Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.03 How the Other Half Live


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.03 How the Other Half Live
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 3:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Eric frets over his job security; Tami befriends newcomer Katie McCoy; Matt reconnects with Julie; and Lyla worries about Riggins, who's being roped into a moneymaking scheme by Billy.

Data emisji w DirectTV: 15.10.2008

Photos

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 1:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
uwielbiam interakcje pomiĂŞdzy rodzinÂą Collette i Rigginsami + Lyla
masakrycznie g³upia Mindi , matka jako najwiêksza przerysowana cheerleaderka tego zwi¹zku , wywracaj¹ca oczami Tyra ," przera¿ona " Lyla , olewaj¹cy Tim , sweet mog³abym ich ogl¹daÌ w ka¿dym odcinku akcja z Nemo by³a boska mina Lyli kiedy zobaczy³a ,¿e nikt inny siê nie œmiejê Tyra próbowa³a jeszcze ratowaÌ sytuacjê , wogóle ten ca³y "zwi¹zek " Mindi /Bily jest strasznie groteskowy ( Bily mia³ swoje przeb³yski normalnoœci w poprzednich sezonach i teraz to "coœ " pogr¹¿y³o go ju¿ do koùca)

Nie podoba mi siĂŞ ta caÂła akcja T/B zwÂłaszcza przy ostatniej scenie pomiĂŞdzy L/T kiedy ona powiedziaÂła mu ,Âże praktycznie wszyscy czekajÂą tylko ,Âżeby powiedzieĂŚ "a nie mĂłwiÂłem " i tak pewnie bĂŞdzie , nie chciaÂłabym ,Âżeby w taki sposĂłb zniszczyli T/L Sad

Buddy jest okropny , w tym sezonie

swietne sceny pomiĂŞdzy T/L zwÂłaszcza ta w bibliotece Very Happy i J/M Very Happy super scenki takie zupeÂłnie naturalne,

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 7:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Julie i Matt nie byli juz tutaj tacy Âświetni jak w poprzdnim odcinku i mimo, Âże siĂŞ cieszĂŞ, to mam wraÂżenie, Âże ta magia juÂż po prostu uciekÂła.

Ta caÂła akcja w domu RigginsĂłw byÂła boska i jeszcze to "Shut up, Billy" Lyli na koniec i Tim goniÂący za niÂą

I te¿ mi siê nie podoba to co robi¹ z Timem i Lyl¹, wiadomo by³o, ¿e to nie bêdzie ró¿owe ale c'mon ¿adne z nich siê nie stara, aby to dzia³a³o.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 9:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
Cytat:
Julie i Matt nie byli juz tutaj tacy Âświetni jak w poprzdnim odcinku i mimo, Âże siĂŞ cieszĂŞ, to mam wraÂżenie, Âże ta magia juÂż po prostu uciekÂła.


faktycznie sceny z poprzedniego odcinka byÂły lepsze , ale moÂże to wpÂływ tego wszystkiego co siĂŞ dziejĂŞ w Âżyciu Matta, ta caÂła sprawa z jego matkÂą , babcia Âświruska ktĂłra nie chce braĂŚ lekĂłw , nowy QB i moÂże teÂż to ,Âże zamienili siĂŞ trochĂŞ miejscami jak dla mnie , teraz to Julie "stara siĂŞ " tak jak Matt na poczÂątku w 1s , myÂślĂŞ jednak ,Âże moÂże siĂŞ to wszystko jeszcze jakoÂś fajnie rozkrĂŞciĂŚ
Cytat:

"Shut up, Billy" Lyli na koniec i Tim goniÂący za niÂą


to byÂło Âświetne i jeszcze Tim tell them how much I love Nemo Yeah. Sweet fish

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 12:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
a mi smutno, ze przegrali mecz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.03 How the Other Half Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.03 How the Other Half Live


Wygenerowano w 0.043 sekundy :: Zapytań SQL: 11


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights