Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Co dalej?


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » PozostaÂłe » Co dalej?
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bobeknaklo
PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 5:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 2
Płeć: Kobieta
serial jest Âświetny! obejrzaÂłem dwa sezony w dwa tyg.
juz mi brakuje tego serialu

no wlasnie... co bedzie dalej?
co zrobia z 2 sezonem? to ma byc koniec?! Na 15 odcinkach?
nawet napisow do 15 nie ma ((((
a moze trzeci?

wszystko jedno, byle byl dalej kontynuowany!!!

tu mozna sie wypowiedziec i napisac do tworcow
http://www.bestweekever.tv/category/save-friday-night-lights



wie ktos cos na tenb temat?? (

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tlen.exe
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 57
Płeć: Mężczyzna
TeÂż mnie to ciekawi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 6:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Ja sÂłyszaÂłam, Âże planujÂą kolejnÂą serie, ale to informacje z jakiegoÂś plotkarskiego ÂźrĂłdÂła.
MoÂże nasze serialowe guru, *przywoÂłuje Trish, blue* coÂś wiedzÂą?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 6:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Powiem co wiem, wiem, Âże FNL ma teraz ktĂłregoÂś dnia swĂłj wÂłasny panel podczas Paley Festival, a nie robiliby tego, gdyby serial siĂŞ zakoĂączyÂł. Weronika pisaÂła ostatnio na swoim lj-u o nowym sezonie serialu, wiĂŞc zakÂładam, Âże gdzieÂś to sprawdzaÂła, wiĂŞc wyglÂąda na to, Âże bĂŞdzie 3 sezon. I chyba raczej nie bĂŞdzie nowych odcinkĂłw w tym sezonie, gdyÂż wÂśrĂłd list mi siĂŞ FNL nigdzie nie przewinĂŞÂło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 7:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
hm... dziĂŞki za informacje Trish
Ja moÂże jutro poszukam jakiÂś wiadomoÂści odnoÂście jeszcze tego sezonu, tzn 2.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 9:06 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
WÂłaÂśnie czytaÂłam o tym, Âże zapowiedzieli juÂż datĂŞ wydania 2 sezonu na DVD soÂł zdecydowanie sezon 2 siĂŞ juÂż zakoĂączyÂł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 9:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Cytat:
Welcome to the news that just might make your day—no, month—if you're a fan of Friday Night Lights.

Inside sources confirm to me that NBC Universal (the studio that makes FNL) is currently talking to various networks about the idea of sharing the show's third season among more than one channel in an effort to save the series from cancellation and broaden its audience.

Those channels in discussion include the CW, TNT, DirecTV and a place called Comcast Entertainment Group, which, hmmm, sounds familiar because, oh yeah, they sign my checks. Both E! and G4 fall under the Comcast umbrella.

And in what I can only describe as a swell of pure, unadulterated pride, I must tell you: I know firsthand that our CEO Ted Harbert is a big fan of FNL and is very much on the frontlines of trying to help save the series. (A fact that has now surpassed "bagel Thursday" as my number one reason to love this workplace.)

So, what exactly does this potential expansion deal mean? The intricacies have yet to be hammered out, but the general idea is that NBC would first-run its episodes of Friday Night Lights and then other network(s) would pay a repurposing fee to air repeats at other times during the week. This plan could be a huge benefit to FNL and its fans for three reasons:

1. It will bring Friday Night Lights to new viewers who have not yet seen it.
2. Those viewers will undoubtedly fall in love with FNL and start watching the original on NBC.
3. The show could finally receive the ratings and mainstream awareness it so richly deserves. Hello, Emmy for Connie Britton! Hello, GQ cover for Taylor Kitsch!

In short, Friday Night Lights, one of the best series ever to hit the small screen, could be saved. Truly saved in a way that not only pleases the fans and critics, but offers real potential for greatly improve ratings and a bottom-line success story for NBC's higher-ups to brag about.

What would Michael Scott call that? Oh yeah. Win-win-win.

So what now? We are currently working on a bigger-picture plan for you fans to help save Friday Night Lights in a very concrete way. So for the time being, sit tight, comment below, say a little prayer and remember...

Clear eyes. Full hearts. Can't lose.



ArtykuÂł
Z racji, Âże to stronka internetowa E! to nie moÂżna byĂŚ caÂłkiem pewnym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » PozostaÂłe » Co dalej? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Co dalej?


Wygenerowano w 0.046 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights