Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.20 - The Bitch Is Back (series finale)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.20 - The Bitch Is Back (series finale)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Charlotte
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 11:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
Oj mielismy. Kurde, to zakoĂączenie nawet jakby mialo byc zakoĂączeniem tylko sezonu bylo slabe. Chociaz jak wiekszosc zachwycam sie scena Logana i ten wzrok

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 12:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
zuzi86 napisał:
Szkoda jedynie ze nie moglismy zobaczyc Love w jakiejs jednoznacznej scenie- pocalunek czy przytulenie, ale ich spojrzenia mowily wszystko.. Uradowala mnie tez gra Weevila, rowniez byl to prawdziwy stary Weevil, ktory gotow byl pomoc Veronice jak za dawnych czasow rozprawic sie z kim trzeba. Szkoda ze to juz koniec..


Mi tez bylo szkoda, ze nie bylo jednoznacznej oznaki, ze LoVe bedzie razem, ale z drugiej strony w jednym odcinku nie da sie tak wszystkiego szybko naprawic miedzy nimi(to byloby nienaturalne), dlatego liczylam na 4 sezon... Ogolnie tak jak mowisz spojrzenia L/V mowily same za siebie... szkoda, ze to juz koniec, bo to jeden z moich ulubionych seriali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
riotgirl
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 1:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 26
Płeć: Kobieta
w przypadku LoVe przynajmniej mielismy te spojrzenia, dla mnie dosyc jasne
ale takie np. wybory szeryfa... to jakas kpina nie podac w ogole co i jak. nie dociagnac sprawy do koĂąca. ogolnie gdybym nie wiedziala, ze to ostatni odcinek, czekalabym na napis "cdn"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 6:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
hehe. spojrzenia Logana i Vero mowia wszystko. Zwlaszcza, ze Piza w 4 serii tak czy tak mialo nie byc

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kendall
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 8:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 760
Płeć: Kobieta
Skad: Bialystok
Koniec byl troszke denny jak na koniec sezonu i calego serialu, ale ciesze sie tym spojrzeniem Logana i Veroniki, bylo dosyc wymowne i ogolnie ta scena kiedy Logan musial pomscic upokorzenie Veroniki...och boska

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
olcia2410
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 8:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4
Płeć: Kobieta
Wiecie co a ja mialam wrzenie ogladajac ten odcinek ze to zapowiedz 4 serii... myslicie ze naprawde to juz koniec? szkoda by bylo bo akcja z Palacem moga by byc ciekawa...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
giovanna
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 9
Płeć: Kobieta
co to za zakoĂączenie jak nic powinna byc kolejna seria a ich spojrzenia wystarczyly szkoda ze juz nie zobacze LoVe

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
No odcinek jeden z lepszych w 3 serii,ale jak na final sredni.Zagadka z bractwem ciekawa,choc zdziwilem sie,ze Jake'a wpakowali tam.Co do spraw milosnych,raczej bym obstawial ze jest z Pizem,choc Logan pokazal jej ze jemu na niej zalezy...Szkoda mi bardzo Keitha,ale sam stwierdzil,ze rodzina wazniejsza,a po 2 lepiej mu bylo jak byl detektywem i bedzie mial znow szeryfa od siedmiu bolesci w postaci Vinniego.Ogolnie wielka szkoda i nieporozumienie,ze nie ma 4 serii.Taki koniec serialu moga sobie wsadzic w cztery litery,bo to ewidentnie bylo przygotowane na 4 serie.Tyle ode mnie

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
eewa01
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 2
Płeć: Kobieta
nie zirytowalo Was to zakoĂączenie? bo mnie tak delikatnie tak. owszem odcinek dobry ale nie jak na finalowy odcinek koĂączacej serii... Mam nadzieje , ze ktos wpadnie na genialny pomysl i zrobi 4 serie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Chyba wszyscy czuja niedosyt po tym zakonczeniu i pewnego rodzaju rozczarowanie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ally
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 377
Płeć: Kobieta
Podobal mi sie odcinek.

Hmm koniec nijaki. Fakt mogli by jeszcze jeden odcinek dac.
Moje ulubione sceny ofc to ta w ktorej Vero mowi "And I'm back in high school", a i "Beacuse you had a bad day" a i jak Logan bije tego typa i Vera sie usmiecha.

Szkoda jednak ze to koniec, noo.

_________________
Veronica Mars, she's a marshmallow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Freya
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 10:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 2181
Płeć: Kobieta
Skad: Tatooine
Ally napisał:
Moje ulubione sceny ofc to ta w ktorej Vero mowi "And I'm back in high school", a i "Beacuse you had a bad day" P


oj tak! te sceny byly genialne! uwielbiam je obie i kazda z osobna komentarz o high sql byl mega trafny, a marsowa wersja "Bad Day" byla naprawde super i osmiele sie nawet powiedziec, ze dorownywala oryginalowi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 10:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Ryan napisał:
Nie chce uczynic grobowego nastroju jeszcze gorszym...
No dobrze, chce. Zastanawialyscie (i zastanawialiscie) sie kiedys dlaczego seriale sie kiedys koĂącza? Odpowiedz jest prosta: bo nie oplaca sie krecic ciagu dalszego. A dlaczego nie oplaca sie krecic ciagu dalszego? Bo oddana grupa fanow... pobiera piracka kopie z sieci. Chcecie kogos winic, zerknijcie do lustra.

Odcinek sredni, ale rozpoczal doskonale potencjalny gigantyczny watek napedowy czwartej serii. Wielka szkoda serialu.


a kto ci bierze pod uwage ogladalnosc serialu u polaczkow, gdzie wszystko emituje sie z kilkuletnim opoznieniem i najlepiej o godzinie 14 w tygodniu to ze veronice przestano krecic nie ma nic wspolnego ze sciaganiem z internetu. serial spadl na psy i mozesz za to obwiniac tylko roba thomasa oraz nieszczesliwe zbiegi okolicznosci takie jak choroba francisa capry.

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 9:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
lady_m4ryjane napisał:

a kto ci bierze pod uwage ogladalnosc serialu u polaczkow, gdzie wszystko emituje sie z kilkuletnim opoznieniem i najlepiej o godzinie 14 w tygodniu to ze veronice przestano krecic nie ma nic wspolnego ze sciaganiem z internetu. serial spadl na psy i mozesz za to obwiniac tylko roba thomasa oraz nieszczesliwe zbiegi okolicznosci takie jak choroba francisa capry.


100% racja,dodam tylko,ze nie kazdy ma The CW i moze sobie na biezaco ogladac,a czekac z 8 miesiecy na kolejny sezon to jest dramat.No i co pisze lady_m4ryjanenie przesadzajmy z tym piractwem,w koncu az tak wielkiej publiki tego serialu jak w USA nie ma w Polsce

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 9:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
Jakbym mogla to chetnie bym ogladala Veronice w tv zamiast sie bawic w sciaganie. ALe my niestety nie mamy na to wplywu.

A "Bad day" bylo boskie

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nate
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 11:54 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 169
Płeć: Mężczyzna
Skad: Agrestic
bardzo podobal mi sie ten odcinek
V boska!
musi byc 4 seria!

Bad day uwielbiam ja.

_________________
[list]brokenhearted[/list:u]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ryan
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 12:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: Redmond, WA
Marne usprawiedliwienie, ze w Polsce nie ma. Pobierajac z torrenta udostepniacie nie tylko ludziom w Polsce. I nie, nie pobieralem - kupilem tak jak kazdy inny odcinek 3. serii. Poza tym nie tylko do torentow do trzeciej serii sa linki na forum.

@riotgirl: kwestia gustu. Moim zdaniem trzeci sezon jest calkiem mocny. W porownaniu z drugim i absurdalnymi sennmi majakami Veroniki - cudny. Zreszta potwierdza to ogladalnosc w Stanach, ktora dolowala przy drugim sezonie i byla identycznie wysoka w przypadku pierwszego i trzeciego.

Odrobina spostrzegawczosci, riotgirl, nie zawardzi. "Skad: Redmond, WA"

Co do samego finalu - nie jest znowu tak zle. Wiele watkow nie rozwiazano, ale liczono na czwarta serie. Mozna czuc sie zawiedzionym tematem odcinka, jesli nie wie sie czym jest The Castle. Porownanie do Skulls&Bones mnie osobiscie zmrozilo - to oznacza, ze za TC stoi mnostwo szalenie wplywowych ludzi. Co rodzina Kane potrafi, jak tuszuje np. znikniecia ludzi doskonale wiemy. Na celowniku ich i wielu innych znalazlaby sie w czwartej serii Veronika, Keith, Logan. To temat na dobry dreszczowiec, bo dziac sie moga rzeczy okropne. Tzn. moglyby - 4. serii nie bedzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 1:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Ryan napisał:
Marne usprawiedliwienie, ze w Polsce nie ma. Pobierajac z torrenta udostepniacie nie tylko ludziom w Polsce. I nie, nie pobieralem - kupilem tak jak kazdy inny odcinek 3. serii. Poza tym nie tylko do torentow do trzeciej serii sa linki na forum.

@riotgirl: kwestia gustu. Moim zdaniem trzeci sezon jest calkiem mocny. W porownaniu z drugim i absurdalnymi sennmi majakami Veroniki - cudny. Zreszta potwierdza to ogladalnosc w Stanach, ktora dolowala przy drugim sezonie i byla identycznie wysoka w przypadku pierwszego i trzeciego.

Odrobina spostrzegawczosci, riotgirl, nie zawardzi. "Skad: Redmond, WA"

Co do samego finalu - nie jest znowu tak zle. Wiele watkow nie rozwiazano, ale liczono na czwarta serie. Mozna czuc sie zawiedzionym tematem odcinka, jesli nie wie sie czym jest The Castle. Porownanie do Skulls&Bones mnie osobiscie zmrozilo - to oznacza, ze za TC stoi mnostwo szalenie wplywowych ludzi. Co rodzina Kane potrafi, jak tuszuje np. znikniecia ludzi doskonale wiemy. Na celowniku ich i wielu innych znalazlaby sie w czwartej serii Veronika, Keith, Logan. To temat na dobry dreszczowiec, bo dziac sie moga rzeczy okropne. Tzn. moglyby - 4. serii nie bedzie.

1.Dobra, jakis ty dobry i uczciwy, kupiles. Ja sciagam, my sciagamy i jest po wszystkim.
2.No, mnie tez sie ten odcinek ze snami nie podobal, dziwany jakis byl...
3. IV seria to juz wg mnie przesada. Tylko zastanawia mnie ostatnia scena 20 odcinka, no ale kto tu sie czepia xD ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
GiRl_MaSsAcRe
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 1:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 31
Płeć: Kobieta
Skad: Sie biora dzieci ^^
Mi sie podobal... ale zakoĂączenie bylo tandetne..
Wedlug mnie powinna byc 4 seria. Zeby sie wszystko wyjasnila.. Tak dokladniej i zakoĂączylo narmlanie.. dziekuje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 2:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Ryan napisał:
Marne usprawiedliwienie, ze w Polsce nie ma. Pobierajac z torrenta udostepniacie nie tylko ludziom w Polsce. I nie, nie pobieralem - kupilem tak jak kazdy inny odcinek 3. serii. Poza tym nie tylko do torentow do trzeciej serii sa linki na forum.


w polsce vm nie wyszla na dvd, a nie kazdy ma mozliwosc kupienia sobie za granica. jak mi sprowadzisz to ci slicznie za to podziekuje. ja tez nie popieram piractwa ale jakos sobie trzeba radzic jak sie zyje w durnym kraju. gdy vm lecialo w tv o tej 14:00 nagrywalam na video. gdyby nie internet za pewne malo kto wiedzialby w ogole o istnieniu tego serialu. jak we wszystkim sa plusy i minusy

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nate
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 169
Płeć: Mężczyzna
Skad: Agrestic
zakoĂączenie tandetne?

mi sie bardzo podobala ostatnia scena jak Veronica poszla glosowac, swietna.

_________________
[list]brokenhearted[/list:u]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 5:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
bardzo fajna, tylko szkoda, ze na zakoĂączenie calego serialu taka dali

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
riotgirl
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 5:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 26
Płeć: Kobieta
Ryan -> moj blad, ze nie zauwazylam. jednak nie zwracam na to szczegolnej uwagi, bo ludzie w internecie wcale nie tak czesto pisza skad naprawde sa rownie dobrze mogloby byc to miejsce, w ktorym chcialbys mieszkac bla bla bla.
ale skoro juz sie wyjasnilo, tym bardziej- zyjesz w innych realiach. szkoda, ze albo nie pamietasz, albo nie potrafisz sobie wyobrazic jak to jest tutaj.

a trzeci sezon nadal dla mnie daleko w tyle za drugim. za duza i ciekawa sprawe (te poboczne tez jakies bardziej interesujace), w ktora byli zaangazowani glowni bohaterowie, za ich charakter a nie takie rozmemlanie jak w trzeciej serii, za season finale.
i co prawda to co powiedziales mogloby byc dobra podstawa nowej serii, ale w otoczce FBI, walkowanego milion razy- nie bardzo. poza tym po co gdybac, zostalismy z niczym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nate
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 9:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 169
Płeć: Mężczyzna
Skad: Agrestic
Charlotte napisał:
bardzo fajna, tylko szkoda, ze na zakoĂączenie calego serialu taka dali


a mi sie nawet podoba, nie zakonczyli tego doslownie, ale niektorych rzeczy mozna sie domyslec... wiadomo, ze Mars nie zostanie Szeryfem.. a to z kim Veronica bedzie kazdy moze sam sobie dopowiedziec... poza tym mysle, ze zakoĂączyli tak z mysla o 4 sezonie.

_________________
[list]brokenhearted[/list:u]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 9:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
Nate napisał:
a to z kim Veronica bedzie kazdy moze sam sobie dopowiedziec... poza tym mysle, ze zakoĂączyli tak z mysla o 4 sezonie.

tego jestem pewny,a co do tego,ze dobrze,ze jest duzo rzeczy jest niewyjasnione to sie zgodze jesli powstanie film(bo Rob Thomas mysli o tym)a jak nie to dla mnie final serii to wielka porazka,bo prawie wszystkie watki powinny byc wyjasnione jak np w The O.C.

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.20 - The Bitch Is Back (series finale) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 10 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.20 - The Bitch Is Back (series finale)


Wygenerowano w 0.095 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights