Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Harry Potter and the Deathly Hallows

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Ksiazki » Harry Potter and the Deathly Hallows
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Freya
PostWys³any: Pon Lut 04, 2008 9:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Panna_B napisa³:

Skoñczy³am. To by³o jak narkotyk. W jednej chwili postanowi³am skoñczyæ, a chwilê potem wraca³am nie mog±c powstrzymaæ nieodpartej ochoty przeczytania co dalej.
Cholera jasna, tyle chcia³abym napisaæ, ¿e nie wiem co dok³adnie.


I wszystko inne co siê dzia³o od rozdzia³u pierwszego do rozdzia³u trzydziestego szóstego.
Zachwycona jestem.
Ciekawe kiedy to minie i spojrzê na t± ksi±¿kê trze¼wo i krytycznie.


mog³abym powiedzieæ to samo mog³abym siê rozwodziæ nad tym, co by³o dobre, a co nie, ale ta ksi±¿ka by³a po prostu dobra od pierwszej do ostatniej strony! nie potrafiê na ni± powiedzieæ z³ego s³owa! i mo¿na siê czepiaæ, ¿e Harry, jako horkruks by³o mocno naci±gane i to w jaki sposób siê o tym dowiedzia³, by³o pozostawione zbyt wielkiemu przypadkowi... ale liczy siê efekt! mnie ta czê¶æ powali³a na kolana, zachwyci³a, wzruszy³a, roz¶mieszy³a - totalny wachlarz emocjonalny po prostu ¶wietna ksi±¿ka! ma³o tego... wszystkie siedem tomów jest genialne... ca³y zamys³ serii... to jak z pozoru nieistotne sprawy staj± siê kluczowymi w±tkami, to jak wszystko siê po kolei zazêbia i uk³ada w logiczn± ca³o¶æ... trzeba byæ naprawdê genialnym pisarzem z ogromn± wyobra¼ni±, zeby zrobiæ co¶ tak dobrego! no i oczywi¶cie wielkie brawa nale¿± siê równie¿ t³umaczowi, bo po raz kolejny odwali³ kawa³ dobrej roboty

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 9:56 pm ]
foragain napisa³:
Szkoda tylko ze to juz koniec, bo tak naprade ja tak troche dorasta³em z t± seri± i trudno sie z nia teraz tak poprostu rozstaæ


wiem, co masz na my¶li... pierwsz± cze¶æ dosta³am od kole¿anki na urodziny, kiedy by³am w 6 klasie podstawówki, teraz jestem na pierwszym roku studiów i w miêdzyczasie zmieni³o siê tyle rzeczy! mo¿na nawet ¶mia³o powiedzieæ, ¿e dorastali¶my razem z bohaterami Rowling

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Lut 05, 2008 4:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Chyba och³onê³am trochê.
A mo¿e jednak NIE.
Chcia³am jeszcze napisaæ, ¿e jednym tchem czyta³am moment tej 'wielkiej' bitwy stoczonej pomiêdzy sprzymierzeñcami Voldemorta, a Harrego.
To by³o takie wieeeelkie wydarzenie. Wszyscy chêtni do walki, zdeterminowani. Gotowi oddaæ ¿ycie, by broniæ Hogwart i Pottera.


_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
efciaq
PostWys³any: Wto Lut 19, 2008 2:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Do³±czy³: 13 Kwi 2007
Posty: 879
P³eæ: Kobieta
Skad: Bia³ystok
O tak, skoñczy³am czytaæ parê dni temu. Po prostu ob³êd . Zbzikowa³am.

A najbardziej spodoba³ mi siê prolog. Rose, Albus i James... Ojj . I oczywi¶cie du¿o w±tku mi³osnych w ksi±¿ce, co stabilizowa³o trochê ten mroczny charakter. Brawa dla t³umacza i Rowling.


Ja raczej nie dorasta³am z HP. Pierwsz± czê¶æ przeczyta³am chyba w 2 klasie, tak¿e wszystko prze¿y³am w 4 lata. Ale wiem doskonale, o co wam chodzi z tym dorastaniem z bohaterami.

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
foragain
PostWys³any: Wto Lut 19, 2008 11:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 27 Lut 2007
Posty: 3065
P³eæ: Mê¿czyzna
Panna_B napisa³:
To by³o takie wieeeelkie wydarzenie. Wszyscy chêtni do walki, zdeterminowani. Gotowi oddaæ ¿ycie, by broniæ Hogwart i Pottera.


tak i nawet skrzaty domowe - to wszystko by³o piêkne

i jak pani Wesley walczy³a z Belatrix

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 5:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
a to imiê... Rose... ono ma jaki¶ g³êbszy sens, czy to tylko przypadkowo wybrane imiê?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 9:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
Tak dawno czyta³am...
W jedn± noc 'przelecia³am' ¿e siê tak brzydko wyra¿ê.
Po³o¿y³am siê z ksi±¿k± w sobotê przed 23.00, skoñczy³am oko³o 7.00

I teraz zosta³ taki niedosyt, ¿e wiêcej nie bêdzie.
Przy okazji u¶wiadomi³am sobie, ¿e pierwsze 3 czê¶ci dosta³am pod choinkê maj±c lat 10? czy 11..
A teraz prawie 18 i czytam ostatni± czê¶æ.
Dziwnie mi tak jako¶...

O! A wiecie czego mi brakowa³o najbardziej w Insygniach?
W±tku Hogwartowego.
Lekcji i tego wszystkiego...

A¿ sobie w przyp³ywie wolnego czasu (O Bo¿e, kiedy to bêdzie?!) przeczytam jeszcze raz czê¶æ po czê¶ci...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
foragain
PostWys³any: Wto Lut 26, 2008 8:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 27 Lut 2007
Posty: 3065
P³eæ: Mê¿czyzna
Maja napisa³:
O! A wiecie czego mi brakowa³o najbardziej w Insygniach?
W±tku Hogwartowego.
Lekcji i tego wszystkiego...


o to to to ale i tak swietna by³a

Maja napisa³:
A¿ sobie w przyp³ywie wolnego czasu (O Bo¿e, kiedy to bêdzie?!) przeczytam jeszcze raz czê¶æ po czê¶ci...


ja tez zamierzam ale pewnie dopiero na wakacjach

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sro Lut 27, 2008 9:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
tak sobie my¶la³am ostatnio... i dosz³am do czego¶, co wcze¶niej przegapi³am, nie to, ¿eby to mia³o jakie¶ wiêksze znaczenie, ale ostatnim tomem HP Rowling u¶mierci³a wszystkich pozosta³ych Huncwotów, czyli Glizdogona i Lupina... o!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
efciaq
PostWys³any: Czw Lut 28, 2008 10:59 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Do³±czy³: 13 Kwi 2007
Posty: 879
P³eæ: Kobieta
Skad: Bia³ystok
Aha, rzeczywi¶cie. Maj± teraz pewnie niez³± zabawê w innym ¶wiecie. Znowu we czwórkê... No, mo¿e bez Glizdogona, ale za to z ¿oneczkami.

W³a¶nie, mnie te¿ bardzo brakowa³o Hogwartu. Szczególnie pewnie bêdzie to doskwieraæ za parê lat na filmie, bo w ka¿dej czê¶ci by³y b³onia, ta hogwartowa muzyczka i... Och, rozklejê siê 6-6'.

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Ksiazki » Harry Potter and the Deathly Hallows Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Harry Potter and the Deathly Hallows


Wygenerowano w 0.063 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights