Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Mam Talent

Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Mam Talent
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Paulina
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 8:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Cytat:
„Mam talent!” to znane na ca³ym ¶wiecie show, w którym wyst±piæ mo¿e prawie ka¿dy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieæ talent. Nale¿y zaprezentowaæ co¶, co wyró¿ni uczestnika spo¶ród miliona innych. „Mam talent!” jest pierwszym w historii polskiej telewizji konkursem talentów. W programie mo¿na wystêpowaæ indywidualnie i w zespo³ach, a co najwa¿niejsze, nie ma ¿adnych ograniczeñ wiekowych. Konkursowicze mog± tañczyæ, ¶piewaæ i prezentowaæ wszelkie wyobra¿alne lub te nie mieszcz±ce siê w g³owie, zdolno¶ci. Zwyciêzca zdobêdzie nie tylko s³awê, ale równie¿ 100 tysiêcy euro! Na castingi do polskiej edycji zg³osi³o siê ponad 4000 osób, z których ponad 300 zosta³o przes³uchanych przez jurorów. Ka¿dy, kto zg³osi³ siê na casting, jest przekonany o w³asnym niepowtarzalnym talencie. Agnieszka Chyliñska, Kuba Wojewódzki i Ma³gorzata Foremniak s± zmuszeni zweryfikowaæ to przekonanie.


¼ród³o: tvn.pl

Widzia³am, ¿e rozmawiacie o tym w innym dziale i stwierdzi³am, ¿e warto otworzyæ temat.

Kto ogl±da?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 8:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
ja!!!!!
uwielbiam Kubê w tym Show, jest taki "ludzki" i Chyliñska jest ¶wietna,natomiast je¶li chodzi o Foremniak to dla mnie pora¿ka,chyba nie muszê t³umaczyæ dlaczego
ogólnie program ¶wietny:) no Ho³ownia i Prokop wymiataj±

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 9:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Je¶li chodzi o jury i prowadz±cych to muszê siê z Tob± Peyton zgodziæ. Mix Prokop i Ho³ownia ge-nial-ny! Zw³aszcza podczas casningów
Z jury najbardziej podoba mi siê Agnieszka, a pó¼niej Kuba. Foremniakowa zachowuje siê niekiedy, a w³a¶ciwie prawie zawsze jakby wszystkie rozumy pozjada³a. To, ¿e by³a z Maserakiem nie czyni z niej eksperta w sprawie tañca
Z poprzedniego odcinka najbardziej podobal mi sie tak, jak juy pisalam Mateusz Ziolko i na niego glosowalam, ale tey podobal mi sie Blady Kris, ktory tez przeszedl dalej
Zobaczymy, co nam przniesie kolejny odcinek

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
foragain
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 10:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 27 Lut 2007
Posty: 3065
P³eæ: Mê¿czyzna
*Anka* napisa³:
Je¶li chodzi o jury i prowadz±cych to muszê siê z Tob± Peyton zgodziæ. Mix Prokop i Ho³ownia ge-nial-ny! Zw³aszcza podczas casningów



tak tylko te rozmowy by³y wyre¿yserowane

jury ¶wietne , zw³aszcza Chyliñska

no i widac ze talentów nam nie brakuje

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 10:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
foragain napisa³:
*Anka* napisa³:
Je¶li chodzi o jury i prowadz±cych to muszê siê z Tob± Peyton zgodziæ. Mix Prokop i Ho³ownia ge-nial-ny! Zw³aszcza podczas casningów



tak tylko te rozmowy by³y wyre¿yserowane



jakie by nie by³y i tak i uwa¿am,¿e s± zar±bi¶ci razem

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 10:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
foragain napisa³:
tak tylko te rozmowy by³y wyre¿yserowane

Rozmowy z uczestnikami moze i tak, ale rekacje na poszczegolne wystepy chyba juz nie koniecznie.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 10:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Foremniak chyba na wszystkich tak dzia³a. To jak ona gra w tym programie, to jak udaje wielk± artystkê.

Kuba i Agnieszka mówi±, co my¶l±, nie wym±drzaj± siê, jak siê nie znaj±. Jak siê nie znaj±, to mówi± czy im siê podoba³o czy nie.

Najwiêszka pora¿ka z t± ca³± Foremniakow±...ta grupa artystyczna co najpierw nie przesz³a a potem tak...no ludzie...niech ona chocia¿ jedn± tak± figurê zrobi...

Ja w ostatnim odcinku kibicowa³am tym co przeszli, ale jeszcze bym tam doda³a barmanów...jakie mieli synchro! Lepsze ni¿ niektóre uk³ady w YCD.

Szkoda ¿e ten ch³opak nie przeszed³ a Snake jest...Snake te¿ fajny, ale wola³am tamtego. xD

Co do prowadz±cych - ¶wietny duet, tylko Prokop móg³by przystosopowaæ ze swymi spor¶nymi tekstami.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 11:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ja siê po ostatnim odcinku wiele nie spodziewa³am, a okaza³o siê, ze by³ naprawdê niez³y... przed pó³fina³em my¶la³am, ¿e na bank przejd± Mateusz Zió³ko i Klaudia Walencik, ale po tym jak us³ysza³am jej wykonanie Whitnej Houston, to zw±tpi³am... g³osisko, to ona ma, ale chyba przeceni³a swoje mo¿liwo¶ci, je¶li chodzi o ¶piewanie w obcym jêzyku - bo angielski w tej piosence mia³a, co tu du¿o gadaæ, bardzo s³aby... koszmarnie mnie dra¿ni³ ten wyra¼ny polski akcent

tak¿e bardzo siê cieszê, ¿e przeszed³ jednak Kris, bo naprawdê ¶wietnie sobie poradzi³, szkoda mi tylko barmanów i Swingsteu, ale spodziewa³am sie, ¿e raczej nie zdobêd± a¿ takiego uznania... jak do tej pory najbardziej mi szkoda tego ma³ego - Karola i trochê mi ¿al Czohera

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Pon Lis 10, 2008 11:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
Paulina napisa³:

Najwiêszka pora¿ka z t± ca³± Foremniakow±...ta grupa artystyczna co najpierw nie przesz³a a potem tak...no ludzie...niech ona chocia¿ jedn± tak± figurê zrobi...


dok³adnie,ledwo ze sceny zeszli a ona ju¿ ¿a³owa³a ale Chyla jej wtedy fajnie powiedzia³a

Cytat:
Ja w ostatnim odcinku kibicowa³am tym co przeszli, ale jeszcze bym tam doda³a barmanów...jakie mieli synchro! Lepsze ni¿ niektóre uk³ady w YCD.


dok³adnie tak samo pomy¶la³am,tymi synchronami wymiatali

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Lis 11, 2008 1:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
No i jak zwyk³o bywaæ, przychodzê ju¿ po kilkugodzinnej dyskusji i tyle samo mi zajmujê nadrobienie waszych wszystkich postów. Czyli jest dobrze.
Jedyny program w TVN, który ogl±dam na bie¿±co i ka¿dy odcinek tak samo mnie interesuje.
Mi³o jest popatrzeæ na program, który pokazujê dobre strony Polski. ¯e i My mamy czym siê pochwaliæ, no ! A¿ tak tego du¿o mamy, ¿e w ka¿dym odcinku najchêtniej bym co najmniej trzy osoby przepu¶ci³a dalej, nie dwie.
Jury uwielbiam, a tego rodzynka bezapelacyjnie. W ogóle moim zamiarem na pocz±tku by³o ogl±daæ program ze wzglêdu na niego.
Foremniak dla mnie to w ogóle jaka¶ pomy³ka w tym program. Ani ona wielka gwiazda ani wyrazista postaæ czy specjalistka. Wiêc nie wiem co re¿yserzy brali pod uwagê sadzaj±c j± na stanowisku jury.
Co do prowadz±cych:
Peyton88 napisa³:
no Ho³ownia i Prokop wymiataj±

*Anka* napisa³:
Mix Prokop i Ho³ownia ge-nial-ny! Zw³aszcza podczas casningów

Tych dwóch panów siê idealnie dope³nia, chocia¿ chwilami Prokop chce byæ fajny a¿ za bardzo.

Straty tej edycji. Czyli Ci co mieli przej¶æ w moim mniemaniu, a nie przeszli : Galos (poprawiæ jak co¶ popl±ta³am), panowie stepuj±cy, pan od pacynki i panowie barmani.

Mam faworyta po tej sobocie ju¿ !

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 1:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Nikt jeszcze nie skomentowa³ ostatniego odcinka?

Powiem tak by³o za du¿o osób/grup, które chcia³am ¿eby przesz³y dalej: Audiofeels, Funky Masone, Lipskee i Ewa Lewandowska (chocia¿ nie za bardzo podoba³o mi siê to wykonanie).

Ale Audiofeels wymiatali normalnie. A "solówka gitarowa" po prostu genialna cieszê siê, ¿e przeszli dalej, chocia¿ kto¶ móg³by powiedzieæ, ¿e to kolejni, co ¶piewaj±. Ale za to w jaki sposób!

Bardzo podobali mi siê te¿ Funky Masone i Lipskee. ¦wietnie tañczyli.

Pani "Kukuruku" co to mia³o byæ? Pan Jacenty moim zdaniem nie powinien by³ siê znale¼æ w finale. W dodatku przedstawili to samo, co na castingu. Mogli siê bardziej postaraæ.

Wystêpu Ninji nie by³am w stanie obejrzeæ

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 3:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
*Anka* napisa³:
Nikt jeszcze nie skomentowa³ ostatniego odcinka?

Prze³ama³a¶ nasz± niemoc.
To i Ja napiszê, ¿eby na planowaniu siê nie skoñczy³o.
No wiêc.
Kiedy na pocz±tku przedstawili grupê wystêpuj±cych w tym odcinku, sobie pomy¶la³am, ¿e nie bêdê tak czêsto krzyczeæ: 'niech oni te¿ przejd±', ale siê myli³am.
*Anka* napisa³:
Wystêpu Ninji nie by³am w stanie obejrzeæ

A Ja z zapewne g³upio wygl±daj±cym skrzywieniem obejrza³am i stwierdzi³am, ¿e kole¶ wbija w fotel.
*Anka* napisa³:
Bardzo podobali mi siê te¿ Funky Masone i Lipskee. ¦wietnie tañczyli.

O tak i jeszcze raz tak ! Bym chêtnie ich dalej zobaczy³a, a jak jeszcze pokazali filmik o Lipskim, to w ogóle zaskarbi³ u mnie sporo sympatii. Fajny cz³owiek, a na scenie to ju¿ w ogóle.
I kolejny raz nie zgadzam siê z jury, drugi ju¿ to bêdzie chyba. Mimo niesamowitego g³osu jakim jest obdarzona Ewa Lewandowska, to widzia³am w finale bardziej Funky. I to z kilku powodów. Show wysz³o im fenomenalnie, lepiej ni¿ dla pani Ewy. I jest to kolejna osoba ¶piewaj±ca, a Ja bym chcia³a zobaczyæ w finale wiêksz± ró¿norodno¶æ talentów, któr± w Polsce jak widaæ po tym programie posiadamy.
*Anka* napisa³:
Ale Audiofeels wymiatali normalnie.

Fakt to niby kolejny zespó³ ¶piewaj±cy, a ju¿ siê nie bêdê powtarzaæ, ¿e tego w finale ju¿ du¿o bêdzie. Ale oni niczym nie przypominaj± innych ¶piewaj±cych. Pierwszy zespó³ jaki dosta³ siê dalej i ma³o tego- zespó³ A'Capella to jest, a to nie czêste u nas zjawisko. No i znaczna poprawa i postêp od castingu. A jak wiemy, to nie zdarza siê w przypadku ka¿dego z pó³finalistów.
Pan Jacenty mnie zawiód³ na ca³ej linii. Wiedzia³am, ¿e zbyt du¿ych szans na fina³ nie ma, ale ¿eby powtórzyæ ten sam wystêp ?

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 4:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
a ja wystêpów na ¿ywo nie ogl±dam bo zawsze mi siê to d³u¿y i nudzi,nie to co ogl±danie relacji z castingów ale ogl±dam na bie¿±co wystêpy w necie i co mogê powiedzieæ Audiofeels rz±dzi nie do¶æ,¿e ogromny postêp od castingu to jeszcze g³os "tego" ch³opaka <ju¿ mam ustawione jako dzwonek w phonie :> > po prostu ¶wietne no i liczy³am bardzo na Funky o wiele bardziej podoba³ mi siê ich wystêp ni¿ Pani Ewy,no ale có¿ widocznie 1 seria polskiego Mam Talent zamienia siê w 4 Idola...
Pan Jacenty no przesympatyczny cz³owiek,no ale jak wiemy sama sympatia to za ma³o, a szkoda
a "Paloma" ju¿ jak tylko zaczê³a Kurkuraæ i pokazali minê Kuby to wiedzia³am,¿e to bêdzie pora¿ka:/ mogli na jej miejsce kogo¶ lepszego wzi±¶æ..

a jeszcze wracaj± do Audiofeels
http://popfan.tv.wrzuta.pl/film/nIGgO0YSyB/audiofeels_feat._k8_-_crazy_high_quality

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 8:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ja szczerze jako¶ nie za chêtnie ogl±da³am ten program. Aczkolwiek widzia³am ostatni odcinek i Audiofeels mnie zachwycili
Poza tym s± z Poznania, wiêc mam lokalne powody by im kibicowaæ. A nu¿ którego¶ kiedy¶ w tramwaju spotka³am Laughing
Co do drugiego finalisty z tego odcinka to zgadzam siê z wami
No i teraz by wypada³o zacz±æ ogl±daæ...Co do ostatniego pó³fina³u to mam ju¿ swoich 3 faworytów Nie wiem kogo, tylko wiem ¿e s±, bo pamiêtam ¿e jak by³y skróty co w nastêpnym odcinku to 3 wybra³am

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 9:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ja te¿ by³am za Audiofeels, s± niesamowici! obejrzyjcie sobie na YouTube ich wykonanie Crazy z K8 - powalaj±! uwielbiam ich
http://www.youtube.com/watch?v=sXVP1-tr2aI

natomiast co do Ewy Lewandowskiej... te¿ uwa¿am, ¿e ¶piewaj±cych jest ju¿ du¿o i to ciekawiej ¶piewaj±cych ni¿ ona... a Funky Masons naprawdê dali ¶wietne szo³ i nale¿a³o im siê, jestem zawiedziona, ¿e Kuba na nich nie zag³osowa³, bo po Foremniak, to ja siê spodziewa³am, ¿e ich oleje...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 10:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
¿e Kuba na nich nie zag³osowa³,

A Ja akurat nie spodziewa³am siê g³osu od Kuby dla Funky. Dziennikarz muzyczny nie by³by sob±, gdyby nie popar³ ¶piewaj±cej strony. (no i jeszcze tak ¶piewaj±cej)
A szkoda.

Ale i tak mój faworyt pozostajê niezmienny.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Wto Lis 18, 2008 10:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Zió³ko siê lubi? popieram kandydaturê na zwyciêzcê

aaaa... i z nastêpnego odcinka ju¿ sobie wyobra¿am jak± masakrê odwali parka od Autostrady a¿ siê bojê w³±czyæ TV

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Lis 19, 2008 3:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
a¿ siê bojê w³±czyæ TV

OO tak. Tym bardziej nie rozumiem co oni robi± w pó³finale.
Ale bym siê zdziwi³a jakby zrobili kompletn± zmianê i dostali siê do fina³u.
Chocia¿ nie potrafiê w to uwierzyæ.
Freya napisa³:
Zió³ko siê lubi?

A¿ tak to bardzo widaæ ?
Ale z dnia na dzieñ coraz bardziej ku Krissowi siê zwracam. To wszystko przez te linki z youtube.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sro Lis 19, 2008 3:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ja chyba póki co najbardziej kibicujê Zió³ko'wi i Audiofeels reszta ok, ale bez takich emocji jak wy¿ej wymienieni panowie

co do najbli¿szego odcinka to nawet nie bardzo wiem komu kibicowaæ... ten ma³y pianista jest spoko i Ci go¶cie od akro - jak na razie na nich liczê najbardziej, ale co poka¿± na lajfie i jak wypadn± inni... w sumie po ostatnim odcinku te¿ siê wiele nie spodziewa³am, a tu jednak by³o na co popatrzeæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Kaska
PostWys³any: Nie Lis 23, 2008 8:28 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Do³±czy³: 09 Lut 2007
Posty: 860
P³eæ: Kobieta
Skad: tu i tam
Kurcze w sumie to wczorajszy odcinek by³ jednym ze s³abszych dobrze ¿e Melkart Ball byli bo inaczej to ju¿ chyba nie by³o by czego ogl±daæ. Pani turlaj±ca siê z samolotem, by³a jeszcze bardziej ¿a³osna ni¿ na castingach.

A co do Ziemowita to ch³opiec jest uroczy ale czy ja wiem dla mnie Karol galos sie powinien znale¼æ w Finale bo to te¿ bardzo utalentowane dziecko a sie nie znalaz³

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Lis 23, 2008 2:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Ziemowit mnie oczarowa³ w pe³ni, bez odwrotu. I to dobrze, ¿e nie tylko swoj± osobowo¶ci±, ale przede wszystkim tym co najwa¿niejsze- talentem.
Przez naszych pó³nagich dwóch panów, nie mogê powiedzieæ, ¿e ten odcinek by³ najs³abszym.
Kaska napisa³:
Pani turlaj±ca siê z samolotem, by³a jeszcze bardziej ¿a³osna ni¿ na castingach.

A nie wierzy³am, ¿e jeszcze bardziej mo¿na. A jednak. Nigdy nie zrozumiem decyzji jury, ¿e dopu¶cili ich do pó³fina³u, no nigdy !
Ju¿ zacieram r±czki na fina³, a dok³adnie palce do wysy³anie sms-ów.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Nie Lis 23, 2008 8:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Panna_B napisa³:
Przez naszych pó³nagich dwóch panów, nie mogê powiedzieæ, ¿e ten odcinek by³ najs³abszym.

Oj tak i w³a¶nie to na nich g³osowa³am

Panna_B napisa³:
Ziemowit mnie oczarowa³ w pe³ni, bez odwrotu.

Mnie równie¿. Zw³aszcza w rozmowie z Marcinem i Prokopem
A w ogóle rozwali³ mnie na ³opatki tekstem: Jest Pani bardzo sympatyczna, ale przez 7 lat przywi±za³em siê do swojej mamy.

Co do Orion to po prostu no comment. Jak w ogóle jury mogli ich przepu¶ciæ do fina³u. Traz to powinni mieæ pretensje sami do siebie...

Panna_B napisa³:
Ju¿ zacieram r±czki na fina³, a dok³adnie palce do wysy³anie sms-ów.

To bêdzie dopiero! Tylko teraz bêdzie dylemat na kogo g³osowaæ, bo mam a¿ 3 faworytów

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 10:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e dzisiaj Mateusz roz³o¿y³ mnie na ³opatki - dziêkujê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 10:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
przegapi³am og³aszanie wyników;ale ju¿ wiem kto wygra³ i sie bardzo cieszê bo to co ch³pcy robi± to prawdziwa sztuka

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 10:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
A ja tylko chcia³am powiedzieæ ¿e jestem rozczarowana i to bardzo.
Nie tym kto wygra³, bo wygrali totalnie zas³u¿enie i byli niesamowicie, ale ¿e Klaudia ma 2 miejsce , irytuje mnie strasznie.
Naprawdê, mia³am ju¿ swoj± dwójkê w tej ostatecznej 3 , i tu mi z takim czym¶ wylatuj±. Moje smsy nie pomog³y Laughing
Aczkolwiek i tak nie narzekam, zyskali du¿o dziêki temu, mo¿e jakiego¶ wydawce znajd±

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Mam Talent Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Mam Talent


Wygenerowano w 0.090 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights