Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Spoilery

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Spoilery
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sophia
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 2:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Tutaj mozna dyskutowac ogolnie o 3 serii, zanim pojawia sie spoilery dotyczace konkretnych odcinkow.

Cytat:
General spoilers:

11/07 - [When asked about the upcoming mystery, Kristen Bell answers]: "All I'll say is not everyone survives. I'm not saying anyone dies, but not everyone survives." Source: Kristin on E!Online
09/14 - James Jordan, who played janitor-turned-gun-shot-victim Lucky last season, is returning as a completely different character. He's playing Tim Foyle, a teaching assistant in Veronica's intro-to-criminology class. Source: Ask Ausiello @ TV Guide


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anett
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 8:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
kiedy maja przywrocic Veronice?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 9:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
23 stycznia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
No to troche wiecej spoilerow, zeby bylo o czym gadac

Na poczatek artykul, ktory zawiera troche spoilerowych informacji: http://www.tv.com/tracking/viewer.html?tid=99016&ref_id=24272&ref_type=101&om_act=convert&om_clk=headlinessh&tag=headlines;title;0

I troche spoilerow ze spoilerfix:

Cytat:
01/18 - Mars' creator Rob Thomas [revealed]: "Paul Rudd has agreed to play a big role in Episode 17. He'll play past-his-prime English rock star Desmond Fellowes, who is touring American college campuses. Piz, as part of his radio-station duties, will be his host. It'll play as sort of a My Favorite Year-style story. Naturally, this being Veronica Mars, Desmond's suitcase containing many essential items will go missing. Piz will ask Veronica for help." Also, Rob teases that "despite his on-screen death, Ed Begley will reappear during the Who-Killed-Dean-O'Dell mystery." Source: Ask Ausiello @ TV Guide
12/20 - Kristen Bell told ING.com, "It's about the 'murder, question mark' of the Dean." Source: SpoilerFix BuddyTV Spoilers Chat
12/11 - Kristen Bell reveals: I know that [Veronica and Logan] are done for a little bit, so each of us might have new love interests—we may or may not. [...] You have not seen the end of the deaths. I don't want to say murders or deaths, but I'll say this: More people kick the bucket before this season is over. Source: Kristin on E!Online
11/30 - Rob Thomas reveals: There has been talk—more than talk—about dropping the whole big mystery idea after this middle mystery and to do all stand-alone episodes and sort of a combination of a few things. The network is behind it, and I am interested in heading in that direction. One feeling is that the big mysteries keep away the casual TV viewers, and the other is that the thing that has been least successful since season one—meaning the things we get the most complaints about—are the big mysteries. My design in season one was that Veronica’s best friend was dead, and every season regular had an integral role in the mystery. And unless they wanted every year to kill Veronica’s friends, it’s hard to have the same emotional connective that’s worth spending seven, eight, nine episodes on a mystery. It’s one of the things we are deciding on right now. [...] But what I think we might do is the final mystery we were going to run instead of running it as our final five is just to play those as stand-alone episodes and maybe contract that big mystery into a two-episode thing with a cliffhanger as just a trial balloon. And hopefully before season four, we’ll see how it works. It seems like a good time to do it—a good fun test balloon. Try it over five and see how fans and non-fans react. [...] We will still have ongoing personal life stories from Veronica, so there will be romantic relationships and the normal travails. We just wouldn’t have a mystery at the core. [... Logan and Veronica] are not over. But it will be a rocky road. [The next arc is about who killed the dean...] He is the only one who is dead. He did not kill his wife and her lover. Source: Kristin on E!Online



Ostatnio zmieniony przez Sophia dnia Czw Sty 25, 2007 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Soph, Ty juz nie jestes spoiler-free? Kurcze nie mam czasu teraz tego czytac wieczorem sie cos wypowiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Jak najbardziej nadal jestem spoiler-free, a spoilery tylko wklejam No chyba ze przez przypadek cos przeczytam Na przyklad ten artykul - nie wiedzialam, ze bedzie spoilerowy troche, wiec sie zabralam za czytanie no i tak wyszlo...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 9:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Nowy spoiler, na ktory niestety sie natknelam i przeczytalam...

Cytat:
02/07 - [Veronica and Piz will become closer] in late winter/early spring. Translation: Pizonica is officially on! Source: Ask Ausiello @ TV Guide


Coz, wiem ze niektorzy beda z tego zadowoleni

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 9:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
bylam prawie pewna ze w koncu do tego dojdzie
Pizonica moze byc , zniose to jakos , zwlaszcza teraz kiedy Logan jest taki jaki jest, ale oczywiscie i tak musi byc LoVe w moim idealnym scenariuszu bylo by tak : Vero zaczyna byc z Pizem, Logan wraca do siebie czyli staje sie dawnym Loganem, poznaje fajna dziewczyne (oczywiscie nie tak fajna jak Vero Wink ) Vero jest zazdrosna, Logan oczywiscie tez nie traktuje nowego zwiazku zbyt powaznie, mamy kilka uroczych scen zazdrosc i fajny zlosliwosci jakie sobieprawili kiedys, no i oczywiscie wielki powrot LoVe- takich jak kiedys

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nikola
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 9:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
A ja sie ciesze :bounce: (<- jaki emot Laughing )

Chcialam, zeby P i V byli razem Oczywiscie nie tak, zeby juz nigdy LoVe nie bylo, ale Logan ma dostac powazna terapie szokowo-wstrzasowa, zeby w koĂącu stal sie Loganem, a nie zachowywal sie tak jak teraz Wiec to bedzie dobre. A P i V na pewno beda slodcy razem Ale potem zrozumieja, ze maja nie byc razem etc...

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
ah9x
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 10:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
a gdzei to ogladacie ? na jakiej stronie ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 10:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ja w sumie tez jestem ciekawa jak scenarzysci to wykombinuja i naprawde nie mam nic przeciwko temu, zeby Veronica byla chwilowo z Pizem. Ale oczywiscie na koncu musi byc LoVe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 11:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Nie no ja przede wszystkim padlam od tej nazwy - Pizonica, ludzie maja coraz glupsze pomysly :lol2:
No ale w kazdym razie jestem ciekawa jak bedzie wygladal poczatek tego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 11:41 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Ja rowniez sie ciesze Wink
tylko ...Pizonica? :lol2: , zgadzam sie z Trish, ze to b.glupia nazwa, chyba najglupsza do tej pory jaka spotkalam Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 3:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
VM to wybitnie serial kontrastow:
genialne sezony (1, 2) - beznadziejne sezony (3)
najlepsza nazwa ever (LoVe) - najglupsza nazwa ever (Pizonica)
:lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 3:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Tak, ale Pizonica to chyba tylko wymysl autora artykulu czy tez jednej osoby ktora sie wypowiadala o tej parze, wiec ja bym zbyt wielkiej wagi do tego nie przywiazywala Fani na pewno wymysla cos lepszego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 12:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
Ja sie w 100 % zgadzam z Nikola
Pizonica Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Anett
PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 2:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
mam nadzieje ze nie zrobia Pizonici
a moim zdaniem 2 seria nie byla taka wybitna 3 seria jak dla mnie ma urok. Moze nie ma od 1 odcxinka jakies wielkiej historii do roziazania ale 9 odcinke jest calkie fajny. Nie podobalo mi sie zachowanie veronici wobec Logana on tez jest jakis inny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:41 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Kurcze, cos mi ostatnio nie wychodzi bycie spoiler-free jesli chodzi o Veronice, hehe No ale coz, przezyje jakos Ponizej kolejny spoilerek, ktory bardzo mnie ucieszyl

Cytat:
02/10 - Rob Thomas reveals: Dick is not over his issues regarding Beaver's death, and we will, once again, bring that issue to the surface. He will even have something of a heart-to-heart with Mac. I'm not sure I buy a potential romance, but they'll certain get some screen time together. [...] On the Mac front, we actually backloaded her episodes, so you'll see a lot more of her. We will actually play a lot of Mac's love-life on screen. Source: TV Guide Online


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:57 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Ja powiem tak, great

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anett
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 4:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Szczerze nie wyobrazam sobie takiej pary ale zobaczymy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Cytat:
*Veronica and Piz are dating by episode 19. There's also an hot and heavy make out scene.


hym Wink
nie powiem, ze mi to bardzo przeszkadza...bo tak nie jest, jestem tego bardzo ciekawa Wink

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
villemo
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 5:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
ooo ciekawie sie zapowiada Przynajmniej cos sie ruszy i pozmienia i LoVe sobie odpocznie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 5:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
oooo nie moge sie doczekac ale mam nadzieje, ze to obudzi Loganka.. Btw. 3 seria ma w koĂącu miec 20 epkow, czy wiecej, czy nie wiecie? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 5:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
Ja slyszalam ze 20. No ale jesli sie zakoĂączy zwiazkiem Piz&Veronica to raczej 4 sezon powinien byc, w ogole nie wiecie nic o tym czy bedzie 4 sezon?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 5:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
ale are dating by episode 19 to nie znaczy, ze do tego epka? a pozniej moze LoVe wroci i w sumie przeciez sezon VM zawsze sie koĂączyl tak, ze LoVe wracalo na 2, 3 odcinki i koniec

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Spoilery


Wygenerowano w 0.070 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights