Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

3.05 Every Rose Has Its Thorn


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.05 Every Rose Has Its Thorn
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Czw Pa¼ 30, 2008 4:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Matt grapples with his mother, his emotions and Coach Taylor as J.D. garners more attention. Elsewhere, Tyra sees a new side of Cash and Jason is disappointed by Erin.

Data emisji w DirectTV: 29.10.2008

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Pi± Pa¼ 31, 2008 11:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
OMG, Jaaaason xD <33
Ale kurcze skoro ju¿ wreszcie siê pojawi³ to mogli by mu daæ lepszy w±tek ni¿ wchodzenie w spó³kê z Rigginsami... Chocia¿ z dzidziusiem by³ s³it, ale to w³a¶nie tego chcia³abym wiêcej zobaczyæ, sama nie wiem co o tym mysleæ.

No i pozbyli siê Matty'ego, zobaczymy jak JD da sobie radê i czy nie bêd± b³agaæ Saracena o powrót

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
AGNES
PostWys³any: Nie Lis 02, 2008 9:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 31 Sty 2007
Posty: 125
P³eæ: Kobieta
Skad: 3miasto
podoba³ mi siê ten odcinek , g³ównie ze wzglêdu na Jasona , z dzieckiem by³ cudowny , dok³adnie taki jak powinien byæ , szkoda ,¿e tak ma³o tych scen , spó³ka z Rigginsami te¿ mi siê podoba³a , najbardziej ¶mia³am siê na tej scenie kiedy Billy "trybi³" i w koñcu siê zgodzi³ no i Tim by³ ¶wietny jak zawsze

nie podoba mi siê ten w±tek z Tyr± , tak bardzo chcia³a siê uczyæ a teraz okazujê siê ,¿e do szcze¶cia wystarczy jej facet Rolling Eyes

Matt szkoda mi go bardzo , ciekawe jak zareaguje, czy siê za³amie ca³kowicie , czy bêdzie sie zachowywa³ jak w 2s , jestem bardzo ciekawa w jakim kierunku pójd± z tym w±tkiem, jedyny pozytyw tej sytuacji to fakt ,¿e mo¿e w nastepnym odcinku bêd± jakie¶ sceny J/M
od kiedy pojawi³a siê matka Matta , bardzo podobaj± mi siê scenki u nich

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Pon Lis 03, 2008 9:52 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Tim rz±dzi³ na¶laduj±c Buddy'ego, po prostu le¿a³am ze ¶miechu, i jeszcze jak ka¿dy po kolei najpierw robi³ miny a potem na to szed³

Z Tyr± te¿ mi siê to nie podoba, ale widaæ chc± pokazaæ, ¿e cz³owiek nie jest w stanie zmieniæ siê ca³kowicie od razu.

I równie¿ jestem ciekawa w±tku z Mattem, tak jak s±dzi³am go odsunêli no i zobaczymy co z tego wyjdzie. A promo do nastêpnego odcinka by³o genialne, kompletnie siê nie mogê doczekaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.05 Every Rose Has Its Thorn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

3.05 Every Rose Has Its Thorn


Wygenerowano w 0.038 sekundy :: Zapytañ SQL: 11


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights