Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Tenis

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
myys
PostWys³any: Nie Wrz 28, 2008 5:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ooo
A ja przylaz³am tu z pytaniem. Masz mo¿e jak±¶ stronê tenisow± fajn± ? Bo moja aktualna mnie wkurzy³a dzi¶.
A wiêc patrze sobie i nagle widzê jaki¶ fina³ i kto gra³ ? Novak oczywi¶cie. Do tego przegra³, co by³o akurat w tym momencie moim mniejszym zmartwieniem ? Bo co ze mnie za fan ?
Ehh...Ale zwalam to na t± stronê i ju¿ wyruszy³am na poszukiwanie nowej , ale jakby co sie pytam, mo¿e masz jak±¶

I parê zdjêæ ¿eby nie by³o
Aaa i we¼my zróbmy tak ¿eby¶ Ty Rogera zdjêcia dawa³a a ja tylko Djoka ok ? Bo wiesz ¿e ja Federera nie umiem szukaæ




_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Wrz 28, 2008 6:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Bo wiesz ¿e ja Federera nie umiem szukaæ

A Ja nie do¶æ, tak nie skromnie mówi±c, umiem, to jeszcze to uwielbiam.
myys napisa³:
mo¿e masz jak±¶

Mam, ale O Rogerze konkretnie, wiêc jako¶ w±tpiê, ¿e szczególnie Ciê zainteresuje. Nie wiem tenis.net, tenisportal.com, o takiego pe³no jest. Ale je¿eli chcesz pe³no Djoka, a czujê, ze chcesz , to to chyba najlepsze ¼ród³o http://www.novakdjokovic.rs/index.php?Lang=EN, a zreszt± nie chyba, a na pewno.
myys napisa³:
Aaa i we¼my zróbmy tak ¿eby¶ Ty Rogera zdjêcia dawa³a a ja tylko Djoka ok ?

O, bêdzie pysznie. Rogerowo-Djokovicowy (kolejno¶æ przypadkowa oczywi¶cie ) album neptune.serialowo.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Pa¼ 12, 2008 4:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
O, bêdzie pysznie. Rogerowo-Djokovicowy (kolejno¶æ przypadkowa oczywi¶cie ) album neptune.serialowo.

Jak to fajnie brzmi

Stronê Novaka oczywi¶cie mia³am, lecz ja oczywi¶cie, nie zbyt m±dra osoba nie pomy¶la³am by tam sprawdzaæ Jego mecze
W ka¿dym razie dzieñ 13.11 siê zbli¿a a wraz z nim co¶ na co czekam(y?). I jeszcze wczoraj jaki mój zachwyt by³ jak zobaczy³am ¿e polsat transmituje ten turniej. Nareszcie, bo dawno nie mia³am okazji na ¿ywo podziwiaæ tenisistów. No dobra , jednego tenisistê.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Pa¼ 12, 2008 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
a wraz z nim co¶ na co czekam(y?).

Mo¿esz spokojnie pisaæ w liczbie mnogiej. Roger wraca po tej swojej, (dla mnie d³ugiej) przerwie tenisowej, wiêc czekamy, czekamy, z pewno¶ci±.
Od jutra jedyna stacja jaka u mnie bêdzie istnieæ PSE i tak do koñca turnieju.
myys napisa³:
bo dawno nie mia³am okazji na ¿ywo podziwiaæ tenisistów.

No fakt, d³ugo kazali nam cierpieæ. Jak Ja z³akniona tenisa jestem, naszych panów komentatorów i ich ¿arcików, g³osów publiczno¶ci i tego wszystkiego co z tenisem zwi±zane.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Pa¼ 12, 2008 5:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Hyhy, komentatorzy ! Uwielbiam ich. Znaczy zale¿y kto. Ale nie powiem kogo lubiê bo nie pamiêtam nigdy ich nazwisk Laughing
Choæ i tak chyba najfajniejsi s± ze snookera. Ostatnio jeden powiedzia³ jaki¶ suchy ¿art, i tak siê z tego ¶miali ¿e ich wy³±czyli na jakie¶ 5 minut Laughing Uwielbiam ich.
Ale w tenisie te¿ s± fajni. Choæ to co komentuj± fajniejsze.
Wiêc teraz muszê tylko posprawdzaæ wszelkie rozk³ady, godziny transmisji i przygotowaæ siê do tygodnia bez nauki

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Pa¼ 12, 2008 5:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
bo nie pamiêtam nigdy ich nazwisk Laughing

Jednego pamiêtam, pana Tomaszewskiego. ¦wietnie siê s³ucha jego opowie¶ci.
myys napisa³:
i tak siê z tego ¶miali ¿e ich wy³±czyli na jakie¶ 5 minut Laughing

To akurat mnie ominê³o, ale on potrafi± nawet z nudnego meczu zrobiæ co¶ ciekawego.
myys napisa³:
i przygotowaæ siê do tygodnia bez nauki

Cholera, mog³am siê w weekend nauczyæ na ca³y tydzieñ. Ale có¿, teraz ju¿ za pó¼no. Mo¿e nauczyciele zrozumiej± t³umaczenie w rodzaju: no bo Roger gra³, albo no bo Djoko gra³.

[ Dodano: Sro Pa¼ 15, 2008 9:38 pm ]
No nareszcie mogê odetchn±æ z prawdziw± ulg±, a czeka³am na to od rana.
Czyli w skrócie- Roger wygra³, Roger wygl±da³ jak zwykle cudownie i dalej go darzê wyj±tkow± sympati±.

A Djoko te¿ w drugiej rundzie. Wiêc mam dwie przyjemno¶ci, na dodatek tenisowe, jednego dnia. Tak to Ja poproszê czê¶ciej.
A rado¶æ w wersji: Panna wstawia zdjêcia z wygranej Feda, ju¿ nied³ugo.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Czw Pa¼ 16, 2008 6:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Haha, mia³am ju¿ zamiar od dawna dawna tu co¶ pisaæ Nied³ugo kolejne mecze, wiêc wtedy mo¿e co¶ wiêcej....Djoko wygra³, podenerwowa³ te¿ mnie trochê I bior±c pod uwagê ¿e stosunkowo rzadko siê poddajê mecze , to dwa razy z tym samym przeciwnikiem to te¿ jaki¶ pech
Jutro nie wybieram siê do szko³y, wiêc napisze pe³n±, d³ug± i prawdopodobnie nudn± relacje z dzisiejszych meczy

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Pa¼ 16, 2008 8:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
podenerwowa³ te¿ mnie trochê

A dobrze, ¿e na tym siê skoñczy³o.
myys napisa³:
wiêc napisze pe³n±, d³ug± i prawdopodobnie nudn± relacje z dzisiejszych meczy

Hah, jak Ja wytrzymam w szkole my¶l±c, ¿e w tym samym czasie mo¿e w³a¶nie myys pisze swoj±, mam nadziejê okropnie d³ug± (z tym drugim siê nie zgodzê nigdy ) relacjê z meczy. To jutro siê nie skupiê za bardzo.
Dobra wracam do ogl±dania Djoka, przy którym Ty na pewno w³a¶nie jeste¶.

A zapomnia³abym, za co a¿ sama siê chcê zlinczowaæ, Roger w kolejnej rundzie, Tsonga co¶ tam kombinowa³, ale Roger przekombinowa³ jego kombinowanie i wygra³. Lepszego humoru na pi±tek ju¿ nie muszê szukaæ.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pi± Pa¼ 17, 2008 5:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ju¿ siê wczoraj szykowa³am na tego posta i co ?
Dzisiaj z ¿alu posz³am spaæ popo³udniu i nawet si³y nie mia³am o tym pisaæ Z³a by³am, bo koñcówka sezonu to chocia¿ móg³by mi siê czê¶ciej pokazywaæ.
Wkurza³y mnie strasznie te Jego b³êdy, kiedy ju¿ mia³ w³a¶ciwie tylko dope³niæ formalno¶ci a on w aut
I nie lubiê bardzo ogl±daæ meczy , gdy przeciwnik praktycznie oprócz seriwsu nie ma nic. Jasne ¿e serwis jest wa¿ny, ale bez przesady ¿eby tylko dziêki niemu wygrywaæ. Wiadomo ¿e wczoraj wygra³ wiêc musia³ co¶ wiêcej pokazaæ, ale jak dla mnie to niewiele wiêcej. W koñcu dwa tie breaki by³y. Na szczê¶cie 12 dni to nie tak du¿o do czekania. Ale w tym Pary¿u musi naprawdê dobrze zagraæ, ¿ebym mu wybaczy³a co mi wczoraj zrobi³
No nic , turniej siê skoñczy³. Jeszcze dzisiaj Ronnie przegra³ , niech jeszcze dzisiaj Polonia przegra, jutro Manchester i Ska i bêdê mieæ weekend idealny

W ka¿dym razie mam nadziejê ze kiedy¶ bêdzie okazja na takiego naprawdê d³ugiego posta po jakim¶ meczu wygranym

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Pa¼ 17, 2008 5:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
I nie lubiê bardzo ogl±daæ meczy , gdy przeciwnik praktycznie oprócz seriwsu nie ma nic.

O jak mnie to odpycha. Dlatego nigdy Karlovica nie polubiê. Nie powiem, ¿e nie umie graæ w tenisa, bo to by by³o co najmniej absurdem, ale pokazuje taki styl gry, którego Ja nie znoszê. A dok³adniej jego brak, czyli ma³o wymian itd. Serwisem meczu ze zdrowym do koñca Djoko nigdy by nie wygra³. Ale có¿, przemêczenie sezonem rzuca³o siê w oczy.
To Djoko robimy tak, Ty wypoczywasz, szykujesz siê na Pary¿, a potem rozstawiasz wszystkich po k±tach, a my tym siê napawamy.

Ale moja g³ówna rado¶æ tenisowa jest dalej w grze, wiêc ten turniej jeszcze dla mnie trwa.
myys napisa³:
po jakim¶ meczu wygranym

Ju¿ Djoko siê o to postara.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pi± Pa¼ 17, 2008 5:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
O jak mnie to odpycha. Dlatego nigdy Karlovica nie polubiê. Nie powiem, ¿e nie umie graæ w tenisa, bo to by by³o co najmniej absurdem, ale pokazuje taki styl gry, którego Ja nie znoszê. A dok³adniej jego brak, czyli ma³o wymian itd. Serwisem meczu ze zdrowym do koñca Djoko nigdy by nie wygra³. Ale có¿, przemêczenie sezonem rzuca³o siê w oczy.

No w³a¶nie. Jak dobrze ¿e kto¶ ma takie samo zdanie jak ja

Panna_B napisa³:
Ale moja g³ówna rado¶æ tenisowa jest dalej w grze, wiêc ten turniej jeszcze dla mnie trwa.

No w³a¶nie ty masz to szczê¶cie. Te¿ bym tak chcia³a

Panna_B napisa³:
Ju¿ Djoko siê o to postara.

Mam nadziejê. Jak nie , to znajdê do Niego meila i napisze mu co my¶lê o Jego przegranych Laughing
A tak na poprawê wygl±du tematu Jedne z moich ulubionych z reszt±. :



_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Pa¼ 18, 2008 2:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
...
Dawno tak wymownych kropek nie stawia³am.
Emotikon te¿ zreszt± nie.


_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Pa¼ 19, 2008 10:30 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Biedna Panna_B :*
Federera mi nie szkoda, ale przykro mi ¿e ty na tym ucierpia³a¶. W koñcu co¶ wiem o tym uczuciu
Na pocieszenie to Nadal te¿ odpad³ Choæ w tej sytuacji jeszcze bardziej mnie wkurza ¿e Novi odpad³ , bo takiej sytuacji nie ma czêsto.
Poza tym to mam nadziejê ¿e nasz debel bêd± pokazywaæ. Nie ogl±dam ich czêsto, ale ich samych lubiê, fajny blog prowadzili na IO Wiêc trzymam kciuki za nich

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Pa¼ 20, 2008 1:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
W koñcu co¶ wiem o tym uczuciu

Czyli mam parê, je¿eli chodzi o ³±czenie siê w bólach.
myys napisa³:
Na pocieszenie to Nadal te¿ odpad³

Tak przecie¿ nie wolno niby, ale Ja to jak g³upia (tzn. jak Ja ) siê z jego przegranej cieszy³am. Znaczy zawsze to robiê, ale jak Roger i Novak odpadli, to dziesiêæ razy bardziej mu tego ¿yczy³am.
myys napisa³:
ale ich samych lubiê, fajny blog prowadzili na IO

To czemu Ja nie wiem o tym, ¿e czytasz to samo co Ja. Charaktery maj± genialnie, a i coraz lepiej graæ zaczynaj±. To ju¿ w ogóle.
Ja mam dawkê Rogera znowu w tym tygodniu. Turniej w Bazylei, wiêc tym ten tydzieñ ¿yæ bêdê. Przynajmniej dopóki Roger nie odpadnie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Pa¼ 27, 2008 3:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
To czemu Ja nie wiem o tym, ¿e czytasz to samo co Ja. Charaktery maj± genialnie, a i coraz lepiej graæ zaczynaj±. To ju¿ w ogóle.

Prawda ? Szkoda ¿e czê¶ciej nie ma IO

W ogóle to chcia³am wyraziæ me oburzenie jak dawno ten temat nie by³ poruszany. To oburzenie kierujê do siebie oczywi¶cie.
Ale nadarza siê fajna okazja, w koñcu ju¿ Pary¿ ! Niestety dzi¶ tylko Novaka mog³abym w deblu zobaczyæ , co i tak odpada jako ze nie transmituj± noo.
Jutro te¿ raczej nie liczê, bo niby gra o 12, co pewnie i tak by sie przesunê³o jako¶ do 15 ale ja dopiero o 18 w domu bêdê
Lecz liczê ¿e dla Novaka turniej bêdzie o wiele d³u¿szy i jeszcze go sobie zobaczê
No to co Panno_B, gotowa na nadchodz±cy tenisowo-(Rogerowo(Jako ¿e dla Ciebie ))-Novakowy tydzieñ ?

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Pa¼ 27, 2008 8:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
W ogóle to chcia³am wyraziæ me oburzenie jak dawno ten temat nie by³ poruszany. To oburzenie kierujê do siebie oczywi¶cie.

E tam, Ja ju¿ o tym nawet nie pamiêtam, tak cieszê siê, ¿e ten tydzieñ przepe³niony bêdzie tenisem. Zreszt±, nie okazywa³am tu swojego zachwytu nad ostatnim tygodniem, (wyj±tkowo sobie odpu¶ci³am )a by³o czym.
Bo grali¶my (za bardzo siê wczuwam, jak zwykle ) w Szwajcarii i Roger po raz trzeci zgarn±³ tytu³ i plecki oczywi¶cie pomaga³y. No i siê napatrzy³am, ka¿d± minutê z Rogerem celebrowa³am, czyli wszystko co najprzyjemniejsze.
myys napisa³:
Jutro te¿ raczej nie liczê, bo niby gra o 12, co pewnie i tak by sie przesunê³o jako¶ do 15 ale ja dopiero o 18 w domu bêdê

Czyli, poczuwam siê do obowi±zku (przyjemnego zreszt± ) obejrzenie meczu i zrelacjonowania Ci najmniejszych szczególików.
myys napisa³:
No to co Panno_B, gotowa na nadchodz±cy tenisowo-(Rogerowo(Jako ¿e dla Ciebie ))-Novakowy tydzieñ ?

Hah, bardziej gotowa chyba byæ nie mog³am.
myys napisa³:
Lecz liczê ¿e dla Novaka turniej bêdzie o wiele d³u¿szy i jeszcze go sobie zobaczê

My¶lê, ¿e ch³opaczek nasz sobie odpocz±³, zregenerowa³ si³y, a to przecie¿ ostatnio by³o jego zmor± i teraz czekam na Novak show.
Zobaczymy czy Roger utrzyma to co w Szwajcarii, bo Ja tam bym nie mia³a nic przeciwko.

[ Dodano: Wto Pa¼ 28, 2008 2:39 pm ]
Novak dzi¶ gra o 19:45 dok³adnie, mam wiadomo¶æ z pewnych ¼róde³.
Wiesz, podzwoni³am, wykorzysta³am znajomo¶ci, tylko po to by¶ mog³a obejrzeæ, i za³atwi³am.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Pa¼ 28, 2008 9:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Wiesz, podzwoni³am, wykorzysta³am znajomo¶ci, tylko po to by¶ mog³a obejrzeæ, i za³atwi³am.

Ahhh to tak Wiêc me wielkie wyrazy wdziêczno¶ci kierujê ku tobie
A tak serio, to naprawdê siê cieszê, jakby to serio by³o ustawiane dla mnie Laughing
Wiêc dzi¶ posz³o szybko ³atwo i przyjemnie. Przynajmniej dla niektórych.
Choæ z jednej strony chêtnie bym trochê d³u¿ej poogl±da³a, ale z drugiej teraz mogê historiê zrobiæ i nareszcie pój¶æ spaæ Jak siê cieszê , kocham chodziæ wcze¶nie spaæ , a tak rzadko mogê...
Novi dzi¶ fajnie zacz±³, potem tylko ten 2 set tak sobie...Aczkolwiek wtedy mu powiedzia³am ¿e siê obra¿ê jak bêdzie tak gra³ i co ? I prze³ama³. Ahh te moje wszech mog±ce my¶li Laughing Nie ¿ebym nienormalna by³a, taki dzi¶ dzieñ mam.
A wiêc dalej czekam na co¶ fajnego w tym tygodniu jeszcze. I wiêcej takich godzin dopasowanych
I jakie¶ relacje Federerowe Panno, a¿ sama sie dziwnie, ale ciekawa jestem jak tam u Niego

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Pa¼ 29, 2008 12:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
A wiêc dalej czekam na co¶ fajnego w tym tygodniu jeszcze.

Czyli najbli¿szy mecz Novaka, tak ?
myys napisa³:
Aczkolwiek wtedy mu powiedzia³am ¿e siê obra¿ê jak bêdzie tak gra³ i co ? I prze³ama³.

Jaki pos³uszny.
myys napisa³:
a¿ sama sie dziwnie, ale ciekawa jestem jak tam u Niego

Hah, na takie s³owa czeka³am. Jeszcze kilka lat jak i zaczniesz go lubiæ, Ja nad tym bêdê pracowaæ. (je¿eli tyle jeszcze bêdzie graæ. )

U niego za pewne dzi¶ mniejszy stres ni¿ u mnie, Ja siê denerwujê za niego. Mo¿e siê skusisz i dzi¶ o 19.45 trochê siê mojemu- cudownemu poprzygl±dasz ?

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Pa¼ 29, 2008 7:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Cytat:
Czyli najbli¿szy mecz Novaka, tak ?

No tak, i wygran± najlepiej

Panna_B napisa³:
Hah, na takie s³owa czeka³am. Jeszcze kilka lat jak i zaczniesz go lubiæ, Ja nad tym bêdê pracowaæ. (je¿eli tyle jeszcze bêdzie graæ. )

A mo¿e, mo¿e Wszystko jest mo¿liwe.... Ma³o, ale jednak

Panna_B napisa³:
Mo¿e siê skusisz i dzi¶ o 19.45 trochê siê mojemu- cudownemu poprzygl±dasz ?

Tak my¶lê ¿e mo¿e co¶ tam spojrzê Ale nie wiem czy ca³y bo prezentacje na chemie mam do zrobienia, a ju¿ mecz o 21 Ale postaram siê co¶ spojrzeæ

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Pa¼ 30, 2008 1:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Ale postaram siê co¶ spojrzeæ

No i co¶ przyuwa¿y³a¶ chocia¿ przez chwilê ? Bo by³o warto, patrzeæ na kolejny wygrany mecz Rogera. Rozpieszcza mnie on ostatnio.
Lecê, bo Novaczek za godzinê zaczyna. Zreszt± kto jak kto, ale Ty to wiesz. A potem moje cudowno¶ci gra. Zapowiada siê dzieñ zape³niony tenisem, jak ca³y tydzieñ zreszt±.

[ Dodano: Wto Lis 11, 2008 6:58 pm ]
myys Ja nie chcê siê czepiaæ i przesadzaæ, ale sama ze sob± pisaæ TU nie bêdê !
Wiêc nawo³ujê Ciê, nawo³ujê, bo jest przecie¿ o czym gadaæ. Turniej mistrzów w Szanghaju ruszy³ i jak zapomnê o wczorajszym wyniku Rogera to dalej mi ten turniej siê podoba. Nawet siê na niego obrazi³am i obieca³a sobie, ¿e do koñca turnieju go nie ogl±dam, ale po 10 min. sama siê skarci³am za takie my¶lenie w ogóle. No, ale nie jestem przyzwyczajona do jego pora¿ek, mimo wszystko.
Dobrze, ¿e chocia¿ Djoko trzyma fason, bo ma³o mi brakujê do g³êbi tenisowej rozpaczy.

Nie wiem gdzie oczy podziaæ ... A nie jednak wiem, bo Ci co mnie interesuj± s± blisko siebie.

Jak tu kto¶ bêdzie do dyskusji (wymowne !) to wklejê wiêcej zdjêæ z rozpoczêcia i chyba nawet na nich jest Nole.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Lis 12, 2008 4:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Jak ty przepraszam chcesz ¿ebym zaczê³a pisaæ, jak dajesz takie zdjêcia gdzie ja po nich minutê przed komputerem z otwart± buzi± sie wpatrujê Laughing
Fajnie s±, nawet bardzo. Kurczê, tenisi¶ci nie¼li s±
I muszê powiedzieæ ¿e na tym zdjêciu oprócz tych dwóch naszych panów, i tego ³ysego i Tsongi(do którego mam wielki uraz i w ogóle mi przypomina takiego z³ego go¶cia z SN ) to ta trójka jest naprawdê ³adniutka Tak inaczej ni¿ na korcie wygl±daj±.
No, a w ogóle to jak ja mia³am pisaæ , po tym ostatnim turnieju, co ? Ledwo siê trzyma³am a gdybym mia³a co¶ pisaæ to by³oby to naprawdê brzydkie i niecenzuralne
Ale mi przesz³o. Powoli Mu wybaczam Laughing A teraz nie pisa³am bo znowu by by³o to samo ¿e ja co¶ napisze a potem On przegra. I mam nadzieje ¿e teraz nie bêdzie tak samo. Szczególnie ¿e gra z Tsong±. I jeszcze ja tego nie zobaczê, bo w szkole jestem do 16.10 a potem mam tenisa(W³a¶nie idzie mi coraz lepiej Jeszcze rok i bêdê graæ z m³odym Djoko na turniejach Laughing). Wiêc trochê (duu¿e trochê) jestem z³a. Ale jak wygra , to nawet mu wybaczê ¿e nie prze³o¿y³ dla mnie.
Panna_B napisa³:
Turniej mistrzów w Szanghaju ruszy³ i jak zapomnê o wczorajszym wyniku Rogera to dalej mi ten turniej siê podoba.

Co jak co, ale turniej akurat powinna¶ uwielbiaæ. Znaczy wiesz, na ¿adnym innym by Ci nie móg³ takiego numeru wywin±æ a tu to nic nie traci w³a¶ciwie przez t± przegran±
Panna_B napisa³:
Nawet siê na niego obrazi³am i obieca³a sobie, ¿e do koñca turnieju go nie ogl±dam, ale po 10 min. sama siê skarci³am za takie my¶lenie w ogóle.

Jakbym siebie s³ysza³a(czyta³a?)
Panna_B napisa³:
Jak tu kto¶ bêdzie do dyskusji (wymowne !) to wklejê wiêcej zdjêæ z rozpoczêcia i chyba nawet na nich jest Nole.

Ja siê zg³aszam do dyskusji ! Mogê ? Znajdzie siê dla mnie miejsce ?
Panna_B napisa³:
No, ale nie jestem przyzwyczajona do jego pora¿ek, mimo wszystko.

Ja mam tak ze Skr±. Mój uk³ad nerwowy ledwo prze¿y³ ostatnie 2 mecze.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Lis 12, 2008 10:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Znajdzie siê dla mnie miejsce ?

No niby wiesz co nieco o tenisie i kilka postów od Ciebie tu jest. Wiedzia³am, ¿e lepszej zachêty nie mo¿e byæ ni¿ obiecanie zdjêcia, tym bardziej, ¿e Je mam.

Taki duet mi najbardziej pasujê, widzê, ¿e im te¿.
Mia³am wiêcej, ale nasyæ siê wystarczaj±co jedn± fotk±, a Ja tymczasem poszukam tamtych.
I co tam to Ja jeszcze chcia³am, a no tak ! Jeste¶my dalej w grze, znaczy Roger jest. Chocia¿ jedyn± dobr± rzecz± w tym meczu by³ koñcowy u¶miech Rogera, bo z tenisem mu dzi¶ wychodzi³o raz gorzej, raz lepiej. Niech wyeliminuje 'gorzej' i bêdzie pysznie.
Jutro gra pierwszy pó³finalista Djoko. Nie wa¿ne czy wygra jutro mecz czy nie, jest w pó³finale. Komu dobrze, cholera.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Gru 03, 2008 4:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
A ja zdjêcia nie skomentowa³am ¦liczne, prawdziwy skarb dla Ciebie chyba

A co do podsumowania...No to jak Ci siê ten rok podoba³ ?
I szczerze to mia³am zamiar napisaæ jak±¶ d³uga¶n± recenzjê po turnieju, ale nie wiedzia³am czy Ty siê cieszysz czy nie, wiêc nie wiedzia³am jak
Z tego co pamiêtam to mi siê bardzo ten turniej podoba³ Laughing Ogólnie wiem te¿ ¿e co dziwne w pó³finale jak gra³ z Simonem to z nerwów umiera³am, a fina³ ju¿ tak mniej Nie wiem czemu, mniej stresuj±cy ten mecz by³.
W ogóle siê cieszê ¿e tak zakoñczy³ sezon, bo parê ostatnich turniejów nie mia³ za dobrych, wiêc siê martwiæ zaczyna³am. Tylko zastanawia mnie czemu braciszka na turnieju nie by³o....

Szczê¶liwy chyba.

[ Dodano: Nie Gru 28, 2008 5:07 pm ]
Panno_B, mam fajny filmik !
Niestety bez Rogera, szuka³am czego¶ z nim, ale nic ¶wi±tecznego nie znalaz³am.
Aczkolwiek i tak warto zobaczyæ
http://uk.youtube.com/watch?v=hSiWARyuD_I&eurl=http://www.novakdjokovic.rs/vesti.php?&Lang=EN&IDV=243&nav=sljk
Poza tym chcia³abym zaznaczyæ, ¿e ju¿ nie tak du¿o czasu do Australian open

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Gru 28, 2008 7:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Czemu Ja kaza³am Ci od 3 grudnia czekaæ na Moj± odpowied¼ w tym temacie ? Bo ja sama nie wiem, jak takiego niedopatrzenia by³am w stanie siê dopu¶ciæ. Laughing
Mo¿e dlatego, ¿e to nie Roger stoi z tym pucharem i zrobi³am ma³ego tenisowego focha. Ale nieeeee, to nie w moim stylu.
Jutro mo¿e jakie¶ podsumowanie sezonu zrobiê, spó¼nione co prawda, ale podsumowanie. A jest naprawdê o czym pisaæ, jak co roku zreszt±.
Jedno stwierdzenie mnie przez t± przerwê, mêcz±c± przerwê od tenisa mnie nasz³o: Nie zdawa³am sobie sprawy jak du¿o ten sport zajmujê w moim ¿yciu. Mam tak± pustkê, jak cholera. Te niemoralne pory ogl±dania, które spotykaj± siê z oburzeniem ze strony domowników, chrypka, ¶miech, ³zy i wszystkie inne cuda.
Czy to zahacza o jaki¶ przesadny fanatyzm ? Ale kogo Ja akurat pytam ! Podobn± jak Ja fanatyczkê tenisa o nicku myys ?
A my¶la³am, ¿e 'Twój' gra jeszcze w Doha, bo to jeden z turniejów przed cudownym, wspania³ym, genialnym AO, o którym widzê, ¿e wspomina³a¶. A w Birsbane gra, w tym samym czasie co Roger (dawno tego nie pisalam ) w Doha. 5-11 styczeñ.
Czyli odliczamy !
A wiesz, ¿e link widzia³am przelotnie tak jakby, ale teraz sobie ca³y obejrza³am dziêki Tobie ! I mimo, ¿e Rogera nie ma, co tak na marginesie mnie irytujê, to takie ¿yczenia to Ja chcê s³yszeæ co ¶wiêta. A Djoko jak zwykle król komizmu i poczucia humoru, które kupujê w pe³ni ! Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Gru 28, 2008 8:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
A w Birsbane gra, w tym samym czasie co Roger (dawno tego nie pisalam ) w Doha. 5-11 styczeñ.

Jak dobrze ¿e Panna_B jest taka czujna !
Jasne ¿e gra, i to bez Rogera i Nadala przed sob±, wiêc na co¶ liczê(Wiesz na co, prawda ? ) Choæ z przykro¶ci± musia³am zauwa¿yæ ¿e i Tsonga tam gra, a on mi nie le¿y Poza tym jak dobrze ¿e w tym samym czasie graja w Doha, przynajmniej obaj(Djoko i Roger) bêd± graæ i nareszcie na pewno nie trafi± na siebie Laughing
Ale szczerze to nie pamiêta³am o tym turnieju, a AO trudno zapomnieæ, bo ju¿ czujê ¿e siê denerwuje. Znaczy wiadomo ¿e trudno bêdzie powtórzyæ zesz³y rok, ale doj¶æ daleko by móg³....

Panna_B napisa³:
Czemu Ja kaza³am Ci od 3 grudnia czekaæ na Moj± odpowied¼ w tym temacie ?

No w³asnie, ju¿ my¶la³am ¿e siê obrazi³a¶ czy co¶ ! A¿ planowa³am jak±¶ akcje z Rogerowymi zdjêciami na pojednanie, ale w koñcu co¶ nie wysz³o...Mo¿e kiedy¶ bêdzie okazja

Panna_B napisa³:
Mo¿e dlatego, ¿e to nie Roger stoi z tym pucharem i zrobi³am ma³ego tenisowego focha.

Nie mo¿e wygrywaæ zawsze ten sam ! Musi byæ jakie¶ urozmaicenie

Panna_B napisa³:
Te niemoralne pory ogl±dania,

Co¶ o tym wiem ! A¿ przypominaj± mi siê te czasy... Chyba t± noc przed pierwszym dniem w szkole do koñca ¿ycia zapamiêtam Laughing

Panna_B napisa³:
które spotykaj± siê z oburzeniem ze strony domowników

To jest jaki¶ plus moich domowników, gdy¿ jeden brat gra w pi³kê, wiec go nie ma w domu, drugi prowadzi nocny raczej tryb ¿ycia, taty nic nie obudzi, a mama jest zawsze z³a jak jej nie obudzê na jaki¶ mecz Laughing

Panna_B napisa³:
chrypka, ¶miech, ³zy i wszystkie inne cuda.

Oby tego drugiego by³o jak najwiêcej w nastêpnym roku ! Tego trzeciego mam za du¿o przez resztê mych ulubieñców

Panna_B napisa³:
Nie zdawa³am sobie sprawy jak du¿o ten sport zajmujê w moim ¿yciu. Mam tak± pustkê, jak cholera.

Prawda ? Ja tak ju¿ parê razy my¶la³am ¿e ogólnie jestem podzielona gdzie¶ w ¶rodku na Manchester,Skrê,Reprezentacje(Wymiennie,na szczê¶cie, dobrze ¿e nie ma od siatki przerwy, bo nie wiem co bym wtedy robi³a ),Novaka i Ronniego. I gdzie¶ czê¶æ muzyczna, serialowa te¿, ale to na szczê¶cie mam non-stop Laughing I lepiej ¿eby ka¿da z tych czê¶ci by³a wype³niona, bo jak nie, mogê siê robiæ marudna Laughing
Bo¿e, jakie ja g³upoty wymy¶lam.

Panna_B napisa³:
A Djoko jak zwykle król komizmu i poczucia humoru, które kupujê w pe³ni ! Laughing

Prawda ? Uwielbiam Jego poczucie humoru !

Jak to wszystko przeczyta³a¶ to gratulujê !

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Tenis


Wygenerowano w 0.091 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights