Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.02 Tami Knows Best


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.02 Tami Knows Best
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 12:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Coach Taylor supports Smash's struggle to get a college tryout. Some of Tyra's tactics disappoint Tami, who's settling in as principal of Dillon High School. Matt considers emancipation in an effort to protect Grandma and in the process finds his estranged mother, who is (geographically at least) a lot closer to him than we realized. Tensions continue to escalate with Lyla and Tim.

Data emisji w DirectTV: 08.10.2008

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 12:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
CzyÂżby nikt nie zamierzaÂł rozmawiaĂŚ?

Przede wszystkim Matt i Julie mieli piĂŞkne scenki, strasznie mi ich brakowaÂło takich, i ona Âślicznie wyglÂądaÂła i on byÂł takim jakim go lubiÂłam kiedyÂś, po prostu <33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
RzeczywiÂście brakowaÂło Matta i Julie.
Odcinek nawet fajny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 9:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
Julie faktycznie w tym odcinku wyglÂądaÂła Âślicznie, i bardzo podobaÂła mi siĂŞ ta scena w restauracji ale chyba bardziej ta ostatnia jak pokazaÂła mu jaki samochĂłd sobie kupi to byÂło Âświetne

Tim/Lyla cieszê siê ,¿e Tim mo¿e pójœÌ do szko³y bo nie jest totalnym kretynem na jakiego jest czasami kreowany i zdecydowanie ma talent, i powinien w siebie uwierzyÌ ,i fajnie ,¿e Lyla w niego wierzy i chocia¿ ta scena w restauracji by³a ogólnie beznadziejna, a Buddy zachowywa³ siê jak idiota w tm odcinku Rolling Eyes to Lyla kompletnie to nadrobi³a kiedy wpad³a do Tima z kolacj¹ Very Happy gdzie twoje spodnie awww uwielbiam ich razem, uwielbiam Tima

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 10:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Fani Tyry i Tima zachwycali siĂŞ ich scenkÂą w tym odcinku "bo oni sÂą tacy do siebie podobni" co kompletnie do mnie nie dociera, bo co to, Âże ciÂągnĂŞliby siĂŞ wzajemnie na dno to powĂłd, aby byli razem? Yeah, right. Za to wÂłaÂśnie fajnie jest, Âże Lyla zachĂŞca Tima, aby w siebie wierzyÂł itd. Sceny w restauracji byÂły... tak, nieudane. Ale gdy wpadÂła z kolacjÂą <33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 9:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
Cytat:
Fani Tyry i Tima zachwycali siĂŞ ich scenkÂą w tym odcinku "bo oni sÂą tacy do siebie podobni" co kompletnie do mnie nie dociera, bo co to, Âże ciÂągnĂŞliby siĂŞ wzajemnie na dno to powĂłd, aby byli razem?


dokÂładnie, do mnie to teÂż jakoÂś nie przemawia, ja ogĂłlnie nie widzĂŞ tej pary bo od poczÂątku nie podobaÂło mi siĂŞ to ,Âże Tyra "biega za nim" a on totalnie jÂą olewa , a jak zobaczyÂłam ta scenkĂŞ to tylko skojarzyÂło mi siĂŞ Bily/Mindi 2, bo czy to ,Âże on czujĂŞ siĂŞ przy niej tak komfortowo ,Âże moÂże chodziĂŚ bez spodni jest tak naprawdĂŞ takie fajne

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.02 Tami Knows Best Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.02 Tami Knows Best


Wygenerowano w 0.043 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights