Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Akcja ratunkowa VM.:)


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Akcja ratunkowa VM.:)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LillyMelvin
PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 2:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 1
Płeć: Kobieta
dzisiaj ostatni odc :'( ten wczorajszy dal niezlego kopa...Mad czytalam wlasnie o tych petycjach i innych wynalazkach - tak pomyslalam czy nie mozna by bylo napisac do TVNu(jesli oni i kilka innych telewizji<zagranicznych-wiem jak to brzmi:D> uderza bezposrednio do producenta z oferta kupna 4 sezonu to jest juz jakas "presja" ,chocby minimalna;)) i tam cos zdzialac. Tylko wiecie - jedna osoba nie styknie. Wiem ,ze to lot z motyka na slonce ,ale net daje przeciez olbrzymie mozliwosci - jesliby znalazla sie wieksza grupka zapalencow (chodzi mi o miedzynarodowe poruszenie:)) to naprawde istnieje jakas szansa;) Jesli ktos nie uwaza mnie za totalna wariatke i wierzy ,ze to nie jest pozbawione sensu to zapraszam -LillyMelvin@interia.pl[/b]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Paulina
PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 3:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
Ale to juÂż musztarda po obiedzie.

ByÂło parĂŞ akcji przed wakacjami, ale na nic siĂŞ nie zdaÂło, niestety.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 6:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Teraz to juz niestety nic sie nie da zrobic, VM umarla na wieki...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Akcja ratunkowa VM.:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Akcja ratunkowa VM.:)


Wygenerowano w 0.054 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights