Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.08 - Lord of the Pi's

Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.08 - Lord of the Pi's
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sophia
PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 1:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Keith and Veronica are hired to help find the missing grand-daughter of the founder of Hearst College, who disappeared right before an important vote.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nikola
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 8:02 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Torrencik: http://www.fulldls.com/downloading_tv_60160



_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 9:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
To bylo so sad. Mialam racje, she doesn't love him. Rzucila od niechcenie to 'yeah', a potem nie odebrala telefonu, od razu wiedzialam, ze on na nia w tym moencie patrzy i byl taki smutny. Czemu on ja tak kocha, a ona jego nie ?! To niesprawiedliwe. I zaczyna mnie wkurzac, ze gdy jedno martwi sie o drugie, to zawsze nieprzyjemne rzeczy z tego wychodza, to bez sensu.
Co do sprawy, jakos nie moglam sie skupic nad tym, ale zdziwilo mnie, ze ona upozorwala porwanie (ale juz nie zrozumialam dlaczego), bylo tez cos o falszywych gwaltach i o dachu, ale mam nadzieje, ze wy bedziecie ogladac uwazniej ten watek i mi go wytlumaczycie


Ostatnio zmieniony przez Trish dnia Czw Lis 23, 2006 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
miu
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 11:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 36
Płeć: Mężczyzna
wlasnie obejrzalam.
watek LoVe byl tak przygnebiajaco smutny, ze myslalam, ze sie poplacze.

maz ja szantazowal (pewnie wiedzial o hallie) a ona nie chciala aby ucierpiala jej reputacja. wiec kazal jej znikac (ze wzgledu na interesy jej brata, jak domyslil sie keith) do 10 rocznicy, po ktorej jak mniemam jest jakis inny podzial majatku albo cos takiego..
a hallie ogolnie uwiodla selme aby uwiesc jej meza aby uciec z jej pieniedzmi..

a z tym dachem to bylo cos takiego, ze ta patrice zostala zamknieta w tym sekretnym pokoju, porysowali na niej koleczka (ci z Pi Sig) , takie jak rysuje chirurg plastyczny przed operacja i nazwali cukiereczkiem.
i potem te jej siostry z bractwa (?) kazaly jej sie polozyc na dachu razem z nimi, bo pewnie wtedy by sie opalila (a opalenzina miala zakryc te koleczka). no i pewnego dnia ona zamiast lezec na reczniku, przechadzala sie po krawedzi tego dachu. wyladowala na kilka tyg. w szpitalu a teraz jestw jakis osrodku dla chorych umyslowo..

mniej wiecej cos takiego

_________________
hot-dog! it's an expression of excitement and enthusiasm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 11:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Kurcze, watek LoVe byl taki smutny!!! Jak Logan jej powiedzial ze ja kocha a ona z takim przerazeniem w oczach na niego patrzyla i w koncu rzucila to nieszczesne "yeah" to myslalam ze cos komus normalnie zrobie. Wydawalo mi sie, ze po koncowce 2 serii i slynnej scenie z Kendall i Loganem, ze to raczej Veronica jest bardziej zaangazowana w ten zwiazek i w ogole. Ale teraz wyraznie widac jak ona strasznie rani Logama tym ze mu nie ufa i ze chyba na razie go nie kocha.

Co do tej calej sprawy z niny porwaniem to nawet mi sie podobala, tylko teraz to juz sie zakrecilam ktore gwalty byly prawdziwe a ktore upozorowane. Nie moge sie doczekac odcinkal w ktorym sie to wszystko wyjasni!!!

Wymiany Veronici i Keitha byly swietne!!! I jeszcze rozwalilo mnie jak Veronica dzwonila do Lamba i udawala ta dziennikarke czy pisarke, a na drugiej lini odezwal sie Keith Mina Lamba byla bezbledna

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 3:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
odcinek ogolnie byl dobry
cala sprawa ze zniknieciem Rose, byla dobra ale ze wzgledu na sredni poziom angielskiego to zrozumialam miej niz bym chciala.
druga sprawa - falszywe gwalty i ta cala z dachem - strasznie smutna. Doczekac sie nie moge wyjasnienia, bo jedynie mozna miec domysly

LoVe - nie wiem co myslec, mina Logana byla tak smutna na koĂącu odcinka, ze myslalam, ze mi serce peknie, te jego smutne oczy nie rozumiem czemu Veronica nie odebrala telefonu, fakt - mogla sie zdenerwowac na niego, ale on chcial jedynie jej dobra, bo ja kocha.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 6:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Nie dziwie sie, ze Logan sie o nia martwi, biorac pod uwage ile juz razy byla w smiertelnym niebezpieczenstwie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 10:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Tak ja rozumiem, ale chcialabym zeby stary Logan wrocil, bo teraz zachowuje sie jak jej mniejszy tatus Laughing Wink

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Nikola
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:47 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Zle rzeczy dzieja sie wokol LoVe Biedny Logan.. ta jego mina na koĂącu Ehh.. "Yeah" bylo bardzo smutne.., Loganowi widac jak strasznie na niej zalezy, a jej nie do koĂąca, niestety.

A co do sprawy z odcinka - nawet mi przez moment przyszlo na mysl, ze rzekomo porwana jest za tymi drzwiami ze swoimi pieskami i tak tez bylo No ale po glowie chodzil mi tez scenariusz, ze ten caly pomocnik jej meza ja gdzies wywiozl, by miec swego pana tylko dla siebie Laughing

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:59 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
No mnie tez zastanowily te pieski jak je pokazali, ale chyba nie wpadlam na to, ze ona sobie tam spokojnie siedzi...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anett
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 8:19 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Strasznie mnie rozczarowala Veronica w tym odcinku. Widac ze Loganowi zalezy na tym zwiazku a Vero nie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 5:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Tej miny Logana na koĂącu odcinka sie nie da zapomniec.
Nigdy nie byl taki smutny, oj V. beznadziejnie postapila.
Teraz bedzie coraz gorzej...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 4:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
O niee, powoli V zaczyna mnie denerwowac... Jest zbyt samolubna, nie mysli w ogole o innych, dobrze kiedys Waalace powiedzial: ze to jest jej swiat, w ktorym on tylko zyje... Teraz doszedl do niego Logan i reszta. V nawet nie przychodzi do glowy ze ktos mogl by sie martwic o nia itp. Powinna dostac porzadna nauczke i przejrzec na oczy. I faktycznie Logan sie zmienil nie do poznania dla niej, a ona... Jak zwykle wtyka nochal w nie swoje sprawy i mogla by mu kiedys zaufac.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 9:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
po obejrzeniu odcinka doszlam do wniosku, ze chwilowo LoVe powinni sie rozstac... ale tylko na troche, by Veronica wreszcie zrozumiala kim dla niej jest Logan, jak on bardzo o nia dba i w ogole jakim fajnym facetem jest. Bo to jej "yeah" nic dobrego dla ich zwiazku nie wrozy. Tak mi bylo szkoda Logana na koĂącu jak ja obserwowal... nie! to nie na moje biedne, wrazliwe serduszko

to ktore w koĂącu dziewczyny zostaly zgalcone a ktore nie?! bo sie pogubilam w tym...

fajna byla rozmowa telefoniczna Vero z Lambem i to jak szybko odlozyl sluchawke jak sie zorientowal z kim rozmawia

co do zagadki, to tak podejrzewalam, ze ta kobieta moze siedziec w tym pokoju z psami, ale nie wpadlam na pomysl szantazu i tej calej sprawy z Hallie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Zgadzam sie co do LoVe - Veronica musi sobie pewne sprawy przemyslec...

Co do zgwalconych dziewczyn to tez juz sie pogubilam w pewnym momencie. Bede musiala sobie wszystko jeszcze raz obejrzec albo chociaz przecczytac gdzies... LOL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martys
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 8:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 114
Płeć: Mężczyzna
dzizas... koĂącowka byla taka smutna, ze juz mialam ochote sie poryczec. Ta mina Logana... Eh... V powinna troche sie rozejrzec wokol siebie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
miss_johny
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 5:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Ale V mnie zawiodla w tym odcinku... bardzo wielki minuuuuuus dla niej za to zachowanie!

Myslalam ze tez bedzie wiecej na temat tego ze ktos na nia poluje w sprawie tych gwaltow...

Ale ogolem odcinek bardz ciekawy jak wszystkie zreszta:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Andzik_89
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 7:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
Kurde no...po obejrzeniu tego odcinka mam zdenerwowanie na V. Logan mowi ze ja kocha a ona z przerazenie w oczach odpowiada jakies glupie 'yeah' masakra ...tak mi bylo szkoda logana ze myslalam ze sie poplacze..niby tak jej zalezalo na ich zwiazku a teraz ....zdaje mi sie ze jak logan z nia zerwie to dopiero zobaczy co traci.....!!! na prawde mam zdenerwowanie.....chociaz z drugiej strony mam wrazenie ze jesli sie rozstana ...i to V. nie bedzie mogla zniesc pustki po stracie Logana i w koncu zrozumiem ze o KOCHA.....i wszystko skonczy sie happy endem LICZE NA TO jako wielka fanka LoVe;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
gozdzik
PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 11:46 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 47
Płeć: Mężczyzna
powiem szczerze, ze V. mnie w tym odcinku strasznie wkurzyla. Mowi, ze Logan chce ja zmienic a od poczatku 3 serii to ona zmienia Logana!! Jakby nie widziala tego, ze jemu na prawde zalezy. Strasznie samolubne to z jej strony bylo. Mi sie wydaje, ze ona cos do niego czuje, ale pewne sprawy musi sobie przemyslec. Powinna isc na jakies ustepstwa. A tak poza tym to fajnie wymyslili, zeby odegrac sie na mezu tej kobiety(nie pamietam imienia) i jego kochance to bylo dobre

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Shannen
PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 1:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 411
Płeć: Mężczyzna
Skad: LuboĂą kolo Poznania
ja po prostu mysle ze Veronika boi sie zaufac Loganowi po tym wszystkim co ptrzeszla no bo zobaczcie. najpierw logan jej nie lubil i nawet rozwalil jej auto, potem byli razem, zerwali, potem ojciec Logana zlecil nieudane zabojstwo Veronici do czego ona doszla, potem Duncan od niej odszedl zeby zwiac ze swoim i Meg dzieckiem a teraz znowu ma wrocic do Logana. po takej dawce przezyc to ja tez bym uwazala, bo balabym sie ze znowu moze mnie zranic i wolalabym nie ryzykowac aby znowu nie cierpiec... ale to tylko moje zdanie Wink

_________________

"Dostrzec swiat w ziarenku piasku,
I niebo w polnym kwiecie.
Zamknac nieskoĂączonosc w dloni,
I wiecznosc w godzinie"

William Blake

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
gozdzik
PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 5:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 47
Płeć: Mężczyzna
Shannen napisał:
potem ojciec Logana zlecil nieudane zabojstwo Veronici do czego ona doszla,

o jakim zleceniu zabojstwa mowisz?? Czyzbym cos przegapila?? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 6:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Tak macie racje odcinek byl strasznie smutny, ale bardzo ciekawy. Ale na sam poczatek najlepszy tekst odcinka wedlug mnie: Szeryf to idiota, spotykalem madrzejsze kanapki. To chyba mowi samo za siebie. Co do reszty, to dzisiaj w pewnym momencie mialam ochote przywalic Veronice, ale z jednej strony tez ja rozumiem. Ona nie umie ufac ludziom, zbyt wielu ja skrzywdzilo, wiem bo przechodze to samo. Ale to co robi z Loganem, to juz jest lekka przesada i to Yeah...ze niby co to mialo byc, dla mnie to jak odczep sie, albo spadaj, nie rob nic tylko daj mi spokoj. No to jest tragiczne, ale Logan milosc ma do niej ogromna, mimo, ze nigdy go nie podejrzewalam o taka przemiane. Normalnie wymieklam po tym odcinku. Szok.....

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 6:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
gozdzik napisał:
Shannen napisał:
potem ojciec Logana zlecil nieudane zabojstwo Veronici do czego ona doszla,

o jakim zleceniu zabojstwa mowisz?? Czyzbym cos przegapila?? :>

W rezultacie okazalo sie, ze to Beaver wysadzil autobus, ale przez dlugi czas Veronica myslala, ze to Aaron zlecil jej zabojstwo i miala zginac w tym wypadku autobusu. Jak Duncan uciekl z Lilly i tak dalej to Veronica caly czas myslala, ze Aaron chcial ja zabic...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
aisak5
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 12:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 49
Płeć: Mężczyzna
Skad: ToruĂą
Wg mnie odcinek byl nieco... nudnawy... Czekalam na watek z tym gwaltem i z tym obcieciem (a raczej proba) wlosow V, ale sie nie doczekalam... Jedynie malutka wzmianka, ze Keith o tym nie wie... Podobno ta zagadka ma sie wyjasnic w 3x09... No, mam nadzieje

Najobrzydliwsza scena? Chip i akcja z jajkiem... To bylo po prostu... Nie przypuszczalam, ze stac rezysera na taki pomysl

W ogolnie nie bylo Piza w tym odcinku
I kiedy wreszcie pojawi sie Mac?

_________________
[...Pomimo chmur walcz, bo zycie nie koĂączy sie na problemach...]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
pauliskaa88
PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 5:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 1399
Płeć: Kobieta
Skad: Zambrow
Jedyne co zapamietam z tego odcinka, to LoVe... Piekne wyznanie Logana i ta odpowiedz Vero-"Yeah"! Na odczepnego zeby sie dalej nie klocili No masakra, a wygladalo na to ze sie kochaja, a tu ooo Logan zakochany chyba jak nigdy dotad, a Vero albo jest z nim z przyzwyczajnie albo juz nie wiem i ta koncowka tak mi bylo zal jak patrzyl na nia ehh a bylo tak pieknie, cos mi sie wydaje ze jeszcze troche i LoVe sie rozejdzie

_________________
Logan: I thought our story was epic, you know? You and me.
Veronica: Epic how?
Logan: Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed, epic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.08 - Lord of the Pi's Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.08 - Lord of the Pi's


Wygenerowano w 0.069 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights