Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

1.16 Black Eyes & Broken Hearts


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.16 Black Eyes & Broken Hearts
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 12:23 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Due to racial comments from Coach Mac, the black players on the team refuse to play unless he is sacked.
Julie is sucked deeper into the vortex as her friendship with Tyra develops. Matt tries to win Julie back.


Data emisji w NBC: 14.02.2007

Scenariusz: John Zinman, Patrick Massett
ReÂżyseria: Jeffrey Reiner

Screencaps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Tristan
PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 11:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
Jestem pod wraÂżeniem gry aktorskiej Kyle'a Chandlera (trener). Z odcinka na odcinek coraz bardziej lubie jego postac.
Mialem nadzieje ze bedzie wiecej scen meczu w tym odcinku. A tu perfidnie go przerwali

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Ja jak tylko zobaczyÂłam Chandlera jako trenera wiedziaÂłam, Âże bĂŞdzie Âświetnie graÂł, bo lubiĂŞ tego aktora. Niesamowity jest.

ZresztÂą... jak patrzĂŞ na ten serial i tych aktorĂłw i scenariusz i dialogi to jestem pod wraÂżeniem. To jak zostaÂł potraktowany pomysÂł i realia... brawo.

Œwietny odcinek, jak zwykle pokazali, ¿e problem nie jest ³atwy i rozwi¹zanie tak¿e. To jest to: Pokazuj¹ drugie dno problemów, skomplikowanie i trudnoœÌ decyzji.

Aj, scena na koniec Julie/Matt byÂła doprawdy urocza.
Ale jak juÂż o tym piszĂŞ, to muszĂŞ wspomnieĂŚ o Landrym.
Co za idiota.

Ja siĂŞ dziwiĂŞ, Âże Matt dalej z nim rozmawia.
No bo ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 2:29 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Bahaha, ostatnia scena byÂła faktycznie kjut, a najbardziej mi siĂŞ podobaÂł tekst Matta, Âże on w bĂłjkach zazwyczaj stoi i obok i krzyczy xDD
uwielbiam go.

Ireth napisał:
Œwietny odcinek, jak zwykle pokazali, ¿e problem nie jest ³atwy i rozwi¹zanie tak¿e. To jest to: Pokazuj¹ drugie dno problemów, skomplikowanie i trudnoœÌ decyzji.


Otó¿ to

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
tlen.exe
PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 57
Płeć: Mężczyzna
Ale mnie denerwuje jak starzy siĂŞ tak rzÂądzÂą. Julie ma kiepskie dzieciĂąstwo, ja w jej wieku juÂż na caÂłonocne imprezy chodziÂłem... Wiem Âże to tylko serial ale mĂłwiĂŞ a wrĂŞcz krzyczĂŞ do monitora Âże powinna siĂŞ im ostro postawiĂŚ...

Landry w klubie - hahahahahahhahahahahhaha

Mac siĂŞ dobrze na koĂącu zachowaÂł, chociaÂż nie podobaÂło mi siĂŞ na poczÂątku to co powiedziaÂł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 9:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
Âświetny odcinek, dramatyczny mecz i cala atmosfera, fajnie ,Âże jednak zagrali

koncĂłwka naprawdĂŞ wbila mnie w fotel, jak zatrzymali autobus , Mac siĂŞ Âświetnie zachowal ( po wczeÂśniejszym gadaniu glupot) i dodatkowo zyskal jeszcze tym ,Âże nie powiedzial o co chodzilo

uwilbiam Tima ,uwielbiam jak rzucil siĂŞ ''w obronie Smasha'' wogĂłle lubiĂŞ ich wspĂłlne sceny S/T

Julie/Tyra/Tami Âświetne sceny zwlaszcza Tami/Tyra , mam nadziejĂŞ ,Âże Tami pomoÂże T , bo dziewczyna ma naprawdĂŞ sporo na glowie , mam wraÂżenie ,Âże to ona jest ''glowÂą tej rodziny'' a to chyba dla niej trochĂŞ za duÂżo , dobrze powiedziala Tami , trochĂŞ siĂŞ jej naleÂżalo, chociaÂż z drugiej strony moÂżna teÂż jÂą zrozumieĂŚ,

Landry mnie dobija , tragedia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.16 Black Eyes & Broken Hearts Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

1.16 Black Eyes & Broken Hearts


Wygenerowano w 0.046 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights