Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Mam Talent

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Mam Talent
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Bee132
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 10:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
*Anka* napisa³:
Jest Pani bardzo sympatyczna, ale przez 7 lat przywi±za³em siê do swojej mamy.

Ziemowit by³ ¶wietny. a Ci dwaj roznegli¿owani faceci. mrrruczeæ tylko mo¿na by³o. boscy.

a dzisiaj w sumie tylko kawa³ek ogl±da³am. nie by³ zachwycaj±cy.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ja te¿ trochê ¿a³ujê, ¿e to Klaudia, a nie Audiofeels zajê³a drugie miejsce i ¿a³ujê, ¿e Zió³ko nie wszed³ do trójki ale ze zwyciêzców sie cieszê - zas³u¿yli na to

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
Mateusz roz³o¿y³ mnie na ³opatki - dziêkujê

A u mnie ³opatki by³y jedn± z wielu czê¶ci cia³a, jakie u mnie roz³o¿y³ jego wystêp.
Czyli chyba jasno ju¿ dajê do zrozumienia, kogo z czekiem chcia³am ujrzeæ.
myys napisa³:
A ja tylko chcia³am powiedzieæ ¿e jestem rozczarowana i to bardzo.

Czyli jest nas wiêcej !
myys napisa³:
Moje smsy nie pomog³y Laughing

Moje tym bardziej. Ale nie specjalnie ¿a³ujê tego zmarnowanego do³adowania.
Panom przy, których Bee mruczy i nie tylko ONA zreszt±, GRATULUJÊ. Jestem dumna z wyboru naszych rodaków, co do pierwszego miejsca oczywi¶cie. To by³ talent wykraczaj±cy po za jakiekolwiek normy.
Ale dla mnie mistrz od castingów by³ jeden i tak zosta³o do koñca !
Pomy¶leæ, ¿e jeszcze do niedawna beatbox, by³ dla mnie wy³±cznie pluciem do mikrofonu. Teraz jest zaj******* pluciem do mikrofonu.
I tym sposobem zdradzi³am mojego faworyta.

Dziêkujê TVN za pierwszy program, który mnie zaciekawi³ !

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
Ziemowit by³ ¶wietny.

Kolejny, który jak dla mnie nie zbyt ma szanse konkurowaæ z reszt±...Nie wiem , mo¿e mam jaki¶ uraz do dzieci czy co¶ Laughing

Panna_B napisa³:
Ale nie specjalnie ¿a³ujê tego zmarnowanego do³adowania.

Ajjj, ja te¿ nie ¿a³ujê , mam przynajmniej czyste sumienie, bo zrobi³am wszystko co mog³am

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Cytat:
bo zrobi³am wszystko co mog³am

A kogo myys tak wspiera³a¶ ? Bo o tej godzinie mój zmys³ domy¶lania siê, trochê szwankuje ju¿.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Ojjjj to by³o co¶. A¿ mi têtno skoczy³o normalnie, a wiem, co mówiê bo sprawdza³am

Przyznam siê bez bicia, ¿e nie g³osowa³am bo mia³am dylemat. TYLKO dwie nagrody a faworytów trójka

Panna_B napisa³:
Mateusz roz³o¿y³ mnie na ³opatki - dziêkujê

A u mnie ³opatki by³y jedn± z wielu czê¶ci cia³a, jakie u mnie roz³o¿y³ jego wystêp.

Ja by³am po prostu wgnieciona w kanapê! Uwielbiam tê piosenkê i uwielbiam tego go¶cia! Dobrze Marcin powiedzia³, ¿e Fredy nie umar³, ale dobrze te¿, ¿e wykonanie Mateusza choæ trochê ró¿ni³o siê od orygina³u. Mam nadziejê, ¿e pomimo, i¿ nie wygra³, to kto¶ siê nim zainteresuje. Ale powiem tak, jak Wojewódzki: Zabijê, jak bêd± chcieli zrobiæ z niego drugiego Szymona Wydrê. Mam nadziejê, ¿e siê facet nie da zaszufladkowaæ, tylko, ¿e bêdzie umia³ siê przeciwstawiæ i robiæ swoje!

Audiofeels równie¿ mi siê podobali i strasznie ¿a³ujê, ¿e nie zdobyli drugiego miejsca Ci go¶cie potrafi± sobie dobraæ repertuar i widaæ, ¿e w sumie w ka¿dej piosence czuj± siê dobrze Równie¿ mam nadziejê, ¿e dziêki temu programowi rozwin± skrzyd³a

Merkalt Ball. W pe³ni zas³ugiwali na wygran±, bo to co oni robi± jest po prostu niesamowite! Za ka¿dym razem podczas ich wystêpu po prosty by³am urzeczona. Jaki to paradoks, ¿e ch³opaki s± znani na ca³ym ¶wiecie a w Polsce dopiero taki program otworzy³ im furtkê do kariery w rodzimym kraju. I tak naprawdê to w³a¶nie na tym im zale¿a³o, ¿eby w koñcu móc pracowaæ w domu. Naprawdê wielkie brawa ch³opaki!

I to w³a¶nie by³a trójka moich faworytów, a ¿e miejsca w finale dwa i wszystkie wystêpy i na castingu i podczas pó³fina³ów i w finale mi siê podoba³y, to nie umia³am zag³osowaæ tylko na jedn± osobê/jeden zespó³.

Jeszcze napiszê dwa s³owa o Klaudii. Dziewczynka mo¿e i ma talent, ale jeszcze jest za m³oda na robienie kariery. Wszystkie piosenki, jakie ¶piewa³y by³y to piosenki "z patosem". Gdyby wygra³a, na pewno kazaliby jej ¶piewaæ zupe³nie inny repertuar, z którym my¶lê, ¿e by sobie nie poradzi³a a dziewczynka w tym wieku ¶piewaj±ca piosenki typu Dziwny jest ten ¶wiat, czy Jaskó³ka uwiêziona to by³oby co¶ nieszczerego i sztucznego.

Tyle ode mnie

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Audiofeels
Bo z Poznania. I w ogóle s± ¶wietni

*Anka* napisa³:
Równie¿ mam nadziejê, ¿e dziêki temu programowi rozwin± skrzyd³a

Ja te¿. I mam nadziejê na du¿o okazji do zobaczenia ich na ¿ywo. Ostatnio siê w³a¶nie dowiedzia³am ¿e przez moje lenistwo straci³am a¿ dwie przez ten rok.

Cytat:
Merkalt Ball.

Co do nich , to ba³am siê przy tym ostatnim wystêpie. Nie wiem po co im kazali no...Rozumiem ¿e jakby wygra³ kto¶ ¶piewaj±cy, ale jak Oni maj± siê skupiæ jak w³a¶nie wygrali 100 tysiêcy Euro ? Dziwne.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Sob Lis 29, 2008 11:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
no w³a¶nie cieszê siê, ¿e Klaudia nie wygra³a, bo naprawdê ona jest jeszcze trochê za m³oda na robienie kariery, niech wykorzysta t± narodê na jak±¶ szko³ê muzyczn±, niech siê dziewczyna uczy, bo ma niesamowite g³osisko, ale niech nie pchaj± jej na scenê ju¿ teraz... w tym wieku, jedyny repertuar, który by pasowa³ do dziecka to piosenki dla dzieci, a jej jako¶ sobie w tym nie wyobra¿am niech podro¶nie, podszkoli siê i niech powali nas w przysz³o¶ci na kolana, piêknym g³osem i szczerym, ambitnym repertuarem

amen

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Nie Lis 30, 2008 11:29 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Mia³am 3 ulubienców w tej fina³owej 10 i jak wygrali Merkalt Ball to myslalam ze padne ze szczescia^ szkoda tylko ze Audiofeels nie mieli drugiego, bo ich tez bardzo lubilam^ a wogole nie podobal mi sie wystep K.Kulawik, nie wiem dlaczego, glos ma ale jakos nie przemawia do mnie.

Pozytywnie mnie za to zaskoczyla Mateusz bo nie lubilam go za bardzo a taaak pieknie zaspiewal ze az ciary mialam

a z piosenkami ogolnie utrafili jak uslyszalam z Wampira w operze to taka ucieszona bylam ze banana na twarzy mialam caly czas no i Audiofeels z Requiem dla snu spiewali ;d swietne to bylo.

a i Panno_B zgadzam sie Blady Kris wymiata ;P moja wymarzona 3 to wlasnie on, MB i Audiofeels.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Kaska
PostWys³any: Nie Lis 30, 2008 12:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Do³±czy³: 09 Lut 2007
Posty: 860
P³eæ: Kobieta
Skad: tu i tam
to mnie nie pozostaje nic innego jak sie zgodziæ
Ogólnie strasznie strasznie sie ciesze ze wygrali MB bo dla mnie oni sa boscy jak zaczeli swoj wystêp to jak zwykle szczenka mi opad³a i do konca jej znale¼æ nie mog³am
szkoda ze w trójce nie by³ Mateusz Zió³ko bo jemu te¿ od poczatku kibicowa³am no i szkoda Audiofeels ze tylko trzecie miejsce. Stop nie tylko ale a¿.
Nie no ogolnie jestem bardzo zadowoona z werdyktu.

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Lis 30, 2008 1:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Kaska napisa³:
Audiofeels ze tylko trzecie miejsce. Stop nie tylko ale a¿.

Czemu a¿ ? Jak dla mnie spokojnie 2 miejsce powinni mieæ. I bardziej im by siê kasa przyda³a ni¿ tej dziewczynce.
Szczególnie ¿e co¶ mnie napad³o i ogl±dam ich wystêpny na YT i zaczynam w±tpiæ czy dobrze sobie piosenki dobrali....

Choæ ju¿ nie marudzê, dziêki programowi ich pozna³am i to siê liczy Laughing
Dobrze ¿e nie by³o w trójce tego pianisty, co Wojewódzki mówi³ ¿e mo¿e wygraæ. No bo bez przesady.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Lis 30, 2008 1:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
no i Audiofeels z Requiem dla snu

Tym zapunktowali u mnie jeszcze bardziej. I jak dopiero co zaczêli, to mamka, oczywi¶cie zaczê³a rzucaæ pytaniami, zachwytami itd. I pyta mnie jakiego to zespo³u piosenka na pocz±tku, a Ja tak palnê³am- Black Eyed Peas ! (jedna z wielu chwili kiedy mam ochotê na powiedzenie czego¶ bez sensu )
A tu potem s³yszê, jak BYP ¶piewaj±. A napisa³am to, by podkre¶liæ jak bardzo mi siê podoba³y kawa³ki, które dobierali. Jakbym im sama doradza³a, co warto za¶piewaæ.
myys napisa³:
No bo bez przesady.

Fakt, dra¿ni³o mnie chwilami, ¿e ludzie tak naprawdê mówi± tylko tym jakim cudownym ch³opcem, zabawnym itd. jest Ziemowit. Oczywi¶cie, to jest niepodwa¿aln± prawd± i z tym siê nie mam zamiaru sprzeczaæ, ale ludzie zapominali o tym czym ch³opiec siê przebi³ do pó³fina³u, a potem do fina³u. I nie by³ to nieodparty urok osobisty.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Sob Gru 06, 2008 3:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
duñska edycja , ch³opaki wymiataj±
http://www.youtube.com/watch?v=Mfd00tgrdnI&eurl=http://mamtalent.tvshow.com.pl/mam-talent-dania-2/

[ Dodano: Sob Gru 06, 2008 4:25 pm ]
http://www.youtube.com/watch?v=9wcg6VWW7LE&feature=related

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Mam Talent Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Mam Talent


Wygenerowano w 0.065 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights