Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Tenis

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kinia
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 9:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
Virtual Tennis

Dziêkowaæ, ju¿ szukam
Panna_B napisa³:
mo¿e od tego Twoja tenisowa przygoda siê zacznie. A potem bêdzie coraz bli¿ej do real tenis.

Ja tylko Wimbledon ogl±dam jak trafiê na polsacie sport

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Bee132
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 9:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
ja w ogóle tenisa nie ogl±dam. nawet grac nigdy nie lubi³am. ble. wolê pi³ke no¿n± i siatke
ale w sumie ³adne te fotki tego Rogera i Novakowa czy jak oni siê zwa

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 9:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ojaa, Panno, patrz ile tu go¶ci! Laughing
Zaraz pocytuje co tam mam co cytowania, a wy jak zwracacie uwagê na d³ugo¶æ(Bee szczególnie, ona zawsze.) posta, to popatrzcie pare stron w ty³, bo Panna to potrafi takie pisaæ Laughing

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sob Kwi 11, 2009 10:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
myys napisa³:
a wy jak zwracacie uwagê na d³ugo¶æ(Bee szczególnie, ona zawsze.) posta,

Ha dobrze, ¿e dokoñczy³a¶, bo Bee zaraz by ze swoj± teori± na temat rakiety wylecia³a

myys napisa³:
to popatrzcie pare stron w ty³, bo Panna to potrafi takie pisaæ Laughing

Wiem, patrzy³am i stwierdzi³am, ¿e z nadrabianiem postów mo¿e byæ ciê¿ko i sobie darowa³am ograniczy³am siê do 2 ostatnich stron

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Nie Kwi 12, 2009 2:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Ojaa, Panno, patrz ile tu go¶ci! Laughing

Ró¿norodnie siê zrobi³o i t³oczno jak nigdy. Ale to prêdzej czy pó¼niej siê musia³o staæ. D³ugo¶æ i tre¶æ postów musia³a kiedy¶ zadzia³aæ. Laughing

No proszê, rozgo¶æcie siê, czujcie siê jak u siebie.

kinia napisa³:
Ja tylko Wimbledon ogl±dam jak trafiê na polsacie sport

No mam nadziejê, ¿e bêdziesz coraz czê¶ciej zupe³nie przypadkowo 'trafiaæ'. Najbli¿sza okazja ju¿ za parê miesiêcy. Laughing Ale zreszt± jeszcze bêdzie tu to przypominane do znudzenia. A wiesz, ¿e akurat to najlepszy z turniejów wielkoszlemowych. (zupe³nie obiektywnie )
A przynajmniej taki by³ do ostatniego roku.
Bee132 napisa³:
jeste¶cie obie chore. ijoijoijo.

Miejmy nadziejê, ¿e nieuleczalnie. Laughing
Bee132 napisa³:
przeczyta³am wszystko.

I kto tu jest chory ?
dareyouto_move napisa³:
tak dzisiaj d³ugo¶æ posta Panny_B mnie przeros³a

Sama drugi raz tego nie przeczyta³abym.
myys napisa³:
posta, to popatrzcie pare stron w ty³, bo Panna to potrafi takie pisaæ Laughing

Z ka¿d± stron± jest coraz gorzej. Ale, zreszt±- kto to mówi ? Wiesz dobrze, ¿e to nie takie trudne wcale.
Jedna pisze d³ugiego posta, drugiej po³owê wiadomo¶ci zajmuje cytowanie i tak w kó³ko.
Dlatego ju¿ czuje brak jakichkolwiek cytatów z mojej wyczerpuj±cej wypowiedzi. (tej, o której tak huczy )

Chcê doj¶æ do momentu kiedy bêdzie ograniczenie co do ilo¶ci u¿ytych znaków. A tak na powa¿nie, to jest naprawdê nieszczególnie zaplanowane. Im bardziej chcê siê ograniczaæ, tym wychodzi ... jak widaæ. To temat, w którym nie ma koñca. A Ja sobie d³ugimi postami rekompensuje brak meczy, wiêc widaæ kiedy nic siê nie dzieje na kortach, to tutaj jest wrêcz przeciwnie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Nie Kwi 12, 2009 5:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
myys napisa³:
a wy jak zwracacie uwagê na d³ugo¶æ(Bee szczególnie, ona zawsze.) posta,


Ha dobrze, ¿e dokoñczy³a¶, bo Bee zaraz by ze swoj± teori± na temat rakiety wylecia³a

rakieta musi byæ s³usznych rozmiarów. jesli wolicie ma³e, Wasz wybór, aczkolwiek du¿a wiadomo- lepsza, choæ nie powiem, sama czasami mówiê, i¿ nie wielko¶æ sie liczy, lecz technika. jestem hipokrytk± twierdz±c jedno, przy okazji mówi±c drugie, ale có¿. mam tak paradoksalnie zbudowan± psychike, rozdwojenie ja¼ni i dysocjacje psychiczn±. ale posty tak¿e im d³u¿sze tym lepsze. ciesz± moje oczy. szkoda, ¿e nie mo¿na ich posmakowac, bo rzuci³abym wtedy tekstem: orgia smaku, a tak muszê sie obej¶æ smakiem. ehh.
Panna_B napisa³:
Miejmy nadziejê, ¿e nieuleczalnie.

Stig Was rozumie.

Panna_B napisa³:
I kto tu jest chory ?
ekhm? czy¿by¶ mówi³a o Panie Czing-czang-czong portfel wsi±k³?

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Kwi 12, 2009 7:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
Stig Was rozumie.

Mamy poparcie pana i W³adcy. Teraz to ju¿ w ogóle siê tu rozhulamy na dobre, bez ograniczeñ. Laughing

Bee132 napisa³:
czy¿by¶ mówi³a o Panie Czing-czang-czong portfel wsi±k³?

¦mia³am siê, zajarzy³am i ¶mia³am siê, ale ju¿ ¶wiadomie.

Bee132 napisa³:
i¿ nie wielko¶æ sie liczy, lecz technika.

M±dr± to a¿ mi³o pos³uchaæ. Stig wpoi³ swoje zasady. Laughing
Bee132 napisa³:
jestem hipokrytk± twierdz±c jedno, przy okazji mówi±c drugie, ale có¿. mam tak paradoksalnie zbudowan± psychike, rozdwojenie ja¼ni i dysocjacje psychiczn±. ale posty tak¿e im d³u¿sze tym lepsze. ciesz± moje oczy. szkoda, ¿e nie mo¿na ich posmakowac, bo rzuci³abym wtedy tekstem: orgia smaku, a tak muszê sie obej¶æ smakiem. ehh.

Wspó³czesna filozofka. Bee z Akwinu. Jaki¶ daæ Tobie prowadziæ oddzielny wydzia³, ale t³umy by do Ciebie na wyk³ady wali³y. Laughing
A¿ sprawdzi³am w jakim temacie jestem.

Roger (dobra zasada bezimiennego straci³a na warto¶ci ) to ostatnio daje mi sporo powodów do u¶miechu, ale przede wszystkim z wydarzeñ, które nie maj± du¿o wspólnego z kortem. Te¿ dobrze, zawsze to wiêcej ni¿ nic.

Tak, burzliwych zmian w prywatnym ¿yciu Rogera ci±g dalszy. Laughing

Powiem krótki, ale tre¶ciwie: Mr. and Mrs. Federer !!!
Po cichutku, z naj-naj-najbli¿szymi (ciekawe czy w 5 tys. siê zmie¶cili ) sobie Roger po¶lubia Mirkê. Gdybym wiedzia³a wcze¶niej to ju¿ bym na te zaproszenie nie czeka³a. Albo bym stara³a siê wcze¶niej do jakiej¶ s³u¿by wkrêciæ. Najlepiej zajmuj±c siê potem zamkniêciem panny m³odej w toalecie (spora musi byæ ) i zast±pieniem jej na ¶lubnym kobiercu.
Wracaj±c do ¶wiata realnego (eh...)-
Dzidzia bêdzie ¶lubna !
Pañstwo Federer brzmi dumnie ! Tak bardzo jak zazdroszczê Mirce, tak bardzo siê cieszê ich szczê¶ciem. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Kwi 13, 2009 10:02 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Taaa ? Wstyd siê przyznaæ, ale Ja tak dawno by³am, ¿e ró¿nicy nie widzê.

Nie pamietasz nawet ¿e Kubaczek tu zawita³ ? A reszty nie ma co ¿a³owaæ, nasze posty pe³ne zachcianek turniejowych których nikt nie spe³ni³
Cytat:
No faktycznie, mimo wszystkich smutków w ostatnim czasie (nie muszê pisaæ, ¿e tylko moich ) ten temat sobie na to nie zas³u¿y³ !

W³a¶nie. Có¿ winny temat, on chce jak najlepiej. A my ju¿ wiemy kogo winiæ.
Panna_B napisa³:
A Ty widzia³a¶ myys t± akcjê z rakiet± na meczu numeru dwa (jak ³adnie omijam personalia )

Ca³a ta wypowied¼ to jak wziêta z kosmosu Panno Laughing Ale tak widzia³am i w taki szok wpad³am ¿e ³ooh. Znaczt On (jak ju¿ chcesz omijaæ, to omijam) zawsze taki wywa¿ony i w ogóle. A tu takie co¶
Panna_B napisa³:
i sobie zrezygnowa³am, bo ju¿ trzeba by³o w tenis realny wróciæ. Laughing

Jak dojdê do 1 to te¿ skoñczê Ogólnie to mi siê te treningi tam podobaj±. Tyle ¿e ja kobietami gram i sie zastanawiam czemu Laughing Nie mam pojêcia. Mo¿e gdyby tam mój by³ to by³oby inaczej...W ka¿dym razie z Twoim przegra³am, ale winiê tylko fakt ¿e on mê¿czyzn± by³ a ja kobiet±, wiêc jakie szansê Laughing Ale i tak powiedzia³ ¿e mi dziêkujê bo siê du¿o nauczy³ Laughing
Panna_B napisa³:
Przeczytaj to wszystko, nie powiem- o du¿o Ciê proszê.

Wiesz ¿e ja nigdy ¿adnego s³owa nie omijam!
Cytat:
D³ugo¶æ i tre¶æ postów musia³a kiedy¶ zadzia³aæ. Laughing

Nie wiem czy to akurat to, bior±c pod uwagê ¿e wszyscy siê zniechêcili do czytania po jeden stronie Laughing
Panna_B napisa³:
A wiesz, ¿e akurat to najlepszy z turniejów wielkoszlemowych.

Te¿ tak my¶lê...Choæ ja wszystkie uwielbiam Ale Wimbledon mi siê dobrze kojarzy bo ten film bardzo lubi³am. Muszê go zobaczyæ jeszcze raz, z bardziej wyrobionym tenisowym okiem Laughing Ale nie s±dzê bym przesta³a lubiæ, w koñcu nie o samego tenisa w ¿yciu chodzi.
Panna_B napisa³:
Chcê doj¶æ do momentu kiedy bêdzie ograniczenie co do ilo¶ci u¿ytych znaków.

Je¶li juz do niego nie dosz³y¶my, to nie ma takiego Laughing
Panna_B napisa³:
wiêc widaæ kiedy nic siê nie dzieje na kortach, to tutaj jest wrêcz przeciwnie.

A zaczyna siê dziaæ. W³a¶nie po mojej prawej co¶ tak ju¿ graj± A turniej ca³kiem dobry, wszyscy s±, oprócz Roddicka( a wydajê mi siê ¿e te¿ z tym nie masz problemu Laughing). Wiêc tylko czekaæ na tych naszych, by siê zrekompensowali.
Bee132 napisa³:
rakieta musi byæ s³usznych rozmiarów. jesli wolicie ma³e, Wasz wybór, aczkolwiek du¿a wiadomo- lepsza

Bee, jaki z Ciebie tenisowy specjalista Laughing Laughing
Panna_B napisa³:
Najlepiej zajmuj±c siê potem zamkniêciem panny m³odej w toalecie (spora musi byæ ) i zast±pieniem jej na ¶lubnym kobiercu.

Haha, jaki plaaan Laughing Chytrze Laughing I ja tak¿e siê zdziwi³am jak przeczyta³am Federer To Compete In Monaco As A Married Man Aczkolwiek dobrze dla Niego, nie¼le mu siê tam ostatnio wiedzie

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pon Kwi 13, 2009 11:02 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
myys napisa³:
Panna_B napisa³:
A wiesz, ¿e akurat to najlepszy z turniejów wielkoszlemowych.

Te¿ tak my¶lê...Choæ ja wszystkie uwielbiam

Ha wiadomo, jak ju¿ cos ogl±dam to tylko najlepsze, po prostu siê nie rozdrabniam
Panna_B napisa³:
Mr. and Mrs. Federer !!!

Tam tam tadam... tam tam tadam... (Marsz Mendelsona, ¿eby nie by³o)
Panna_B napisa³:
(ciekawe czy w 5 tys. siê zmie¶cili )

Chyba na haftowane chusteczki dla co bardziej wzruszonych cz³onków ceremonii

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Pon Kwi 13, 2009 1:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
Chyba na haftowane chusteczki dla co bardziej wzruszonych cz³onków ceremonii

Kobiety ze smutku ³ka³y, ¿e takie cudo zaobr±czkowane.
Ale Ja my¶la³am, raczej o ilo¶ci tych najbli¿szych go¶ci, a nawet jak siê m³oda para zarzeka³a tych naj-naj bli¿szych. Laughing (niech bêdzie, nie nale¿ê do nich )
myys napisa³:
Nie pamietasz nawet ¿e Kubaczek tu zawita³ ?

Teraz Mi co¶ ¶wita, a no tak. Dobrze pamiêtam, bo z jego posta wywnioskowa³am, ¿e sympatyk Rogera, a tacy maj± u mnie szczególne wzglêdy.
myys napisa³:
A reszty nie ma co ¿a³owaæ, nasze posty pe³ne zachcianek turniejowych których nikt nie spe³ni³

A czyli to co zwykle. Laughing
myys napisa³:
Ca³a ta wypowied¼ to jak wziêta z kosmosu Panno Laughing

Ale, ¿e w jakim sensie ? Dzi¶ mam dzieñ za wolnego analizowania.
myys napisa³:
A tu takie co¶

Chcia³am, ¿eby siê okaza³o, ¿e nie ma wiêcej rakiet i t± musia³by graæ.
Ale najlepsi w tej dyscyplinie (rzucania rakietami) nie powstydziliby siê takiego rzutu. Æwiczy³ czy jak ?!
A tak naprawdê to to by³a taka kwintesencja rozpaczy i bezradno¶ci w meczu.

myys napisa³:
Tyle ¿e ja kobietami gram i sie zastanawiam czemu Laughing Nie mam pojêcia.

Faktycznie, tu nie ma racjonalnego wyja¶nienia.

myys napisa³:
Mo¿e gdyby tam mój by³ to by³oby inaczej...

Ja dalej ze zdziwienia wyj¶æ nie mogê, jak gra tenisowa istnieje bez postaci Novaczka ?
myys napisa³:
Ale i tak powiedzia³ ¿e mi dziêkujê bo siê du¿o nauczy³ Laughing

Mam nadziejê, ¿e na turnieju w Monako to wykorzysta. Laughing

myys napisa³:
Ale nie s±dzê bym przesta³a lubiæ, w koñcu nie o samego tenisa w ¿yciu chodzi.

No jeszcze oczywi¶cie o tenisistów.

myys napisa³:
oprócz Roddicka( a wydajê mi siê ¿e te¿ z tym nie masz problemu Laughing)

No okazja, ¿e kolejny raz bêdê ¶wiadkiem jak kto¶ go rozwala, przepad³a. Ale ten turniej bez jego osoby automatycznie staje siê atrakcyjniejszy. Laughing

myys napisa³:
Wiêc tylko czekaæ na tych naszych, by siê zrekompensowali.

Znowu ? Ja bez jaki¶ wiêkszych Rogero- nadziei i Rogero- optymizmu podchodzê do turnieju. Wystarczy wspomnieæ o nawierzchni i mo¿na mnie zrozumieæ.

myys napisa³:
jaki z Ciebie tenisowy specjalista Laughing Laughing


Ah ta pogrubiona czcionka. Dochodzê do wniosku, ¿e wiele traci³ ten temat na braku obecno¶ci w nim bee.

myys napisa³:
Aczkolwiek dobrze dla Niego, nie¼le mu siê tam ostatnio wiedzie

Nie tam gdzie NAJBARDZIEJ bym sobie ¿yczy³a.
Ale te¿ dobrze. Teraz jeszcze dorzuciæ do sukcesów w ¿yciu prywatnym te sportowe i szafa gra. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Maj 02, 2009 11:32 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Ale, ¿e w jakim sensie ? Dzi¶ mam dzieñ za wolnego analizowania.

No tam ten post, gdzie nie u¿ywa³a¶ imion, i jak by sie z boku popatrzy³o to nie wiem to by to zrozumia³ Laughing

Nie mam dzi¶ totalnie humoru do niczego, aczkolwiek ¿e obieca³am to jestem
I nie zapowiada siê na powrót tego humoru. Nigdy nie kibicowa³am mu gdy by³ ni¿ej ni¿ na 3 pozycji i jako¶ nie chcê tego zmieniaæ Nie do¶æ ¿e te zasady s± dla mnie tak bardzo popieprzone, to jeszcze sama musze to teraz odczuwaæ, no
Co do dzisiejszego, to bêdzie jak bêdzie, mam nadziejê na powtórkê z ostatniego meczu Laughing Przepraszam, no. Wiesz ¿e to Ty masz zawsze wiêksze szanse, wiêc sie nie obra¿aj
I musze powiedzieæ ¿e raczej za du¿o meczu nie zobaczê Novak jest w moim sercu(haha Laughing) ale Manchester jest moim sercem, wiêc musi mi wybaczyæ Laughing G³upie godziny. Ca³y weekend prawie nic oczywi¶cie nie ma, ale jak co¶ jest to o tej samej godzinie oczywi¶cie,bezczelno¶æ.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 02, 2009 12:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
, i jak by sie z boku popatrzy³o to nie wiem to by to zrozumia³ Laughing

Ta która powinna zrozumieæ, to zrozumia³a. Mo¿e znasz...
myys napisa³:
Nie mam dzi¶ totalnie humoru do niczego, aczkolwiek ¿e obieca³am to jestem

Tym bardziej doceniam po¶wiêcenie s³usznej sprawie. Ale jest taki jeden co Ci dzisiaj mo¿e zafundowaæ dobry humor na d³ugo, a Mi odebraæ ...
myys napisa³:
mam nadziejê na powtórkê z ostatniego meczu Laughing

I tu Ciê zaskoczê, bo Ja nie. Ja chcê jaki¶ rewan¿yk i niech bêdzie, ¿e nie oczekujê wsparcia w tym pragnieniu od Ciebie.
myys napisa³:
wiêc sie nie obra¿aj

Nie ¶mia³abym. Rzucaæ butelkami i rakietami te¿ nie planujê.
myys napisa³:
Wiesz ¿e to Ty masz zawsze wiêksze szanse

Rogerowi to powiedz !
myys napisa³:
Novak jest w moim sercu(haha Laughing) ale Manchester jest moim sercem, wiêc musi mi wybaczyæ Laughing

A patrz, bo ze z³o¶ci, ¿e wybra³a¶ Dia³by, a nie jego, to przegra ... (zaciera r±czki w nadziei )
Jeszcze rok temu chcia³abym ten mecz zobaczyæ ze wzglêdu na pewne i kolejne zwyciêstwo Rogera. Dzi¶ chcê ten mecz zobaczyæ, bo mo¿e to bêdzie ten moment kiedy Fed wleje nadzieje w moje serce i uwierzê, ¿e robi co¶ wiêcej ni¿ tyje. Mirka w ci±¿y, a On przybiera tu i ówdzie. Laughing To on tak wspiera Mirkê ?! Jak i Ona to i On.
Tak wygl±da typowy zespó³ napiêcia przedmeczowego. Typowe objawy: gadanie o wszystkim, tylko najmniej o samym meczu.
Chcê tak piêknej gry, jak tenisi¶ci, którzy wyjd± za kilka minut na kort.
O Bo¿e, to ju¿.
C'mon Roger ! Zróbmy to. xDDDDDDDDDD

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 4:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Co¶ ostatnio nie mamy humoru do tematu,co ?
Aczkolwiek teraz muszê, bo a¿ mnie rozpiera rado¶æ od ¶rodka! Wiêc pierwszy mecz Novaka z jakim¶ Polakiem jest mo¿liwy! Laughing Cudownie.
Uwielbiam Kubota od dzi¶, tak± niespodziankê mi zrobi³.
Poza tym bardzo fajny ten turniej, nie¼le siê pañstwo Djokoviciowie postarali. Za parê lat to tam same gwiazdy bêd±!
Poza tym mia³am troche wiêcej widoku na mego Marko, matko, z ka¿dym rokiem on tylko przystojniejszy I nawet nie zmienia tego faktu te pare filmików które ogl±dnê³am z nim i jego dziewczyn± Laughing No bo powiedz Panno :

Co¶ w sobie ma.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 4:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Co¶ ostatnio nie mamy humoru do tematu,co ?

Podziêkujmy konkretnym osobom. Nie, ale jak tak postanowiê na d³u¿ej, ¿e bez humoru nie trafiam do tego tematu, to d³ugo bym tu siê nie znalaz³a.
myys napisa³:
Aczkolwiek teraz muszê, bo a¿ mnie rozpiera rado¶æ od ¶rodka!

Czyli 50% osób stale tu siê udzielaj±cych ma humor. Te¿ dobrze.
myys napisa³:
Wiêc pierwszy mecz Novaka z jakim¶ Polakiem jest mo¿liwy! Laughing Cudownie.

¦wiêto narodowe jak nic. I to w nie jakim¶ Gdañsk Open (no co bym tam Novak robi³ zreszt± ) tylko w turnieju z naprawdê niez³± obsad±. (bior±c pod uwagê ostatnie wydarzenia najwygodniejsz± dla mnie )
Apokalipsa ! Laughing
Nie wierzy³am, ¿e do¿yje (a przynajmniej bêdê ¶wiadoma ) chwil, kiedy kto¶ z Polaków, w singlu of kors, spotka siê z kim¶ z Top 10, a co dopiero z trzeci± rakiet± ¶wiata.
Jak fina³ siê potoczy tak potoczy (sztuczna budowa dramaturgii ) ale nasz £ukasz mo¿e zaliczyæ ju¿ to jako turniej ¿ycia zdecydowanie.

No to Djoko zagra i ju¿ mo¿emy robiæ sobie smak na fina³ polsko-serbski. Laughing
I zagwozdkê mam komu kibicowaæ ? Nigdy nie by³am specjalnie patriotk±, ale jeszcze jeden mecz £ukaszowi wygrany nie zaszkodzi. Wygrany ca³y turniej tym bardziej. Laughing
A z drugiej strony ten Novak i myys zarazem. A dawno nie mia³am okazji mu kibicowaæ. Laughing
Ale ze mnie paskuda, taka rozemocjonowana, ¿e mam sens ogl±daæ tenisa z rado¶ci± umiarkowan±, ale rado¶ci±, a¿ zapomnia³am spenetrowaæ zdjêæ.
W sumie, powinnam mu siê przyjrzeæ, bo powoli trzeba zaczynaæ akcjê: szukamy potencjalnego nowego punktu zaczepienia do ogl±dania tenisa. A ten punkt zaczepienia jest bardzo przystojnym punktem. A niby to tylko profil. Laughing W wolnej chwili (zaraz ) wygogluje tego Marka u siebie porz±dnie. Oczywi¶cie co¶ znajdê, to wrzucê. Laughing
Bo mój przystojniak teraz ju¿ w ka¿dej chwili dos³ownie mo¿e powiedzieæ ¶wiatu tenisowemu papa. I ten w±tek ju¿ koñczê, bo siê rozpanoszê, a potem pop³acze.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 4:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ja maam ca³y Jego folder! Ale to ostatnia moja zdobycz, tak ³adna.

A no. Tylko ¿eby Novi mi numeru nie zrobi³ dzi¶ wieczorem Laughing
Co do zdjêæ, jako ¿e jaki¶ odpoczynek od Roga i Novego siê przyda raz na jaki¶ czas Laughing Nie za czêsto of kors.


O nie! Novak podstêpem siê wkrad³ Ehh co to z nim mamy...

Prawda ¿e lubimy coraz bardziej t± rodzinê? Graæ w siatkê z Nimi to jak najlepsza odmiana siatkówki Laughing
Poza tym uwielbiam t± rodzinê. Djordji jest s³odki, i prawdopodobnie wiêksze szanse na sukces ni¿ Marko Laughing


A i filmik ma. Zgodni s± Laughing Tyle ¿e rzeczywi¶cie u¶wiadomi³am sobie jak g³upio siê wygl±da ogl±daj±c tenisa na ¿ywo Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=RCZXFlzudyg

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 7:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
O zdjêcia ! <czuje, jak siê oble¶nie u¶miecha do monitora >
myys napisa³:
Ja maam ca³y Jego folder!

Patrz±c na kilka Twoich zdobyczy tu udostêpnionych, to siê nie dziwie. Albo, nie, dziwie, ¿e tylko jeden. Laughing
Cytat:
Nie za czêsto of kors.

Do tego by¶my nie doprowadzi³y.
A jak nie my to kto¶ inny tym bardziej.
myys napisa³:
Novak podstêpem siê wkrad³

Tak wygl±daj±cy, a raczej tyle ods³aniaj±cy mo¿e siê wkradaæ do woli. (syndrom s³abo¶ci do Novakowego torsu siê we mnie odzywa )
myys napisa³:
Prawda ¿e lubimy coraz bardziej t± rodzinê?

Bo¿e, jaka intensywno¶æ ods³oniêtych cia³, aaaa ! Wiedzia³a¶ czym mnie do tej rodzinki przyci±gn±æ. U¿y³a¶ najmocniejszych argumentów. <pad³a, gdyby nie nastêpne zdjêcie to by dalej w tym trwa³a >
myys napisa³:
Djordji jest s³odki

To u nich chyba rodzinne.
myys napisa³:
Tyle ¿e rzeczywi¶cie u¶wiadomi³am sobie jak g³upio siê wygl±da ogl±daj±c tenisa na ¿ywo Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=RCZXFlzudyg

Haha xDDDDDD Prawa, lewa, prawa lewa. Jakie synchrony, jakby æwiczyli wcze¶niej. Laughing

myys, nie krêpuj siê, wrzucaj zdjêcia do woli. Ja mam przygotowanych jeszcze kilkaset odpowiednich reakcji. Laughing
A tak odbiegaj±c od telewizora, widzê, ¿e Novaczek 3:2
Wracam sk±d nadbieg³am.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 8:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
myys, nie krêpuj siê, wrzucaj zdjêcia do woli.

Ha ha ja tez jestem jak najbardziej za za bardzo siê na tenisie nie znam i nie ogl±dam (chyba muszê sobie tv skombinowaæ), to przynajmniej na myysowe zdjêcia popatrzê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Bee132
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 9:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
ee? ile fot! czy to teneis- penis? ;PP

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 9:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
czy to teneis- penis? ;PP

I jedno i drugie. Ale drugiego musia³o byæ wiêcej, skoro tu zawita³a¶.
kinia napisa³:
(chyba muszê sobie tv skombinowaæ)

Robimy forumow± sk³adkê dla Kini na odbiornik telewizyjny. Laughing
I koniecznie pakiet z Eurosportem i Polsatem Sport.

Jedno zdjêcie Rogera sprawi³o, ¿e kryzys miêdzy nami min±³. (tak, istnia³ taki )
Zapomnia³am jaki jest cudowny. Laughing <ustawia zdjêcie na pulpit, a potem biegnie je wydrukowaæ w podskokach>
Jedno s³ówko, a zdjêcie tu trafi. Tylko muszê poczuæ, ¿e tego pragniecie. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 9:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
Jedno s³ówko, a zdjêcie tu trafi. Tylko muszê poczuæ, ¿e tego pragniecie. Laughing

Taaaaaaaaaaak chceeeeeemy (wypowiadam siê w imieniu reszty, a jak nie chc± to mogê nie patrzeæ ) poczu³a¶ ju¿ to Panno, przemówi³y do ciebie nasze/moje chêci ujrzenia fotek. Go, Panno, Go!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 9:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
a jak nie chc± to mogê nie patrzeæ

Wiêcej Rogera dla nas.
kinia napisa³:
poczu³a¶ ju¿ to Panno, przemówi³y do ciebie nasze/moje chêci ujrzenia fotek.

Si³a perswazji kiniu opanowana do perfekcji. Laughing I tak ju¿ mam adres tego zdjêcia skopiowany. Nie ¿ebym by³a pewna, ¿e go tu zapragniecie albo mia³a zamiar wstawiæ nawet gdyby ¿adna nie chcia³a.

Ile¿ Mi siê niewybrednych i frywolnych my¶li pojawi³a momentalnie w g³owie.
A mi siê spaæ chcia³o, a tu kole¿anko zdjêcie wys³a³a i zupe³nie jestem rozbudzona. Laughing
Pierwsza my¶l: Chcê byæ tym rêczniczkiem, czy co On tam zêbach trzyma.
Ka¿de Rogera kocham, ale te awansowa³o do ¶cis³ej czo³ówki najukochañszych. Nie mam jasnego uzasadnienia.
AAA ! Zaraz siê odwodniê z powodu ¶linotoku.
I mówcie, ¿e przesadzam, proszê bardzo.
E, jakie one du¿e. I bardzo dobrze ! xD

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 10:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
a jak nie chc± to mogê nie patrzeæ

Wiêcej Rogera dla nas.
kinia napisa³:
poczu³a¶ ju¿ to Panno, przemówi³y do ciebie nasze/moje chêci ujrzenia fotek.

Si³a perswazji kiniu opanowana do perfekcji. Laughing

Ha ha wiadomo


Panna_B napisa³:
Ile¿ Mi siê niewybrednych i frywolnych my¶li pojawi³a momentalnie w g³owie.
A mi siê spaæ chcia³o, a tu kole¿anko zdjêcie wys³a³a i zupe³nie jestem rozbudzona. Laughing

Oho i Panna_B pop³yyyneêê³aa w sina dal marzeñ
Panna_B napisa³:
Pierwsza my¶l: Chcê byæ tym rêczniczkiem, czy co On tam zêbach trzyma.

A to nie jest koszulka/bluza, która ma na sobie - Panno pomy¶l o tej czê¶ci zdjêcia, której nie widzisz (pobudzam tw± fantazjê)

Panna_B napisa³:
AAA ! Zaraz siê odwodniê z powodu ¶linotoku.

Zamknij bu¼kê, pij du¿o p³ynów i nie przegrzewaj siê
Panna_B napisa³:
E, jakie one du¿e. I bardzo dobrze ! xD

Prawie rzeczywistych rozmiarów, to tak specjalnie, ¿eby¶ mog³a poudawaæ, ¿e stoi tu¿ tu¿ obok Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 11:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ojaa nawet mi siê podoba! (i ¿eby nie by³o jak ostatnio, to nie ¿e mi sie tylko nawet podoba, tylko ¿e nawet ja, która jako¶ go specjalnie nie lubi, uwa¿a ¿e jest ¶liczne )

Poza tym jutro mogê ju¿ w 100% siê szykowaæ na fina³!
Iiii jak ¿e mi dwa razy powtarzaæ nie trzeba, a wy kiedy indziej ju¿ tak chêtnie mo¿ecie nie byæ, mam trochê Marko dla was Ale proszê nie narzekaæ ¿e tyle, same chcia³y¶cie!




No w³a¶nie. Wiêc chcia³am zauwa¿yæ ¿e On coraz bardziej jak brat wygl±da. Co akurat tak sobie mi pasujê, bo lubi³am Jego br±zowe w³osy



Prawda ¿e coraz bardziej Novakowy Panno?

Djole!


Nie jest uroczy ? Laughing

I to z ostatnich dni....Du¿y siê robi Djolu¶(Tak! Jest Djoko i Djole Laughing). I drugie moje ulubione, bo ca³a trójka mo¿e autografy rozdawaæ Laughing


No. I jeszcze tylko 2!
Jedno, bo s± wszyscy i bo Djolu¶ jako jedyny pije, bo kto¶ nie ma koszulki i kto¶ pokazujê jak to traktuje m³odszego brata Laughing Na tym drugim z reszt± te¿, przyznaje siê do czego mu s³u¿y.


Ojaa.Djole znowu z kieliszkiem w rêce Laughing Na fajnego ch³opaka siê zapowiada.

Koniec! To wasza nauczka ¿e mnie siê nie prosi o zdjêcia, bo jak siê rozpêdzê to o
W ogóle mia³am strasznie Djokoviciowy dzieñ. Na koniec tylko vide³a, bo je lubiê
To tylko potwierdza moja mylno¶æ co do tego ¿e my¶la³am ¿e on ju¿ nic nie wymy¶li.
http://www.youtube.com/watch?v=Lw3nhsdCjvI Z tym facetem jest co¶ nie tak, serio. Dzi¶ widzia³am tyle jego zdjêæ gdzie robi³ tak przeró¿ne rzeczy, ¿e chyba kiedy¶ stworze post pt"Novak robi±cy wszystko oprócz gry w tenisa" Tyle ¿e by³oby to bardzo d³ugie. Nie wiem kto by doczyta³ Laughing
I braciszkowie moi :
http://www.youtube.com/watch?v=82o51FxjpJo
Naprawdê, gdy zaczyna³am lubiæ Djoka, nie s±dzi³am ¿e dostanê ca³± 3 w pakiecie. Poza tym oni siê nawzajem tak uwielbiaj± ¿e a¿ dziwne. Cudowne.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 11:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
myys napisa³:
Koniec! To wasza nauczka ¿e mnie siê nie prosi o zdjêcia, bo jak siê rozpêdzê to o

Yeah i o to chodzi³o

Widzia³am dzi¶ tylko filmik pod tytu³em "Novak tries to kill ball girl" ale potem nie znalaz³am juz tego, którego ogl±da³am wcze¶niej tylko taki obciêty

myys chyba zacznê siê bardziej interesowaæ tenisem, sorry Panno, ale team Dojovic jest fajniejszy ni¿ Roger, przede wszystkim liczy siê przewaga liczebna

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Bee132
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 8:32 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Djordji jest s³odki,

faktycznie s³odziak.
myys napisa³:
mam trochê Marko dla was Ale proszê nie narzekaæ ¿e tyle, same chcia³y¶cie!
jaki on s³odki. a teraz mi ³adnie napisaæ imiê i nazwisko :p Marko jakis tam. bo bym siê chcia³a na niego napatrzec na google grafika
i w ogóle. to jo³.
ale Roger wcale taki ladny nie jest.
kinia napisa³:
sorry Panno, ale team Dojovic jest fajniejszy ni¿ Roger, przede wszystkim liczy siê przewaga liczebna
dok³adnie. ja biore tego przystojniaka z tej foty:


to ten sam jest, nie? P
a Roger fajnie zagryza koszulke. ja w pt na PO staraam sie ¶ci±gn±c pseudo ko³nierz stabilizacyjny zrobiony z bandazu elastycznego zebami, bez pomocy rak, które tez mia³am zawiniête i kolega mnie musia³ rozebraæ. zaznaczam, ¿e tez z owiniêtymi ³apami. s³odziak

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastêpny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Tenis


Wygenerowano w 0.103 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights