿ dwóch

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 4:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Bee132 napisa³:
kinia napisa³:
No ejjj, Bee chocia¿ niech ci bêdzie i tam m³odszy ode mnie ('91)

genialnie. dajcie mi jego numer. i Wam za³atwiê specjalna audiencje u niego.

Dobra, tylko trzymam za s³owo, bo chyba nie zrobisz nam takiego ¶wiñstwa. B±d¼ co b±d¼ to g³ównie zas³uga myys, bo nas zdjêciami uraczy³a
Bee132 napisa³:
kinia napisa³:
Ja wiem, ja wiem Marco Djokovic, ju¿ sobie sama znalaz³am
a pff. po tym jak napisa³am tego posta tez sie kapnê³am :pp
*nie bad¼ g³upsza ni¿ jestes- powiedzia³ Stig i zmusi³ Bee do myslenia*

B³ahaha co racja to racja
myys napisa³:
Je¶li chodzi o te co ja doda³am, to jeden jest z Novakiem i ró¿ow± parasolk±, a drugi z rodzin± Djokoviciow± w czasie meczu

Wiem, przecie¿ pierwsz± rzecz± jak± zrobi³am to czeka³am az filmik na YT sie za³aduje, przecie¿ nie mog³am sobie tego odmówiæ, o nie

myys napisa³:
Jak by¶cie chcia³y to ja mogê jakie¶ wrzuciæ jeszcze

Toæ ba, masz jeszcze jakie¶ w±tpliwo¶ci
Cytat:
I prosze mi siê tu za bardzo nie przywi±zywaæ! On mój jest. No dobra, swojej dziewczyny.

Patrz ostatnie zacytowane s³owo -> dziewczyna, nie narzeczona, ¿ona czy co tam jeszcze, a rozwody te¿ istniej±, wiêc...
Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
Zamknij bu¼kê, pij du¿o p³ynów i nie przegrzewaj siê

Musia³abym ograniczyæ zdjêcia mojego coraz bardziej falistego Szwajcara.

"Falistego" ha ha
Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
Panno pomy¶l o tej czê¶ci zdjêcia, której nie widzisz (pobudzam tw± fantazjê)

Jeszcze bardziej pobudzasz ? Ona dzia³a, kiedy na zdjêcie spojrzê, na najwiêkszych obrotach. Laughing
kinia napisa³:
Oho i Panna_B pop³yyyneêê³aa w sina dal marzeñ

To Rogera wina.

Tak, tak t³umacz to tak sobie chyba musisz zdjêcia ogl±daæ przys³aniaj±c twarz palcami, przymkn±æ jedno oko albo z odleg³o¶ci co najmniej 25 m, mo¿e to choæ trochê pomo¿e
Panna_B napisa³:
A, macie ranking dok³adny.

Jeszcze by siê zdjêcia przy nazwiskach przyda³y, co by mo¿na by³o jeszcze kogo¶ wyhaczyæ
myys napisa³:
Panna_B napisa³:
Jak trzeba bêdzie to pójdzie za ciosem. Aby kinie do siebie przekonaæ.

To na pewno bêdzie ich powód numer jeden Laughing

Ejj ja nie mam co do tego w±tpliwo¶ci, ale wtedy to ju¿ bêdzie pedofili± zaje¿d¿a³o, wiêc chyba sobie darujê

O¿esz, jaki post skromny wyszed³

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 6:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Panno, jak my mo¿emy w tej samej minucie posty pisaæ, no

Jak widaæ to nie takie trudne. W tej samej chwili poczu³y¶my obowi±zek odezwania siê tutaj. Laughing
Jestem oburzona. Czemu napisa³y¶my w tym samym momencie, a Twój post jest przed moim ? O jedn± milisekundê szybciej ? ¯±dam sprawdzenia wyników, bo to jawne faworyzowanie u¿ytkowniczki o nicku myys. Dobra, koniec ¿artów.
myys napisa³:
zdjêæ mi jego nie zabraknie Laughing

Tym lepiej dla tego tematu. Laughing
myys napisa³:
Chcia³abym kiedy¶ trzech Djokoviciow w tej 25. Albo chocia¿ dwóch

Oh, posz³a¶ na ustêpstwa.
myys napisa³:
Ehh ten ranking...

Rz±dzi siê czasami genialnymi zasadami. Gdyby Roger nie doszed³ do æwieræfina³u ostatnio, to pan Andy by³by obecnie drug± rakiet± ¶wiata.
Za samo odpadniêcie w pierwszej rundzie ostatnio powinien dostaæ jak±¶ karê w postaci punktów minusowych. (Teraz to Ja taka m±dra ! )
kinia napisa³:
"Falistego" ha ha

Musia³am znale¼æ jakie¶ finezyjne okre¶lenie jego fal, które nareszcie wróci³y na swoje miejsce. I niech tam zostan± do koñca ¶wiata i jeden dzieñ d³u¿ej. Laughing
kinia napisa³:
Jeszcze by siê zdjêcia przy nazwiskach przyda³y, co by mo¿na by³o jeszcze kogo¶ wyhaczyæ

Haha. Laughing
Ja Ci mogê OBIEKTYWNIE ka¿dego opisaæ. Ty pobudzasz moj± wyobra¼niê, to Ja chcê Twoj±. Laughing
kinia napisa³:
O¿esz, jaki post skromny wyszed³

Mierz±c skal± naszych poprzednich postów w tym temacie to tak.
Obecnie jestem w Kanonierowej rozpaczy po raz 480238 chyba.
I w tej rozpaczy udaje siê do matematyki w celu u¶wiadomienia sobie, ¿e to jeszcze wiêksza rozpacz.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 8:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
Toæ ba, masz jeszcze jakie¶ w±tpliwo¶ci

Dobra, to teraz same zdjêcia dam A jutro pocytuje i zapisze moje d³uugie i radosne wspomnienia z dzisiejszego meczu

Te s± niektóre sprzed 3 lat, wiêc proszê sie nie dziwiæ









Djordi




I te to chyba bêdê musia³a jutro skasowaæ, bo s± takiej dziewczyny z jakiego¶ forum i nie mogê tak nielegalnie Laughing W ka¿dym razie s± ¶liczne, niektóre z nich.



Dobra, to jest zapowiedz tych jej zdjêæ, bo one s± jeszcze wiêksze ni¿ ta reszta tu, muszê je pomniejszaæ I przynajmniej one s± swie¿e, bo tamte to z 2005/2007

Jutro je te¿ pomniejsze wszystkie, dzi¶ je zostawie, Kini obieca³am

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 8:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
myys napisa³:
I te to chyba bêdê musia³a jutro skasowaæ, bo s± takiej dziewczyny z jakiego¶ forum i nie mogê tak nielegalnie Laughing W ka¿dym razie s± ¶liczne, niektóre z nich.

Aaaa ja ju¿ widzia³am, wiêc niech siê dzieje co chce
myys napisa³:
Dobra, to jest zapowiedz tych jej zdjêæ, bo one s± jeszcze wiêksze ni¿ ta reszta tu, muszê je pomniejszaæ I przynajmniej one s± swie¿e, bo tamte to z 2005/2007

Jutro je te¿ pomniejsze wszystkie, dzi¶ je zostawie, Kini obieca³am

Dziêkowaæ, dziêkowaæ ci dobra kobieto ha ha a teraz sobie poogl±dam zdj±tka i wiem za³±czê na YT filmiki, a co wielkie bu¼ki myys :* :*

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 8:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Nie ma za co Jako ¿e przed chwil± je zobaczy³am, to nie mogê siê powstrzymaæ ¿eby nie wstawiæ tu tego z dzisiejszego meczu



I to!
<3

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 9:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Uuuuu i aaaaa z dzisiejszego meczu to ma siê rozumiec, ¿e ¶wie¿ynkami nas zarzucasz

Cytat:
I to!

Ha ha "I to!" bardzo mi siê podoba

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 9:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
A jutro pocytuje i zapisze moje d³uugie i radosne wspomnienia z dzisiejszego meczu

No ju¿ d³ugo¶ci± swoich zdjêciowych postów na pewno nie przebijesz. Nie wa¿ne jak d³ugie te wspomnienia. Laughing
Ja mam jedno konkretne wspomnienie, a raczej twierdzenie dawno u³o¿one, a dzisiaj tylko ³adnie potwierdzone. Serbska publika czasami zapomina, ¿e jest na meczu tenisa. A¿ mi siê rozwijaæ tej wypowiedzi nie chcê.
A na £ukasza a¿ serce ros³o jak siê patrzy³o.
Ja dzisiaj tak skromnie, bo moje wypowiedzi i tak nie porównywalne do postów myys, o bardzoooo du¿ej (przystojnej ) warto¶ci.
Mnie urzek³o przedostatnie zdjêcie. Laughing Syndrom patriotyzmu, ma³y, ale siê we mnie odezwa³.
Dobra, trzeba oszczêdzaæ tenisowe 'ohy' i 'ahy' na Madryt. Laughing
Bo tam bêd± dopiero potrzebne.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 2:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Dobra wypowiem siê, bo Panna zarzuca mi jakie¶ lenistwo/brak zainteresowania - to¿ to policzek wymierzony przeciwko mi
Dobrze kojarzê, ¿e graj± teraz w Madrycie, tak? Kto mi wyt³umaczy jedn± sprawê - jak oni naliczaj± punkty zliczane do ogólnego rankingu, hê? Dokszta³ciæ siê chcê, a wiem, ¿e lepiej ni¿ wy to nikt mi tego nie wyt³umaczy <wcale siê nie podlizuje>

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 3:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
jak oni naliczaj± punkty zliczane do ogólnego rankingu, hê? Dokszta³ciæ siê chcê, a wiem, ¿e lepiej ni¿ wy to nikt mi tego nie wyt³umaczy <wcale siê nie podlizuje>

¯ebym ja to wiedzia³a Laughing Panna na pewno.
Szczerze to ja tego nie umiem. Dla mnie jasne jest tylko to, ¿e ka¿dy turniej ma swoj± warto¶æ punktow± i dostaje siê okre¶lon± liczbê punktów w zale¿no¶ci jak daleko siê dojdzie. A rok pó¼niej, jak siê zajdzie dalej, zdobywa siê punkty, a jak siê odpadnie wcze¶niej to ju¿ nie, dlatego Novak spad³ nie broni±c wygranego przed rokiem trofeum z Rzymu To tylko co ja wiem, czyli pewnie to samo co wiedzia³a¶ przed pytaniem Laughing Ale jak mówiê, te zasady mnie wkurzaj±, wiêc ich nie poznajê

Co do wczoraj... Pierwszy raz chcia³am ¿eby Novi jakiego¶ seta przegra³ Ale naprawdê, jednego móg³ mu daæ. Szczerze na gra tak sobie zwraca³am uwagê, za bardzo by³am podekscytowana ¿e gra z polakiem Laughing Co mi sie podoba³o to wszelkie u¶ciski, wszystko. Poza tym podziêkowania £ukasza, dla Novaka i jego rodzinki. I jak mówi³ ¿e jedno z jego najlepszych wspomnieñ i w ogóle. I jak mu Djoko i reszta Jego familii klaska³a A potem jak Djoko powiedzia³ (No dobra, nie wiem czy powiedzia³, ale na tyle co rozumiem z serbskiego...) ¿e po pierwsze dziêkuje £ukaszowi i co¶ tam o nim z s³owem fenomenalna Dumna by³am strasznie. W ogóle nie wiedzia³am ¿e mamy tak przystojnego tenisiste w Polsce Co do wspomnieñ jeszcze to du¿o ich, ale ograniczam siê do najwa¿niejszego.

Panna_B napisa³:
Serbska publika czasami zapomina, ¿e jest na meczu tenisa. A¿ mi siê rozwijaæ tej wypowiedzi nie chcê

Naprawdê? Bo ja a¿ sie dziwi³am jaki mi³y turniej to by³. Potrafi± siê przynajmniej zachowaæ, jak £ukasz wchodzi³ takie oklaski, a na koniec owacjê te¿ dosta³. Nie to co amerykanie.

Dobra, obieca³am Marko to niech ma. Jak w tenisa za dobrze nie gra, to ma szczê¶cie ¿e chocia¿ tak wygl±da Laughing W³a¶nie! Co do niego, to ilo¶æ zbli¿eñ kamery na Niego wczoraj by³a taka, jaka na ka¿dym meczu powinna byæ








Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 3:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
M. s³odziak! ³ii. mo¿e zacznê ogl±daæ jego tenisa- penisa przez Was? P

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 4:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
myys napisa³:
A rok pó¼niej, jak siê zajdzie dalej, zdobywa siê punkty, a jak siê odpadnie wcze¶niej to ju¿ nie, dlatego Novak spad³ nie broni±c wygranego przed rokiem trofeum z Rzymu To tylko co ja wiem, czyli pewnie to samo co wiedzia³a¶ przed pytaniem Laughing

Ha nie wiedzia³am tego widaæ jak interesowa³y mnie punkty, gdy kiedy¶ tam ogl±da³am - nie powiem kogo, bo raczej nie pa³acie do niego sympati±

myys napisa³:
Dobra, obieca³am Marko to niech ma. Jak w tenisa za dobrze nie gra, to ma szczê¶cie ¿e chocia¿ tak wygl±da Laughing W³a¶nie! Co do niego, to ilo¶æ zbli¿eñ kamery na Niego wczoraj by³a taka, jaka na ka¿dym meczu powinna byæ

Ha ha przynajmniej jedno dobre i to jak dobre!
Bee132 napisa³:
M. s³odziak! ³ii. mo¿e zacznê ogl±daæ jego tenisa- penisa przez Was? P

Bee je¿eli ja mam zamiar ogl±daæ online to ty posiadaj±c eurosport czy co tam jeszcze chyba by¶ pope³ni³a wieelki b³±d

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 4:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Hah, Bee zacznij, im nas wiêcej tym lepiej
No. To jeszcze Panna zobaczy, i mogê kasowaæ i przestaæ ³amaæ prawo. A ¿e od parunastu minut zdjêcia Novaka zapisuje na dysku sobie, znalaz³am co¶, i mam zamiar siê tym z wami podzieliæ


Czy¿ bracia D. nie s± fajni ?

Ahh Panno, wiesz jakie zdjêcie mi wyskoczy³o? Wspomnienia



Ha! I wiem czym was mogê jeszcze do tenisa zachêciæ!


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 8:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Ha! I wiem czym was mogê jeszcze do tenisa zachêciæ!
darmowym popkornem

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 8:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
bo Panna zarzuca mi jakie¶ lenistwo/brak zainteresowania - to¿ to policzek wymierzony przeciwko mi

Motywujê, motywujê.
Po prostu raz siê tu pojawi³a¶ to teraz My chcemy Ciebie wiêcej i wiêcej. Co¶ w rodzaju, daj palec, a wezm± ca³± rêkê. Laughing Masz pewne zobowi±zania wobec tego tematu. A nikt nie mówi³, ¿e bêdzie ³atwo.
kinia napisa³:
Dobrze kojarzê, ¿e graj± teraz w Madrycie, tak? Kto mi wyt³umaczy jedn± sprawê - jak oni naliczaj± punkty zliczane do ogólnego rankingu, hê?

Oj to okrutnie zawi³e jest, a z roku na rok zawi³e jeszcze zawilszym robi±.
Ale mam motywacjê, bo czujê, ¿e to co¶ w rodzaju dokszta³cania kini w tajnikach tenisa. Znajomo¶æ tenisistów i ich atutów wizualnych masz ju¿ na naprawdê wysokim poziomie, teraz zasady zosta³y. Laughing
To tak naj³atwiej jak siê da. Jedziemy. To w gruncie rzeczy nie jest takie trudne. Najwiêksz± zdobycz punktow± przynosz± Wielkie Szlemy,(cztery do roku of kors ) pó¼niej Master Cup, Master Series, inne gówieñka, o których tak naprawdê nikt nie s³ysza³ nigdy.
No i za zwyciêstwo w WS jest najwiêcej punktów, bo a¿ 140. W zwyk³ych turniejach MS jest za zwyciêstwo 70, wiêc spora ró¿nica. I tam dalej fina³, pó³fina³ i tak punkty od drugiej rundy siê dostaje, a dla uczestnicz±cych w kwalifikacjach, którzy weszli gratisowy magiczny jeden punkt.
Wiêc wiecie. Jakby nie patrzeæ gówniana zasada. Bo bardziej siê op³aca byæ w finale jednego turnieju, a potem w kilku kolejnych z pierwszej rundy nie wybrn±æ, ni¿ w trzech turniejach z rzêdu dochodziæ do pó³fina³u. Urocze.
Eh, najlepiej poznaæ wszystkie te dziwne i dziwniejsze zasady ogl±daj±c. Najlepsze forma nauki. Laughing W czasie pisania tego sama siê kilku ciekawych rzeczy dowiedzia³am.
myys napisa³:
W ogóle nie wiedzia³am ¿e mamy tak przystojnego tenisiste w Polsce

Nie tylko Ty. Ja i po³owa Polski te¿ nie wiedzia³a. Teraz ju¿ nikt nie u¿yjê nazwiska Kubot w jaki¶ ¿arcikach tenisowych jak to kiedy¶ mia³o miejsce na wielu forach. Laughing
myys napisa³:
Bo ja a¿ sie dziwi³am jaki mi³y turniej to by³.

Gdyby Djoko nie wygra³ to inny stan trybun po meczu by by³, z pewno¶ci±.
myys napisa³:
Nie to co amerykanie.

Amerykanie s± pseudo kibicami niew±tpliwie. Nie potrafi± uszanowaæ widowiska takiego jak tenis, bo nie mo¿na tam biegaæ z kebabami i racy odpalaæ. Serbowie s± inn± kategori± kibiców. Kochaj± tenisa dopóki ich sympatyk wygrywa. I nie przesadzam. Nie raz by³am ¶wiadkiem (telewizyjnym of kors ) w±tpliwego szacunku dla nie ich ulubieñca. Ale có¿, dopóki nie zrobi± jakiego¶ powa¿nego turnieju w Polsce tenisi¶ci nie poznaj± co to znaczy prawdziwy duch kibica.
kinia napisa³:
nie powiem kogo, bo raczej nie pa³acie do niego sympati±

Nawet tego nie mów, nie pisz tym bardziej. Tego tamtego, co zawsze uchytrze omijamy u¿ywaj±c s³owa: wci±¿ ? Oczywi¶cie by nie rzucaæ niepotrzebnie nazwiskiem.
myys napisa³:
To jeszcze Panna zobaczy

Dobra, ¿egnaj siê ze ¶wiatem przestêpczym. Ju¿ mo¿esz. Laughing
myys napisa³:
Czy¿ bracia D. nie s± fajni ?

Te zdjêcie z jakim¶ Djokovic show mi siê kojarzy.
myys napisa³:
Wspomnienia

Aaaa ! A¿ mi³o spojrzeæ znowu. Gwardii w garniturach nigdy nie za wiele. Laughing Taki sk³ad mo¿e siê ju¿ wiêcej nie powtórzyæ, albo jeszcze lepiej, taki garnitur mo¿e ju¿ na Rogera nigdy nie pasowaæ. Ten rozmiar na pewno.
myys napisa³:
I wiem czym was mogê jeszcze do tenisa zachêciæ!

Bo mnie skusisz. Nie, no zachêcaj, zachêcaj ! Kilka ofiar siê jeszcze przyda. Laughing Jutro i jak jak± poka¼n± sumkê zdjêæ dorzucê. Jak kusiæ to na ca³ego.

Po pierwszy dniu turnieju, jak tradycja ka¿e- nudnym, jutro jakie¶ smaczki byæ powinny.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pon Maj 11, 2009 9:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Bee132 napisa³:
myys napisa³:
Ha! I wiem czym was mogê jeszcze do tenisa zachêciæ!
darmowym popkornem

A mo¿e frytki do tego?

Cytat:
Co¶ w rodzaju, daj palec, a wezm± ca³± rêkê. Laughing

taa, ¿eby¶ tylko potem stopy nie chcia³a

Panna_B napisa³:
Eh, najlepiej poznaæ wszystkie te dziwne i dziwniejsze zasady ogl±daj±c. Najlepsze forma nauki. Laughing W czasie pisania tego sama siê kilku ciekawych rzeczy dowiedzia³am.

czyli nie pozostaje mi nic innego jak sprawdziæ to w praktyce, no có¿ chyba siê po¶wiêcê <a g³uuupie to punktowanie>

Panna_B napisa³:
myys napisa³:
W ogóle nie wiedzia³am ¿e mamy tak przystojnego tenisiste w Polsce

Nie tylko Ty. Ja i po³owa Polski te¿ nie wiedzia³a. Teraz ju¿ nikt nie u¿yjê nazwiska Kubot w jaki¶ ¿arcikach tenisowych jak to kiedy¶ mia³o miejsce na wielu forach. Laughing

dla mnie móg³by tylko trochê w³osy ciapn±æ - wiem czepiam siê

Panna_B napisa³:
myys napisa³:
Nie to co amerykanie.

Amerykanie s± pseudo kibicami niew±tpliwie. Nie potrafi± uszanowaæ widowiska takiego jak tenis, bo nie mo¿na tam biegaæ z kebabami i racy odpalaæ.

Ehh Amerykanie w ogóle s± specyficzni, ale zaraz wyjdzie, ¿e jestem rasistk± albo uprzedzona

Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
nie powiem kogo, bo raczej nie pa³acie do niego sympati±

Nawet tego nie mów, nie pisz tym bardziej. Tego tamtego, co zawsze uchytrze omijamy u¿ywaj±c s³owa: wci±¿ ? Oczywi¶cie by nie rzucaæ niepotrzebnie nazwiskiem.

Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale obecnie jest w najlepszej 20-stce, wiêc zgaduj zgadula

Panna_B napisa³:
Ale có¿, dopóki nie zrobi± jakiego¶ powa¿nego turnieju w Polsce tenisi¶ci nie poznaj± co to znaczy prawdziwy duch kibica.

No wiadomo, najlepiej jakby tak kilka zrobili m.in. w Bia³ymstoku (przydzioba³am, co? )

Panna_B napisa³:
taki garnitur mo¿e ju¿ na Rogera nigdy nie pasowaæ. Ten rozmiar na pewno.

Ha ha có¿ za delikatno¶æ, poszala³ sobie i tyle...

Panna_B napisa³:
myys napisa³:
I wiem czym was mogê jeszcze do tenisa zachêciæ!

Bo mnie skusisz. Nie, no zachêcaj, zachêcaj ! Kilka ofiar siê jeszcze przyda. Laughing Jutro i jak jak± poka¼n± sumkê zdjêæ dorzucê. Jak kusiæ to na ca³ego.

No to oficjalnie zosta³am uznana za ofiarê hmm mam tylko nadziejê, ¿e nie za ofiarê losu

Panna_B napisa³:
jutro jakie¶ smaczki byæ powinny.

Ha zaraz sobie poszukam na "Stronce" kto, z kim, gdzie, kiedy i o której zeby choæ troszkê bardziej w³±czyæ siê w dyskusje o tenisie, a nie tylko tenisistach, choæ...

Panna_B napisa³:
Znajomo¶æ tenisistów i ich atutów wizualnych masz ju¿ na naprawdê wysokim poziomie

... nie jestem pewna czy mogê z tym zgodziæ w 100%, ja bym mog³a siê jeszcze doszkoliæ i w tym temacie, jak ju¿ siê za co¶ braæ to porz±dnie

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sro Maj 13, 2009 2:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
¿eby¶ tylko potem stopy nie chcia³a

Niczym kiniowym nie pogardzê.
kinia napisa³:
tylko trochê w³osy ciapn±æ - wiem czepiam siê

Teraz tylko takie czepianie siê nam zosta³o. Ju¿ nie kwestii gry, bo po tym co pokaza³, nawet je¿eli na podobny sukces poczekamy sobie kolejne kilkana¶cie lat , to choæ przez kilka dni trzeba daæ mu spokój. Laughing
Faktycznie móg³by tu i ówdzie przyci±æ. Laughing Ale wcze¶niej nie dostawa³ siê do ¿adnych turniejów transmitowanych w telewizji, to o ¿adne twarzowe uczesanie siê nie stara³.
kinia napisa³:
albo uprzedzona

A ju¿ tam !
Ja jestem uprzedzona do ich podej¶cia do kibicowania w meczach, które jest czê¶ciej ni¿ czasami nieodpowiednie.
kinia napisa³:
ale obecnie jest w najlepszej 20-stce, wiêc zgaduj zgadula

Mam dwadzie¶cia prób ! Mo¿esz nam siê tutaj naraziæ wy³±cznie dwoma TAKIMI nazwiskami, a resztê jako¶ przebolejê, bo i tak misjê przekonywanie Ciebie do Rogera bêdê sumiennie kontynuowa³a. Laughing
<modli siê by to nie by³ ten to co jej siê ci¶nie na klawiaturê ... >
kinia napisa³:
¿e nie za ofiarê losu

Pad³a¶ ofiar± tenisowych kusicielek.

Zacznê od meczu Novaczka, bo bardziej mi w pamiêæ zapad³. (wstyd Panna, ¿e nie Rogera ) Zacznê bardzo lu¼no je¿eli chodzi o zwi±zek z tenisem, ale to mi w oko wpad³o, nawet w dwa. Laughing Novakovi co¶ przyby³o ! (Spokojnie w jego przypadku o zbêdne kilogramy na pewno nie chodzi )
Chodzi konkretnie o lekki zaro¶cik, który zagnie¼dzi³ siê na podbródku Serba. Mo¿e tam zostaæ na d³u¿ej, bo mnie to bierze. Laughing I nie wa¿ne czy to specjalny proces zaplanowany przez Novaka, czy brak czasu, czy niedopatrzenie. Motyw mnie nie interesuje, efekt tak czy siak co najmniej interesuj±cy. Laughing
kinia napisa³:
jak ju¿ siê za co¶ braæ to porz±dnie

Z takim podej¶ciem to Ja o d³ugo¶æ Twojej przygody z tenisem nie muszê siê martwiæ.

Czyli tak. Roger poziomem swojej gry faluje jak jego fale. Laughing Jak cacy i dopieszcza ka¿de uderzenie w pierwszym secie. To potem miêknie, co¶ siada i gra jakby ostatni± rzecz± jak± chce robiæ to tenis. A to dopiero druga rudna. Teoria o zmêczeniu materia³u gr± i braku jakiego¶ g³odu tenisa sprawdza siê okrutnie. Ale dobra, rób swoje i poka¿ Mi, ¿e siê mylê.
Novak trochê znudzony, zmêczony. Ale czym¶ odpokutowaæ poprzedni tydzieñ z turniejem w rodzinnych stronach trzeba. A ¶wiêtowanie z rodzink± te¿ poch³ania si³y. I tak siê dobrze trzyma. Trochê wkrad³o siê niedok³adno¶ci i wahania koncentracji, ale w jego przypadku wierzê w wersjê: z ka¿dym meczem coraz lepiej. Laughing I oby z tymi jego nó¿kami nic nie by³o. Jak upad³ to Ja my¶la³am, ¿e jako¶ sobie nó¿ki sam popl±ta³, a tu uroki gry na m±czce mamy okazjê zobaczyæ po raz kolejny.
Dzisiejsze relacje z PS ju¿ do koñca dnia ubogie w jakie¶ doznania, wiêc trzeba by nudne chwile zdjêciami zape³niæ. Czyli wieczór z fotkami z turnieju, a co¶ siê znajdzie na pewno. Du¿o 'co¶'. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Maj 13, 2009 4:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
darmowym popkornem

Chcia³aby¶

Cytat:
Gdyby Djoko nie wygra³ to inny stan trybun po meczu by by³, z pewno¶ci±.

No mo¿e, ale ja sama bym wysz³a. Poza tym gdyby¶my w Polsce mieli 3 rakiete ¶wiata, ona by gra³a z jakim¶ ma³o znanym, i by przegra³a, to co ? Du¿o osób by zosta³o? Wiem, wiem, to bardzo, ale to bardzo hipotetycznie Laughing

Panna_B napisa³:
Ten rozmiar na pewno.

Ty to Mu co chwile wypominasz,no! Nie ³adnie

Panna_B napisa³:
Bo mnie skusisz.

Tego chyba ju¿ nie musze robiæ, co ?

kinia napisa³:
Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale obecnie jest w najlepszej 20-stce, wiêc zgaduj zgadula

Ha! Ja zgadnê. Wiêc o ile pamiêtam/zgaduje/strzelam to Roddick mo¿e ?

Co do meczów, to Novaka ogl±da³am tylko ostatnie gemu G³upio, bo koñczy³am szko³ê o 11, wiec spokojnie mog³am zd±¿yæ, ale licealne ¿ycie dajê w ko¶æ i nie jest tak ³atwo Laughing Nie moja wina ¿e taka pogoda i centra handlowe otwarte. Dobra, przyznaje, nie by³am w centrach a w parkach wokó³ nich. By³o lepiej ni¿ dobrze, wiêc wybaczam sobie Novakowe spó¼nienie Laughing
W ka¿dym razie te jego skróty kocham, nawet jak mu nie wyjdzie. Ta akcja przy pi³ce meczowej co obaj przy siatce byli, bezcenna To tyle z tenisowego punktu widzenia meczu. A Novak wygl±da³ jak wygl±da³ nie musze nic dodawaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sro Maj 13, 2009 6:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
¿eby¶ tylko potem stopy nie chcia³a

Niczym kiniowym nie pogardzê.

Ha ha niech bêdzie zastanowiê siê, jak bêdê siê jakiej¶ czê¶ci mojego cia³a pozbywaæ to walê do ciebie jak w dym


Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
tylko trochê w³osy ciapn±æ - wiem czepiam siê

Teraz tylko takie czepianie siê nam zosta³o.

Czyli jedno z moich ulubionych zajêæ
Cytat:
kinia napisa³:
albo uprzedzona

A ju¿ tam !
Ja jestem uprzedzona do ich podej¶cia do kibicowania w meczach, które jest czê¶ciej ni¿ czasami nieodpowiednie.

Ja w ogóle jako¶ Amerykanów zbytnim szacunkiem i sympati± nie darzê
Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
¿e nie za ofiarê losu

Pad³a¶ ofiar± tenisowych kusicielek.

Normalnie niczym Ewa w Raju

Panna_B napisa³:
Czyli tak. Roger poziomem swojej gry faluje jak jego fale. Laughing Jak cacy i dopieszcza ka¿de uderzenie w pierwszym secie. To potem miêknie, co¶ siada i gra jakby ostatni± rzecz± jak± chce robiæ to tenis.

W³a¶nie tez odnios³am takie wra¿enie, pierwszy set spoko, ale drgui to ju¿ nie do koñca - my¶la³am, ze mo¿e w przerwie, gdy nie patrzy³am to go podmienili
Panna_B napisa³:
Novak trochê znudzony, zmêczony. Ale czym¶ odpokutowaæ poprzedni tydzieñ z turniejem w rodzinnych stronach trzeba. A ¶wiêtowanie z rodzink± te¿ poch³ania si³y. I tak siê dobrze trzyma. Trochê wkrad³o siê niedok³adno¶ci i wahania koncentracji, ale w jego przypadku wierzê w wersjê: z ka¿dym meczem coraz lepiej. Laughing I oby z tymi jego nó¿kami nic nie by³o. Jak upad³ to Ja my¶la³am, ¿e jako¶ sobie nó¿ki sam popl±ta³, a tu uroki gry na m±czce mamy okazjê zobaczyæ po raz kolejny.


myys napisa³:
Co do meczów, to Novaka ogl±da³am tylko ostatnie gemu G³upio, bo koñczy³am szko³ê o 11, wiec spokojnie mog³am zd±¿yæ, ale licealne ¿ycie dajê w ko¶æ i nie jest tak ³atwo Laughing Nie moja wina ¿e taka pogoda i centra handlowe otwarte. Dobra, przyznaje, nie by³am w centrach a w parkach wokó³ nich. By³o lepiej ni¿ dobrze, wiêc wybaczam sobie Novakowe spó¼nienie Laughing
W ka¿dym razie te jego skróty kocham, nawet jak mu nie wyjdzie. Ta akcja przy pi³ce meczowej co obaj przy siatce byli, bezcenna

A ja tego nie widzia³am <³eeee i buuu> guuuupia praca, jak mo¿e cz³owiekowi humor popsuæ, zaraz mo¿e gdzie¶ znajdê retransmisjê

myys napisa³:
kinia napisa³:
Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale obecnie jest w najlepszej 20-stce, wiêc zgaduj zgadula

Ha! Ja zgadnê. Wiêc o ile pamiêtam/zgaduje/strzelam to Roddick mo¿e ?

Sssee ssseee raz ju¿ o tym wspomina³am, wiêc myys dobrze pamiêta/zgaduje/strzela

Panna_B napisa³:
Czyli wieczór z fotkami z turnieju, a co¶ siê znajdzie na pewno. Du¿o 'co¶'. Laughing


myys napisa³:
A Novak wygl±da³ jak wygl±da³ nie musze nic dodawaæ

Czyli to co tygryski lubi± najbardziej

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
foragain
PostWys³any: Sro Maj 13, 2009 8:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 27 Lut 2007
Posty: 3065
P³eæ: Mê¿czyzna
ja tam sobie kiedy¶ trenowa³em tenisa, ale po pewnym czasie mi siê znudzi³o

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Maj 13, 2009 9:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Du¿o osób by zosta³o?

Ale mi nie chodzi³o o kwestie wychodzimy czy nie, a o reakcje, chocia¿by g³osowe. Jakby bilet du¿o kosztowa³ to nikt by do koñca nie wyszed³. Taki nasz kraj.
myys napisa³:
Ty to Mu co chwile wypominasz,no!


A mu co chwile przybywa. Laughing
Nie, no ostatnio co¶ tak smuklej by³o. Chyba, ¿e aparatem z w±skim ekranem fotki by³y robione.
myys napisa³:
Tego chyba ju¿ nie musze robiæ, co ?

No ju¿ bardziej siê skusiæ nie da. Zreszt±, kto jak kto, ale Ty to wiesz. Laughing
kinia napisa³:
raz ju¿ o tym wspomina³am, wiêc myys dobrze pamiêta/zgaduje/strzela

Z ca³ej dwudziestki akurat trafi³a¶ w jedno z tych dwóch nazwisk.
myys napisa³:
By³o lepiej ni¿ dobrze, wiêc wybaczam sobie Novakowe spó¼nienie Laughing

A Ja patrzê, ¿e On taki nieswój dzi¶ by³. Widaæ, ¿e kogo¶ mu brakowa³o.
myys napisa³:
A Novak wygl±da³ jak wygl±da³ nie musze nic dodawaæ

Czyli, ¿e odkryty przeze mnie kilkudniowy zarost i skrupulatnie zapamiêtany to nie nowo¶æ ?
kinia napisa³:
zaraz mo¿e gdzie¶ znajdê retransmisjê

Kinia, sumienna i zaanga¿owana.
foragain napisa³:
ja tam sobie kiedy¶ trenowa³em tenisa, ale po pewnym czasie mi siê znudzi³o

For, Ty raz na miesi±c siê odezwa³e¶ i akurat ten temat wybra³e¶.
Czemu¶ przesta³ graæ ? Gdyby¶ gra³, to teraz bym nie mia³a problemu z wyborem mojego przysz³ego idola. I by¶ nas na mecze zaprasza³. Laughing Ca³e forum by na kort wpada³o i kibicowa³o. Oj bior±c pod uwagê jakimi zasadami rz±dzi siê kibicowanie w tenisie szybko by nas wywalili. Laughing
Ale d³ug± przygodê z tenisem mia³e¶ ?

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Tenis


Wygenerowano w 0.101 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights