Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

2.12 Who Do You Think You Are?


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.12 Who Do You Think You Are?
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Sob Sty 19, 2008 2:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Chris Kennedy, a man in his mid-20s and who spent a few years doing missionary work with his parents in Europe, hosts a Christian talk show with Lyla titled "I was a Teenage Christian" during which teens call to get advice. This is a recurring role. The episode also features Devon, a tough guy who just got out of juvenile hall. One of the first thing he does after being release is to track down Santiago and try to convince him to ditch school. Smash is the star of the hour in the locker room but not with the coach. Tami has a hard time letting Gracie go to day care.

Data emisji w NBC: 18.01.2008

Photos // Promo

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Nie Sty 20, 2008 2:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Ale za³atwili rodzice Smasha i jego dziewczynê No, ale szkoda, ¿e potem by³a jeszcze ta scena w kinie. Durny Texas.

No i romans Matty'eego siê skoñczy³ Nie wiem, taki starasznie g³upiutki mi siê on obecnie wydaje i to jego wyznanie mi³o¶ci... Pomijam ju¿ jego przyjacielsk± pogawêdkê z Landrym w stylu 1 sezonu

No i pojawi³ siê Matt Czuchry Tak dziwnie z nim jako¶. Jeszcze do tego pojawi³ siê Francis Capra jako postaæ ca³kowicie Weevilowa i ju¿ siê prawie poczu³am jakbym ogl±da³a inny serial

Z Tima mia³am ubaw na koñcu jak polecia³ na koñcu z kwiatami i zobaczy³ Lylê ca³uj±c± siê z koleg± z radia. Tak sobie wymy¶li³, ¿e parê kwiatków wszystko za³atwi

Buddy przynosz±cy cenne rzeczy do Taylorów Sprawy z Santiago mi siê podoba³y, nie wiedzia³, gdzie obecnie jest jego miejsce. Mimo, ¿e jego kolega mia³ nieco racji w sprawie zainteresowania Buddy'ego nim, to jednak wierzê, ¿e Sandman i Buddy naprawdê stworz± co¶ jak rodzinê. Takie The O.C.

No i kjut by³o to ca³e oddawanie Gracie do ¿³obka. Tami siê nie mog³a prze³amaæ, no i na koñcu jak Eric z ni± pojecha³ i zagl±da³ tam do ¶rodka, a¿ my¶la³am, ¿e tym razem on z³apie dziecko i ucieknie Plus ten koñcowy tekst Tami, ¿e ma³a siê nie odwróci³a


Ostatnio zmieniony przez Trish dnia Sob Lut 16, 2008 12:32 am, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
veronika-imi
PostWys³any: Pon Lut 11, 2008 8:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 22 Lut 2007
Posty: 505
P³eæ: Kobieta
-mi te¿ podoba³a siê ta ca³a sprawa z Santiago, opowiedzia³ siê po w³a¶ciwej stronie i chce skorzystaæ z szansy jaka dosta³, zapowiada siê fajny bohater,
-¿³obek roz³±ka z Gracie-trudna decyzja ale jak zwykle wspólnie pañstwo T. dali rade'
-Matt czasem mnie rozbraja to ca³e wyznanie blee'
-Tim jak to Tim poszed³ za impulsem
-a ta ca³a kolacja Smasha z rodzicami dziewczyny hmm niezrêcznie i g³upio wysz³o

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Ireth
PostWys³any: Pi± Lut 15, 2008 10:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Cytat:
Z Tima mia³am ubaw na koñcu jak polecia³ na koñcu z kwiatami i zobaczy³ Lylê ca³uj±c± siê z koleg± z radia. Tak sobie wymy¶li³, ¿e parê kwiatków wszystko za³atwi

Tak w³asnie Timm Riggins widzi ¶wiat. Laughing

Trish napisa³:
Buddy przynosz±cy cenne rzeczy do Taylorów Sprawy z Santiago mi siê podoba³y, nie wiedzia³, gdzie obecnie jest jego miejsce. Mimo, ¿e jego kolega mia³ nieco racji w sprawie zainteresowania Buddy'ego nim, to jednak wierzê, ¿e Sandman i Buddy naprawdê stworz± co¶ jak rodzinê. Takie The O.C.

Chcê wyraziæ podziw dla Buddyego.
Jak na pocz±tku powiedzia³, ¿e siê zaopiekuje Santiago, to nie my¶la³am, ¿e tak dobrze mu to pójdzie. Naprawdê, jestem bardzo dumna z Buddyego

Mi³o, ¿e pojawi³ siê, choæby na chwilê - Jason
Jako¶ ostatnio go brakowa³o.

Uff... koniec romansu Mattiego!
Odetchnê³am z ulg±.

Dziwna by³a rozmowa Landry-Matt po tak d³ugiej przerwie.
No ale to sygna³, ¿e dalej siê kumpluj±, ale widaæ, ¿e to nie jest taka ¶cis³a przyja¼ñ, bo Landy teraz siê dowiedzia³ o Carlocie o_O

Zastanawiam siê, co teraz zrobi Tim? Da sobie spokój z L? A mo¿e jednak zakrêci siê wokó³ Julie? A mo¿e Matt bêdzie chcia³ wróciæ do Julie?

I zauwa¿y³am, ¿e ostatnio w ogóle mnie nie wkurza Smash.
Mimo tego przypa³u w kinie (czê¶ciowo z jego winy) i tej szopki z wyborem college'u ... po prostu, jako¶ zawsze wychodzi na plus.
trzeba przyznaæ, ¿e to te¿ zas³uga jego matki.

Przecudna scenka z Gracie Bell.
Jeeejku, rodzinka Taylorów mnie rozczula.
Idealnie wywa¿one emocje.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Sob Lut 16, 2008 12:34 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
W ogóle mi³o, ¿e dawni Taylorowie powrócili, bo strasznie mi ich brakowa³o w tym sezonie, chyba nawet najbardziej.

A Smash... Smash to Smash, on nie potrafi zbyt d³ugo na prostej wytrzymaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Sob Lut 16, 2008 10:49 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Cytat:
A Smash... Smash to Smash, on nie potrafi zbyt d³ugo na prostej wytrzymaæ

Ach tak....

Kurczê, wkurza mnie Lyla chrze¶cijanka.
Wola³am j± w tamtej 'wersji'

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
tlen.exe
PostWys³any: Nie Mar 09, 2008 8:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Lyli ju¿ mam do¶æ od daaaawna. ;p

Smash by³ dobry i z³y. Zostawi³ siostrê ale w koñcu jej broni³...
Ale rodzice jego dziewczyny i jego mama nie pomy¶leli o tym ¿e robi± przykro¶æ swoim dzieciom...

Matty, szkoda mi go.

Santiago i Buddy fajnie grali w tym odcinku.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Sro Sie 26, 2009 8:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
nie lubie tej dziewczyny Smasha ale dobrze sie sie nie dali ;> ta ca³a sytuacja przy kolacji by³a chora

jak s³ucham Lyli w tym radiu to mam md³o¶ci. blee.

Francis Capra! prawie taka sama postac jak w VM swojsko.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.12 Who Do You Think You Are? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

2.12 Who Do You Think You Are?


Wygenerowano w 0.047 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights