Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Spoilery

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Spoilery
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giovanna
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 7:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 9
Płeć: Kobieta
no dokladnie to byloby straszne i mam nadzieje ze nic takiego nie zrobia

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 11:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Otoz wyczytalam, ze Chris [Piz] dostal role w spin-offie Grey's Anatomy i jest mozlwiosc, ze nie bedzie go 4 serii VM, co mnie oczywiscie martwi bo sprawa z jego "mrocznym sekretem" staje sie coraz bardziej prawdopodobna, co jak juz ustalilismy nie bardzo nas satysfakcjonuje...

oczywiscie w Ameryce sie ludzie ciesza bo to znak, ze LoVe bedzie znowu razem a ja marze tylko o tym, zeby tworcy nas zakoczyli i LoVe na koniec nie polaczyli nawet jak Piz okaze sie maniakalnym psychopata Laughing

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
veronika-imi
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 12:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
dobra wiadomosc, bo to zwieksza szanse na 4 sezon VM...bo nie uwina sie ze wszystkim w 3 serii


LOVE musi byc razem Exclamation , ja nie potrzebuje rozczarowania w tym temacie...no chyba ze przygarnac mialabym go ja sama Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
doma
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 2:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
listen up people!
wlasnie chodze sobie po jakis serwisach w poszukiwaniu czegos o naszej vero. i o to cos...
http://www.filmweb.pl/Niepewne+losy+%22Weroniki+Mars%22,News,id=33979

no nie wiem. nie ejst to super wiaodmosc,bo to by moglo znaczyc,ze niewiaodmo czy ujrzymy logana.aczkolwiek. mogloby to byc takie "spotkanie po latach" i logan i vero mogliby miec swoje potyczki wspolne,co o tym myslimy, huh?
kurcze.uwielbiam LoVe;D ale wole Logana imprezowicza,ale zkaochanego w Vero;]

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
she
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 2:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
uu.. Agentka FBI
kurcze sama nie wiem co to tym sadzic..
Niby fajnie ale..

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
jagone
PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 2:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 48
Płeć: Mężczyzna
za e-online

Friday, 12:08 p.m.: The CW rep for Veronica Mars tells me: "The show has not been canceled. A decision will be made at the Upfront on May 17."

Sources tell me that the show is most likely to come back in its new FBI format (described below) or not return at all.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
agulka0403
PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
ej blagam powiedzcie mi czy gdzies teraz leci 3 seria? leciala VM na TVN ale teraz leci jakies zycie na fali czy cos... czy gdzies leci VM?? blagam ratujcie! Tesknie za nia... i za Loganem buziam

_________________
AgusSs

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
w polskiej TV nigdzie nie leci, puszczana jest w amerykaĂąskiej stacji CW

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
agulka0403
PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
chyba nie mam czegos takiego jak CW:( ale dzieki:) podobno u nas ma 3 sezon leciec od 3 pazdziernika... ale nie wiem na jakim kanale chyba nadal TVN nie?

_________________
AgusSs

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
doma
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:39 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
OMG.
Chodze po wszystkich forumiska w posuzkwianiu jakis newsow zwiazanych z VM. i co?
Dwa newsy. jeden dobry drugi zly.

O to co znalzlam pierwsze:
Should Veronica continue in it's FBI format, both Logan and Keith will be there. This is 100%. Rob wants to use the FBI format to bring the show back to season one, where something major will happen during the missing time. This will give us a season-long mystery, and flashbacks to the crime.
Mac and Dick will both be gone, and Wallace and Weevil are on the fence.
Nom,chce sie skakac z radosci, nie?

Ale to drugie...
The cancellation isn't confirmed, BUT, Jason is NOT coming back whether there's a fourth season or not. Read this post by depudor. Both JD and EC are through with VM. They are done; over ... meaning no more LoVe, no closure or reunion in a (so not going to happen) fourth season ... any premise.
If you don't want to read her whole post (although I really would suggest doing so because it breaks down so completely why Veronica could/should never be in the FBI, here is the pertinent part:

hm?
musimy jednak poczekac do 17 maja. GoD! troche ponad miesiac!

Dodane po 3 minutach:

Wiem,wiem. Jestem nienomlana. Ale znalzlam jeszcze cos innego...;D
a wiec...
In the upcoming episodes, each main character will have at least one major plotline, outside of a relationship (aside from Parker). Veronica and Piz will slowly bond, and their relationship will last only a short time. By the finale (3x20, “The Bitch Is Back”) they WILL be broken up, as will Parker and Logan.
Both Piz and Parker were signed on for only one year, and therefore Rob had to give their characters proper conclusions. Veronica and Logan will have SEVERAL scenes together in the finale, as well as the episodes leading up to it.

Veronica will deal with an issue (YES, that one), which has been plaguing her all season long. There IS reason for her madness. She and Logan are still in love, and it will be evident from the first episode back.

The finale is said to be AMAZING, and everything fans could hope for. Sources compare it to the first season finale. There are mysteries from the past, which pop up again, and a whole lot of focus on the core characters (Veronica, Logan, Keith, Wallace).

Finally, there is some definite news on the FBI format. Should it go ahead, Logan and Keith will be 100% present

Czyli wszystkie spoilery sie meiszaja ze soba. Ale jednak wiekszosc jest taka,ze Enrico i Jason zostana. Oj,cos m isie zdaje,ze musimy byc przygotowani na ten AMAZING EPISODE FINALE:D pozostajew nam tylko
czekac czekac czekac

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bluevein
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 12:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Czyli sprawdza sie wszystko to czego nie chce, nie dosc, ze Piz/Veronica beda razem na jakies dwa odcinki to pewna jestem,ze Piz okaze sie czarnym charatkerem to jeszcze LoVe na bank do siebie wroci jak nie teraz to w 4 serii, gdzie miejsca na LoVe nie widze.
Ehhh, pociesza mnie jedynie ten amazing final...oby byl amazing bo jak nie to...sie wkurze Twisted Evil Wink

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
doma
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 6:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
oj tak. Piz nie wyglada na TAKIEGO KOGOs. no,ale Beaver tez nie wygladal kurcze.
a czemu nie chcesz LoVe again? ja bym chciala,ale tylko z Loganem zakrecony,jak w 1 i 2 serii:]

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Mjuzz
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:28 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 442
Płeć: Kobieta
Skad: Gdynia
A ja sie jakos negatywnie do Piz'a nastawilam na poczatku i teraz sie ciesze Laughing
Wcale nie musi byc taki jak Beaver przeciez Ja juz sie nie moge doczekac jaki final bedzie I mam nadzieje, ze LoVe wroci xP xP

_________________
Dance dance.
Let the Games begin!


--
Avatary z tej strony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
agulka0403
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
ogolem... nie rozumiem po angielsku ;D tak czy inaczej mowilas cos o 17 maja?

_________________
AgusSs

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
doma
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
17 maja ma podono zapasc decyzja o kontynuacji Veronicy. Wiec trzymajmy kciuki
nie moga takiego hitowego serialu zdjac z ekranu;D

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
agulka0403
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
oki trzymam

_________________
AgusSs

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Jope
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: Warszawa
A ja generalnie za Pizem nie przepadam. Tzn. jest mily i w ogole, ale wolalabym, zeby on byl sobie z Parker. A Veronica oczywiscie z Loganem. Troche za bardzo w cieniu dali chlopaka tym razem, ale moze cos sie jeszcze rozkreci. Mi oni po prostu od samego poczatku pasuja do siebie i smutno mi, jak sobie pomysle, ze mieliby sie juz nigdy wiecej nie zejsc:(

No i czwarty sezon musi byc! Podpisalyscie petycje?

_________________
Jope

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Nope, bo ja osobiscie uwazam, ze lepiej chyba serial zakoĂączyc teraz, gdy jeszcze cokolwiek z niego zostalo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
agulka0403
PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
jaka petycja ??! ja nic nie wiem a chetnie podpisze

_________________
AgusSs

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
jagone
PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 48
Płeć: Mężczyzna
Trish napisał:
Nope, bo ja osobiscie uwazam, ze lepiej chyba serial zakoĂączyc teraz, gdy jeszcze cokolwiek z niego zostalo

mam podobne odczucia no chyba zee ostatnie 5 odcinkow bedzie duzp lepsze i naprawde innych niz poprzednie

Idea

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Dawno nie byly wklejane spoilery ze spoilerfixa, wiec wkleje te ktorych wydaje mi sie, ze jeszcze nie bylo

Cytat:
03/16 - Series creator Rob Thomas has fashioned a plan to "fast-forward" the lives of Veronica Mars and company should the CW series squeeze a fourth season out of Dawn Ostroff. As we speak, says the Hollywood Reporter, Thomas is crafting a trailer previewing this possible time warp — with 'Ron now studying at the FBI Academy — to be submitted to CW as they consider the series' fate. Source: TV Guide Online
03/16 - I heard this heart-wrenching info from six--yes, six--reliable sources on both the network and studio side...apparently that news may have been somewhat misguided. See, although this "cancellation" rumor ran rampant around all sectors of Hollywood today, it turns out the picture is more complex than a straight canceled-or-not-canceled scenario. At this hour, here's what I can tell you: I just heard from Veronica mastermind and showrunner Rob Thomas, who tells me, "If we're cancelled, I certainly don't know about it."And according to CW insiders, the CW has not officially canceled Veronica Mars. However, here's the catch: They are currently considering a different format for the fourth season. From what I hear, that format would leap four years into the future and focus on Veronica Mars as an FBI agent. Aside from returning star Kristen Bell (duh), the rest of the cast is yet to be determined, but it isn't likely that many of her current co-stars would be on board. Source: Kristin on E!Online
03/15 - I must tell you that I’ve heard from several solid sources that the CW has decided not to bring Veronica Mars back for a fourth season. Though official word has not yet come down from the network, I did hear from creator Rob Thomas earlier this week, who told me things weren’t looking good: “I’ve never been less certain of our fate. I’m afraid I’ve gone from cautiously optimistic to something less than that.” Source: Kristin on E!Online
03/14 - Since so many of you have emailed asking, "Is Chris Lowell off of Veronica Mars?" I went straight to Veronica’s big boss himself, the genius Rob Thomas to get the answer. Here’s what R.T. told me: "We only had Chris in a one-year deal, so he was free to pursue other shows. We hope to be able to use him some more, though clearly we won't be able to resign him as a series regular." Source: Kristin on E!Online
02/28 - I just e-emailed Mars' main man Rob Thomas for an update [on news of a fourth season], and here's what he wrote back: "We're very much on the fence for a fourth season. My amateur handicapping of our situation - 60/40 in our favor. We are shooting the finale as a season finale - not as a series finale. There will be no alternate. If they do try to get rid of us, we're not going to make it easy for them." Source: Ask Ausiello @ TV Guide
02/19 - Jason Dohring reveals: I don’t know that there’s a plan for [Logan and Veronica] to be honest. But I haven’t seen the last two scripts yet so I’ve heard some awesome things about it and I think you’ll see some dark stuff from Logan again which is cool like just big old brawls and stuff like that coming up so I look forward to getting my punch on and that sort of thing. But I don’t think that there’s any plan that I know of. I’m… action this season [...] especially towards the end of [the season]. Source: BuddyTV
02/14 - LoVe as buddies, however, is moving full steam ahead. In fact, Logan, having learned his lesson from that whole Madison debacle, will ask for Veronica's permission before schtupping one of her best friends. Source: Ask Ausiello @ TV Guide


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
doma
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
no! znow jakas ciemna strona loganka ;D jaaaa!
dwa ostatnie jeszcze nie sa jahsonowi znane,wiec tak jak wedlug spolierow streszczeĂą odcinkowych tez byl,ze logan i veonica moga byc w dwoch ostatnich...czyli czekamy;D

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Cytat:
04/17 - I hear that if Veronica were to continue, Rob Thomas is interested in doing a storyline between Deputy Leo and Daddy Mars—yet another reason to renew. Source: Kristin on E!Online

O bosh, nawet nie chce mi sie tego komentowac Confused
Chociaz milo by bylo, gdyby Leo sie jeszcze pojawil w serialu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
karolka
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:09 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
mam pytanko skad wy wiecie ze Veronika bedzie cos krecila z Pizem ?ja ogladalam 15 odcinkow 3 serii i nic nie zauwazylam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:12 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Zapowiadaja to spoilery na koĂącowe odcinki sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Spoilery


Wygenerowano w 0.076 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights