Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.09 - Spit and Eggs

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.09 - Spit and Eggs
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miu
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 12:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 36
Płeć: Mężczyzna
http://cwtv.com/video?vid=104

nie wiem gdzie wy tutaj zamieszczacie wszystkie zapowiedzi, wiec pozwolilam sobie zalozyc nowy temat do nastepnego epizodu. (ale jakbym zrobila cos zle i totalnie nie tak to dajcie znac)
poki co mozemy podyskutowac o promie (?)
dla mnie nieco przerazajace..

_________________
hot-dog! it's an expression of excitement and enthusiasm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 9:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Promo jest rzeczywiscie dosyc przerazajace!! Mam nadzieje, ze ktokolwiek zginie nie bedzie to nikt z regularnej obsady... A sceny sa naprawde jak z dotychczasowych finalow sezonow, wiec zapowiada sie swietny odcinek!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Randall
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 9:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
zapowiada sie najlepszy odcinek trzeciego sezonu.Na miare finalow dwoch poprzednich sezonow.Juz nie moge sie doczekac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 10:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
OMG to bedzie naprawde dobry epizod, wydaje mi sie, ze nie na miare tylko duzo lepszy od finalow dwoch poprzednich sezonow moglam nie ogladac tego promo, bo teraz nie wytrzymam do przyszlej srody

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
miu
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 11:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 36
Płeć: Mężczyzna
ja tez nie moge juz sie doczekac, mam nadzieje ze nam nie dadza czegos takiego jak w odc finalowym sezonu drugiego- Beaver Morderca
i ze nie zginie nikt kogo lubie..
ponoc smuerc, a raczej zabojstwo w 3x09 ma byc nastepna zagadka sezonu Rolling Eyes

_________________
hot-dog! it's an expression of excitement and enthusiasm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Randall
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 11:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
mnie zastanawia ta scena z Veronica pod prysznicem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
miu
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 11:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 36
Płeć: Mężczyzna
no dosyc zastanawiajaca.. mysle, ze po prostu cos sie stanie i..
i to 'when it's all over' i akurat wtedy kamera pokazuje Veronice i Logana i znowu Veronice.. heh..

_________________
hot-dog! it's an expression of excitement and enthusiasm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Randall
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 12:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
takie sceny zazwyczaj maja miejsce po tym jak jakas dziewczyna zostanie zgwalcona...mam nadzieje, ze nie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 1:28 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Randall napisał:
takie sceny zazwyczaj maja miejsce po tym jak jakas dziewczyna zostanie zgwalcona...mam nadzieje, ze nie...

Dokladnie o tym samym pomyslalam, ale naprawde mam nadzieje, ze to sie nie przydarzy Veronice po raz kolejny. Tzn wiadomo, ze ten pierwszy raz to nie byl gwalt, ale przez dlugi czas Veronica myslala ze byl...

Ostatnio cos mnie naszlo i zaczelam podejrzewac dziekana o te gwalty... Ktos mial podobne mysli???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Randall
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 1:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Sophia napisał:

Tzn wiadomo, ze ten pierwszy raz to nie byl gwalt


jak to nie byl???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 8:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Randall napisał:
Sophia napisał:

Tzn wiadomo, ze ten pierwszy raz to nie byl gwalt


jak to nie byl???

Zle sie wyslowilam, pozno juz bylo i chyba za bardzo nie wiedzialam co pisze Chodzilo mi o to, ze z Duncanem to nie byl gwalt, a co do Beavera to Veronica nie pamietala samego gwaltu, wiec to jest zawsze troche inaczej niz jak sie pamieta. Bo na przyklad gdyby nie ta sprawa z Beaverem to wyszlo by na to, ze Veronica przez ponad rok myslala, ze zostala zgwalcona podczas gdy tak naprawde nie bylo.

Mam nadzieje, ze w tym odcinku to jednak nie byl kolejny gwalt tylko jakies wspomnienia Veronici albo ewentualnie jakies rozwazanie "co by bylo gdyby"...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anett
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 10:19 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Veronica widzi Logana z inna kobieta ma prawo byc zazdrosna. Ale promo powala...
A moze odpukac Logan umrze??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 10:24 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Dziekan hmm... o nim nigdy nie myslalam, myslalam o asystencie, Pizie, Weevilu, nawet Wallace'ie, no i of course o Loganie ale ja go zawsze podejrzewam o najgorsze :lol2:
Bosh a moze gwalcicielem okaze sie Keith :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 11:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Hmmm, Weevil i Wallace jakos mi nie przyszli do glowy, zreszta to juz chyba by bylo przegiecie gdyby kolejny bohater ktorego lubimy od samego poczatku okazal sie gwalcicielem. Piz w sumie by pasowal - taki slodki, mily i w ogole. Sama nie wiem czemy mi dziekan przyszedl do glowy, tak jakos. Albo moze to ten profesor co ma romans z zona dziekana?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 1:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
To ja mam lepszy pomysl, moze to zona dziekana :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
miu
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 3:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 36
Płeć: Mężczyzna
Anett napisał:
Veronica widzi Logana z inna kobieta ma prawo byc zazdrosna. Ale promo powala...
A moze odpukac Logan umrze??

no ma prawo, ale mi chodzi o 'when it's all over' moze to nei tyczy sie tego, ze gwalty sa zkonczone, czyli zagadka rozwiazana, ale tego ze LoVe jest skonczone.. ale przy takim zalozeniu glownym kandydatem do stracenia zycia jest logan Rolling Eyes

generalnie w veronice to jest tak- zbrodni nie popelnia nigdy ktos, kto chocby przez sekunde byl przez V glosno podejrzany (tzn tak, ze wiedzielismy, ze go podejrzewa) i zawsze ktos o kim nie pomyslelibysmy, ze moze popelnic te zbrodnie. (bo kto z nas sadzil, ze to pan echolls, albo beaver? ). no decydujace dowody i slady, ktore naprowadzaja V na trop pojawiaja sie wlasnie w odcinku, w ktorym ona rozwiazuje zagadke.. wiec smiem twierdzic, ze narazie nie mozemy podeprzec naszych teorii niczym bardzo sensownym..

ale w sumie Piz by pasowal, dziekan zreszta tez, weevila i wallace nie podejrzewam, bo RT nie moze byc az tak okrutny

_________________
hot-dog! it's an expression of excitement and enthusiasm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 12:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
A moim zdaniem, gdyby okazalo sie, ze to Piz to byloby to za proste, takie potworzenie z serii z Beaverem Confused

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
spikerulez
PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 10:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
heh promo zawwsze jest tak nakrecone zeby dalo jak najwiecej do myslenia Smile Pamietacie te z Losta? Zawsze czlowiek sie zastanawial co bedzie sie dzialo a potem bylo calkiem inaczej. Podejrzewam,ze drogi V i L na troche sie rozejda zeby potem znow sie spotkac- a przynajmniej taka mam nadzieje. Producenci co prawda na oficjalnej stronie pisali podejrzane teksty na temat Piz'a ale mam nadzieje,ze to tylko podpucha Evil or Very Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 11:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Nie zdziwilabym sie gdyby specjalnie nakrecali widzow na Piza po to, zeby potem jeszcze bardziej nas zaskoczyc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 11:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Ja sie nad tym glebiej zastanowilam i doszlam przede wszystkim do jednego sensownego wniosku, gwalcielem jest ktos, kto przynajmniej juz w poprzednim roku byl na uczelni, poniewaz gwalty zaczely sie juz wtedy (a zakladamy, ze jest tylko jeden gwalciciel), no i skoro mogl dosypac bez zauwazenia cos do picia V., to nie moze byc nikim z zewnatrz.
I idac tym tropem i zakladajac, ze osobe te moglsmy co nieco poznac w 3 serii, mamy chyba tylko 3 podejrzanych - dziekana, nauczyciela i asystenta, a poniewaz wygladalo na to, ze jest to ktos w miare mlody, to pozostaja dwaj ostatni. Wydaje mi sie, ze odpadaja chopcy z bractwa, bo z nich poznalismy lepiej tylko tego, ktory ostatnio sam zostal ogolony (chociaz nie zalapalam dlaczego...), ale wydaje mi sie, ze to by bylo zbyt proste gdyby byl to on, poniewaz juz w 2 serii V. oskarzyla go o gwalt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nikola
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:58 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Kurcze promo faktycznie moze nasuwac rozne mysli. Gdyby gwalcicielem okazal sie Piz, to byloby za proste.., a w VM nie moze byc prosto Moze Lamb? Laughing Albo w ogole nie ma gwalciciela, tylko wszystko jest pozorowane, zeby pozbyc sie bractwa I Veronica odkryje, ze ktos pozoruje te gwalty golac dziewczynom glowy - zeby one naprawde myslaly, ze zostaly zgwalcone - w koĂącu tak naprawde to nic nie pamietaja, a temu komus wcale nie bedzie sie to podobac i V bedzie w niebezpieczeĂąstwie, ale tu zaraz nasuwa mi sie nieciekawy watek, ze L bedzie ja chcial uratowac i.. Nie, nie.. lepiej nie koĂącze

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 1:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Przestan Nikola - nawet tak nie mysl!! TEGO by nam nie zrobili. Po prostu bylby to policzek dla wszystkich fanow. Jedynym rozsadnym wyjasnieniem by bylo gdyby Jason zrezygnowal z roli Logana, ale mysle ze gdyby tak bylo to bysmy wczesniej o tym wiedzieli... Takze zdecydowane NO NO dla takiego scenariusza

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ewa
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 1:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Ja mam nadzieje, ze Veronica dostanie w kosc po tym co zrobila - skoro go nie kocha, niech mu nie robi nadziei - oboje mieli ciezkie zycie wiec powinna zrozumiec, ze kolejne zranienie moze na prawde cos spowodowac w czarnych myslach Logana - przeciez juz raz stal na moscie...a ze jest totalna egoistka to go straci i bedzie miala za swoje. Ja bardzo lubie postac Logana i nie uwazam ze jest teraz mdly - chlopak przestal byc pozerem i w koĂącu jakos sobie chcial zycie poukladac, a ona...pokocha go jak bedzie za pozno
boze, kiedy bedzie juz ta sroda.. Wink

Dodane po 2 godzinach 59 minutach:

Veronica is placed in danger when she discovers the identity of the campus rapist after attending a fraternity party. Also, Dean O'Dell suspects his wife is cheating on him, so he hires Keith to follow her; and Logan confronts Veronica about their strained relationship.

Dodane po 1 godzinach 31 minutach:

Veronica Mars Spoilers
Updated on November 22, 2006

Veronica Mars airs on The CW on Tuesdays at 9 p.m. The CW has renewed the series for 13 episodes, and later ordered 7 more episodes, bringing the number of episodes this season to 20.



Episode 3.09: Spit and Eggs
Airdate: November 28, 2006

11/22 - Veronica will be in danger when she discovers who the rapist is during a frat party in "Spit & Eggs." In the same episode, Logan and Veronica discuss their relationship. Source: SpoilerFix BuddyTV Spoilers Chat
11/22 - LoVe worshippers will have much to discuss the [morning after this episode airs.] Source: Ask Ausiello @ TV Guide
11/20 - Veronica solves the Hearst rapist case. Dean O'Dell hires Keith to find out if his wife is cheating. Someone will die. Mel Stoltz, Hearst's most influential alumni, shows up to see the dean. The Lilith House girls pelt Dea O'Dells car with spit and eggs. Lilith House girls celebrate the expulsion of the Greek system with a one-car float parade. Keith and Dean O'Dell strike up a friendship. Dean O'Dell announces his decision to reinstate Greek Life on campus. Dean O'Dell pulls a gun out of his desk and makes sure it's loaded. In the cold open, Veronica stumbles out of a dorm room bloody, disheveled and panicked. As she yells to Wallace and Piz for help, a mystery person's feet enter frame behind her. The rapist has posted an ad in the Hearst Free Press announcing that the next rape will take place the night of the Pi Sig Phoenix Rising party. Veronica, Mac, Wallace and Piz team up at the Pi Sig Party with the assignment to test drinks in an attempt to find the rapist's next victim. Source: The Ausiello Report
11/12 - Dean O'Dell (guest star Ed Begley, Jr., "Arrested Development") reinstates the Greek system on campus and, determined to solve the campus rape case, Veronica, along with Mac, Wallace and Piz, attends a party armed with coasters designed to test for drugs in the drinks of her peers. Meanwhile, Dean O'Dell hires Keith to investigate whether or not his wife is cheating on him. Jason Dohring, Ryan Hansen, Francis Capra, Michael Muhney and Julie Gonzalo also star. Source: The CW
11/08 - Someone dies. [The murder will be the second mystery of the season.] Source: Ask Ausiello @ TV Guide
11/02 - In an upcoming episode, there will be a fraternities parade. One of the floats will be a giant pig. Source: Zsurvivor99
10/28 - Tina Majorino reveals: [Next time we see me,] I think it's the one that we're filming right now, Episode 9, called "Spit and Eggs." This episode is pretty intense because it's wrapping up the rapist mystery, so Mac is helping Veronica finalize her investigation into that. [This episode will also plant the seed for the second mystery of the season. We have kind of seen hints to it already.] But you won't know what it is until you've seen this episode. You've been introduced to the characters, but this one definitely plants the seed, you'll see. Again, it's very intense. Source: TV Guide Online
09/20 - Speaking of the show's first mystery, Rob Thomas broke some semi-big news to me at Monday's bash. "I'm going to direct and write Episode 9, which is the finale of the first mystery." The episode features a new character Rob describes as "the most powerful, frightening, scariest alumni of Hearst College, and I'm trying to get exec producer Joel Silver to play it." The second (and very much top-secret) mystery, meanwhile, will be introduced at the end of that same episode, at which point the show will take a seven-week break (on screen and off) before returning in January. Source: Ask Ausiello @ TV Guide

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 2:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Zeby nie zasmiecac tematu zostawilam tylko to co dotyczy odcinka 3.09, a reszte przerzucilam do odpowiedniejszych tematow

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
miu
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 5:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 36
Płeć: Mężczyzna
wlasnie wczoraj lezac w wannie i unikajac uczenia sie historii tez doszlam do wniosku, ze gwalty nie sa niczym nowym i trzeba szukac winnego troche inaczej.
jak powiedziala Trish zostaje nam dziekan, profesor i asystent. no coz, asystent- nie lubi V, jest troche dziwny, i ma tablice (VERONICA: You have the same kind of crazy press clipping board every movie serial killer keeps.) ale z drugiej strony V tez kiedys miala, a moze ma nadal
dziekan- no coz, kto by go podejrzewal i niby dlaczego? no wlasnie im mniej podejrzewamy
profesor- buty w scenie w ktorej V siedzi pod drzwiami z rozwalona glowoa.. to mogl jej zrobic ktos kto stal obok..a stawiam, ze to albo dziekan albo profesor. poza tym moglby wszystko ladnie czysto zrobic, bo w koncu wie jak nie zostawiac sladow

_________________
hot-dog! it's an expression of excitement and enthusiasm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.09 - Spit and Eggs Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.09 - Spit and Eggs


Wygenerowano w 0.076 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights