Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Cane


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Cane
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Czw Wrz 13, 2007 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Fotki z serialu: #1 | #2 | #3 | #4 | #5 | #6 | #7

PROMO | PREVIEW | Meet The Men Of Cane

Premiera serialu 25 wrze¶nia 2007 r.

W serialu zobaczymy 11 postaci bêd±cych series regular, co stawia obsadê Cane'a po¶ród 5 najwiêkszych serialowych obsad w primetime television za serialami Heroes, Grey's Anatomy, Lost i Desperate Housewives.

Obsada:
Jimmy Smits - Alex Vega
Hector Elizondo - Pancho Duque
Nestor Carbonell - Frank Duque
Rita Moreno - Amalia Duque
Paola Turbay - Isabel Vega
Eddie Matos - Henry Duque
Michael Trevino - Jaime Vega
Lina Esco - Katie Vega
Samuel Carman - Artie Vega
Alona Tal - Rebecca King
Polly Walker - Ellis Samuels

Rodzina Duque przyby³a przed laty do Ameryki z pustymi rêkami. Zak³adaj±c plantacjê trzciny cukrowej oraz wytwórniê rumu, od zera poprzez ciê¿k± pracê zbudowali imperium.

Teraz nad fortun± Duque zawis³y czarne chmury. Nestor rodu przekazuje bowiem ca³± w³adzê adoptowanemu synowi, Alexowi pomijaj±c prawowitych spadkobierców fortuny. W³adza ma swoj± cenê - i tym razem walcz±c o ni±, brat zwróci siê przeciwko bratu.

Wype³niony kubañsk± muzyk±, licznymi drinkami mojito, rywalizacj±, ¿±dz±, nienawi¶ci± i lojalno¶ci± serial Cane to jedna z najlepiej ocenianych, mocnych produkcji telewizyjnych tej jesieni.

¼ród³o: film.wp.pl

W dzienniku Los Angeles Times wkrótce znajdzie siê reklama zapachowa promuj±ca nowy filmy z Dustinem Hoffmanem i Natalie Portman. Stacja CBS najwyra¼niej postanowi³a pobudziæ kolejny ze zmys³ów i to w my¶l prawdy "przez ¿o³±dek do serca".

Reklama, która smakuje jak limonowe mojito uka¿e siê w magazynie Rolling Stone. Promuje fikcyjn± markê rumu Duque stworzon± na potrzeby serialu "Cane" emitowanego przez stacjê CBS. "Cane" to opowie¶æ o amerykañskim biznesmenie kubañskiego pochodzenia, który zajmuje siê produkcj± rumu.

W kampanii serialu CBS postanowi³a ca³kowicie pomieszaæ ¶wiat realny z fikcyjnym. Uruchomi³a stronê luciaduque.com promuj±c± nieistniej±c± markê rumu, na której organizuje konkurs na "Dziewczynê marki Duque". Co wiêcej, zarówno konkurs, jak i reklama smakowa w Rolling Stone zostan± wplecione w fabu³ê. Bohaterowie serialu bêd± rozmawiaæ o nich przy okazji omawiania strategii marketingowych. W jednym z odcinków pojawi siê te¿ zwyciê¿czyni konkursu.

Pomys³odawc± zastosowania w kampanii reklamy smakowej by³ dom mediowy Initiative, a ideê pomieszania fikcji z rzeczywisto¶ci± rozwinêli marketingowcy stacji.

¼ród³o: mediarun.pl

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Sophia
PostWys³any: Pi± Wrz 14, 2007 12:01 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1661
P³eæ: Kobieta
Scenariusz rodem z telenoweli, ale mimo wszystko zaintrygowal mnie ten serial, zwlaszcza ze ja uwielbiam hiszpanski, muzyke latino i te klimaty Hmm, niewykluczone, ze zerkne co to takiego.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Pi± Wrz 14, 2007 3:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Tyle, ¿e tutaj s± kubañskie klimaty, a to spora ró¿nica, klimaty telenowelowe mi siê znudzi³y, za to ju¿ od dawna fascynuj± mnie klimaty kubañskie. Dodajmy do tego Alonê i mam nadziejê na naprawdê rewelacyjny serial.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Sophia
PostWys³any: Pi± Wrz 14, 2007 3:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1661
P³eæ: Kobieta
No rzeczywiscie akurat na Kubie to sie za duzo telenowel nie produkuje, ale mimo wszystko fabula zalatuje telenowela Ale tak czy inaczej zamierzam ogladac ten serial, bo tez uwielbiam kubanskie klimaty! Oczywiscie wszystko sie okaze po pierwszych kilku odcinkach

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Nie Pa¼ 07, 2007 7:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Czy¿by nikt nie ogl±da³ ?

Mi siê serial podoba, atmosfera to takie po³±czenie mafijnych, rodzinnych i kubañskich klimatów. Jamie jest bardzo fajny i z Rebecc± tworz± fajn± parê, chocia¿ ja bym chêtniej Alonê zobaczy³a gdzie¶ indziej [najlepiej dalej w SN ].

Zapowiada siê na to, ¿e akcja nie¼le siê rozwinie, no i widaæ, ¿e kupê kasy wpakowali w ten serial.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martha
PostWys³any: Nie Pa¼ 07, 2007 8:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 21 Gru 2006
Posty: 2439
P³eæ: Kobieta
no skoro Trish tak zachwalasz ten serial to moze sie skusze

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Sophia
PostWys³any: Pon Pa¼ 08, 2007 1:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1661
P³eæ: Kobieta
Ja mam sciagniete dwa pierwsze odcinki, ale jeszcze nie mialam okazji obejrzec. Przez to ze nie mam wolnych weekendow narobily mi sie straszne zaleglosci w serialach... Na razie dopiero koncze seriale, ktore lecialy w wakacje, hehe

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Cane Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Cane


Wygenerowano w 0.047 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights