Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

2.10 There Goes the Neighborhood


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.10 There Goes the Neighborhood
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Sob Sty 05, 2008 12:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
A tornado hits the Dillon county area damaging Laribee high school, a rival high school. Coach Taylor reluctantly welcomes Laribee, who will now share Dillon's weight room, football field and lockers. Meanwhile, Julie and Tami Taylor are still adjusting to Tim Riggins living in their house during a tough transition period. Lyla struggles with the fact that her mom is going to get remarried. Elsewhere, tension builds between Landry and Tyra as they try to further their relationship as a couple with the murder incident now behind them. Gaius Charles, Scott Porter and Zach Gilford also star.

Data emisji w NBC: 04.01.2008

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Nie Sty 06, 2008 6:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Tim mieszkaj±cy u Taylorów - przebój sezonu Jak siê Julie i ciotka na niego gapi³y No i bardzo by³o kjut jak j± ochroni³ podczas tornada. Strasznie szkoda, ¿e na koñcu tak wysz³o...

Landry - tragedia !!! W ogóle wszystko wróci³o do tego co by³o przed tym zabójstwem, Landry siê wszêdzie krêci i kumpluje z Mattem, a w szkole nikt nic nie wie No i jak kretyn wywo³a³ bójkê miedzyszkoln±. I jak poszed³ za Tyr± na potañcówkê. A¿ mi siê p³akaæ chcia³o od tego, ile go by³o w tym odcinku.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Sro Sty 30, 2008 12:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Trish napisa³:
o i bardzo by³o kjut jak j± ochroni³ podczas tornada.

o³ dok³adnie Nic dodaæ nic uj±æ. Podoba³o mi siê to zamieszkanie Tima u Taylorów, w ogóle to jak sp³awi³ tego faceta by³o ¶wietne. Szkoda, ¿e trener go wyrzuci³. No i nasuwa mi siê pytanie. Czy oni bêd± chcieli jako¶ po³±czyæ Julie i Tima? Gush, to by dopiero pokrêcili.

Zgadzam siê. Landry'ego jest za du¿o w tym serialu. Okropne,okropne.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Czw Lut 14, 2008 2:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
justin napisa³:
Czy oni bêd± chcieli jako¶ po³±czyæ Julie i Tima? Gush, to by dopiero pokrêcili.

Mo¿e, mo¿e, ale w gruncie rzeczy Tim kocha Lylê xD

Za du¿o Landrego, zdecydowanie.
Wkurza mnie, ¿e nie ma Matta. A jak jest to tylko na krótko i w dodatku jak on siê zachowuje?

Tim Riggins bohaterem odcinka <3 booski.
Ka¿da scena z jego udzia³em w domu Taylorów by³a ¶wietna.
Szkoda, ¿e przy tym wszystkim Tami wychodzi na jêdzê.

Ostatnio bardzo rozwinêli postaæ Julie.

Trish napisa³:
Strasznie szkoda, ¿e na koñcu tak wysz³o...

Mam nadziejê, ¿e ta sytuacja siê wyja¶ni.

A i zapomnialabym: coach Taylor broni Tima. So sweet.


Podoba³ mi siê ten odcinek, ale przez to, ¿e pojawi³o siê dziecko wszystko skupia siê na rodzince Taylorów.
W pierwszym sezonie potrafili pokazaæ o ka¿dym co¶, teraz trochê to siê zmieni³o.

No i przede wszystkim: Czy Jason wróci do serialu?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
tlen.exe
PostWys³any: Nie Mar 09, 2008 3:17 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Tim u Taylorów, to by³o ¶wietne. Naprawi³ nawet kablówkê. I jak Ciotka i Julie siê na niego gapi³y, albo jak ochrania³ t± drug± przed huraganem, a ona potem siê chwali³a w szkole. O³ lol.

Po co tamci przyjechali do Dillon? Nie mogli zrobiæ sobie kilka dni przerwy?
Fajna by³a ta bujka, Landry mocnow przywali³, Smash rzuci³ kolesiem o stów, Tyra sponiewiera³a kolesia z rzep± na g³owie, Tim rozwala³ po kilku na raz.
Ale g³upie ¿e trenuj± razem, tamten trener jest bardziej na luzie, ale to nie jest w porz±dku, oni siê niczego nie naucz± i zawsze bêd± jak takie byd³o. ^^
Trener Taylor dokopa³ Donaldowi( serio, hahaha )!

Landry by³ i to du¿o go by³o. Macie ¶wit± racjê dziewczyny, Landrego jest zbyt du¿o. A Matta za ma³o.....

Szkoda mi by³o Buddego w tym odcinku...

Tami, czy jej siê wydaje ¿e pozjada³a wszystkie rozumy i mo¿e wszystkimi kierowaæ?

Jak Julie tak gada³a z Landrym, to doszed³em do wniosku ¿e ³adna by³aby z nich parka.
Czemu ta Julie wszystko psuje? Przez ni± Trener wywali³ Tima i kto wie co o nim sobie pomy¶la³. Ciekaw ju¿ jestem jak to siê dalej potoczy...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.10 There Goes the Neighborhood Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

2.10 There Goes the Neighborhood


Wygenerowano w 0.043 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights