Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Ugly Betty (Brzydula Betty)


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Ugly Betty (Brzydula Betty)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Freya
PostWys³any: Wto Pa¼ 14, 2008 8:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
poniewa¿ du¿o nas na tym forum ogl±da UB i czêsto komentujemy odcinki w "Innych serialach" - pomy¶la³am, ¿e nie minê siê z prawd±, je¶li stwierdzê, ¿e UB zas³uguje na swój osobny topic

jak tam wra¿enia z ostatniego odcinka (03x03)? piszcie, czy ju¿ ogl±dali¶cie, bo nie chcê niczego zdradzaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Pa¼ 14, 2008 9:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Freya, masz Ty wyczucie do tworzenia tematów. Czujê, ¿e bêdzie tu o czym pisaæ.
Freya napisa³:
¿e UB zas³uguje na swój osobny topic

Bez w±tpienia zas³uguje, bez w±tpienia.
Freya napisa³:
piszcie, czy ju¿ ogl±dali¶cie, bo nie chcê niczego zdradzaæ

Ja ogl±da³am i dodam, ¿e by³y sceny, do których powraca³am kilkakrotnie. To ju¿ mówi samo za siebie, jak odcinek mi do gustu przypad³.
A niech no tylko wszystkie obejrz±, to zacznê Ja tu swoje wywody.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Wto Pa¼ 14, 2008 11:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
czasami my¶lê, ¿e w tym serialu zdarzy³o siê naprawdê wiele, ale zaraz za chwilê okazuje siê, ¿e to, co by³o wcze¶niej - to wcale nie by³ szczyt mo¿liwo¶ci

ostatnia scena 03x03, z Claire i Alexis, sprawi³a, ¿e musia³am zbieraæ szczêkê z pod³ogi

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sro Pa¼ 15, 2008 12:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Oooch po waszym wypowiedziach i oczywi¶ie dlatego, ¿e Uwieelbiam Betty czujê, ¿e przed weekendem obejrzê 2 zaleg³e odcinki (normalnie to nie do pomy¶lenia, ¿e nie mogê ich zobaczyæ, skandal, ot co )

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Sro Pa¼ 15, 2008 2:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
ale mnie Wille pod koniec zaskoczy³a,tym zrozumieniem dla Cristiny <a w³a¶nie niech mi kto¶ przypomni jak to sie sta³o,¿e Cristina zgodzi³a siê byæ zastêpcz± matk± ?,bo jako¶ sobie nie mogê przypomnieæ jak to by³o >

Alexis ojcem DJ biedny Daniel <<którego 100 razy bardziej wolê w dresie ni¿ w gajerku,no chyba,¿e zak³ada yo niego fioletow± koszulê >> jako¶ mu siê w tym jego ¿yciu u³o¿yæ szczê¶liwie nie mo¿e najlepiej jakby siê w Betty zakocha³

a s±siada Betty ani widu ani s³ychu,ma³a wzmianka o nim w ostatnim odcinku to zdecydowanie dla mnie za ma³o,ale mo¿e to znak,¿e jeszcze zobaczymy tego przystojniaka

Hilda i Coach < ahh od czasu Third Watch uwielbiam Eddiego Cibriana <3 > co¶ mi siê wydajê,¿ê on co¶ krêci,tu niby chce byæ z Hild±,ale nie chce siê rozwie¶æ itp, itd

Mark i Amanda --> jak zawsze ¶wietni:D

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Sro Pa¼ 15, 2008 2:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Prawa C. (jak to mówi do niej Marc) potrzebowa³a 100 tys. na leczenie dla mê¿a, chcia³a sprzedaæ kieckê J. Kennedy, ale Marc i Willie j± zniszczyli. Willie wcisnê³a jej kit o tym, ¿e chce mieæ dziecko "nie ma na kogo przelaæ mi³o¶ci" czy co¶ w tym stylu i to niby mia³ byæ anonimowy dawca spermy, a jak jest ka¿dy wie mam nadziejê, ¿e troszku ci rozja¶ni³am

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Sro Pa¼ 15, 2008 3:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
szczerze powiedziawszy to ja sobie nie wyobra¿am pary Daniel/Betty... jako¶ mi po prostu nie pasuj± do siebie jako ktokolwiek wiêcej ni¿ przyjaciele...

co do Coach'a... te¿ mam takie wra¿enie, zreszt± faceci w wiêkszo¶ci przypadków tak mówi±, a robi± na odwrót

Mark & Amanda - oni s± po prostu niezawodni! oni s± niezmiennie prze¶mieszni, w ka¿dym odcinku, bez wyjatków! rozwali³o mnie to ich przes³uchanie i scena na klatce schodowej

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Pa¼ 15, 2008 7:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Obejrza³am, jak zwykle z charakterystycznym dla mnie w czasie ogl±dania UB u¶miechem.

Willhelmina i ludzkie zachowania, tego jeszcze nie by³o. Ale i tak w to nie wierzê. I tak wolê wersjê Will manekin, w wykonaniu Marca.
A jednak nie wytrzymali, musieli namieszaæ z synem Daniela i to chyba bardziej ju¿ nie mogli.
A ko³cz pod prysznicem, samo to, ¿e przewija³am do tego momentu dwa razy, mówi jak bardzo mi scena do gustu przypad³a.
No i co to Ja na koniec zostawi³am ? Aaa, co¶ siê zaczyna. Na razie to po¿yczenie parasolki, ale od tego coraz bli¿ej do pokazania Jessego.
Freya napisa³:
Mark & Amanda

Duet jakich ma³o. Jedno, dope³nieniem drugiego.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sro Pa¼ 15, 2008 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
jak dobrze, ¿e Mark jest gejem, dziêki czemu prawdopodobnie nie jeste¶my nara¿eni na zepsucie tej relacji przez niepotrzebny ewentualny zwi±zek tych dwojga, który móg³by wpa¶æ scenarzystom do g³owy

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pi± Pa¼ 17, 2008 8:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Freya napisa³:
Mark & Amanda - oni s± po prostu niezawodni! oni s± niezmiennie prze¶mieszni, w ka¿dym odcinku, bez wyjatków! rozwali³o mnie to ich przes³uchanie i scena na klatce schodowej

Ha ha dok³adnie w³a¶nie obejrza³am 3 odcinek. Jak tylko ich widzê razem to od razu mam banana na twarzy

I ta koñcówka... jak oni mogli tak namieszaæ z DJ ehhh by³o zbyt dobrze

[ Dodano: Nie Pa¼ 19, 2008 1:38 pm ]
4 odcinek - biedny Daniel szkoda mi go a¿ ³zy mia³ w oczach ehhh, ale na pocieszenie wróci³a jedna z moich ulubionych postaci "Sandwich Guy" yeah chyba z najlepsz± fryzur± do tej pory, chocia¿ wcze¶niej bywa³ ¶mieszniejszy, ale w sumie to nie mia³ siê z czego/kogo nabijaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Pon Mar 02, 2009 11:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
no jak tam? ogl±dacie? jestem ¶wie¿o po odcinku There's No Place Like MODE i my¶lê, ¿e ju¿ dawno nie by³o tak ¶wietnego odcinka! wszystkie trzymaj± poziom, ale ten by³ wysoko ponad przeciêtn±! naprawdê siê u¶mia³am, no i wróci³a Christina, pojawi³ siê nowy obiekt ^^

a Marc i Amanda jak zawsze bezb³êdni!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pon Mar 02, 2009 11:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Ja jestem ju¿ na bie¿±co.
Wszystko siê co¶ komplikuje. Szkoda, ¿e Connor zamiast byæ przyjacielem okaza³ siê z³odziejem. Ciekawe jak Mode siê z tego wyli¿e.
A scena Daniel/Molly strasznie smutna, ci±gle go los kopie a Daniel tak fajnie wygl±da szczê¶liwy.
Bardzo podoba³a mi siê decyzja Willie. Mog³a mieæ wszystko: mê¿czyznê, masê kasy i dziecko, ale wybra³a jak dla mnie nie karierê, ale uczciwo¶æ
Co¶ Hilda d³ugo sama jest

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Wto Mar 03, 2009 12:30 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
eeej! ja jeszcze nie ogl±da³am ostatniego - pi±tkowego musia³am sie szybko opamiêtaæ, ¿eby nie czytaæ dalej Twojej wypowiedzi

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 2:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Jak mi siê smutno zrobi³o na koñcu odcinka
Szkoda mi Daniela, ale jako¶ wiedzia³am, ¿e tak siê skoñczy odcinek, a ju¿ zw³aszcza po scenie, kiedy Daniel przygotowywa³ siê na MA.
Beznadzieja, ¿e Henry przyjecha³ Wszystko to zwali³o, nie ¿ebym by³a jak±¶ wielk± fank± B/M, ale g³upia sytuacja. Zw³aszcza teraz, gdy Matt bêdzie jej szefem. Ró¿owo nie bêdzie.
Super sceny Betty i Marc'a no i jak zwykle genialna Mandy
Alexis wyjecha³a, to teraz pojawi siê nowy brat?
I co¶ mi siê wydaje, ¿e u Willie by³ Connor.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 5:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
To teraz moja relacje pofina³owa ;D
Jakkolwiek by to zabrzmia³o, dobrze, ¿e Molly ju¿ nie bêdzie.
To kompletnie ogranicza³o postaæ Daniela.
I ja wiem, ¿e bêdzie cierpia³. Albo wróci do swojego dawnego stylu, albo siê za³amie totalnie. Mam nadziejê, ¿e to pierwsze.

Oj, bêdzie nieprzyjemnie na nowym stanowisku. Ale to nie szkodzi, Betty da radê. A jej romans z Mattem by³ do bani. Beznadziejny typ.

Mandy/Marc s± jak zwykle najlepsi! ^^'

Connor? Hm, by³oby mi³o, bo to fajna postaæ!

I Hilda wreszcie ju¿ bêdzie mog³a graæ w normalnych scenach, bo to ci±g³e trzymanie wielkiej michy popcornu ju¿ mnie zaczyna³o irytowaæ ;P
Ale i tak dzielnie sobie poradzili z t± jej ci±¿±.

Wiêcej Justina, mniej Ignacia w kolejnym sezonie!

Co¶ mi siê zdaje, ¿e Daniel naprawdê wydoro¶la³ przy tej nudnej Molly.

Czy nie uwa¿acie ¿e ostatnio stroje Betty s± coraz bardziej .... ekstrawaganckie?! Ma swój...styl, ale ilo¶æ po³±czeñ kwiatowo-paskowo-kropkowo-kolorowych by³a za du¿o jak dla mnie ;D

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 8:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
qrcze a ja pó³ sezonu jestem do ty³u.... ale w nastêpnym tygodniu nadrobiê

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 1:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Ireth napisa³:
Albo wróci do swojego dawnego stylu, albo siê za³amie totalnie.

Either way ja zdecydowa³am, ¿e nadszed³ wreszcie czas na Daniel/Betty i tak ma byæ, kropka

Ireth napisa³:
Czy nie uwa¿acie ¿e ostatnio stroje Betty s± coraz bardziej .... ekstrawaganckie?! Ma swój...styl, ale ilo¶æ po³±czeñ kwiatowo-paskowo-kropkowo-kolorowych by³a za du¿o jak dla mnie ;D

Haha, mi siê ju¿ ostatnio chcia³o p³akaæ od tych jej skarpetek do sukienek, s± rzeczy których, je¶li o modê chodzi, zwyczajnie nigdy nie zrozumiem

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 4:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Trish napisa³:
Either way ja zdecydowa³am, ¿e nadszed³ wreszcie czas na Daniel/Betty i tak ma byæ, kropka

CO? To ma nigdy nie nast±piæ xD
No bo jak?! JAK?! J A K ? !


Cytat:
Haha, mi siê ju¿ ostatnio chcia³o p³akaæ od tych jej skarpetek do sukienek, s± rzeczy których, je¶li o modê chodzi, zwyczajnie nigdy nie zrozumiem

Tak, te skarpetki! Có¿, my¶lê, ¿e to nie moda. Bo owszem, widzia³am skarpetki do sanda³ów i sukienek ale to wygl±da³o ca³kowicie inaczej ni¿ u naszej Betty która z mod± ma niewiele wspólnego!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
A ja jestem zdania, ¿e co Daniel dosta³ ciekawy w±tek (siostrê, syna, ¿onê), to ci±gle go traci³. Mo¿e Molly nie pasowa³a do jego playboyowego stylu, ale o to w³a¶nie chodzi, ¿e on siê zmieni³. I kropka.
A teraz mnie bardziej zbesztacie, ale podoba³a mi siê scena Betty/Henry w parku. Bo ona z ¿adnym ze swoich facetów nie mia³a takiego kontaktu jak z nim. I mimo, ¿e Henry by³ wcze¶niej nie w porz±dku wobec B, to i tak cieszê siê z tej sceny. A Matt, eh wiedzia³am, ¿e on na d³ugo jej ch³opakiem nie bêdzie. A te ostatnie s³owa zabrzmia³y jak gro¼ba.
Connor come back? Mo¿e ju¿ sp³ukany jest?
I mam malutkie ¿yczenie na przysz³y sezon. ¯eby Mandy siê prawdziwie zakocha³a

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Wto Maj 26, 2009 5:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Daniel/Betty - to nigdy nie mo¿e siê zdarzyæ! oni totalnie do siebie nie pasuj± - jestem kompletnie anty ^^

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Ugly Betty (Brzydula Betty) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Ugly Betty (Brzydula Betty)


Wygenerowano w 0.070 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights