Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Tenis

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ireth
PostWys³any: Pi± Lut 01, 2008 7:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Panna_B napisa³:
Ta. Federer.
Czyta³am, ¿e mia³ jakie¶ problemy z ¿o³±dkiem i to mog³o przyczyniæ siê do przegranej.
Mistrz w swoim fachu.

Wieli szacunek dla tego pana.

Ale ja i tak kibicujê Tsondze xD

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Lut 01, 2008 7:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Widzia³am jego mecz z Nadalem.
No, no pokaza³.
Wpada³am chwilami w zachwyt.


_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Przewoz
PostWys³any: Pi± Lut 01, 2008 7:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 18 Lut 2007
Posty: 2952
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Katowice
teraz sta³em siê fanem Jo-Wilfrieda Tsongi. na Australian Open pokaza³ co potrafi. mam nadzieje, ¿e to pierwszy z wielu jego dobrych turnieji.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
vani
PostWys³any: Wto Lut 05, 2008 3:24 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Imprezujesz z Dickiem i Loganem



Do³±czy³: 05 Sie 2007
Posty: 959
P³eæ: Kobieta
a ja tenis moge jedynie ogladac na jakiejs chinskiej stacji xD ale jest ubaw

_________________
3 niezast±pionych : Zagumny, Wlaz³y, Winiarski. ! xD

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Sie 30, 2008 10:24 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Sta³o siê ! Znalaz³am kogo¶ kto Novaka tu lubi
Wiêc , po pierwsze, fajnie Panno_B ¿e po pierwotnym lubieniu tylko Rogera , potrafi³a¶ polubiæ i Djoka Nie jest to tak dziwne jakby¶ polubi³a Nadala, ale zawsze
Ja tam (niestety) tenisem interesujê siê od niedawna stosunkowo. Tak bardziej , bo wcze¶niej ogl±da³am wiele meczy, tylko ¿e nikomu konkretnemu nie kibicowa³am tylko albo s³abszemu albo przystojniejszemu. Z regu³y patrzy³am raczej na to drugie
No , a¿ zobaczy³am którego¶ dnia mojego wybrañca i bum. Stwierdzi³am ¿e ³adnie wygl±da,dobrze gra i fajnie ¶piewa, wiêc czemu nie . Choæ i tak nie¼le siê zdziwi³am jak siê okaza³o ¿e jest wysoko w rankingu. Bo z zasady nie kibicowa³am nigdy Nadalowi i Federerowi. A potem to ju¿ z górki, pokocha³am tego faceta
W ka¿dym razie , ciesze siê ¿e jest te¿ tu kto¶ kogo cieszy wygrana Novaka
I w ogóle tenis , bo to fajny sport.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Sie 30, 2008 12:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Czyli nie na marne zaciera³am r±czki na obszerny post pe³en tenisowych zachwytów !
myys napisa³:
Znalaz³am kogo¶ kto Novaka tu lubi

W ogóle kogo¶ kto lubi tenisa tak bardzo !
myys napisa³:
Nie jest to tak dziwne jakby¶ polubi³a Nadala, ale zawsze

Broñ bo¿e, nie wiem co Nadal musia³by zrobiæ ¿ebym go polubi³a. A wiem, zacz±æ przegrywaæ i oddaæ numer jeden poprzedniemu królowi.
myys napisa³:
Ja tam (niestety) tenisem interesujê siê od niedawna stosunkowo. Tak bardziej , bo wcze¶niej ogl±da³am wiele meczy, tylko ¿e nikomu konkretnemu nie kibicowa³am tylko albo s³abszemu albo przystojniejszemu.

Jak bym czyta³a swoj± historiê. Jeden mecz, tam kiedy¶ drugi i takie tylko ogl±danie, które koñczy³o siê na prze³±czeniu na co¶ ciekawszego. (Wtedy nie wiedzia³am, ¿e to jest to najciekawsze )
Pierwszym zach³ysnê³am siê Rogerem. Nie wiem czy to ten jego u¶miech, spojrzenie, czy spocony tors, ju¿ nie pamiêtam. Ale to by³o w tamtym roku, a jak ju¿ siê zaczê³o to i trwa dalej. A Novak zawsze by³ tym drugim, ale prócz Federera jest jednym z niewielu, których wygrana mnie cieszy, a nie ³adnie mówi±c- irytuje. A jeszcze jak zobaczy³am filmiki Novaka parodiuj±cego tenisistów, ¿artuj±cego i ¶piewaj±cego jak mówi³a¶ w³a¶nie, to posz³o !
myys napisa³:
W ka¿dym razie , ciesze siê ¿e jest te¿ tu kto¶ kogo cieszy wygrana Novaka

Ja cieszê siê jeszcze bardziej ! Koniec dwóch stron w tym temacie, a my siê o to z myys postaramy z pewno¶ci±. I my¶lê, ¿e to wcale takie trudne nie bêdzie.
W tenisowym nastroju powrócê potem, by co nieco o US OPEN pomówiæ tzn. popisaæ, bo jest o czym.
myys napisa³:
I w ogóle tenis , bo to fajny sport.

Oj tak, ¿ebym Ja wcze¶niej siê o tym przekona³a ! Ale lepiej pó¼no, ni¿ wcale, czy jako¶ tak.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Sie 30, 2008 10:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
A jeszcze jak zobaczy³am filmiki Novaka parodiuj±cego tenisistów, ¿artuj±cego i ¶piewaj±cego jak mówi³a¶ w³a¶nie, to posz³o !

¦wietne prawda ? Najbardziej uwielbiam taki jeden gdzie jest w szatni w ogóle sobie ze wszystkiego ¿arty robi No i jak ¶piewa I Will Survive , ale to wiadomo Laughing

Panna_B napisa³:
Koniec dwóch stron w tym temacie, a my siê o to z myys postaramy z pewno¶ci±. I my¶lê, ¿e to wcale takie trudne nie bêdzie.

Te¿ tak s±dzê. O tenisie mo¿na mówiæ i mówiæ Albo raczej o tenisistach.

Panna_B napisa³:
W tenisowym nastroju powrócê potem, by co nieco o US OPEN pomówiæ tzn. popisaæ, bo jest o czym.

A jest, jest. Ju¿ siê bojê dnia jak bêdzie pó³fina³ Federer i Djoko i ta jedyna kombinacja w której bêdziemy komu innemu kibicowaæ
Aczkolwiek ty masz ten plus ¿e obojêtnie który wygra , nadal bêdziesz mieæ komu kibicowaæ w finale , a ja ju¿ nie

Panna_B napisa³:
Oj tak, ¿ebym Ja wcze¶niej siê o tym przekona³a ! Ale lepiej pó¼no, ni¿ wcale, czy jako¶ tak.

No w³a¶nie ! Choæ akurat w moim przypadku , patrz±c jak Novak jest m³ody to du¿ej ró¿nicy nie sprawi³o ile lat go ogl±dam. W ogóle pamiêtam ¿e prze¿y³am szok jak zobaczy³am ile on lat ma My¶la³am ¿e jest o wiele starszy.

Co do dzisiejszego meczu Nadala (Fragmentu , ogl±da³am tylko wtedy gdy przegrywa³) to mia³am tak± nadziejê no Uwielbiam jak wygrywaj± Ci teoretycznie s³absi. Oczywi¶cie jak nie graj± z TYM.
No , a tak to czekam na jutro i oczekujê szczerze ¿e Novi zmieni koszulkê. No bo w³a¶nie ten facet ma tak ¶wietne koszulki, ale ta pomarañczowa któr± nosi chyba jest t± najgorsz±...W ka¿dym razie, mam nadziejê na b³êkitn±.
W ka¿dym razie pomy¶la³am ¿e mia³am wcze¶niej tu siê wypowiedzieæ , wiêc ¿eby os³odziæ Tobie (I mi ) czytanie tego tematu to o :



Chcia³am jakie¶ ich wspólne zdjêcie bez koszulek ale nie znalaz³am Laughing

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sob Sie 30, 2008 11:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Chcia³am jakie¶ ich wspólne zdjêcie bez koszulek ale nie znalaz³am


myys napisa³:
Tak bardziej , bo wcze¶niej ogl±da³am wiele meczy, tylko ¿e nikomu konkretnemu nie kibicowa³am tylko albo s³abszemu albo przystojniejszemu. Z regu³y patrzy³am raczej na to drugie
No , a¿ zobaczy³am którego¶ dnia mojego wybrañca i bum. Stwierdzi³am ¿e ³adnie wygl±da,dobrze gra i fajnie ¶piewa, wiêc czemu nie


Panna_B napisa³:
Pierwszym zach³ysnê³am siê Rogerem. Nie wiem czy to ten jego u¶miech, spojrzenie, czy spocony tors, ju¿ nie pamiêtam.

Rozwalacie mnie dziewczyny Laughing
A¿ chce mi siê czytaæ ten temat
Przywracacie mi wiarê w kobiece zainteresowania

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 11:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Haha Laughing
W³a¶ciwie tenis powinien byæ typowym kobiecym zainteresowaniem. No bo gdzie siê znajdzie tylu wysportowanych i przystojnych facetów ? Cudowna gra
A tak serio, to jak ju¿ siê znajdzie temu komu siê kibicuje i mo¿na wiêcej czasu po¶wiêciæ samej grze, to siê dostrzega jak ¶wietna ona jest, jaki trzeba mieæ talent do tego i w ogóle...

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 12:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Aczkolwiek ty masz ten plus ¿e obojêtnie który wygra , nadal bêdziesz mieæ komu kibicowaæ w finale , a ja ju¿ nie

Ale inna rado¶æ bêdzie z wygranej Rogera, a inna z wygranej Novaka. Ka¿demu mam przeznaczon± inn±. Ale bior±c pod uwagê s³aby rok Rogera, to Djoko naprawdê nie ma du¿ych powodów do zmartwienia czy w ogóle Fed dojdzie do tego pó³fina³u.
myys napisa³:
No , a tak to czekam na jutro i oczekujê szczerze ¿e Novi zmieni koszulkê. No bo w³a¶nie ten facet ma tak ¶wietne koszulki, ale ta pomarañczowa któr± nosi chyba jest t± najgorsz±...W ka¿dym razie, mam nadziejê na b³êkitn±.

Fakt, adidas skrzywdzi³ Novaka tym po³±czeniem. Gdyby odwrotnie by³o, niebieski i pomarañczowy, to czujê, ¿e wypad³oby to o wiele lepiej.
myys napisa³:
W ka¿dym razie pomy¶la³am ¿e mia³am wcze¶niej tu siê wypowiedzieæ

No, a Ja pe³na nadziei co godzinê wchodzi³am i wchodzi³am, a d³ugo widnia³o, ¿e ostatni post autorstwa Panny_b. Ale wynagrodzi³a¶ mi ciê¿ki czas oczekiwania tymi fotkami, z nawi±zk± nawet.
martu¶ka napisa³:
Przywracacie mi wiarê w kobiece zainteresowania

Haha, a to tylko zwyk³e posty niby.
myys napisa³:
A tak serio, to jak ju¿ siê znajdzie temu komu siê kibicuje i mo¿na wiêcej czasu po¶wiêciæ samej grze, to siê dostrzega jak ¶wietna ona jest, jaki trzeba mieæ talent do tego i w ogóle...

A pro po gry, bo i o niej przyda³oby siê co¶ powiedzieæ, a nie zaczynaæ post i koñczyæ na urodziwych tenisistach. Uwielbiam grê przy siatce, to ma w sobie taki urok, a smecze to ju¿ w ogóle.
myys napisa³:
Chcia³am jakie¶ ich wspólne zdjêcie bez koszulek ale nie znalaz³am Laughing

Wrócê tu potem, z dawk± mêskich tenisowych cia³ !

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 12:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Uwielbiam grê przy siatce, to ma w sobie taki urok, a smecze to ju¿ w ogóle.

Hah, ja te¿ Choæ jak Novak tak robi, to i tak siê bojê a nie ciesze tym Laughing
A co mi siê najbardziej podoba, to takie naprawdê d³ugie akcje, gdzie obydwaj wyci±gaj± niesamowite pi³ki. To jest taka czysta rado¶æ wtedy jak siê tak± wygra. Ostatnio w³a¶nie w meczu Djoka pe³no oni latali po tych kortach, skróty sobie robili , i w ogóle by³ ¶wietny mecz

Panna_B napisa³:
Ale bior±c pod uwagê s³aby rok Rogera, to Djoko naprawdê nie ma du¿ych powodów do zmartwienia czy w ogóle Fed dojdzie do tego pó³fina³u.

No w³a¶nie gorszy ma , ale s±dzê ¿e bêdzie siê rozkrêcaæ wiêc jak ju¿ dojdzie to bêdzie ciê¿ki i pewnie ³adny mecz

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 2:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
wiêc jak ju¿ dojdzie to bêdzie ciê¿ki i pewnie ³adny mecz

A póki co, dzisiaj kolejny mecz w drodze do tego miejmy nadzieje ³adnego.
Patrzê, patrzê. Roger ze Stepankiem, a Djoko z Cilicem. Cholera jak Ja bym chcia³a mieæ w sobie taki spokój wewnêtrzny w pierwszym spotkaniu, jak w tym drugim. Nie wiedzia³am, ¿e nadejd± taki dni, kiedy nie bêdzie oczywistego zwyciêscy w meczu Rogera z 28 rakiet± ¶wiata.
Panna_B napisa³:
Wrócê tu potem, z dawk± mêskich tenisowych cia³ !

Nie rzucam s³ów na wiatr, przynajmniej tym razem.

Istny zwierz ! Co br±zowy medal robi z cz³owiekiem.

To tak z niedalekiej przesz³o¶ci.


A to tak ku przypomnieniu udanego US Open z tamtego roku. (Nie bêdzie dziwne jak poproszê o powtórkê w tym roku )

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 4:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Pierwsze trzy zdjêcia ¶wietne
Potem siê nie wypowiadam, bo wiadomo, nie mam jakiego¶ super zdania o Nim. Choæ teraz choæby przez Ciebie jak bêdzie gra³ z Nadalem to Jemu bêdê kibicowaæ A to ju¿ co¶ Laughing

A tak w ogóle to ja z³a jestem bo Novi dzi¶ o 2.15 gra. Cudownie po prostu Zastanawiam siê czy transmitowaæ bêd± , w³a¶ciwie jestem na 80% pewna ¿e tak, no ale...Jak ja siê dla Niego po¶wiêcam Laughing
Ju¿ raz to zrobi³am, i to w noc przed obozem gdzie musia³am wcze¶niej wstaæ ¿eby siê spakowaæ Ale wtedy by³ przecudowny , przecudowny mecz. Gra³ z Nadalem i w pierwszym secie go tak zmiót³ ¿e szok
A teraz trochê g³upio i¶æ a¿ tak nie wyspanym na rozpoczêcie roku , ale chyba nie mam wyj¶cia.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 8:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
A to ju¿ co¶ Laughing

O, wszystko zmierza w dobrym kierunku.
myys napisa³:
A tak w ogóle to ja z³a jestem bo Novi dzi¶ o 2.15 gra.

No fakt, z tymi meczami w USA zawsze tak jest, te godziny spotkañ potrafi± byæ frustruj±ce. Ale nie jestem w stanie siê czepiaæ przez kilka najbli¿szych godzin czegokolwiek, bo bezapelacyjnie cudowny Roger wygra³ mecz, tak po swojemu. Prosto i bez wiêkszych komplikacji. Tak to Ja lubiê.
myys napisa³:
Ju¿ raz to zrobi³am, i to w noc przed obozem gdzie musia³am wcze¶niej wstaæ ¿eby siê spakowaæ

Czego siê dla nich nie robi ...
A teraz Novak id±c za przyk³adem starszego kolegi ma zrobiæ to samo !
I ¶wie¿e zdjêcia Rogera po ostatnim punkcie. (dobre czy nie, to nie wa¿ne, przynajmniej teraz )



_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 8:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ahh gratulujê Ci , masz to za sob±
A ja nadal szukam informacji czy bêdzie ten mecz czy nie
Ale chyba tak...Wiêc teraz wymy¶lam plan co zrobiæ by i ogl±dn±æ i siê wyspaæ Laughing

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Sie 31, 2008 9:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
A ja nadal szukam informacji czy bêdzie ten mecz czy nie

Bêdzie, bêdzie na pewno. A jak Eurosport spróbujê nam zaserwowaæ tak± niespodziankê, ¿e odmówi± nam Djoko, to masz sprawdzony link: www.justin.tv Tam na pewno bêd± pokazywaæ. Mo¿esz mi zaufaæ, chyba.
myys napisa³:
Wiêc teraz wymy¶lam plan co zrobiæ by i ogl±dn±æ i siê wyspaæ Laughing

Mo¿e Djoko siê domy¶li, ¿e jutro wiêkszo¶æ jego fanów ma rozpoczêcie i skoñczy szybciej.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 11:07 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Mo¿e Djoko siê domy¶li, ¿e jutro wiêkszo¶æ jego fanów ma rozpoczêcie i skoñczy szybciej.

Taa, nie pomy¶la³ niestety

Ogólnie to bardzo dziwna noc to by³a. Spa³am chyba ³±cznie z godzinê

Po pierwsze to ³adny mecz Cilic zagra³. Rzadko umiem to przyznaæ , ale naprawdê dzi¶ czasem gra³ ¶wietnie. Po drugie Djoko ma now± koszulkê Podoba mi siê ten zestaw.
A tak bardziej tenisowo, to kurcze dzi¶ nie¼le siê na Niego wkurza³am Nie wiem czy z³a by³am czy co, albo w jakim¶ pó³¶nie bo takie g³upoty my¶la³am ¿e szok
A wkurza³ mnie za te wszystkie pi³ki wyrzucane w aut no. Ile mo¿na Nie wiem czy tak zawsze mia³ , czy dzi¶ na to po prostu uwagê zwraca³am ale straszne to by³o. Potem mu grozi³am ¿e jak wyrzuci jeszcze jedn± to ca³ego nastêpnego gema bêdê spaæ Laughing Chyba naprawdê by³am w jakim¶ dziwnym stanie
Ciesze siê ¿e wygra³, choæ trochê ¿a³ujê ¿e ten mecz by³ tak w nocy, bo nie mog³am siê nim delektowaæ Znaczy tak inaczej , jak wiem ¿e nastêpnego dnia do szko³y i jeszcze taka nie wyspana mam i¶æ.
I nie wspomina³am jeszcze , ale uwielbiam jak jego pracê nóg pokazuj±. ¦wietnie to robi
Ehhh, jak ja siê dla Niego po¶wiêcam.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 12:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Podoba mi siê ten zestaw.

W porównaniu z tamtym i mi przypad³ do gustu. Nareszcie, proszê i¶æ za tym ciosem firmo Adidas i zacz±æ Novaka ubieraæ jak trzeba, bo sobie ch³opak zas³u¿y³ ! Spodenki zielone s± absolutnie przednie.
myys napisa³:
Chyba naprawdê by³am w jakim¶ dziwnym stanie

Trzecia w nocy, to siê zupe³nie nie dziwie.
Co do meczu, bo nie na wygl±dzie Novaka siê koñczy. Gra³ dzisiaj naprawdê przeciêtnie, to nie by³ ten Djoko, przynajmniej chwilami. W³a¶nie du¿o niewymuszonych b³êdów, ale potraktujê to jako jednorazow± wpadkê i mo¿e puszczê w niepamiêæ. Bo czego siê dla Nole nie wybacza ?!
Ale panowie to mnie dobij± kiedy¶ doszczêtnie. Jak jeden gra ¶wietne spotkanie, to drugi musi zagraæ s³abiej. Ja to siê z nimi mam.
myys napisa³:
Ehhh, jak ja siê dla Niego po¶wiêcam.

Sk±d Ja to znam. Czego siê nie robi, by popatrzeæ na niebotycznie uroczych tenisistów.
A to tak, by utrzymaæ Twój stan Novakowy na d³u¿ej :




Dochodzê do wniosku, ¿e Novak powinien graæ tylko w sesjach nocnych, je¿eli taki strój mu zaserwowali. Nawet kosztem naszego snu.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 12:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Przedostatnie zdjêcie zdecydowanie co¶ w sobie ma.
W ogóle Novi co¶ w sobie ma. Niby z boku przystojny nie jest, ale ma co¶ takiego fajnego w ruchach I oczka ma przepiêkne Laughing
Panna_B napisa³:
Gra³ dzisiaj naprawdê przeciêtnie, to nie by³ ten Djoko, przynajmniej chwilami. W³a¶nie du¿o niewymuszonych b³êdów, ale potraktujê to jako jednorazow± wpadkê i mo¿e puszczê w niepamiêæ. Bo czego siê dla Nole nie wybacza ?!

No w³a¶nie....Ehh rozkrêci siê jeszcze. A te¿ nie mia³ takiego ³atwego rywala dzi¶ Znaczy te serwy niektóre mnie przera¿a³y Laughing
Panna_B napisa³:
A to tak, by utrzymaæ Twój stan Novakowy na d³u¿ej :

Ojeej , dziêkuje

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 12:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Ojeej , dziêkuje

Nie ¿ebym teraz oczekiwa³a jaki¶ zdjêæ Roger od Ciebie, sk±d¿e.

myys napisa³:
ale ma co¶ takiego fajnego w ruchach

Dos³ownie kocie ruchy.
myys napisa³:
I oczka ma przepiêkne Laughing

Mogê w nie patrzeæ d³ugo, oj d³ugo. A i dorzucam od siebie jego niebagatelnie, piêknie wyrze¼bione ³ydki.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 3:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
Nie ¿ebym teraz oczekiwa³a jaki¶ zdjêæ Roger od Ciebie, sk±d¿e.

Ehe, ale mi misje powierzy³a¶ Laughing
No to co¶ dziwnego siê sta³o, Federer wpisany w moje google
Ohh ok, jedna z niewielu sytuacji z Rogerem która mi siê podoba³a





No to nam siê zdjêciowo zrobi³o I przepraszam ¿e zdjêcia takie a nie inne, ale nie umiem dobieraæ ³adnych zdjêæ do "nowych" osób Wprawiê sie

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 9:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
I przepraszam ¿e zdjêcia takie a nie inne, ale nie umiem dobieraæ ³adnych zdjêæ do "nowych" osób

Ale je¿eli zdjêcie jest chocia¿ z najmniejszym kawa³kiem Federera, to ju¿ jest piêkne.
myys napisa³:
Wprawiê sie

A Ja na Twoim wprawianiu, tylko mogê zyskaæ.
myys napisa³:
jedna z niewielu sytuacji z Rogerem która mi siê podoba³a

Oj trzeba myys to zmieniæ. Tych sytuacji musi byæ wiêcej, Ja je odnajdê i wklejê zdjêcia, bo takich by³o o wiele, wiele wiêcej. Dzi¶ nawet na tenisa nie mam ju¿ si³y.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Wrz 02, 2008 4:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Oj trzeba myys to zmieniæ. Tych sytuacji musi byæ wiêcej, Ja je odnajdê i wklejê zdjêcia, bo takich by³o o wiele, wiele wiêcej.

Wiem ze by³o, ale Federer nigdy nie by³ osob± któr± lubi³am, wiêc to jest jedyna któr± z nim kojarzê i to pozytywnie

A dzi¶ siê ciesze bo Novak gra wcze¶nie. Nie wiem jak da³abym radê znowu na t± 3 wstaæ

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Wrz 02, 2008 7:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
A dzi¶ siê ciesze bo Novak gra wcze¶nie. Nie wiem jak da³abym radê znowu na t± 3 wstaæ

No to dzi¶ dostajê prezent po pierwszym dniu w LO, dwóch ,najcudowniejszych w ci±gu jednego dnia. Rozpieszczaj± mnie. (Djoko znowu nam nerwówkê niez³± serwuje )
To tak próbujê jako¶ swoj± Federerow± stresówkê przed meczem trochê zmniejszyæ, wstawiaj±c zdjêcie, które mnie rozk³ada na ³opatki wlewaj±c w moje serce t± Rogerow± mi³o¶æ do tego pana.

To z kategorii: Jedno z wielu najlepszych zdjêæ u¶miechniêtego Rogera.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Wrz 02, 2008 9:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Yey , czemu on takie mecze musi graæ ?
Jeszcze ta kontuzja...
Aczkolwiek sie skoñczy³o i to dobrze , wiêc ma szczê¶cie. Poza tym wyj±tkowo mi siê dzi¶ podoba³, chyba to przez t± czapkê na pocz±tku
I stwierdzi³am ¿e jak ju¿ tak wysz³o ¿e tyle tu zdjêæ to po ka¿dym meczu nie zaszkodzi trochê fotek

Aaa




Ta strona bêdzie siê rooozci±gaæ i d³ugo w³±czaæ

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Tenis


Wygenerowano w 0.147 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights