Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Hustle (PrzekrĂŞt)


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Hustle (PrzekrĂŞt)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 12:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta


Cytat:
Serial opowiada o losach grupy oszustĂłw i naciÂągaczy, kierujÂących siĂŞ zasadÂą, Âże "nie oszukasz uczciwego czÂłowieka". Historia zaczyna siĂŞ, gdy wiĂŞzienie opuszcza niejaki Michael "Mickey Bricks", prawdziwy artysta w swym fachu, ktĂłry nie ma zamiaru porzuciĂŚ swej profesji. MajÂąc na karku policjĂŞ, formuje ze swych dawnych znajomych grupĂŞ specjalizujÂącÂą siĂŞ we wszelkiego rodzaju przekrĂŞtach.


ÂźrĂłdÂło: filmweb.pl (opis by Bushi)

Âświetny serial, leci na TVP 1 z soboty na nadzielĂŞ. Nie wiem co dodaĂŚ, po prostu trzeba obejrzeĂŚ i siĂŞ przekonaĂŚ.


Ostatnio zmieniony przez Paulina dnia Sro Paź 22, 2008 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Panna_B
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 5:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 2837
Płeć: Kobieta
No Paulina, jak Ty polecasz to coÂś w tym musi byĂŚ, a Ja siĂŞ dowiem CO.
Czas emisji mi podchodzi, wiĂŞc nic tylko obejrzeĂŚ mi zostaÂło.

_________________
Paul w podkĂłwkĂŞ.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 2:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
To lecia³o na Jedynce, rili? Czasem zerkam na BBC Entertainment, g³ównie dlatego, ¿e uwielbiam Marca Warrena, jest genialnym aktorem, w³aœnie ogl¹dam jego najnowszy serialik Mutual Friends Plus w Hustle wystêpuje drugi brat Glenister

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Hustle (PrzekrĂŞt) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Hustle (PrzekrĂŞt)


Wygenerowano w 0.038 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights