Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

3.04 Hello, Goodbye


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.04 Hello, Goodbye
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Czw Pa¼ 23, 2008 12:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Smash bids farewell. Julie supports Matt during his struggles with his mom and grandmother. Tami embarrasses herself with the superintendent. Tyra dates a new guy.

Data emisji w DirectTV: 22.10.2008

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Pi± Pa¼ 24, 2008 6:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Podoba mi siê w jaki sposób za³atwili sprawê Smasha, i jak ch³opcy go odwozili i koñcowa scena na boisku <33

Landry/Tyra drama - plz, dajcie spokój Confused

Mam tylko nadziejê, ¿e to jeszcze nie koniec dla Matta w dru¿ynie, ¿e nie bêdzie odsuwany po kawa³ku, a¿ zabraknie dla niego miejsca...

Go Tami, fajnie za³atwi³a Buddy'ego

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
AGNES
PostWys³any: Wto Pa¼ 28, 2008 12:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 31 Sty 2007
Posty: 125
P³eæ: Kobieta
Skad: 3miasto
szkoda mi trochê Tami ale czego siê spodziewa³a , w tym mie¶cie liczy siê tylko jedno, bardzo mi siê podoba³o jak za³atwi³a Buddy'ego nale¿a³o mu siê , a jego mina by³a bezcenna

Smash - ¶wietnie to poprowadzili , bardzo siê cieszê ,¿e jednak bêdzie gra³ , i ta scenka koñcowa jak grali awwww ( szkoda ,¿e zamiast Landrego nie by³o tam np Jasona ) ale i tak by³o super

Landry/Tyra masakra... , fajnie ,¿e Tyra w koñcu tak jakby kogo¶ ma chocia¿ nie spodziewam siê niczego powa¿nego po tym , ale ta ca³a drama z Landrym matko my¶la³am ,¿e nie wytrzymam , ten jego be³kot , ta ca³a awantura , jaka¶ mega drama , i tak wogóle to nie wiem ale dla mnie to wszystko by³o mega sztuczne, po tych 3 poprzednich odcinkach, bo o ile pod koniec poprzedniego sezonu by³o widaæ ,¿e ze strony T "co¶ " siê dziejê, to teraz mia³am wra¿enie ,¿e ani Tyra ani Landry ju¿ nic do siebie nie czuj± , i tutaj nagle taka akcja, najgorsze jest to ,¿e to pewnie nie koniec Rolling Eyes

bardzo podoba³a mi siê ta scena z Tami i Katie McCoy maj± fajn± chemie razem i mam nadziejê ,¿e nie robi± tego tylko dlatego ,¿eby jako¶ dobraæ siê do trenera

Matt -awww sceny z Mattem zdecydowanie by³y najlepsz± czê¶ci± odcinka , poczu³am siê jak w 1s, bardzo fajnie ,¿e Matt bêdzie mia³ w koñcu pomoc, i Julie u Matta jak za starych dobrych czasów , i Jullie i Matt tacy jak byli kiedy¶ Very Happy wszystko mi siê bardzo podoba³o ,nawet ta scena w sto³ówce z Landrym jak podesz³a Julie jako¶ tak nostalgicznie mi siê zrobi³o , jako¶ bardzo polubi³am postaæ matki Matta i mam nadziejê ,¿e bêdzie trochê wiêcej ich wspólnych scen

te¿ mam nadziejê, ¿e Matt bêdzie gra³ i jako¶ pozbiera siê , z drugiej strony mam wra¿enie ,¿e ten nowy kole¶ pewnie w którym¶ momencie nie wytrzyma presji i zawiedzie a wtedy wkroczy Matt - co¶ w stylu tej ca³ej sprawy z voodoo w 1s

Eric/Tami awww uwielbiam ich razem, ta scena w barze by³a super , boska

trochê ma³o Tima ale to nie by³ akurat jego ep , ogólnie chyba najlepszy odcinek do tej pory

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Wto Pa¼ 28, 2008 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
U mnie to jest przede wszystkim - WTF is Jason?! No bez przesady, po takiej koñcówce w tamtym sezonie teraz 4 odcinek i NIC. Zaczyna mi to powa¿nie dzia³aæ na nerwy.

Co do tego nowego QB to mi siê w³a¶nie wydaje, ¿e nie bêd± chcieli powielaæ historii z Voodoo, lecz chc± wprowadziæ co¶ nowego jak np. ma³y w koñcu zajmuje miejsce Matta i Saracen musi od pocz±tku odnale¼æ co¶ dla niego wa¿nego w ¿yciu. Zreszt± je¶li dobrze kojarzê to ten dzieciak jest w tytule którego¶ z kolejnych odcinków... Ale zobaczymy.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
AGNES
PostWys³any: Wto Pa¼ 28, 2008 8:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 31 Sty 2007
Posty: 125
P³eæ: Kobieta
Skad: 3miasto
Cytat:
Co do tego nowego QB to mi siê w³a¶nie wydaje, ¿e nie bêd± chcieli powielaæ historii z Voodoo, lecz chc± wprowadziæ co¶ nowego jak np. ma³y w koñcu zajmuje miejsce Matta i Saracen musi od pocz±tku odnale¼æ co¶ dla niego wa¿nego w ¿yciu


fajnie by by³o gdyby wprowadzili co¶ nowego, bo po tym jak Matt zachowywa³ siê w poprzednim sezonie, sensowne by³oby poprowadzenie tego w³asnie w taki sposób ,¿e Matt musi siê odnale¼æ , jednak jak narazie mam wra¿enie ,¿e powtarzaj± sprawê z Voodoo , nie wiem dlaczego mo¿e dlatego ,¿e Eric tak bardzo nie chce go wystawiæ, a wszyscy naciskaj± , ten sam schemat ale pewnie koniec bêdzie inny , tak czy inaczej jestem ciekawa jak to siê rozkrêci

Cytat:
U mnie to jest przede wszystkim - WTF is Jason?! No bez przesady, po takiej koñcówce w tamtym sezonie teraz 4 odcinek i NIC. Zaczyna mi to powa¿nie dzia³aæ na nerwy.


ja czyta³am ,¿e Jasona ju¿ nie bêdzie wiêc nie jestem zaskoczona, ale to nie zmienia faktu ,¿e brakuje mi tej postaci , i chcia³abym zobaczyæ chocia¿ jakie¶ zakoñczenie tej ca³ej koncówki z poprzedniego sezonu ,

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Wto Pa¼ 28, 2008 9:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Z tego co ja wiem mia³o go nie byæ zbyt czêsto, ale nie s³ysza³am nic o tym, ¿e ma go nie byæ w ogóle...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Nie Lis 09, 2008 5:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
ale siê cieszê dla Smasha kibicowa³am mu strasznie, a¿ na miejscu usiedzieæ nie mog³am

Trish napisa³:
Mam tylko nadziejê, ¿e to jeszcze nie koniec dla Matta w dru¿ynie, ¿e nie bêdzie odsuwany po kawa³ku, a¿ zabraknie dla niego miejsca...

te¿ mam w³asnie tak± nadziejê...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.04 Hello, Goodbye Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

3.04 Hello, Goodbye


Wygenerowano w 0.072 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights